Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Dobrodoslica zlocincu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Edin Džeko za zloèine u okolini Konjica je danas dobio presudu... 12 godina

    http://www.vecernji.hr/balkan/edin-dzeko-osuden-na-12-godina-zatvora-943263


pa moj Dijamantu 29.gif

___________________________________________________________________

    06-07-2014 00:28 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zorokrik:

          citat od STECAK:

            citat od green:

          lijepi Krajišnik... na doèeku izjavio: "ja sam, ipak, ratni zloèinac"

          kad æe tako nešto ova hinja Kordiæ izjavit? 07.gif





        Izjavit ce to Kordic sigurno al' @zorovrisak se ,garant, nece sloziti s time. 100%


      Zasto bih se slagao??


      18.gif 25.gif


    Bravo biserko 13.gif

    06-07-2014 02:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Magistar:

          citat od REALISTA:

            citat od Magistar:

          Ja imam sasvim druge informacije: Živo zaboli ljude neka stvar za te stvari, pa i to moguæe pomilovanje.

          Jedino ako ti imaš rezultate neke objektivne i svježe ankete, koja je upravo zbog toga ciljano provedena ovih dana u Mostaru.
          Ako imaš, onda bi bio red bi bio da to saznanje podijeliš s nama.
          A ako nemaš, to znaèi da opet kenjaš po svom obièaju po velikom broju svojih sugraðana.



        HDZ (zavrsimo zapoceto - 1993 - etnicko ciscenje) je na vlasti u "zapadnom" Mostaru i zapadnoj Hercegovini, tako da ti je to dovoljna anketa 21.gif

      Svejedno, opet tu ne vidim nikakvu povezanost tvoje tvrdnje
        ''Zabrinjava me danasnja brojka ljudi u Mostaru i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu slicne...''
      s tom èinjenicom.

      I Caco je momaèki punio Kazane, pa ga eno danas poèiva meðu gazijama na Kovaèima, tako da ti je to dovoljna anketa. I mene zabrinjava današnja brojka ljudi u Sarajevu i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu sliène 21.gif

      Vidiš, svi znamo odokativno mlatiti praznu slamu.


    Ti opet poredis mrava sa MEDVJEDOM...pardon, vrijedjam medvjeda...medvjed nece nikad napasti covjeka bez razloga, a taj zlocinac/monstrum je ubijao civile, zene i djecu i neces da se usudis da kazes da je zlocinac 21.gif

    06-07-2014 04:09 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    zorokrik zorokrik is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1337
    Location: St.Marino

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od STECAK:

          citat od zorokrik:

            citat od STECAK:

              citat od green:

            lijepi Krajišnik... na doèeku izjavio: "ja sam, ipak, ratni zloèinac"

            kad æe tako nešto ova hinja Kordiæ izjavit? 07.gif





          Izjavit ce to Kordic sigurno al' @zorovrisak se ,garant, nece sloziti s time. 100%


        Zasto bih se slagao??


        18.gif 25.gif


      Bravo biserko 13.gif


    Hablo fali ti dio citata

    17.gif


    18.gif 25.gif

    ___________________________________________________________________

      bar_dan.gif

      06-07-2014 08:19 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ___________________________________________________________________

          06-07-2014 09:32 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Magistar Magistar is a Male
          moforaja




          Poruka: 2667

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od REALISTA:

                citat od Magistar:

                  citat od REALISTA:

                    citat od Magistar:

                  Ja imam sasvim druge informacije: Živo zaboli ljude neka stvar za te stvari, pa i to moguæe pomilovanje.

                  Jedino ako ti imaš rezultate neke objektivne i svježe ankete, koja je upravo zbog toga ciljano provedena ovih dana u Mostaru.
                  Ako imaš, onda bi bio red bi bio da to saznanje podijeliš s nama.
                  A ako nemaš, to znaèi da opet kenjaš po svom obièaju po velikom broju svojih sugraðana.



                HDZ (zavrsimo zapoceto - 1993 - etnicko ciscenje) je na vlasti u "zapadnom" Mostaru i zapadnoj Hercegovini, tako da ti je to dovoljna anketa 21.gif

              Svejedno, opet tu ne vidim nikakvu povezanost tvoje tvrdnje
                ''Zabrinjava me danasnja brojka ljudi u Mostaru i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu slicne...''
              s tom èinjenicom.

              I Caco je momaèki punio Kazane, pa ga eno danas poèiva meðu gazijama na Kovaèima, tako da ti je to dovoljna anketa. I mene zabrinjava današnja brojka ljudi u Sarajevu i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu sliène 21.gif

              Vidiš, svi znamo odokativno mlatiti praznu slamu.


