Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Jazzbina Abraxas 5 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (472): « prva ... « prethodna 458 459 460 [461] 462 463 464 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragim prijateljima koji slave veliki hriscanski praznik po gregorijanskom kalendaru najlepse zelje, mir i
zdravlje u njihovim obiteljima. Sretan Uskrs!!!

04-05-2015 13:23 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    n03g8nsaBro

04-06-2015 19:58 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragim prijateljima koji slave veliki hriscanski praznik po julijanskom kalendaru - Hristos vaskrse....

04-11-2015 21:29 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bmernq46E-8

04-11-2015 21:31 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    0DDCaHEjJdI&list=PL3F8E8A2C453DB095&index=34

04-11-2015 21:44 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    29SCxHP_wqs&spfreload=1

05-14-2015 08:54 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

05-14-2015 10:13 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kise danima...mostarske kise i jedna Svjetlana i sve devojke mostarske i godine secanja...


    75cPwkVhQJo&feature=youtu.be

05-27-2015 12:45 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostar je najljepši kada pada kiša. Opusti, neki vele da se umrtvi a meni se umiri.

06-02-2015 14:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kada želim da slušam radio u autu samo se izmjenjuju reklame. Gasim.
Poželim gledati film, ponovo reklame. Gasim.
Otvorim portale dnevnih tiskovina, iskoèi Severina. Iz dana u dan me progoni. Ako se ponekad i umori iskoèi Nives. I ona ima dublericu. Cecu. Vrebaju sa svih strana kad æe da iskoèe, oskudno odjevene žene ili mladiæi kojima strše mišiæi. Na uglu stoji Èak Noris.
Na buvljaku kupio sam cijelu zbirku Dostojevskog za 2 EURA. Mogu se sad zavuæi u neki kutak i èitati lagano, s olovkom u ruci. Ne kao nekad. Kad se je moralo proèitati kao školsku obavezu nego za duh i dušu. Kome ovo ja prièam?

06-02-2015 14:34 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Djevojke u ljetnim haljinama. I žene. Obièno su na visokim petama, zetegnutih mišiæa na gležnjevima. Bogu hvala, meni pomalo dolazi u glavu da sam muškarac s obavezom a pred oèma mi natpis iz našeg Peciva: BIRAJ OÈIMA A NE RUKAMA. I sve što èinim je da pustim da me dama pretekne i onda ja lagano koraèam za njom i osmatram prirodne ljepote i rudna bogatsva. Nosnice mi pune mirisa. Ne žurim. Èemu kad moj put ide kraju. Svijet koji smo poznavali nestaje i kruši se. Umro je Winetu. Ovaj put uistinu umro. Pa Furda, to je onaj èupavi što je udarao dobe u bubanj dok je muzika svirala. Kuda ideš,svijete moj?

06-09-2015 09:41 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako je tebe uvek lepo citati dragi prijatelju...ti mu dodjes kao "dusa" Jazbine, pomalo mangupska, pomalo
nostalgicna...Mostarac za sva vremena. Da ne bude zabune, naravno da je Abra u pitanju, sada smo u godinama
kada je dozvoljeno brbljati i reci poneku lepu rec, prija svakome. Topli pozdrav jazbinarima!

    E0gLk-yvWME

06-11-2015 23:24 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nostalgija je cudna boljka... Samo zivi u ljudima a u stvarnosti nema nikakve podloge. Kazu da gdje je bilo bice i gdje je vrilo vrice, ali mi sve to zvuci kao politika sa Berkovica... Ono sto jeste to je to, sjecanja su samo privid. Kako dalje sa ovim materialom sto imamo, kako dalje sa budalama? Blago nama ludima.....

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

06-12-2015 00:20 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nacionalizam, šovinizam, rasizam, vjerska netrepeljivost je još luðe i huðe od nostalgije jer tek te pojave nemaju podloge u stvarnosti. Nijedno ljudsko biæe nije vrijednije od drugog, napose za onog koji Boga priznaje. A ON kaže da smo svi njegova djeca i da svi smo s nekim razlogom tu.

06-12-2015 10:25 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    POxeL9VXgls

06-12-2015 11:19 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Biti nostalgican za vrednotama prohujalog vakta i zemana je vrlina koja krasi dobre ljude koji
se suljaju kroz zivot,razlikuju dobro od zla i nenametljivo sa manje ili vise ostrine salju poruke
ljubavi i razuma 10.gif

06-12-2015 13:34 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 528
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Povratak u Mostar

Kad jednom odes
povratka nema.
Svaka cesta prema napustenom
je put u odsutnost.
Vratiti se jedino mozes
u sjecanje boje magle
u mjesto ispraznjeno
od ljudi koje si znao.
Umjesto tebe
uvijek se netko drugi vrati
nekom drugom
na neko nepoznato mesto.............

Marko Tomas

06-15-2015 08:44 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8342
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Blaga noc ,lijepe misli,njeznost...

    BDUXq9elv50

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

06-17-2015 06:04 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dupli deda. Ako dragi bog bude milostiv uskoro i trica. Sad mogu u miru na djeèji odjel i gledati igraèke. Napose male željeznice. U staro doba mraka i terora, u onoj državi, postojala je divna fabrika Mehanotehnika koja je proizvodila svjetski poznate male modele. A djeèije željeznice i ženske sise, to vam je ista filozofija: namjenjeno djeci a igraju se odrasli. Èovjek se ne prestaje igrati jer je star veæ postaje star kad se prestane igrati. A meni je do igre, do vlakiæa i sika....

07-02-2015 15:02 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Abra neka bude hairli 10.gif

07-07-2015 09:46 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Stranica (472): « prva ... « prethodna 458 459 460 [461] 462 463 464 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com