Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Znakovi u plamenu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... i nastavak recenzija na "pljesku"...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-26-2014 23:42 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
E.T. E.T. is a Male
proplivo




Poruka: 23
Location: brace brkica 7

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Episoda 2

    https://www.youtube.com/watch?v=FbjHHTnvVlE

03-28-2014 10:59 E.T. is offline Posalji email za E.T. Pregledaj poruke od E.T. Dodaj E.T. u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Onaj dio sto je Humo rekao mi se najvise svidio...."i ako je oslobodio HVO Mostar (1992.), to su bili Bosnjaci u HVO".

Liska Park harem/groblje govore ko je OSLOBODIO i ODBRANIO Mostar (1992.)...99% mezari...!!!!

03-28-2014 15:48 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera
pokretac teme Thread Started by cheri

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od E.T.:

    Episoda 2
      https://www.youtube.com/watch?v=FbjHHTnvVlE


Hvala @ E. T.

03-28-2014 16:01 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    Onaj dio sto je Humo rekao mi se najvise svidio...."i ako je oslobodio HVO Mostar (1992.), to su bili Bosnjaci u HVO".

    Liska Park harem/groblje govore ko je OSLOBODIO i ODBRANIO Mostar (1992.)...99% mezari...!!!!
Meni se isto svidio govor Hume. Iskreno I bez nekog stranachkog uticaja. 10.gif

03-28-2014 19:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za sve ono sto je bilo i sto jeste najljepse se izjasnio
u svom pismu a kojim se obraca Svetoj stolici ,samome Papi
fra.Markesic u kojem"trazi" od Pape da ne prihvati(da je vrati)
HDZ/ovu nagradu jer time zele da prikriju svoja zlodjela (koja su cinili) a
i dalje cine sve da ne dodje do prijateljskog i dobrosusjedskog odnosa na
prostorima na kojima obitava hrvatski katolicki zivalj u Bosni i Hercegovini.


I ovaj forum zna biti ljekovit ,i za "ucene" i one manje.

Dixi et salvavi animam meam / Rekoh i spasih svoju dusu .


Bujrum.

03-29-2014 14:40 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
E.T. E.T. is a Male
proplivo




Poruka: 23
Location: brace brkica 7

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Episoda 3

    https://www.youtube.com/watch?v=dgh1yyUT9dg

04-04-2014 09:50 E.T. is offline Posalji email za E.T. Pregledaj poruke od E.T. Dodaj E.T. u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Humo svaka chast 10.gif Milavichu hvala ti shto spasi nogu mog buraza. 10.gif

04-04-2014 15:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jeli ovaj Hadziosmanovich bio professor matamatike ?

04-04-2014 18:32 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo ti hosovaca Stechak ... jeli to bio cilj Blaza ? Ponosi se sa njim I sa Dajdjom .

04-04-2014 18:43 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Shto ja kazah ... shto SG Stari gmizavac se boji da che sve izachi na vidjelo.

04-04-2014 18:54 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera
pokretac teme Thread Started by cheri

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odavno nisam dobila toliku želju da pljunem nekog kao veèeras dok sam gledala ovu treæu epizodu i slušala topiæa kad prièa o Dretelju...

04-05-2014 01:17 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Evo ti hosovaca Stechak ... jeli to bio cilj Blaza ? Ponosi se sa njim I sa Dajdjom .





E, jebaji ga sada ,i tebe da su na vrijeme tvoji obavijestili sta ce biti , nebi ti ostajao u Mostaru i glumio multietnicku ikebanu.


I sta fali Hajri D, hosovcu od glave do pete ,muhu nije zgazio a niti ijednog Srbina .To sto se borio za saku jaja(domacih) stas bila glad.

I ne padaj po meni jer cu te izvrgnuti ruglu i sarkazmu,jer da si bio gdje sam bio nebi danas bio 13.gif
Sta ho"s da cujes od mene da ti kazem da ti budes ponosan na Karadzica, Mladica ,Seselja -daj bola' nisam ja taj nivo ,
i ne spustam se ja na taj nivo jer sam siguran da ces me poraziti .

