Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Why Islam ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovaj znaDE gdje su pare 04.gif

___________________________________________________________________

    05-11-2016 12:44 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Èovjek se radja kao ljudsko biæe koje je slobodno i obdareno razumom i koje ima jednaka prava kao i drugo ljudsko biæe. Ko to kaže? Deklaracija o ljudskim pravima.....

    05-11-2016 13:34 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa tu negdje meni prestaje sva prica... Odma iz pocetka, temelj, osnove, ono fundametalno, je jedna velika laz.
    I onda mi svi treba da se borimo oko te lazi, i dokazujemo da je nasa laz veca istina od tudje lazne istine...

    Ili, na primjer, kaze, Ja razmisljam kao pravi srbin... 02.gif
    Ma to znaci da ne razmisljas, konju jedan, jer cim razmisljas KAO neko, ti ne razmisljas...

    Ma dajte vise, smijesni ste i vi i oni tamo drugi... A o trecima da i ne govorim...

    05-11-2016 13:49 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..dok rjesajes duzinu hiopotenuze na trokutu moras li razmishljati kao Pitagora

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    05-11-2016 18:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

      gmaz ti je onaj ko te formirao takvog debilu.



      -
    33.gif

    05-11-2016 19:36 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovo je direktno na porodicu upucheno. Ne , ja se nechu tuziti moderatorima kao kurva, ali je ovo za barem opomenu. 33.gif Samo malkice pogleda na Gospodina Gmaza repliku. 01.gif

    05-11-2016 19:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..dok rjesajes duzinu hiopotenuze na trokutu moras li razmishljati kao Pitagora


    Ne znam kako je on razmisljao i o cemu, znam da se koristi njegova formula za to racunanje... Tako da u biti ti uopste ne moras razmisljati, vec samo koristiti njegovu formulu...

    Kako bilo da bilo, ono stop je najvaznije u svoj prici je:
    Dijete se ne radja kao musliman.

    05-12-2016 09:23 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    S vjerom je problem kao i s komunizmom kad se poène silom uæerivati u široke narodne mase. Dajmo vremenu vrijeme pa æe sve biti jasno a ovako od nameta nema selameta.

    05-12-2016 10:09 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      S vjerom je problem kao i s komunizmom kad se poène silom uæerivati u široke narodne mase. Dajmo vremenu vrijeme pa æe sve biti jasno a ovako od nameta nema selameta.


    Naravno...
    Kaze, najmladji hafiz na svijetu, 9 mu Godina (lupam), i svi mu se dive, aaaaa
    A sta to jadno dijete zna u biti? Nema pojma o zivotu, nema pojma o nicemu, a najmnje o onome sto zna napamet...
    32.gif

    05-12-2016 10:28 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Ovo je direktno na porodicu upucheno. Ne , ja se nechu tuziti moderatorima kao kurva, ali je ovo za barem opomenu. 33.gif Samo malkice pogleda na Gospodina Gmaza repliku. 01.gif



    Ovdje nije jednom rijeèju spomenuta porodica, nego formiranje koje si sebi priuštio svojim
    interesima, odabirom izvora informacija i naèinom na koji nastupaš i rasuðuješ ovdje.

    Ako æeš veæ bez ikakve potrebe referirati na nekog u postu gdje mene inaèe nema s glave,
    onda budi spreman da dobiješ istom mjerom.

    Jebo te gmaz, idiote.


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    05-12-2016 12:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Haidar:

          citat od vjetar:

        ..dok rjesajes duzinu hiopotenuze na trokutu moras li razmishljati kao Pitagora


      Ne znam kako je on razmisljao i o cemu, znam da se koristi njegova formula za to racunanje... Tako da u biti ti uopste ne moras razmisljati, vec samo koristiti njegovu formulu...

      Kako bilo da bilo, ono stop je najvaznije u svoj prici je:
      Dijete se ne radja kao musliman.



    ..isto je kao i kod Pitagore ako znas bilo koje dvije stranice trokuta trecu je lahko izracunati ,tako je i u religiji ne moras puno mislist da bi bio pravi srbin ..dovoljno je samo se pridrzavati formule ..naravnio da se niko ne radja vjernikom da n e kazem muslimanom ..ako si se rodio u takvoj familiji onda tvoj religijski odgoj ili prihvatanje religije zavis od onoga koliko ta familija drzi do toga ..mada ni to ne mora da bude pravilo ..babo bude hodza a sin inzxinjer ili ucitelj i nije pobozan nikako

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 05-12-2016 u 16:37.

    05-12-2016 16:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

          citat od prowler2:

        Ovo je direktno na porodicu upucheno. Ne , ja se nechu tuziti moderatorima kao kurva, ali je ovo za barem opomenu. 33.gif Samo malkice pogleda na Gospodina Gmaza repliku. 01.gif



      Ovdje nije jednom rijeèju spomenuta porodica, nego formiranje koje si sebi priuštio svojim
      interesima, odabirom izvora informacija i naèinom na koji nastupaš i rasuðuješ ovdje.

