Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Poplave, ki » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad se vode povuku i blato rašèisti sve æe se opet vratiti kako je i bilo, nažalost.
Opet æe Èoviæ biti voða, jer æe obeæavati treæi entitet, Dodik æe biti voða jer æe obeæavati odcjepljenje, a ostali iskreno da kažem ne znam ni o èemu govore pa da uspiju stalno biti na vlasti, ali æe uspjeti.

Do naredne elementarne nepogode..
Nisam pesimista, samo realista... Divno je sve ovo što se dogaða, hvala Bogu da je tako, ali sve ovo ima rok trajanja.

EDIT: Ovo što napisah "divno je sve ovo što se dogaða" se ne odnosi naravno na poplave, nego na solidarnost meðu narodima.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 05-22-2014 u 13:38.

05-22-2014 13:19 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

    a do naroda je, jašta je
    ko su voðe, nego malo bezobrazniji i malo okretniji pojedinci iz naroda
    sve lopov do lopova, bestidnik do bezobraznika

    nit' je to školovano, niti moralno




..do naroda jeste naravno ,ali mi krivo sto taj isti narod nezna da sebi osmisli zivot i stalno cekajuci da mu to neko drugi za njega odradi ,prepustajuci se stihiji i bujici upravo ovakvoj kakva je bila ovih dana ..ostavljajuci pustosh .takvu istu pustosh su im ostavili i politicari koje biraju ..ove kuce i ovo blato i nered ce se lako pocistiti za kratko vrijeme nece biti tragova poplava i oprat ce se ulice posusice se zidovi ...ovo sto danas imaju i sa ovakvim vodjama i politicarima je gore od poplave ..ovo sto im se deshaje i to im traje vec dvadeset zima i dvadeset ljeta ,trajat ce josh sto godina a bice bogami josh dugo na vlasti ..ovi su ih toliko vratili unazad da nsiu ni svjesni da ostatak Evrope ce uvjek da bude 100 godina ispred svijuh nas i tako sve opet do neke nove poplave ili do nekog novoga rata koja ce se pricat da je bila cak i gora od ove ,jer kod nas se samo pamte nevolje i ratovi ..prije ovoga rata u prosjeku svaki 25 godina se kod nas deshavali ratovi ,istorija se ponovila i tacno na toliki prosjek godina opet nam se desila katastrofa i sad je opet ocekivat za nekih 25 novu katastrofu ,jer kod nas drugacije niti smije a niti moze da bude ..dok ce i tada neko reci svemu je kriv Tito

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-22-2014 13:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovako ih treba nazvati

    mZ6PYx2GbtA

___________________________________________________________________

    05-22-2014 14:10 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    FOTO DANA

      ___________________________________________________________________

        05-22-2014 16:09 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tekst preuzet sa Fejsbuka, pun je prostih rijeèi ali bez tih izraza to ne bi bilo ovako uèinkovito reèeno...

        Ovim državama treba jedna žešæa revolucija. Ne ova preko tipkovnice.
        Prava. Pitanje je koju pièku materinu èekamo?

        Imam još jednu misao što se sveg ovog sranja tièe.
        Dragi ljudi, ja sam roðen u fairly nacionalistièkoj i katolièkoj obitelji. I u istoj odgajan. Crkva mi se zgadila još kao klincu kad me pop onesvijestio dižuæ me za oba uha u zrak èime je pogodio nekakvu Spock toèku i ja odoh ukurac. Pitao sam ga nekaj u vezi Isusa i pustinje, a kaj mi je bilo nelogièno. Imao sam 9 godina. Sa 12 sam zakljuèio da je èitav taj crkveni mehanizam mrtvi kurac i više nisam imao veze s njim. I dobrog popovlja, ima. Al nisu dobri jer su popovi, dobri su jer su dobri ljudi. Sluèajno su popovi, nasjeli su na propagandu pa odabrali taj posao. I napravit æe razliku. Al istu razliku æe napravit drag vodoinstalater, automehanièar ili zidar. Ili susjed nebitne vokacije. Ta šupaèka organizacija je kroz povijest uništila toliko toga, da nije istina. A ljudi joj i dalje vjeruju. Zašto? Jer se boje vjerovat sebi i razmišljat za sebe. Ne govorim ovdje o katolièkoj crkvi, govorim o svima. Govorim o bilo kojoj religijskoj organizaciji koja ima više od jednog pravila i to jedno ne glasi "ne budi šupak". Razmislite.