E ,neznas ti moga daidju,
da znas
ust'o bi se sada i izvinuo i nebi laprdo-
mislim laj'o ko zavezana kerina. 21.gif

04-05-2014 02:22 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I da znas nedam ja na svog skolskog
HSP-ovca Petra Milica . 07.gif

04-05-2014 02:25 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nidje veze. Pa zar ti nisi pisao kako je hos ok? Ne sjecham se da sam ja govorio neshto blagonaklono prema Karadzichu ili Mladichu ?????

04-05-2014 18:24 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovako fini gospodine .
Nadam se da ce doprijeti do onog mjesta gdje vijuga mozdana pravi razliku i razlike izmedju programa jedne stranke i onoga sto se desaje "na terenu".
Cinjenica jeste da su se HOS-ove "snage " stustile na srpski zivalj (neznam konkretno niti jedan slucaj teskog zlostavljanja od strane HOS-ovaca Mostar)-zavrseno.
Program stranke HSP-a mislim da bi se i ti slozio s njim a nebi lupetao bas kao sto mnogi lupetaju ,recimo, na Alijinu "Islamsku deklaraciju", a na sam spomen Islamske deklaracije se zgrazavaju i pricaju budalestine a da istu nisu ni dotakli a ne procitali.U stvari "tako kazu u vrhu "moje partije " i ja to moram mrzjeti. zavrseno.
Velimir Srebrov(pokojni) jedan od osnivaca SDS/a je izjavio jednom prilikom " da sam znao na sta ce izaci ova stranka(SDS) nikad je nebih , ni bio u njenom organizovanju".Za mene je Vladimir Srebrov covjek ipo, iako je gle cuda (po tebi -mozda )- Srbin od glave do pete.
Eto vidis za mene u takvoj BiH ima mjesta za jednog Blaza Kraljevica koji se zalagao za jedinstvenu BiH i za jednog (ili ako hoces masu, puno, bezbroj)Srba kova Vladimira Srebrova.

Onakvih tipova Ismeta Hadzikucevica ,koji govore tecnim hrvatskim jezikom mislim da se ne moze naci niti na trgu Bana Jelacica,a pored mene ako ikad prodje moze dobiti samo jedan hrakac u celendru.
Kako sam samo sebican-ponosan sam samo na sebe -bas cijeli zivot a posebno ovaj ratni period.

04-05-2014 23:12 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Evo ti hosovaca Stechak ... jeli to bio cilj Blaza ? Ponosi se sa njim I sa Dajdjom .


      citat od prowler2:

    Shto ja kazah ... shto SG Stari gmizavac se boji da che sve izachi na vidjelo.



29.gif 29.gif 29.gif

Pa zna se s kim si ti prislonio na ovom forumu i kome šta odobravaš i kakva pitanja postavljaš.
Drugo, tvoj problem je što ja znam ko si, a ti izgleda nemaš blage veze o meni, pa dopuštaš sebi takve stvari kao ovo gore citirano. I kao mnogo šta ranije napisano.

...isto ono što ti je bivalo nabijano na nos (s punim pravom, jer je radilo o težim povraæotinama s tvoje strane u više navrata), pa sad loviš svaku priliku da se samo dalje upliæeš u vlastite bljuvotine.

Uostalom, ti nisi prezao od spominjanja èitave moje porodice, tako da je za mene svaka prièa tu završena.

Usput, navest æu ti kako sam odobravaš, direktno i indirektno, stavove ljudi koji su svojim pisanjima, a i drugim stvarima sljedbenici najveæih zloèinaca odgovornih za pogrom baš srba.
Upravo onda kada u više navrata odobravaš pisanja forumaša koji pišu maltene do u slovo identiène stvari kao ti navedeni, i što redovno i po pravilu staješ na stranu tih ložitelja ovdje.

