Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » izdala islam. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko ja znam o islamu je bilo dozvoljeno vjencanje muslimana sa onima iz monoteistickih vjera jer sve vjeruju u jednog boga,a za ove sto pisu price iz Hadisa i ostalih sporednih knjiga koji spominju kako je Muhamed A.S zivio prije oko 1700 godina vrijeme je da dodju u 21 vjek.Krscani su davno izbacili Latinski iz koristenja i ostale staromodne i strucne rjeci koje mnogi ne razumiju.Vrijeme je da to ucine i ostali.

09-10-2014 23:45 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

teško, Kulje... teško da "Bismila" postane "utjeèem se Allahu"

mislim na našem jeziku 07.gif

___________________________________________________________________

    09-10-2014 23:47 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od KULJE1969:

      Koliko ja znam o islamu je bilo dozvoljeno vjencanje muslimana sa onima iz monoteistickih vjera jer sve vjeruju u jednog boga,a za ove sto pisu price iz Hadisa i ostalih sporednih knjiga koji spominju kako je Muhamed A.S zivio prije oko 1700 godina vrijeme je da dodju u 21 vjek.Krscani su davno izbacili Latinski iz koristenja i ostale staromodne i strucne rjeci koje mnogi ne razumiju.Vrijeme je da to ucine i ostali.
    Pa zato vidimo danas na sta je krscanstvo spalo da visoko poziciniran kardinal u Vatikanu kaze `: Da nema muslimana ne bi se za Boga znalo u Evropi , zavrsen citat . Tako da to moj dobri Kulje ovo sto si napisao mozes macku o rep svezati. Pogledaj na sta se svelo krscanstvo i sve ce ti biti jasno , barem se nadam da ce biti jasno . Pa bolan ne bio krscani nemaju ni svoje svete knjige a kamoli sta drugo

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    09-10-2014 23:49 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    šta reèe prije oko 1700 godina 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    09-10-2014 23:54 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nasao pravi iglu u plastu sjena svaka cast.Heheh

    09-11-2014 18:15 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od KULJE1969:

      Nasao pravi iglu u plastu sjena svaka cast.Heheh


    nije igla nego balvan

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    09-11-2014 18:44 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pravimostarac:

          citat od KULJE1969:

        Nasao pravi iglu u plastu sjena svaka cast.Heheh


      nije igla nego balvan
    Ehehehehe 04.gif Kulje moj haj ti na nesto drugo . Moj Kulje nije sramota neznat nesto vec raspravljati o necem o cemu blage veze nemas . Imam razumijvanje za Tebe i stujem tvoja misljenja ali de semalo duciraj pa dojdi amo pa cemo ondak cakulat u Islamu 10.gif Cuj balvan 04.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    09-12-2014 18:14 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Slabo kontate pa vam se treba crtati.Od citavog teksta vi se dopovezali godine koju sam pogrijesio.
    Time i dokazujete moju konstataciju da je nasao iglu u plastu sjena.Heheh

    09-23-2014 00:48 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od KULJE1969:

      Slabo kontate pa vam se treba crtati.Od citavog teksta vi se dopovezali godine koju sam pogrijesio.
      Time i dokazujete moju konstataciju da je nasao iglu u plastu sjena.Heheh


    prijteljski savjet

    prije nego što kreneš u polemiku moraš poznavati u najmanju ruku fundamentalne èinjenice inaèe odaješ dojam nedoraslog sagovornika sa kojim je bilo kakva diskusija gubljenje vremena ili kako bi raja rekla prosipaš se

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    09-24-2014 04:24 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..nije mu lahko baratat cinjenicama kad od skole ima samo tri razreda mekteba 04.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    09-24-2014 09:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja to za razliku od vas vidim posve drugacije.Vi se dopovezali jedne greske ko pijan plota umjeto da vidite sustinu da li je tacna.To vam je kao profesor ili nastavnik koji nece da cita neciji rad jer je necitak rukopis,a mozda je osoba napisala sve tacno u njemu.Povrsnost je tu problem.

    09-24-2014 22:27 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od KULJE1969:

      Ja to za razliku od vas vidim posve drugacije.Vi se dopovezali jedne greske ko pijan plota umjeto da vidite sustinu da li je tacna.To vam je kao profesor ili nastavnik koji nece da cita neciji rad jer je necitak rukopis,a mozda je osoba napisala sve tacno u njemu.Povrsnost je tu problem.


    Ja sam proèitao tvoj post 4 puta i samo sam mogao nazrijeti nekoiko nedovršenih misli , fragmentiranih koje ne èine nikako jednu cijelinu.
    Bola proèitaj svoj post nekoliko puta.

