Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Prebili ga jer je homoseksualac » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Okle pape u pederima??
    On je pedofili.

    Vidjeli smo kako je prosla "parada ponosa" u Beogradu,Zagrebu,Splitu i Sarajevu!!

    A sto je Mario ili drugi u Mostaru homoseksualac,pa to je njihovo opredjeljenje.



berber mislim da ti komentar nema smisla, nikad nigdje Papa nije bio umješan u bilo koju aferu pedofilije.Vrijeðaš mnoge sa ovom izjavam.

12-26-2012 21:08 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izleti mi nije namjerno.
Mislio sam napisati za one kardinale.
Molim modatore da izbrisu ovo da je papa pedofil.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

12-26-2012 21:24 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tweetymo sta ce reci jedan homoseksualac u Mostaru??
Eto raja ja sam homoseksualac jer sam takav rodjen.
Ne pije to vode doli u Mostaru.
Lahko je ovdje u Kopenhagenu homoseksualcima.Ima ih u svim profesijama od politicara pa nadalje i nikom ne smeta.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

12-26-2012 21:33 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne radi se o tome gdje je neko homosexualac vec tvoja izjava da je to neciji izbor
oni se s tim radjaju a izbor njihov moze biti samo da li ce to pokazat ili ne

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

12-26-2012 21:38 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@tweetymo 10.gif

anw...realno @berber.....niko prilikom komunikacije ne prica o svom seksualnom opredjeljenju pa tako ni homoseksualci...ta nece kad se upoznaje s nekim reci ja sam taj i taj i ja sam homoseksualac...u nas se ljudi stigmatiziraju zbog milion bezmislenih stvari...tipa obukao pink majicu peder....ima dreadlocks...hasisar....itd, a o ljudima s mentalnim invaliditetom da ne pricam ili ako ima bilo kakav oku vidljiv deformitet....ljudi bjeze na drugu stranu ulice (dozivjela) jer je sestrina mala imala hemangiom kao beba....

i slazem se s tweety....ljudi su ovdje totalno neinformisani...
a posebno me zivciraju "roditelji" koji kazu moja ako moje dijete vidi homoseksualca i ono ce se pocet tako ponasat....svasta...vece gluposti nisam cula....

zao mi je sto se ovo desilo jer zaista sam mislila da pocinjemo kao sredina da sazrjevamo po tom pitanju jer svaki dan vidjam vecu toleranciju i razumijevanje po tom pitanju ali eto ocito jos uvijek ima budaletina....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 12-27-2012 u 10:11.

    12-27-2012 10:10 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4412
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Znam refleksija da je to doli gotovo nemoguce reci
    Ali zasto prebiti nekoga samo zato sto je homoseksualac??

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    12-27-2012 15:39 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    tweetymo tweetymo is a Female
    moforaja




    Poruka: 3089
    Location: dvica kruzno oko hita

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma Refleksija nie to ni stvar (ne)informisani koliko nekog zatucanog odgoja a sto ocekivati od nekoga ko ne razlikuje sta je bolest a sta izbor a sta je ono sto ti je bogom dano , dok je takvih nikad mi necemo mrdnut ni pedlja naprijed i onda se cudimo sto svijet na nas gleda ko na divljake i neandertalce

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    12-27-2012 15:48 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
    Archibald Archibald is a Male
    guster


    Poruka: 56

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    JA sam po sexualnom opredjeljenju lezbejka, volim zensku pa sta cu....

    19.gif

    Vengo, prebit nekog zato sto je homoseklualac je isto ko prebiti nekog na Aveniji zato sto je Musliman jal neka druga vira...

    Znaci rasizam, nacionalizam i ostala magla uma se jos uvjek nije digla sa nashi prostora, tako da me ovo ne cudi, vishe bi me cudilo da sam cuo da je neko nekom pomogo , nazalost 21.gif

    12-27-2012 15:50 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..pitanje homosekualaca na nashim podnjebljima ici malo teze ,posebno da ih lljudi prihvate .zamisli da neko sazna da u vrticu radi peder ili da je nastavnik ili profesor .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-27-2012 16:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tweetymo tweetymo is a Female
    moforaja




    Poruka: 3089
    Location: dvica kruzno oko hita

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kakve veze ima vrtic sa tim ok kuzim da je primjer samo al ja bi se vise nasekirala da mi djetetu predaje pedofil a ne peder kako ga ti pogrdno nazva ili nastavnik koji sjedi i loce u kafani koja je u neposrednoj blizzimni skole dok mu djeca lome ruke noge ostaju bez daha i sl
    poantaje dakle da je vise homosexualaca koji su veci ljudi i posteniji i vrijedniji od pola heterosexualaca i to i jest ono sto ujeda

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    12-27-2012 16:13 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mostar je cudo-grad...
    ne smijes ni malo odstupati od vecine..ni po stilu oblacenja, (okle je sljegao/gla) ili vidi sto se pravi Dama..ako si ljubazan-onda se "nameces"
    ako si kulturan-kome glumi ??....ako se smijes..mahniti safi..
    ako si pozitivan-ah lako je njoj/ njemu..ta ne zivi ovdje i sl.

    pa me i ne cudi da su homoseksualci na meti...nazalost! IDIOTIZAM

    Mostar i nasi prostori su uvijek takvi bili.ne trebamo govoriti samo o stanju poslije rata..(a znamo da je i to utice na demografsku sliku grada)

    Toga je uvijek bilo i bice..s tim se radja i ne mozemo zaustaviti to, svidjelo se tome ili nekome ili ne..samo mozemo biti "normalni" i shvatiti da smo svi isti ispod koze...

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    12-27-2012 16:47 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    [quote]

      citat od tweetymo:

    kakve veze ima vrtic sa tim ok kuzim da je primjer samo al ja bi se vise nasekirala da mi djetetu predaje pedofil a ne peder kako ga ti pogrdno nazva ili nastavnik koji sjedi i loce u kafani koja je u neposrednoj blizzimni skole dok mu djeca lome ruke noge ostaju bez daha i sl
    poantaje dakle da je vise homosexualaca koji su veci ljudi i posteniji i vrijedniji od pola heterosexualaca i to i jest ono sto ujeda[/quote


    ..to za vrtic je bio samo primjer , htjeo sam reci da se ti ljudi na zapadu zaposhljavaju u svim ustanovama , kazem sta bi se desilo da kod nas neko sazna da jedan takav covjek radi u nekoj insituciji koja radi sa djecom .vjerujem da bi ga linocvali bashi ljudi ..oco nastavnik kloji .loce u kafani .medicinska setsra koja spava na dezuri ,to su opet neke druge price iz nashe prakse ..peder ,homoseksualac ,meni je to isto ..ili po shiji ili po vratu ..malo ljepshe zvuci sex ,vec reci jebavanje

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 12-27-2012 u 20:07.

    12-27-2012 20:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vjetre....eh kad bi poceli nabrajati kako se kod nas neki ponasaju na radnim mjestima, to je drugi par rukavica...


    nego, nesto mi seveljas, popije li se ista 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    12-27-2012 21:46 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vecina ljudi po ovom pitanju su "mental midgets"

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    12-27-2012 22:25 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..samo himber djemka

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-27-2012 23:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tuga i sramota 21.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    12-29-2012 21:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com