            Ti opet poredis mrava sa MEDVJEDOM...pardon, vrijedjam medvjeda...medvjed nece nikad napasti covjeka bez razloga, a taj zlocinac/monstrum je ubijao civile, zene i djecu i neces da se usudis da kazes da je zlocinac 21.gif

          Izgleda da nisi u stanju ispratiti par uvezanih reèenica.
          Nesumnjivo je da se radi o osobi kojoj je na sudskom procesu dokazano da je sudjelovala u zloèinaèkim djelima i kao takva je i osuðena.
          Ono na što sam ja reagirao nije obrana tog èovjeka, veæ tvoje tvoje nepotrebno potenciranje nekakve nepostojeæe ''podrške'' i proizvoljne tvrdnje tipa:
            ''Zabrinjava me danasnja brojka ljudi u Mostaru i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu slicne...'
          ...tu je problem. To si lupio po svom dobrom obièaju, jer ti je 99% postova u takvom huškaèkom fonu, obojeno nekakvom pseudoviktimološkom ''psihozom devedesetih'' ...da skratim - gradiš image osvješæenog i za jednu jedinu zabrinutog patriJote, ili kako ih vole podjebavati - skakaÆa. A u stvari - djeèija posla.

          Nego, opiši nam kakve su se sve manifestacije juèer organizirale u Mostaru povodom Kordiæevog puštanja i znaš li datum kada æe namjerava posjetiti brojne obožavatelje u Mostaru.
          90% omladine do 25 godina i ne za tko je on, dok juèer nisu poèeli natpisi.
          Bit æe još dan - dva prièe o tome i proš'o voz.

          ___________________________________________________________________

            06-07-2014 10:55 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7085
            Location: BiH

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            NEZAPAMÆENA GRAÐANSKA HRABROST

              Ovo je èovjek koji je Kordiæu viknuo: Sotono, ubojico!


              Zoran Scout Ivanèiæ
            - Zagrepèanin sa sarajevskom adresom i dugogodišnji mirovni aktivist - pokazao je juèer rijetko viðenu graðansku hrabrost. Na doèeku koji su "crni ljudi" na aerodromu Pleso priredili osuðenom ratnom zloèincu Dariju Kordiæu, Ivanèiæ je prekinuo govor bivšeg predsjednika Herceg Bosne odgovornog za pokolj u Ahmiæima i povikao: "Sotono, ubojice!" Nekolicina iz okupljene mase pokušala ga je zbog toga linèovati, ali Ivanèiæa je spasila policija, koja ga je odvela iz hodnika zraène luke Pleso. Nezapamæeni èin hrabrosti Ivanèiæa je tako koštao samo lakših tjelesnih ozljeda.
            Zoran Ivanèiæ na Pleso je stigao s prijateljicom Sabinom Šabiæ. U rukama su imali transparente s ispisanim brojem 116. Broj je to žrtava pokolja nedužnih civila koji su u Ahmiæima, u aprilu 1993. godine, napravile snage pod politièkim zapovjedništvom Darija Kordiæa i njegovih poboènika. Dvoje hrabrih umiješali su se u masu od 500 Kordiæevih obožavatelja planirajuæi u jednom trenutku podiæi transparente kako bi javnost podsjetili na monstruozan zloèin. Kad su shvatili da njihove transparente nitko neæe zapaziti, Ivanèiæ je odluèio u ime istine riskirati život. Nakon poèetnih Kordiæevih rijeèi, kad je osuðeni ratni zloèinac primirio prisutne koji su vikali "Za dom spremni" i pjevali "domoljubne" budnice, Ivanèiæ je povikao: "Sotono! Ubojico!" Trenutak kasnije okupljeni su nasrnuli na njega i prijateljicu. Zahvaljujuæi intervenciji policije, dvoje hrabrih izvuklo se s nekoliko udaraca i ogrebotina.