    Poèinje sa iznebuha nekakvom konstatacijom o odobrenom braku izmedju muslimana i zena iz monotestièkih religaja, kljuèna rijeè IZNEBUHA, jer niko nije diskutovao o bilo èemu u tom smislu ili pravcu, da bi nastavio sa kojekavim ofrlje ocjenama, i 21 vijeku, itd. Pa onda neke sporedne knjige
    ma prava salata od misli i to šopska

    ukratko nema materijala za neku diskusiju,

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    09-25-2014 02:20 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bez obzira ne treba covjeku upucivati teske rijeci ( nije niko do sada ) . ja sam razumio poentu i odgovorio mu . Najveca razika moj dobri Kulje izmedju Islama i krscanstva je ta da se izvorni islam zadrzao u dobroj mjeri a krscanstvo je najblaze receno nestalo , onakvo kakvo je svijetu donio Isa.s. ili Isus . Pa bas zato , to je moja misjenje , je i doslo doba sa Islamom i Poslaniko s.a.w.s. da ljudima donese prepravke i ispravi ono sto su krscani zabrljali odricuci se , ako tako mogu reci ,Ibrahimovog tewhida , vjerovanja u jednog Boga .

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    09-25-2014 18:52 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    vvb vvb is a Male
    brato


    Poruka: 518
    Location: MO/sa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od semirizsvemira:

      Bez obzira ne treba covjeku upucivati teske rijeci ( nije niko do sada ) . ja sam razumio poentu i odgovorio mu . Najveca razika moj dobri Kulje izmedju Islama i krscanstva je ta da se izvorni islam zadrzao u dobroj mjeri a krscanstvo je najblaze receno nestalo , onakvo kakvo je svijetu donio Isa.s. ili Isus . Pa bas zato , to je moja misjenje , je i doslo doba sa Islamom i Poslaniko s.a.w.s. da ljudima donese prepravke i ispravi ono sto su krscani zabrljali odricuci se , ako tako mogu reci ,Ibrahimovog tewhida , vjerovanja u jednog Boga .



    Genijalno!!!

    Mozda se mijenjao ili prilagodjavao zato jer se ukazala potreba vremenom?!

    Sta su trebali, još paliti vjestice na lomaèi, vješati jer tvrde "zemlja krece oko sunca a ne obrnuto"!!!

    Po toj logici jos bi zivjeli u 17 vijeku...

    Šta treba, pošla za nevjeru - vješaj je kao u 16 vijeku!! Obukla farmerice ili minjak, noge joj prebij!!!

    Pogledajte malo oko sebe, 21 vijek!!!!

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vvb dana 09-25-2014 u 19:10.

    09-25-2014 19:09 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vvb:

          citat od semirizsvemira:

        Bez obzira ne treba covjeku upucivati teske rijeci ( nije niko do sada ) . ja sam razumio poentu i odgovorio mu . Najveca razika moj dobri Kulje izmedju Islama i krscanstva je ta da se izvorni islam zadrzao u dobroj mjeri a krscanstvo je najblaze receno nestalo , onakvo kakvo je svijetu donio Isa.s. ili Isus . Pa bas zato , to je moja misjenje , je i doslo doba sa Islamom i Poslaniko s.a.w.s. da ljudima donese prepravke i ispravi ono sto su krscani zabrljali odricuci se , ako tako mogu reci ,Ibrahimovog tewhida , vjerovanja u jednog Boga .



      Genijalno!!!

      Mozda se mijenjao ili prilagodjavao zato jer se ukazala potreba vremenom?!

      Sta su trebali, još paliti vjestice na lomaèi, vješati jer tvrde "zemlja krece oko sunca a ne obrnuto"!!!

      Po toj logici jos bi zivjeli u 17 vijeku...

      Šta treba, pošla za nevjeru - vješaj je kao u 16 vijeku!! Obukla farmerice ili minjak, noge joj prebij!!!

      Pogledajte malo oko sebe, 21 vijek!!!!
    Mislim vec smo o tome rapravljali i svaka zemlja ima svoje zakone . Ko krsi zakon jedne drzave izlozen je sankcijama , posljedicama, kaznama . Kako hoces . Svak je upoznat sa tim kroz educiranje . Tako kad su objesili nekog stranca u Singapuru ja mislim , za nekoiko grama neke teske droge cijeli sa Zapad digao ali objesise ga . Poznavao je zakon ali . S druge strane ti sto urlaju o ljudskim pravima na Zapadu zmire vec deset i vise godina na nezakonio zatvorene i otete muslimane u Guantanamu gdje se muce metodama na kojima bi i Mengele pozavidio . Tolike godine bez sudjenja , advokata , pravde . I one sto su pstili , pustili su ali su morali potpisati da nece traziti ostetu 27.gif Medju zatvorenima je nakav seljak iz Afganistana 83 godine i djete od 14 godina , dva tri novinara itd itd .Bus mi rekel nsto o ovome goson vvb

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    09-25-2014 19:21 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    vvb vvb is a Male
    brato


    Poruka: 518
    Location: MO/sa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma bi, svasta nesto, ali nema smisla...


