Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Serija 1001 noc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] 19 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

14.gif sad ste me zbunili .. bila je jedna ruskinja samo, u stvarnoj istoriji, i bas je pokusavala ubiti drugu djecu, tj. svoju poducavala tome .. ali je raspad bio neminovan Sultanata, imao je previse dijece.. i bilo je previse ljudi oko njega .. Ja mislim da ta serija nema nikakve veze sa stvarnoscu, samo je nadahnuta... neka nova prica, zasebna. Ja uvijek gledam seriju kakva jeste, kakvu je prikazuju tu pricu u seriji, i stvarno mogu uzivati . Bolja je fantazija nekad.. nego stvarni zivot je nekad prepun fakeova

06-09-2012 19:27 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjetre, vidim gledaš seriju od poèetka. Jasno ti je da su po defaultu u ono vrijeme ubijali najuži èlanovi familije zbog prijestolja. I samom Sulejmanu je otac poslao u Manisu otrovan ogrtaè jer se plašio da æe ga sin kad doðe smijeniti.
Dakle, Mustafa je bio prijetnja Hurreminoj djeci jer kao malodobni nisu napuštali Topkapi, a Mustafa bi svu trojicu vidio kao prijetnju vjerojatno i ubio, možda èak i prije nego je otišao u Manisu. Nije to samo zato što ga je rodila druga žena, i Valide Sultana je spasila vlastitog sina od vlastitog muža, nije li?

Tulpe, ne kvari dojam 01.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

06-09-2012 21:50 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izvini necu.. ti samo pricaj. Dojmi me se jako tvoja prica .. 33.gif otrovan ogrtac.. samo nama ti pricaj Seherzada 13.gif

06-09-2012 22:28 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Carmela.ti sve svoje teorije gradish na vjerovatnoci da opravdash Hurem..vjerovatno bi Ibrahim ubio sultana ..vjerovatno bi Mustafa ubio svoju bracu po ocu ..itd itd ..ako Hurem voli sultana , zasto bi mu nanjela toliku bol ubijajuci mu sina , dali bi njena ljubav mogla nadoknadit bol koju bi sultan imo gubitkom svoga sina , kad su djeca u pitanju vazi pravilo ..po bilo kojem prstu se porezes boli ..vjerovatno bi neko trebo sutra otrovat svoju zenu jer ce vjerovatno njegova zena otrovat njega da bi se domogla para i imovine ..kako moze mustafi bit prijetnja njegova polubraca kad je on naslednik , Mustafa je princ naslednik ..toga je morala biti svjesna i Hurem..ona je takva licnost koja ne podnosi nikog iznad sebe i nebira sredstvo da dodje do clja ..ako je postala sultnova zakonita zena ,cega se onda bojala ..razumijem ja ta vremena kad se zbog vlasti prijestola radilo sve i svasta ,gdje sin ubijo oca , otac sina .brat setru sestra brata itd itd ..


..tulpe evo ti link pa pocni gledat seriju ..pa onda bujrum da zamezimo 01.gif

..

    www.natabanu.com

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-09-2012 u 23:07.

06-09-2012 22:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Po istoriji Mustafa je ubijen po nalogu svoga oca Sulejmana V. Sta je tacno
u pitanju nije do kraja rasvetljeno.

06-09-2012 23:08 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne mogu, nemam PC.. nakon sto mi je sin tri pokvario, nisam vise kupovala. Sad imam samo mobilni.. dosada mi je jedan samo unistio 01.gif tako bi rado, ali ne mogu!

06-09-2012 23:09 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...Cuj tri kompjutera pokvario ..golemo 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 23:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uzasne stvari su se desavale tada na Topkapi.. i to je dugo bilo normalno, ali nikad otac nije ubio sina.. ubijala su se djeca izmedju se, ili dalji rodjaci koji su se nadali prijestolju.. zene takodje kao ta hurrem u seriji, jedna ruskinja.. ali kao da je vazno.. to vrijeme je davno proslo kao da cemo ikad razumjeti. Opaki su bili.. ali serije su lijepe, pricajte nam o njima 33.gif

06-09-2012 23:18 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ...Cuj tri kompjutera pokvario ..golemo 02.gif


Ma to nije nista kad mene sakom razvali 13.gif .. 02.gif

06-09-2012 23:19 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mi cemo citat knige gledat serije i tebi prepricavat .. 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 23:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    [quote]
      citat od vjetar:

    ...Cuj tri kompjutera pokvario ..golemo 02.gif


Ma to nije nista kad mene sakom razvali 13.gif .. 02.gif[/quote



..pozlatila mu se 02.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 23:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

06-09-2012 23:55 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Alibaba Alibaba is a Male
moforaja




Poruka: 5511
Location: Malo vamo malo dole

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

30.gif Okle ruze 21.gif 21.gif 35.gif

___________________________________________________________________
IMA SE, MORE SE 23.gif 18.gif

09-20-2012 12:33 Alibaba is offline Pregledaj poruke od Alibaba Dodaj Alibaba u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjetre, odgleda li najnoviju epizodu?

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-21-2012 12:48 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto pitash kad znash 02.gif

..uh uh ..vjedva sam ceko kad ce krenut

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-21-2012 14:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kazu ljudi nisu se ni na heliodromu naplakali koliko uz ovu seriju.... 13.gif

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

09-21-2012 15:31 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sto pitash kad znash 02.gif

    ..uh uh ..vjedva sam ceko kad ce krenut


10.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-21-2012 15:39 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da ne otvaram novu temu... 04.gif

Neku noæ ona u Sulejmanovom haremu (OBN,

    "Sulejman Velièanstveni"
, popularna sapunica) zateèe onu neku kako stavlja nož pod jastuk, ušla sluèajno da nešto uzme, i onda izlazi s nekakvom fasciklom. Fasciklom? A godina je 1400 i neka... XD

___________________________________________________________________

    09-27-2012 21:37 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    sara sara is a Female
    moforaja




    Poruka: 5281
    Location: bogu za ledjima

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.natabanu.com/serija/kako-vrijeme-prolazi/16411-kako-vrijeme-prolazi-epizoda-58.html

    ___________________________________________________________________
    Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

    11-07-2012 23:46 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7602
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Uh, dobra ova serija Sara, odgledala sam na netu propušteno pa stigla TV1 19.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    12-19-2012 15:48 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Stranica (19): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] 19 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com