Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » UO » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pravo si se primio, ko sauèešæe 01.gif

Dobro, hajde reci više kako se zoveš.
Bože dragi, svakakvih ljudi ima.... zavro sluèaj da se pretstavi i kapak.

PS.
Usput, pošto si vremešniji èovjek, (jer se oni vole jajima hvaliti- èitam te sokole ko bukvar 10.gif ), pretpostavljam da su ti ta inkrinirana jaja u dobra doba sjeda.
Ne bih ti ja to u ruku uzeo da ti za ljeka treba 02.gif ..bljak.. orden dati onoj koja u to gleda

09-25-2012 20:54 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4424
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja odoh na teme gde su fina carsijska raja a tebi capljinac dajem zadatak da ga sprovedes znas ti gdje je to,gore na visoravni Dubravskoj.

Ajde pajdo samo nastavi ali bez mene.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 09-25-2012 u 21:19.

09-25-2012 21:15 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Haj ti nama KLIKERU otvoreno nesto priznaj...jesi 93. godine bio VITEZ i jurisao na civile ili si tovio krmad u Mamicima?

09-25-2012 21:15 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A jel' mogu koju i o 92.
I to se valjda pika...a ja..zaboravih, u tebe sve poèinje s 93-om.

Prvo mi reci jesi li bio punoljetan 92.

09-25-2012 21:22 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prvo odgovori na pitanje pa onda pitaj. Moze i 92. Jesi paradirao na Gorancima ili Mamicima?

09-25-2012 21:26 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Ja odoh na teme gde su fina carsijska raja a tebi capljinac dajem zadatak da ga sprovedes znas ti gdje je to,gore na visoravni Dubravskoj.

    Ajde pajdo samo nastavi ali bez mene.
prepravicemo domanovice samo za njega, posto ce tamo biti sam, onda nek cuva sam sebe od sebe 13.gif 18.gif 23.gif

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane capljinac dana 09-25-2012 u 21:33.

09-25-2012 21:30 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bolan capljinac i ostali ..vidite da je ovde samo da provocira i da na taj nacin iznudi da neko od raje popizdi .a kad popizdi eto modera da te opomenu za fer i korektno ponashanje .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-25-2012 21:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne nasjedajte na provokacije ljudi

i meni izgleda da kliker sjedi udobno zavaljen u fotelji, i da vas namjerno lozi.

sabur .....

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-25-2012 22:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kliker:

    Ja sam kliker a ti èapljinac. I sad je do mene što se nisam tebi predstavio 01.gif Evo sad æu, dok me smijh malo popusti.

    Inaèe, vas dvojica dobro bistrite politiku, posebno ovu ratnu. Pogotovo realista, još nije makno od 93.
    Izgleda da vas je dobro propuh u podrumu ubio tih godina.

    Ako ne osnujete ovdje neki forumski podsavez zelenih beretki, ništa niste postigli 10.gif
    Ko zna, možda vam se nekada i ovo forumanje i ovaj vaš nacionalizam providno umotan u BiH patriJotizam obraèuna pod nekakav ratni staž..


zar vam nije jasno da vas provocira? zelene beretke? nacionalizam? bih patriotizam? ratni staz?

sve same provokacije.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-25-2012 22:12 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4424
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne provocira od juce,vec stalno i sitematski,ne ide na druge teme vec se na politici kaci za svakoga.Ima problem sa puno ljudi ovdje,a u stvari sam sa sobom.
Na neke ljude je rat ostavio strasan trag i to je zalostan slucaj kad ne mogu nista drugo vec vrijedjati.Kliker prodji svoje postove i vidices da si gotovo ko god se javio rekao nesto lose.
nije ni sto si rakao,vec sta je svrha,sta hoces da postignes ili je cilj svadja sama po sebi

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-25-2012 23:48 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pisati ovakve gluposti, etiketirati na regionalnoj, etnièkoj ili nekoj drugoj pripadnosti je tužno, i to radi osobe poput Prliæa. Pa još uz to loš humor... 5 listova suvisla posta nema. Da se makar za nešto zakaèiš pa da dadneš svoje mišljenje...