    Usporedba ti i nije nesto, posjedovanje droge je drustveno neprihvatljivo, nemoralno i kaznjivo. Zato i postoje zakoni i kazne, da se drustveno nemoralne, nehumane i devijantne radnje sankcioniraju i sprijeci njihovo ponavljanje ili sirenje. Znaci zato sto su nehumane i nemoralne, ugrozavaju druge ljude i njihovo zdravlje ili slobode.. Takvo je posjedovanje droge ili njena prodaja, ubijanje, mucenje, kradja, varanje i sl.

    S druge strane, a vratimo se na pocetak ove gluposti koju ovde kloc stokilas i ti pokusavate pojasniti i opravdati, unatoc tome da godinama zivite na zapadu (ne znam koji cete moj tamo i ko vas takve tamo drzi), sloboda, koju bi svako na ovome svijetu trebao imati i koju si i ti imao, u izboru osobe s kojom ce zasnovati obitelj i imati potomke, koju i zivotinje u tim drzavama imaju, se kaznjava smrcu! Cinjenica da zelis s nekim osnovati obitelj, potomke je tvoj izbor i to je drustveno prihvatljiva norma koja se ne smije kaznjavati. A prihvatljiva je jer nikome ne steti, nikoga ne ugrozava! Ona se razlikuje od posjedovanja droge koja je drustveno neprihvatljiva i amoralna pojava koja ugorazava zdravlje i zivote ljudi i kao takva je svakako kaznjiva, negdje uvjetom a negdje smrcu.

    Nadam se da si toliko suvisao da razlikujes dobro od zla, moralno od amoralnog i prihvatljivo od neprihvatljivog.

    I onda spominjes Guantanamo, pa po cemu se razlikuje taj zakon sto zenu treba zatuci jer je izabrala osobu s kojom ce dijeliti zivot i zakon koji godinama drzi zatvorenog vjernika jer je musliman, a mozda terorista??? Isto je to smece od zakona i ponasanja i po ovoj vasoj logici genijalac i ti bi ga trebali podrzati... Nema veze sto su nevini (kao i zena s pocetka price), jebiga, nisu se educirali!!!

    Osvrni se oko sebe, 21 stoljece!!!!

    09-25-2014 20:34 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vvb:

      Ma bi, svasta nesto, ali nema smisla...


      Usporedba ti i nije nesto, posjedovanje droge je drustveno neprihvatljivo, nemoralno i kaznjivo. Zato i postoje zakoni i kazne, da se drustveno nemoralne, nehumane i devijantne radnje sankcioniraju i sprijeci njihovo ponavljanje ili sirenje. Znaci zato sto su nehumane i nemoralne, ugrozavaju druge ljude i njihovo zdravlje ili slobode.. Takvo je posjedovanje droge ili njena prodaja, ubijanje, mucenje, kradja, varanje i sl.

      S druge strane, a vratimo se na pocetak ove gluposti koju ovde kloc stokilas i ti pokusavate pojasniti i opravdati, unatoc tome da godinama zivite na zapadu (ne znam koji cete moj tamo i ko vas takve tamo drzi), sloboda, koju bi svako na ovome svijetu trebao imati i koju si i ti imao, u izboru osobe s kojom ce zasnovati obitelj i imati potomke, koju i zivotinje u tim drzavama imaju, se kaznjava smrcu! Cinjenica da zelis s nekim osnovati obitelj, potomke je tvoj izbor i to je drustveno prihvatljiva norma koja se ne smije kaznjavati. A prihvatljiva je jer nikome ne steti, nikoga ne ugrozava! Ona se razlikuje od posjedovanja droge koja je drustveno neprihvatljiva i amoralna pojava koja ugorazava zdravlje i zivote ljudi i kao takva je svakako kaznjiva, negdje uvjetom a negdje smrcu.

      Nadam se da si toliko suvisao da razlikujes dobro od zla, moralno od amoralnog i prihvatljivo od neprihvatljivog.

      I onda spominjes Guantanamo, pa po cemu se razlikuje taj zakon sto zenu treba zatuci jer je izabrala osobu s kojom ce dijeliti zivot i zakon koji godinama drzi zatvorenog vjernika jer je musliman, a mozda terorista??? Isto je to smece od zakona i ponasanja i po ovoj vasoj logici genijalac i ti bi ga trebali podrzati... Nema veze sto su nevini (kao i zena s pocetka price), jebiga, nisu se educirali!!!