            Ivanèiæa je policija odvela u policijsku postaju u zraènoj luci. Ispoèetka nije bilo jasno da li se tamo nalazi kao žrtva ili osumnjièenik. Policija je bila izrazito korektna prema èovjeku èija graðanska hrabrost je juèer osvjetlala obraz Zagrebu. Meðutim, na koncu mu je uruèen papir u kojem stoji da ga se tereti za narušavanje javnog reda i mira. O tome da li je kriv odluèit æe mjerodavni prekršajni sud. Napadaèi, štovatelji Darija Kordiæa nisu privedeni. Ivanèiæ je pušten nekoliko sati kasnije, nakon što je saslušan, odnosno nakon što mu je služba hitne pomoæi sanirala ozljede. Sluèaj je htio da se ovaj dogaðaj odvije 6. juna, a upravo na taj datum Ivanèiæ je obilježio godišnjicu od blokade parlamenta u Sarajevu, kad je zajedno s nekoliko prijatelja pokrenuo proteste za dodjelu JMBG-a bosanskohercegovaèkoj djeci. Ti protesti, podsjetimo, kasnije æe postati poznati pod nazivom "bebolucija". U vjeri da hrvatski sudovi neæe postupiti u korist mraka još jednom ponavljamo: Ivanèiæev èin spada u trenutke graðanske hrabrosti kakve smo na ovim prostorima rijetko imali priliku vidjeti. Stoga mu èestitamo i klanjamo se pred njegovom ljudskom velièinom. Poèetkom iduæeg tjedna Ivanèiæ æe za Lupigu opisati kako je izgledao dan u kojem je Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini pokazao od èega su pravljeni pravi ljudi.

            Slika:
              http://www.lupiga.com/vijesti/nezapamcena-gradjanska-hrabrost-ovo-je-covjek-koji-je-kordicu-viknuo-sotono-ubojico
            10.gif

            ___________________________________________________________________

              06-07-2014 12:22 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              cheri cheri is a Female
              moder u peMziji




              Poruka: 3806
              Location: Svizzera

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Evo, prièa o izlasku kordiæa se mogla fokusirati na ovo što se desilo na linku što je postavio @Green, a ne na idiote koji bilo koji zloèin mogu smatrati junaštvom.

              Jedan, ali vrijedan 10.gif Ima ih dosta što misle kao i Ivanèiæ, ali treba stisnut' prdu, lako je nama pisati, treba stati pred 200 ljudi i reæi nešto kontra...mogli su ga rašèerupat'...

              06-07-2014 15:04 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
              berber berber is a Male
              moforaja


              Poruka: 4397
              Location: Na Tepi

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                http://www.bh-index.com/delegati-i-poslanici-parlamenta-bih-bili-na-donatorskoj-veceri-za-zlocinca-darija-kordica/

                http://www.bh-index.com/ceric-podrska-osudenim-ratnim-zlocincima-jedna-od-najvecih-prijetnji-miru/

              ___________________________________________________________________
              nema vise ni tepe

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 06-07-2014 u 18:26.

              06-07-2014 18:23 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
              REALISTA REALISTA is a Male
              samo sto nisam


              Poruka: 1375
              Location: Bosna i Hercegovina
              pokretac teme Thread Started by REALISTA

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Magistar:

                    citat od REALISTA:

                      citat od Magistar:

                        citat od REALISTA:

                          citat od Magistar:

                        Ja imam sasvim druge informacije: Živo zaboli ljude neka stvar za te stvari, pa i to moguæe pomilovanje.

                        Jedino ako ti imaš rezultate neke objektivne i svježe ankete, koja je upravo zbog toga ciljano provedena ovih dana u Mostaru.
                        Ako imaš, onda bi bio red bi bio da to saznanje podijeliš s nama.
                        A ako nemaš, to znaèi da opet kenjaš po svom obièaju po velikom broju svojih sugraðana.



                      HDZ (zavrsimo zapoceto - 1993 - etnicko ciscenje) je na vlasti u "zapadnom" Mostaru i zapadnoj Hercegovini, tako da ti je to dovoljna anketa 21.gif

                    Svejedno, opet tu ne vidim nikakvu povezanost tvoje tvrdnje
                      ''Zabrinjava me danasnja brojka ljudi u Mostaru i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu slicne...''
                    s tom èinjenicom.

                    I Caco je momaèki punio Kazane, pa ga eno danas poèiva meðu gazijama na Kovaèima, tako da ti je to dovoljna anketa. I mene zabrinjava današnja brojka ljudi u Sarajevu i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu sliène 21.gif

                    Vidiš, svi znamo odokativno mlatiti praznu slamu.