        Roðen sam i odrastao u relativno nacionalistièkoj obitelji. Da, kad sam bio mali, pušio sam spike da postoje neke razlike izmeðu Hrvata, Srba, Bosanaca i ostalih Balkanaca. Mislim, postoje, al nisu to one razlike kojima su me uèili. Imao sam sreæe da sam roðen s mozgom koji posjeduje kapacitete zakljuèivanja sam za sebe, za razliku od veæine ljudi. Jebiga. Ta veæina mora bit nauèena. Nije to ništa strašno, ali pruža veliku sposobnost manipulacije bilo kome tko se predstavi kao autoritet. I onda se njima manipulira, od poèetka, od roðenja. Kao nekakva višestoljetna krvna zavada dvije obitelji kojoj kroz par generacija nitko više ne zna uzrok. Ali Srbi su zli, Bosanci glupi, a Hrvati šupci. O potonjem bi mogao mnogo napisat, ali to bi me skrenulo s teme, pa neæu.

        Moj stari je veliki Hrvat. I onak, u mnogo toga je dobar èovjek, pomagao je ljudima uvijek, bla sra. Al nikad nisam uspio skužit taj njegov nacionalistièki sklop u glavi. Uvijek su tu bili Hrvati i Srbi koji su nešto krivo napravili jedni drugima, tj. Srbi su neš krivo napravili. Pradeda s mamine strane je Stjepan Radiæ. Da, to mi je pradeda. Njega su "ubili Srbi u saboru". Mislim, proveo sam djetinjstvo slušajuæ ta sranja. Probali su me uvuæ kao 17 godišnjeg klinca u Hrvatsku Seljaèku Stranku. Bio sam na jednoj sjednici. Za golemim stolom je bila masa fosila i u roku 4 sata su uspjeli doæ do pitanja da li kvake na vratima prostora stranke trebaju bit mjedene ili aluminijske, tako nešto. Pitao sam da koji im je kurac i da troše vrijeme. Rekli su mi da sam mlad i da ne razumijem politiku. To je prvi i zadnji put da sam se družio s politièarima, osim jednog puta kad sam bio sa Rojsom na kavi, al to je posebna prièa.

        Stjepan Radiæ kojeg su ubili Srbi. Pola obitelji je profitiralo od tog imena i tog dogaðaja. Bacili su se u politiku, imali su strašne veze, nevjerojatno je koliko ti djela druge osobe i to davno preminule mogu donijet bodova u životu. I èesto sam slušao kako "ima dobrih Srba, ali veæina..." i slièno. To sam polako poèeo shvaæat na primjeru vlastitog naroda godinama kasnije, al to je isto druga prièa.

        Ne znam dal æete moæ skužit ovo o èem ja pišem sad, ovo kaj æu napisat.

        Nije problem u narodu. Nije problem u narodima. Nije problem u jednoj religiji, problem je u svima. Sve države Balkana te uèe da je ova država pored loša. Sve religije te uèe da je ova druga religija loša. Svi politièari Balkana te uèe da su graðani i politièari druge zemlje Balkana loši. Jesmo skužili to sad veæ?

        Kaj su te države i ti ljudi koji ih vode napravili za nas? Koliko milijuna nesretnih, siromašnih, iscrpljenih, uništenih ljudi imamo u ovih nekoliko državica? Da li svi ti ljudi imaju istu želju? Živjet dostojanstveno, mirno i sretno? Pa, nekak da. Ovi narodi se ne mrze, ne. Ove države se mrze. Èak ni politièari se ne mrze. Piju zajedno, jedu janjetinu i voze se u privatnim avionima i skupim autima na NAŠ raèun, ljudi dragi. Kad æe vam to sjest u glavu? Kad æete shvatit da nemate kaj za jesti jer gospodin u Armani odijelu sjeda u najnoviji mercedes od 300.000€ i vozi se okolo iz zajebancije? Kad æete shvatit da onaj pop, hodža ili koji veæ kurac živi u mramornoj palaèi i vozi se okolo u jednako skupom autu zato jer mu vi to dopuštate? U ime Boga? Kojeg? Gdje je ta crkva kad trebate pomoæ? Gdje je ta kapitalistièka organizacija kojoj dajete novac? Da ste toliko novaca koliko ste dali crkvi dali za osiguranje, sad bi svaka kuæa bila obnovljena u mramoru. Bile su blagoslovljene, vjerujem, sve. Da li æete opet dati 300 kuna za ljude koji se lažno predstavljaju kao posrednici višeg biæa? Na vama je da razmislite o tome.