      Osvrni se oko sebe, 21 stoljece!!!!
    Bez veze ti je paralela ali eto . USA je usla u tudju zemlju , uhapsila 84 godisnjaka i odvojila ga 10 i vise Godina i covjek je nevin ( a sta ce jadan starac raditi inace vec sjediti u kuci ) . Nijedan od njih nije prekrsio nikakav zakon pogotovo ne zemlje u koj su zivjeli a ipak su ih odveli i tamo su mnogi umrli /preselili/ bez da su ih procesuirali jer jednostavno nisu imali dokaza . Oni su bolan oteti na silu iz svoje drzave i to poredis sa zenom iz zemlje u kojoj je opce poznato da vlada zakon po kojem se muslimanka ne moze udati za nemuslimana . Ona je to znala , znaci namjerno je prekrsila zakon kao i onaj stranac u Singapuru koji je znao zakon pa je cacko mecku i posljedice znamo . I ona je cackala mecku . Mogla je odabrati da ode na Zapad i da tamo zivi sa svojim covjekom ali ona je odabrala cackanje mecke i izrugivanje zakonu . Rekoh samo da je humano ispala ta vlada u Sudanu a sve zbog djeteta a vislia bi ko stranac u Singapuru po njihovom zakonu . U Svedskoj ubijes covjeka i dobijes pet godina zatvora a u USA tri dozivotne . Kao sto rekoh sve ovisi od zemlje do zemlje i svaki gradjanin zemlje u kojoj zivi je duzan je da postuje zakone te drzave inace dolazi kazna . Zato se treba zahvaliti muslimanskoj vladi u Sudanu za ovaj ustupak . Naglasili su da se ovo vise nece tolerisati 10.gif i da ce se ubuduce nece ovakve stvari procesuirati po Zakonu Sudana
    Ai ova je ti je dobra . Cim si musliman onda si i terorista , bilo dokaza ili ne . Karadzic i Boban bi se ponosili s tobom . Po tome su svi Bosnjaci zasluzili da truhnu u logorima jer su muslimani a mozda i teroristi . Brafo Brafo

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane semirizsvemira dana 09-25-2014 u 22:01.

    09-25-2014 21:58 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    vvb vvb is a Male
    brato


    Poruka: 518
    Location: MO/sa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Najbolje sto mogu,

    drustveno prihvatljivo je udati se za covjeka druge vjere jer nikome to ne smeta niti kome steti. To je njeno pravo a zakon koji kaze drugacije je nazadan, nehuman zakon koji postuju samo drzave poput Sudana i pravdaju ga osobe poput tebe. Zato i jesu tamo gdje jesu.

    Drustveno neprihvatljivo je ubijat, s drogom se baviti jer steti drugima! zato postoji zakon koji to sankcionira!

    U svakom slucaju, od srca ti zelim da zavrsis u toj zemlji ciji zakon pravdas i posujes jer tamo i pripadas.

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vvb dana 09-27-2014 u 11:55.

    09-26-2014 18:05 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vvb:

      Najbolje sto mogu,

      drustveno prihvatljivo je udati se za covjeka druge vjere jer nikome to ne smeta niti kome steti. To je njeno pravo a zakon koji kaze drugacije je nazadan, nehuman zakon koji postuju samo drzave poput Sudana i pravdaju ga osobe poput tebe i ovog "pravog mostarca" (mozes mislit sto je mostarac!!!), nazadne. Zato i jesu tamo gdje jesu.

      Drustveno neprihvatljivo je ubijat, s drogom se baviti jer steti drugima! zato postoji zakon koji to sankcionira!

      U svakom slucaju, od srca ti zelim da zavrsis u toj zemlji ciji zakon pravdas i posujes jer tamo i pripadas, i ti i taj bilmez!!! Pamet ista!


    Ja nijednom rijeèju nisam odobrio NITI ÆU IKADA odobriti proganjanje ljudi na osnovu njihovih vjerskih uvjerenja
    veæ me u par navrata uzimaš u usta insnuirajuæi i imputirajuæi moje navodno slaganje sa kažnjavanjem ove žene
    vjerovatno su za tebe po istom principu svi Srbi èetnici i svi Hrvati ustaše

    ja sam imao samo dva komentara, prvi je bio OSLOBODJENJA nakon što su novine objavile vijest da je oslobodjena

    drugi komentar je bio na Kuljin post o braku


    a to bilmez samo govori o tebi kao osobi

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    09-26-2014 18:21 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma dobro si reko bilmez 19.gif Njemu su svi muslimani teroristi 19.gif

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    09-26-2014 18:28 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com