                  Ti opet poredis mrava sa MEDVJEDOM...pardon, vrijedjam medvjeda...medvjed nece nikad napasti covjeka bez razloga, a taj zlocinac/monstrum je ubijao civile, zene i djecu i neces da se usudis da kazes da je zlocinac 21.gif

                Izgleda da nisi u stanju ispratiti par uvezanih reèenica.
                Nesumnjivo je da se radi o osobi kojoj je na sudskom procesu dokazano da je sudjelovala u zloèinaèkim djelima i kao takva je i osuðena.
                Ono na što sam ja reagirao nije obrana tog èovjeka, veæ tvoje tvoje nepotrebno potenciranje nekakve nepostojeæe ''podrške'' i proizvoljne tvrdnje tipa:
                  ''Zabrinjava me danasnja brojka ljudi u Mostaru i BiH koji podrzavaju takvog zlocinca i njemu slicne...'
                ...tu je problem. To si lupio po svom dobrom obièaju, jer ti je 99% postova u takvom huškaèkom fonu, obojeno nekakvom pseudoviktimološkom ''psihozom devedesetih'' ...da skratim - gradiš image osvješæenog i za jednu jedinu zabrinutog patriJote, ili kako ih vole podjebavati - skakaÆa. A u stvari - djeèija posla.

                Nego, opiši nam kakve su se sve manifestacije juèer organizirale u Mostaru povodom Kordiæevog puštanja i znaš li datum kada æe namjerava posjetiti brojne obožavatelje u Mostaru.
                90% omladine do 25 godina i ne za tko je on, dok juèer nisu poèeli natpisi.
                Bit æe još dan - dva prièe o tome i proš'o voz.



                A zasto se ti PAJDO uvijek javljas na moje postove 27.gif

                Ocigledno se pronadjes u mojim postovima 27.gif

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane REALISTA dana 06-08-2014 u 21:15.

                06-08-2014 21:14 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
                prowler2 prowler2 is a Male
                moforaja


                Poruka: 5248
                Location: usa

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od vjetar:

                  ..Hrvatski glumac Stipe Matavuj je proglashen krivim u saobracajnoj nesreci i gdje poginula kao suvozac Doloroes Malbasha ..Na sudjenju proglasen je krivim zbog izazivanja saobracajne nesrece u kojoj je pognula Dolores ..Stipi je presuda je izrecena na 12 godina zatvora ..gdje sad tu pravda u ove dvije presude ..kad poredish okolnosti pod kojim se desila nesreca i okolnosti pod kojom su se desili zlocini za koje je isto sudjen Kordic ..poredeci te dvije presude dolazi se do pravnog apsurda gdje se na jednoj strani ostro osudjuje covjek koji je ne namjerno izzvo saobrcajnu nesrecu i covjek koji je planski smishljeno i tendeciozno pocinio etncko cishcenje zlostavljanje i iubijanje
                Jebiga. Rat je rat a mir je mir. Drugachiji sudovni sistem. Zar nisi znao to ? Svaka chast na mudima onog shto ga je prozvao medju masom ustasha, ubojicom. Gdje su nashe gazije da ga dochekaju istim ?

                06-08-2014 22:54 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
                Magistar Magistar is a Male
                moforaja




                Poruka: 2667

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od REALISTA:

                  A zasto se ti PAJDO uvijek javljas na moje postove 27.gif
                  Ocigledno se pronadjes u mojim postovima 27.gif

                Pa ti si braca ipak jedan od zadnjih preostalih naconalista na forumu, i šteta bi bilo da te vrste nestane ovdje zauvijek. Babo Semir je veæ otpao i izgleda da si samo još ti ostao.
                E iz tog razloga ti dajem povremeno krila.

                ___________________________________________________________________

                  06-08-2014 23:39 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
                  STECAK STECAK is a Male
                  moforaja


                  Poruka: 3604
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od prowler2:

                        citat od vjetar:

                      ..Hrvatski glumac Stipe Matavuj je proglashen krivim u saobracajnoj nesreci i gdje poginula kao suvozac Doloroes Malbasha ..Na sudjenju proglasen je krivim zbog izazivanja saobracajne nesrece u kojoj je pognula Dolores ..Stipi je presuda je izrecena na 12 godina zatvora ..gdje sad tu pravda u ove dvije presude ..kad poredish okolnosti pod kojim se desila nesreca i okolnosti pod kojom su se desili zlocini za koje je isto sudjen Kordic ..poredeci te dvije presude dolazi se do pravnog apsurda gdje se na jednoj strani ostro osudjuje covjek koji je ne namjerno izzvo saobrcajnu nesrecu i covjek koji je planski smishljeno i tendeciozno pocinio etncko cishcenje zlostavljanje i iubijanje
                    Jebiga. Rat je rat a mir je mir. Drugachiji sudovni sistem. Zar nisi znao to ? Svaka chast na mudima onog shto ga je prozvao medju masom ustasha, ubojicom. Gdje su nashe gazije da ga dochekaju istim ?