        Tragièno je da nam je trebala poplava koja je sjebala tri države, neku više neku manje, da ljudi PRIMJETE da se ne mrze. Razumiješ, ni ne kužiš da ne mrziš susjeda dok ne poèneš prièat s njim. A mrziš ga zašto? Jer ti je djed rekao da je loš? Jer su veæ generacijama Srbi, Hrvati i Bosanci zla govna, ovisno o kutu gledanja? Jer èitavo selo, koje o nièem ne zna ništa, èiji stanovnici nikad nisu izašli iz svojih izbica misli da su loši? Nemojte krivit te ljude za rat, oni nisu znali bolje. Kako znat bolje kad su žrtve višegeneracijske indoktrinacije? Kako razumjet da smo isti ako nas se od roðenja uèi da smo razlièiti?

        Kako je onda èudo da mrzimo pedere, crnce, lezbe, azijate, æelave, beznožne, poštare, bilo koga kad ne podnosimo ni onog susjeda koji je kriv samo za to kaj mu je pradeda bio druge nacionalnosti? Jeste li sad shvatili? Jel ova poplava bila dovoljna da skužite da smo isti ili nam treba još ratova, mržnje, sranja i vjeène demagogija?

        I ono još bitnije od toga, koliko vam treba da shvatite da vaše države neæe ništa uèiniti za vas? Koliko vam treba da shvatite da æemo mi, siromašni, mali, nikakvi, skupit koliko možemo i pomoæ koliko možemo, a da æe politièari u svojim udobnim foteljama sa milijunskim plaæama i avionskim letovima za svaki kurac samo sastanèit i pritom dobro jest i pit?

        Koliko ovim narodima treba vremena da naprave jebenu revoluciju tolikih proporcija da æe se kurèev svemir zatrest? Znate, u zadnje vrijeme hapse ljude koji potièu na nasilje na fejsu, stave ih u zatvor. Pogotovo kad se radi o "protudržavnom elementu", a ja sam jako blizu toga da predložim vrlo konkretne i vrlo izvedive mjere. Bandiæ se kurèi kako bi on nekaj ovo il ono u Slavoniji, a zaboravljamo da je sagradio FONTANE za 20 milijuna kuna i planira sagradit još jedne. Zaboravljamo da je rekao da nema za raspadnuto bolnièko krilo u Klaiæevoj, za djeèji odjel onkologije. Nema 10 milijuna. Ali ima za fontane. Koje svjetle. Troše struju, vodu i naš porezni novac. Siguran sam da u Bosni i Srbiji ima još gorih primjera. SDP. HDZ. HSS. Ne znam sve kratice. SVI su isti. Svi. Nema jedne stranke, jedne osobe, nikog tko bi vodio stvari kako treba. Pametno, fer i ljudski. Sve je puno demagogije, bijede, siromaštva i oèaja.

        Zašto nas tjeraju da poželimo napustit zemlju u kojoj smo roðeni? Svi mi sa podruèja Juge. Još bolje pitanje, zašto smo dovoljne pièkice da se damo potjerat? Zašto dajemo govnima svemira da upravljaju našim životima? Zamislite da vam ti ljudi ulaze dnevno u stan, teško plaæen podstanarski stan i uzmu vam pola ruèka. Udare vam dijete. Opsuju vas. Kažu vam da ste bezvrijedni. Jer upravo to rade, BAŠ TO rade veæ preko 20 godina. Svi oni. I Srbija i Bosna i Hrvatska. Te države nas sustavno siluju i èine da smo bijeda, a mi im svaki put ne samo da okrenemo drugi obraz, nego u suzama pružamo sve rupe. Jer smo tako nauèeni. Jer smo sužnjevi.

        Al vidite, ova poplava je pokazala nešto drugo. Pokazala je da se narodi i mimo država mogu dogovorit. Da se mogu ujedinit. Da nisu bezvrijedna jadna bagra. Vrijede. I jaki su. I pomoæ æe drugima sebi nauštrb, za više dobro.

        Ak to sad znamo, koja pièka materina nas sprijeèava da prestanemo bit kurèevo roblje šaèice govana koja se s nama igra monopoli?
        Ovim državama treba jedna žešæa revolucija. Ne ova preko tipkovnice.
        Prava.
        Pitanje je koju pièku materinu èekamo.