Tužno....

Šteta prostora...

09-26-2012 07:55 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slušaj pajdo Mate ili na šta se veæ odazivaš

Bolje ti je predstavi se odmah imenom i prezimenom dok te nisu zahakali.
A ja...i odmah ovdje izlistaj životopis gdje si bio 93....jesi li kao VITEZ jurišao na civile ili sin u Mamiæima krmenja gonjo...možeš to i realisti na pp pa æe on to uložiti u dosje.

Inaèe ti ga nema rasprave ovdje...ovdje su fina raja 01.gif

09-26-2012 08:46 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
curka curka is a Female
avenija kruzno




Poruka: 87

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...koje magistarske provokacije... 21.gif

___________________________________________________________________
Neki ljudi ulaze u naše živote, ali brzo i izlaze.
Neki ostaju neko vrijeme i ostavljaju tragove na našoj duši, nakon èega mi nikad više nismo isti.

09-26-2012 09:50 curka is offline Pregledaj poruke od curka Dodaj curka u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja ne znam jel meni fali koja stranica, svašta izgovorište klikeru, a ne mogu naæi zbog èega.
Ako je zbog ovog, bar je nakon ovog je poèelo,

      citat od kliker:

        citat od vjetar:

      gdje su srbi bili i sta su imali i sa cime su bombardovali
      i da srbin nikome nije dosho na vrata
      .zato su nam hrvati dolazili pa nas nogama gazili i izbacivali iz stanova ko pse


    Uff. Èuj Srbi i Hrvati.
    A ja znam da je bilo u HVO-u poprilièan broj Bošnjaka, pa i pokojeg Srbina koju su takoðer gazili i izbacivali iz stanova...
    Jesu li i oni Hrvati??


onda niðe veze...

09-26-2012 10:30 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4424
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tacno je da je bilo prodanih dusa koji bi prodali rodjenu mater da spase sebe ili steknu neku materjalnu korist.
takvi su za mene bili gori od bilo kojeg ko se borio na svojoj strani.Srecom nije ih bilo puno ,makar ja nisam upoznao i to nije fokus ove teme.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-26-2012 14:48 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4424
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti su bili najgori i bili su u tim redovima iskljucivo zbog pljacke.Dovoljno je reci da im nije smetelo biti u HVO-u i pucati na lijevu stranu,a gotovo svi su imali nekog od familije tamo.sta vise reci

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-26-2012 14:53 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4424
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Chaba,u pravu si da je tema skrenuta sa prlica na sve i svakoga ko je radio ista lose i koristio guzvu ratnog haosa,ali to ipak ne opravdava Prlica.Ovo vazi za sviju.nek svako odgovara za svoje.Nije nikakvo opravdanje ni za koga reci,radio je to i to ,ali sta je ovaj.
Tudje lose ponasanje nije opravdanje za tvoje lose ponasanje..

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-26-2012 15:03 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Archibald Archibald is a Male
guster


Poruka: 56

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A osudise li i onu Zlatu Brabonjak ?

09-26-2012 15:29 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kliker:

    Slušaj pajdo Mate ili na šta se veæ odazivaš

    Bolje ti je predstavi se odmah imenom i prezimenom dok te nisu zahakali.
    A ja...i odmah ovdje izlistaj životopis gdje si bio 93....jesi li kao VITEZ jurišao na civile ili sin u Mamiæima krmenja gonjo...možeš to i realisti na pp pa æe on to uložiti u dosje.

    Inaèe ti ga nema rasprave ovdje...ovdje su fina raja 01.gif
bola sto nisi zamezio koji peksimet kad te covjek fino pocastio ?????

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

09-26-2012 15:54 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima puno tih zlocinaca na slobodi koji se slobodno setaju Mostarom. Medjutim, svi ce doci na red, samo polako 10.gif

Sad kad osude Prleta i kompaniju... i kad pocnu jedni druge gurati u provaliju... 02.gif

09-26-2012 15:55 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
Stranica (10): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com