                  Vjerovatno ,da je sletio u Mostar da bi ga gazije i docekale bas tako , samo neznam koliko bi Franceticevih bojovnika i jurisnika imalo damu da toko nesto ucine .


                  P.S Ovdje ne ubrajam nas forumski dvojac,
                  koji se nadasve prepoznaju kao multietnicki dvojac bez kormilara.

                  06-09-2014 02:33 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
                  vjetar vjetar is a Male
                  moforaja


                  Poruka: 13977
                  Location: dk

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ..Povler ,pravo i pravda nemaju nikakve veze i ne bi smjelo da bude u vezi rata i mira ..jedino se razlikuju ratni sudovi kad je drzava u ratu ,tad postoji ratni sud..zlocin je zlocin i za zlocin nad covjekom koji se desi na rasnoj i vjerskoj osnovi a josh pogotovu kad je planski i svjesno cinjen onda tu nema tolernacije a ni olakshavajuci okolnosti ..sta misli da se Kordic pokajo dok je bio u zatvoru ,cak sto vishe danas se ponosi na onot sto je uradio ..da nije tako uradio danas ne bi bio nacionalni junak i ne bi se tako osjeco..ovo su ipak bila monstruozna ubistva ,progoni torture i silovanja i za takve ne bi smjelo da bude pomilovanja cak ni sedam daana prije isteka zatvorskog roka ..ne radi njega samoga vec radi buducih Kordica koji se na osnovu njegove presude mogu ohrabriti da to ucine isto ,jer jebo ti desetak godina zatvora da bi se okitio titulom nacionalnog junaka ..neki ljudi ulaze u rat boreci se samo zato da po njemu neka ulica u gradu nosi njegovo ime

                  ___________________________________________________________________
                  laku vam noc pijuni

                  spavajte ko lavovi i ko kraljevi

                  06-09-2014 09:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
                  Stari Grad Stari Grad is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 10597
                  Location: iza zvijezde

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od cheri:

                    A joj, kako idete na ruku ovima na vlasti, ma samo tako... Samo bace kosku, malo Kordiæa, pa udrobe malo Thompsona, pa iz srpske poklièi "hajmo bježat', ovi æe na crnu listu, Dodik æe spasiti Srbe", pa malo ploèa podignuta u èast ratka mladiæa i eto, oni rahat na vlasti.

                    Niko viš' ne trubi o poplavama, o kraðama, lopovlucima na svim razinama, sad se mogu mirno hapati humanitarni milioni, jer zaboga ovog hajvana što je izišao iz zatvora doèekalo 200 ljudi!

                    Pa jest malo bilo dosadno ovo bratstvo i jedinstvo u zadnje dane dok su se rijeke izlijevale, valja se opet klat'. Do naredne elementarne nepogode...Da se ne bi klimale fotelje lopova. Ja im skidam kapu, ovima na vlasti, a i medijima u njihovoj službi 10.gif



                  ... mada bi bilo reda prije toga skinuti kapu nekima u našoj bližoj okolini... npr. "spavaèima" koji promole "labrnju" (slabo vezanu s onim što je ostalo od sivih æelija) u prigodnom trenutku...

                  ... onda kada treba staviti do znanja da ne postoje nikave "ankete"... i da ne postoji nikakva "podrška"... i da se niko više "ne sjeæa"... i da to uopšte "nije bitno" ... ni "relevantno" danas...

                  Naravno, da bi stvar bila ljepša, sve se obogati inteligentnim upadima o "djelomiènim taènostima" i još inteligentnijim podpitanjima... jer toèak treba ponovo izmisliti po trilioniti put...

                  ...jer naravno, niti iko od nas zna da je veæ izumljen, a niti poneko želi da zna i da im se ne daj bože napomene šta se dogodilo, i prije svega zašto se to dogodilo.

                  Caco, maco, crni ðavo, igla u plastu sijena, balvan negdje drugo, zatvori oko na jedno, otvori petnaest oèiju na drugo... na Balkanu ništa novo... ista prièa, isto licemjerje, isti dupli i trodupli aršini.... tuða guzico, svakom si draga...