        ___________________________________________________________________

          05-22-2014 16:24 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          pravimostarac
          SexNepoznat

          Poruka: 3132
          Location: Zaluto

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ima u psihologiji defensivni mechanisam i zove se Projekcija

          Ma ja nismo mi takvi
          mi smo fini samo nam politicari nevaljaju

          ___________________________________________________________________
          Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

          05-22-2014 18:01 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
          pravimostarac
          SexNepoznat

          Poruka: 3132
          Location: Zaluto

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zasto nema alternative na sceni
          jednostavno iz razloga sto oni koji su zainteresovani za politiku su vec u politici

          dokaz: protesti u Mostaru i "sirom" BiH nisu iskristalizirali nista

          ___________________________________________________________________
          Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

          05-22-2014 18:24 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          spasioci su po selima oko Šamca tražili unesreæene... èuli su nešto kao djeèije jauke...
          bili su to lovaèki psi koji su dva dana proveli na jednom stolu 16.gif pogledajte njihove radosti kada su nakon dva dana ugledali èamac...

            o_YW5YlRb28

          ___________________________________________________________________

            05-22-2014 19:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Boza Boza is a Male
            moforaja




            Poruka: 4600
            Location: ni na nebu ni na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mislim da si u pravu ,bh narod bira svoje sejtane koji prljavo igraju na tri sitna feuda,jednostavno
            drzavu imas samo na papiru,Dok ne proradi drzava nema Hajra,Ova velika nesreca ce samo jos
            vise uslozniti situaciju jer ce dovesti do veceg siromastva,Nigdje necuh da ljudi pominju neka
            Nova lica koja bi zajednicku pogurala ocisceni SDP ILI organizirali neku novu politicku opciju koja
            bi povela bitku za modernu prosperitetnu BH.
            Izgleda da su se bajni kriticari intelektualci takodzer materijalno namirili pa nece da povedu dio
            osvjestenih naroda u borbu za bolje sutra

            05-22-2014 19:54 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
            pravimostarac
            SexNepoznat

            Poruka: 3132
            Location: Zaluto

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Boza:

              Mislim da si u pravu ,bh narod bira svoje sejtane koji prljavo igraju na tri sitna feuda,jednostavno
              drzavu imas samo na papiru,Dok ne proradi drzava nema Hajra,Ova velika nesreca ce samo jos
              vise uslozniti situaciju jer ce dovesti do veceg siromastva,Nigdje necuh da ljudi pominju neka
              Nova lica koja bi zajednicku pogurala ocisceni SDP ILI organizirali neku novu politicku opciju koja
              bi povela bitku za modernu prosperitetnu BH.
              Izgleda da su se bajni kriticari intelektualci takodzer materijalno namirili pa nece da povedu dio
              osvjestenih naroda u borbu za bolje sutra


            nemogu a da ne spomenem Besima Spahica kao primjer
            exponira se kao znalac nasih problema, kad su mu "demonstranti " ponudili da ih na neki nacin organizuje i kanalizira njihove zahtjeve on ih elegantno "skide", zasto zato sto bi letio ko fishek sa Fakulteta
            ne kazem da ni ja mozda nebi podvio rep i gledo svoj ineterest da ne izgubim poso
            ali onda sto se kaze Put up or shut up

            ___________________________________________________________________
            Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

            05-22-2014 20:06 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
            prowler2 prowler2 is a Male
            moforaja


            Poruka: 5249
            Location: usa

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od vjetar:

              ..ja se opet nadam da nije do naroda vej je do nesposobnih vodja ,kad ce narod prepepzonati sposbne i dobre vodje to je sad jedini problem .nash narod je indolentan i nije samoincijativan ,kroz vjekove se oslanjo na careve ,kraljeve i vodje i kako vodja kaze dalje od toga ne treba mislit ,onda svi kazemo pa valjda on zna sta je dobro za nash narod i tako zasljepljeni mozemo danima mjesecim godinama i destljecima da zivimo oslonjeni na tudju misao i na tudju ideju a da mi slijepi kod ociju lutamo ginemo i srljamo i mrzimo se i tako iduci u sopstvenu propast prepustajuci nashe zivote u ruke onih koji rade samo za svoj interes a nikako za interese cak ni svoga naroda ..koju korist danas ima jedan Bosnjak od Izetbegovica ,Srbi od Dodika ili Hrvati od Covica .nisu u stanju jedan camac organizovat da spase deset zivota a ne da ti oni izgrade nekome buducnost
            Ovo je stvarno za 5. Svaka chact. Isto mislmo ali svaka chast za misli pretochene na papir ..u ovom sluchaju na net. 10.gif