Mislim da bi ti lièno puno pametniji ispao kad bi bio malo odmjereniji, ili malo više šutio kada nemaš šta pametno reæi.



------------------------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-06-2014 u 14:11.

04-06-2014 11:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lik koji se vazda kaci nekih pitanja sa stotinu potpitanja imao je
jednom prilikom ,pitanje i KONSTATACIJU o Ejupu Ganicu ,kad je ovaj bio uhapsen u V.Britaniji a po procetnickoj interpol potjernici, iz Srbije pa kaze" da nije radio zlocine nebi bio ni uhapsen i treba da odgovara za svoja zlodjela".
Nisam mogao vjerovati da ,jedan BiH ,"patriota" ,doticni moze da nesto tako iznese.Ali eto desaje se pod nekim samo njemu znanim "interesima" ili shvatanjima "desavanja " onoga dole.
Rehoh mu, sacekaj ne trci pred rudu ,neznamo nista(a znamo sve ) Srbija ga ne moze hapsiti i suditi osim ako ne igra prljavu igru preko svjetskih institucija i pokusavanja da izjednaci zrtvu i agresora ,sto u sustini i dan danas radi .
Polemisao jos malo a poslije podvio rep kad je Ganic oslobodjen tih laznih optuzbi.

Vjerovatno ce sad doticni velikoumno "zakljuciti" da sam ja sljedbenik i pobornik Ejupa Ganica ,velikih djela, a njidje veze.Nisam ja fosil da mi je i mozak fosiliziran. 07.gif

04-06-2014 13:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa iznio je i veliki BiH patriota tvrdnje ( s dobrim i otvorenim podsmijehom) kako su se neke džamije u BiH prije nekoliko godina same od sebe zapalile...

puno kasnije je i iznio kako - vizavi tuzlanske kolone - poèinje, kako on to kaže "istina izlaziti na vidjelo"...

vjerovatno on smatra (a šta vjerovatno, sigurno) kako je i Jurišiæ u istom rangu s HZHB dužnosnicima u Hagu, ili s onima s druge strane...

Bilo je tu more bisera tokom godina na forumu... sve po jednom te istom obrascu, da su svi manje više jednako krivi, ravnoteža pod svaku cijenu, bez obzira na suhe i itekako porazne èinjenice iz stvarnosti o ratu, tj. kasapljenju BiH i kao države i kao ideje i mirnodopskog nenacionalistièkog naèina života...



-------------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-06-2014 14:00 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zal za prohujalim vremenom ,vjerovatno, handri svakoga ,ali to ne daje nikome za pravo da kaki po onome sto se placalo po ko zna koji put krvlju.
Ovaj put ,kako kazu knjige(video zapisi) Bosnjaci(ne samo muslimani) sluze u svojoj vojsci i za svoju drzavu i svoje inerese.
Sigurno to nebi nikad da im ovaj rat nije bio nametnut i od Srba i od Hrvata.
Danas ,svi oni koji na bilo koji nacin umanjuju tu borbu i te ciljeve
nista i ne zasluzuju vec prezir i osudu.
Niko se ne treba kriti iza zrtava naroda,
prijatelja brace, sestara vec neka kaze (ako hoce)
svoju zrtvu a ako nece
ima i nekih razumnih komentarisanja pozitivnog ili pak kritickog osvrta na desavane i desavanja iz "svoje " glave.
Zar je onda cudno ,sto nam se desaje u drustvu,
zasto mali uljezi ,misevi uzivaju po kancelarijama sisuci novac i krv naroda,
pa se poslije ta ista birokratija "cudi" sto se narod digao na bunu.


Kako samo Topic napravi "gaf" pa logor nazva logorom a ne sabirnim centrom u kojem se nehrvati "cuvaju" da im se nedajboze nesto ruzno ne desi.

04-06-2014 14:29 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (13): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com