                  --------------------------------

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  06-09-2014 10:44 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  Stari Grad Stari Grad is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 10597
                  Location: iza zvijezde

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od prowler2:

                        citat od vjetar:

                      ..Hrvatski glumac Stipe Matavuj je proglashen krivim u saobracajnoj nesreci i gdje poginula kao suvozac Doloroes Malbasha ..Na sudjenju proglasen je krivim zbog izazivanja saobracajne nesrece u kojoj je pognula Dolores ..Stipi je presuda je izrecena na 12 godina zatvora ..gdje sad tu pravda u ove dvije presude ..kad poredish okolnosti pod kojim se desila nesreca i okolnosti pod kojom su se desili zlocini za koje je isto sudjen Kordic ..poredeci te dvije presude dolazi se do pravnog apsurda gdje se na jednoj strani ostro osudjuje covjek koji je ne namjerno izzvo saobrcajnu nesrecu i covjek koji je planski smishljeno i tendeciozno pocinio etncko cishcenje zlostavljanje i iubijanje



                    Jebiga. Rat je rat a mir je mir. Drugachiji sudovni sistem. Zar nisi znao to ?
                    .......
                    .......


                  U Nürnbergu ne da uopšte, po rezultatima, nije bio drugaèiji, nego je bio drakonski i rezultovao drastiènim presudama.

                  Tako da ta prièa o razlièitim pravnim sistemima, makar u kontekstu težine poèinjenih zloèina i drugih pravnih aspekata uopšte ne stoji i ovdje je plasirana (potpuno nebitno da li svjesno ili nesvjesno) kao pokušaj i ublažavanja i nonšaliranja težine onog šta je poèinjeno.

                  U zapadnim medijima je rat na Balkanu redovno spominjan kao najkrvaviji sukob na evropskom tlu nakon drugog svjetskog rata. Shodno tome bi se mogla posmatrati i ova problematika s presudama "herojima" s Balkana, no kako svi dobro znamo, neka su zlodjela malo manje "jednaka" od drugih...

                  ... zavisno, naravno, i od toga ko komentariše i s kakvim uvjerenjem i liènim motivima...



                  -----------------------------------

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 06-09-2014 u 11:58.

                  06-09-2014 10:56 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  vjetar vjetar is a Male
                  moforaja


                  Poruka: 13977
                  Location: dk

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ..Nashi kometari su po boji fesa i po boji dresa ,dok medjunarodna zajednica nastoji cjelo vrijeme izjednaciti zrtvu i zlocin ..za destak godina bice sramota spomenuti zrtve koje su stadale

                  ___________________________________________________________________
                  laku vam noc pijuni

                  spavajte ko lavovi i ko kraljevi

                  06-09-2014 12:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
                  Stari Grad Stari Grad is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 10597
                  Location: iza zvijezde

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od prowler2:

                    Svaka chast na mudima onog shto ga je prozvao medju masom ustasha, ubojicom. Gdje su nashe gazije da ga dochekaju istim ?


                  Evo njega, kad veæ nema njih. Nije šala, na ovoj slici je on.

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 06-09-2014 u 12:06.

                  06-09-2014 12:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  Stari Grad Stari Grad is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 10597
                  Location: iza zvijezde

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od vjetar:

                    ..Nashi kometari su po boji fesa i po boji dresa ,dok medjunarodna zajednica nastoji cjelo vrijeme izjednaciti zrtvu i zlocin ..za destak godina bice sramota spomenuti zrtve koje su stadale




                    http://tacno.net/zagreb/o-krivici-i-odgovornosti-branitelja/

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  06-09-2014 12:46 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  REALISTA REALISTA is a Male
                  samo sto nisam


                  Poruka: 1375
                  Location: Bosna i Hercegovina
                  pokretac teme Thread Started by REALISTA

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Magistar:

                        citat od REALISTA:

                      A zasto se ti PAJDO uvijek javljas na moje postove 27.gif
                      Ocigledno se pronadjes u mojim postovima 27.gif

                    Pa ti si braca ipak jedan od zadnjih preostalih naconalista na forumu, i šteta bi bilo da te vrste nestane ovdje zauvijek. Babo Semir je veæ otpao i izgleda da si samo još ti ostao.
                    E iz tog razloga ti dajem povremeno krila.


                  Ja bih prije rekao PAJDO da si ti jedan od rijetkih ovdje koji jos uvijek zivi od snova da je Mostar u Herceg-Bosni 21.gif

                  Eh sad ti meni PAJDO reci ko je tu nacionalista, ja kao bosanac i hercegovac koji voli nedjeljivu BiH ili ti koji branis zlocince koji su ne tako davno htjeli da podjele ovu zemlju i etnicki je ociste?

                  06-09-2014 16:07 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
                  Stranica (7): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com