            05-22-2014 20:16 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
            STECAK STECAK is a Male
            moforaja


            Poruka: 3604
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            nemogu a da ne spomenem Besima Spahica kao primjer
            exponira se kao znalac nasih problema, kad su mu "demonstranti " ponudili da ih na neki nacin organizuje i kanalizira njihove zahtjeve on ih elegantno "skide", zasto zato sto bi letio ko fishek sa Fakulteta
            ne kazem da ni ja mozda nebi podvio rep i gledo svoj ineterest da ne izgubim poso
            ali onda sto se kaze Put up or shut up[/quote]



            'Na strateskim mjestima
            njihovi ljudi

            kurvini sinovi"(Johnny)

            05-22-2014 22:43 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
            pravimostarac
            SexNepoznat

            Poruka: 3132
            Location: Zaluto

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od STECAK:

              nemogu a da ne spomenem Besima Spahica kao primjer
              exponira se kao znalac nasih problema, kad su mu "demonstranti " ponudili da ih na neki nacin organizuje i kanalizira njihove zahtjeve on ih elegantno "skide", zasto zato sto bi letio ko fishek sa Fakulteta
              ne kazem da ni ja mozda nebi podvio rep i gledo svoj ineterest da ne izgubim poso
              ali onda sto se kaze Put up or shut up




            'Na strateskim mjestima
            njihovi ljudi

            kurvini sinovi"(Johnny)[/quote]

            vazda bilo i biti ce

            ___________________________________________________________________
            Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

            05-22-2014 22:47 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
            pravimostarac
            SexNepoznat

            Poruka: 3132
            Location: Zaluto

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            problem poplava je samo vrh

            decenije bespravne gradnje bez hidroregulacijskih planova sa "kurvinim sinovima" na mjestima ministara i nacelnika i slicne birokratije
            sta ako se opet ovo ne daj Boze ponovi na jesen, sto je moguce ( nesmijem ni pomisliti)
            situacija je katastrofalna u drzavi koja ne postoji niti funkcionise
            sjetimo se samo Mostara i snjezne oluje

            ___________________________________________________________________
            Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

            05-22-2014 22:53 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..svaki dekan fakulteta je clan neke stranke .treba se sad zamjerit nekom glupanu a od njega ti zavisi egzistencija ..jer besim nezna raditi nist drugo osim onoga predmeta sto predaje ..kad bi covjek bio slobodni strelac i kad bi nekome u svjetu bilo u interesu da angazuje Besima kao licnost ikoji ce donjet prospertet cjeloj drzavi tad bi Besim mogo reci dekanu ko ti jebe mater i necesh mi ti odredjivat sta cu ja pricat ili sta cu ja radit ..ali za to bi ga neko moro debelo placat ,pitanje je opet kome je to u interesu da neka drzava kao Bosna krene putem dobrobiti za narod ,lakse je danas i kapitalu sa zapada uci u jednu mutnu drzavu gdje te ne pita niko nista ,danas se u Svedskoj ne moze pojaviti neki rus i reci ja kupujem pola svetog stefana kao sto se to radi u crnoj gori ..moze doci ali prvo da vidimo porjeklo tvoje imovine kako si je steko i na koji naci,ako i to zadovoljish onda se gleda dali ima neko od sveda ,ak se javi sved onda ti ni ka takav provjeren necesh moci kupit jednu tavu destinaciju..

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            05-22-2014 22:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od pravimostarac:

              problem poplava je samo vrh

              decenije bespravne gradnje bez hidroregulacijskih planova sa "kurvinim sinovima" na mjestima ministara i nacelnika i slicne birokratije
              sta ako se opet ovo ne daj Boze ponovi na jesen, sto je moguce ( nesmijem ni pomisliti)
              situacija je katastrofalna u drzavi koja ne postoji niti funkcionise
              sjetimo se samo Mostara i snjezne oluje






            ..hidroregulacioni planovi su napravljeni iima vishe od 50 godina nije ih trebalo praviti ..za svaki potok i za svaku rjeku i za svako jezero u bivshoj Jugoslaviji postoje takvi planovi ..samo sto to niko ne gleda i ti planovi su mrtvo slovo na papiru ..da bi dobio grajevisnku dozvolu mora se gledat urbanisticki plan opstine i hidroregualicona dozvola ako je obkekat u blizini rjeke ..