      Ako æeš veæ bez ikakve potrebe referirati na nekog u postu gdje mene inaèe nema s glave,
      onda budi spreman da dobiješ istom mjerom.

      Jebo te gmaz, idiote.


      -
    Gmazu jedan prevrtljivi. Kad se kaze : Onaj ko te stvori , naravno da je upucheno porodici. Bash si ogavni gmaz ....gmaz koji krije svoje noge kao da ima oraha u dzepu. Haj sad mrsh.

    05-12-2016 19:33 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:



      ..isto je kao i kod Pitagore ako znas bilo koje dvije stranice trokuta trecu je lahko izracunati ,tako je i u religiji ne moras puno mislist da bi bio pravi srbin ..dovoljno je samo se pridrzavati formule ..naravnio da se niko ne radja vjernikom da n e kazem muslimanom ..ako si se rodio u takvoj familiji onda tvoj religijski odgoj ili prihvatanje religije zavis od onoga koliko ta familija drzi do toga ..mada ni to ne mora da bude pravilo ..babo bude hodza a sin inzxinjer ili ucitelj i nije pobozan nikako


    Nije bas tako sto se tice trokuta, osim ako nije onaj sa sa jednim kutom od 90... Nebitno..

    Ovo drugo napisaano, ako te ja kontam, potvrdjuje sve ono sto ja pisem i o cemu naglabam, ali, gledano sa tvoje strane... Ono sto je za Tebe vrlina, za mene je mana, a gledamo na istu stvar...
    Doduse, uvijek sam i govorio da je sve stvar percepcije, a odavno ovde nisam boljeg primjera vidio...

    05-13-2016 09:03 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kažu da je jedan vjetar kao sedam doktora....zato samo neka je vjetrovito

    05-13-2016 09:27 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisam ovu cuo.. Ali nije valjda da mislis na... Neee... 13.gif

    05-13-2016 10:12 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovo je stara narodna mudrost, kako nisi èuo...."šta se ovo èuje ovdje ? "

    05-13-2016 10:19 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Misli na Daru 18.gif

    05-13-2016 10:23 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jok...na Mahira.....

    05-13-2016 12:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...Paloša

    05-13-2016 12:25 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..nema veze na kojoj je temi ,samo neka se cita

    ..evo sta kaze ef .Spahic o terrizmu ,to jeste kao se islam kao religija odnosi prema terorizmu i ubjanju nevinih ljudi



    Moramo odbraniti naš islam od terorizma, koji je postao prijetnja cijelom èovjeèanstvu, upozorava bivši zamjenik reisu-l-uleme i dugogodišnji imam Gazi Husrev-begove džamije Ismet ef. Spahiæ za naš list.

    Ef. Spahiæ oštro je osudio poèinjeni masakr. Istakao je da je žalosno što se ovakva zlodjela dešavaju dok cijeli muslimanski svijet ispraæa najdražeg gosta, mubarek mjesec ramazan.

    - Ramazan je za muslimane najodabraniji mjesec. Žalosno je da se na ulicama prolijeva krv nevinih ljudi. Ljudi koji to èine navodno su muslimani. Ne znam kakvi su to muslimani. Koji musliman može ubiti nevinog èovjeka kada zna da je Allah, dž. š., rekao: “Ko ubije nevinog èovjeka kao da je pobio cijeli svijet.” Za takva zlodjela nemam rijeèi – kaže ef. Spahiæ. Smatra da poruka koju šalju teroristi nije u skladu ni s principima islama ni Šerijata. - Oni su najbliži haridžijama. Ko poznaje povijest islama, zna šta su haridžije (otpadnici od vjere, op. a.). Èak su i mnogobošci poštovali svete mjesece, jer kada bi nastupio mjesec posta, oni se nisu htjeli boriti protiv islama. Ovi mušrici nemaju nikakvih svetih mjeseca, to su novi mušrici, a ne muslimani, pogotovo ne vjernici – poruèuje ef. Spahiæ.

    Taoci ideologija

    On smatra da se samo odgojem terorizam može sasjeæi u korijenu.

    - Jedino se pravim odgojem možemo boriti protiv terorizma. Jedino tako neæe padati u zamku pojedinaca koji ih odvode u zabludu. Drugog naèina u borbi protiv terorizma nema. Vidite, ti ljudi koji ne znaju ništa, koji su taoci nekih ideologija, opašu se i idu u narod ubijati. To se ne može mjeriti ni sa èim, a posebno ne s vjerom, islamom koji je najèistija i najljepša vjera. Ovo što se dešava nema veze s islamom – kaže ef. Spahiæ.

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-30-2016 23:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stranica (18): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com