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-22-2014 u 23:01.

            05-22-2014 23:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..cak u Mostaru postoje i obiljezene tacke u slucaju da pukne brana u Jablanici ili bilo koja brana ,sve je obiljezeno i ucrtano na karte dokle bi dosho plavni val ako se to desi .znaci da se to desi tacni se zna za koliko vrmena ce voda iz jablanice da stigne u Mostar i na koju kotu se izmjesta stanovnsitvo ..znaci sve postoji samo nepismeni to nece da citju ili ih nije briga i po sistemu kako cemo lako cemo ,ma sta oni znaju gdje je plavni val .sto Senad Hadzifejzovic kaze ,kad se za mene znalo vi niste postojaali

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            05-22-2014 23:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            STECAK STECAK is a Male
            moforaja


            Poruka: 3604
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            opstenarodna odbrana i samozastita ,nekad se tako zvao predmet u skoli
            a danas , sta je danas to vazno
            i koga vise briga za to.
            Furas stranku, furas Armani odjela , i mecke (bmw) od stotinu hiljada maruna ,a
            kad se desi
            (onda su mali misevi koji samo ponekad cijuknu iz starnacke rupice).

            05-22-2014 23:21 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
            pravimostarac
            SexNepoznat

            Poruka: 3132
            Location: Zaluto

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od vjetar:

              ..svaki dekan fakulteta je clan neke stranke .treba se sad zamjerit nekom glupanu a od njega ti zavisi egzistencija ..jer besim nezna raditi nist drugo osim onoga predmeta sto predaje ..kad bi covjek bio slobodni strelac i kad bi nekome u svjetu bilo u interesu da angazuje Besima kao licnost ikoji ce donjet prospertet cjeloj drzavi tad bi Besim mogo reci dekanu ko ti jebe mater i necesh mi ti odredjivat sta cu ja pricat ili sta cu ja radit ..ali za to bi ga neko moro debelo placat ,pitanje je opet kome je to u interesu da neka drzava kao Bosna krene putem dobrobiti za narod ,lakse je danas i kapitalu sa zapada uci u jednu mutnu drzavu gdje te ne pita niko nista ,danas se u Svedskoj ne moze pojaviti neki rus i reci ja kupujem pola svetog stefana kao sto se to radi u crnoj gori ..moze doci ali prvo da vidimo porjeklo tvoje imovine kako si je steko i na koji naci,ako i to zadovoljish onda se gleda dali ima neko od sveda ,ak se javi sved onda ti ni ka takav provjeren necesh moci kupit jednu tavu destinaciju..


            dakle na vlasti je jednopartijski sistem ili jedna partija sa 3 pojavna fenomena

            bilo koja stranka da dodje na vlast ce ukloniti "kurvine sinove" i instalirati na ista mjesta svoje poslusnike

            Mito, korupcija, peskesi, veze, " za kafu" su duboko ukorijenjeni i prevazilaze sve vjerske, nacionalne i druge granice kao duh lebi nad Balkanom

            ___________________________________________________________________
            Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

            05-22-2014 23:38 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..bilo vi sasvim svejedno da su i ovi na vlasti ,ali da zazivi pravna drzava .ali ovi je ocigledne ne zele jer im ne odgovara ..bili je druge stranke koje dodju na vlast htjele napraviti to trebamo da vidimo da bi im sudili jesu li isti kao ovi ili su drugaciji ..da bi to znali trebamo glasati protiv ovih

            ..evo ja sam za 20 godina dozivio tri smjene vlasti i tri razlicite partije su vladali drzavom .apsolutno se nista nije mjenjalo sto se tice vladavine zakona i ja nisam osjetio ni ljevicu ni desnicu a ni radikale ..tamo gdje se dokazivo mito i korupcija i utaja poreza nije se stedio ni predsednik vlade ..danas je bivshi danski premijer na sudu zbog nekih pronevjera ili netrasparentnog troshenja drzavnog novca i bice mu sigurno izrecena neka kazna ukoliko mu se sve ovo dokaze sto mu se stavlja na teret

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            05-22-2014 23:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            Stranica (18): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com