Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Cijene smje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Cijene smještaja na moru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

90 € noæ, ovi Crnogorci nisu humani... 21.gif




      https://aparto.me/en/?_lid=7083

    05-27-2016 12:16 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    zorokrik zorokrik is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1337
    Location: St.Marino

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ima li Neuma?? 18.gif 25.gif

    ___________________________________________________________________

      bar_dan.gif

      05-28-2016 00:18 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..te cjene su odavno i u Hrvatskoj nista manje ne kosta ni na makarskoj rivijeri

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-28-2016 00:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2847
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..te cjene su odavno i u Hrvatskoj nista manje ne kosta ni na makarskoj rivijeri


      HR je EU, crnagora je prkno. Malo veca od Neuma

      Sve u svemu, ponuda/potraznja
      Dok ima potraznje, bubaju cijene. Nemojte ici, spustice cijene 11.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      05-28-2016 08:19 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..kakve veze ima sto si EU ali se josh uvjek placa u kunama

      ..ja sam prije deset godina placo ove iste cjene u Hrvatskoj koje tek danas Crnogorci uvode ..vjerovatno su se ugledali na Hrvatsku

      ..ima otic u Trusku 02.gif Hotel sa 5 zvjezdica sa tri obroka tipa svedski sto ,jedi pi dok ne zavratas ..dok platish u Hrvatskoj sedam dana u Turskoj mozes da budes 14 ..ukljucena avionske karte u toj cjeni..ja sam jednom bio u Turskoj i posle tioga vishe me Hrvatsaka nece viditi ..jer previshe sve to kosta a za malo luksuza za razliku od Turske i ostali turisticki destinacija .,,moras u Hrvatskoj platiti i klimu sto ti u apartmanu radi par sati dnevno i struju..platis OD 60 DO 80 Eura apartman

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-28-2016 18:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sta cu doli?Da me jopet vode u logor?Albanioja je puno pristupacnija i gostoljubljiva.Konobar te nikad ne pita sta hoces kap u rvackoj.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      05-28-2016 21:48 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Albanija je tek radja kao turisticka destinacija i oni su josh u povoju ..mada su uslovi smjestaja odlicni .

      ,,nama vishe ostala navika da idemo u Hrvatsku zbog nase neangazovanosti za trazenjem novi destinacija koje su puno bolje i puno bolje i duplo jeftinije

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-28-2016 22:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jucer pricam sa jednim kolegom bio u albaniji, kaze da je super ali problem sa jezikom, niko nezna engleski pa ako neznas albanski zajebano

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-29-2016 08:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Rashtika Rashtika is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 271
      Location: Podhum

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A znaju li srpski?? 35.gif

      ___________________________________________________________________
      25.gif

      05-29-2016 09:47 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      02.gif znaju da izvines 01.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-29-2016 09:57 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        jucer pricam sa jednim kolegom bio u albaniji, kaze da je super ali problem sa jezikom, niko nezna engleski pa ako neznas albanski zajebano



      ..kazu da konobari ili kuhari svi znaju srpski a ima i nashi ljudi

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-29-2016 16:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i treba biti skupo kad idete kod "vlaha" na more.. 02.gif

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      05-29-2016 16:47 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vlaha!!"Fini su vlasi,fini"!Samo vi idite naka vas deru i seru.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      05-29-2016 21:44 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      Boza Boza is a Male
      moforaja




      Poruka: 4600
      Location: ni na nebu ni na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dze god krocis vidis da je opanak zapaso pa onda nesto kontam bolje potrosit svaku minutu
      u mostarskoj vali,jedina loga gdje i po celopeku disem punim plucima
      Bezbeli da ponekad navru sjecanja na tuto-kompleto makarsku rivjeru i fina vremena
      Neki dan mi se zali Tonci da su mu Vlaji okupirali Makarsku,nemoze da vjeruje da je u Mostaru
      jos gore,da delaju braca poderanih gaca
      Da nije Bune i sjecanja na Bunicu,ni do Blagaja

      05-30-2016 12:59 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bosanci i hercegovci ce uvijek ici u hrvatsku....mozda i navika od prije rata a mozda sto je i najljepse i najcistije more...da bubaju cijene...jesu...ali opet ovisi u kojem periodu se ide i u koje mjesto....recimo 6, kraj 8 i 9 mjesec su najjeftiniji...manja, mirnija mjesta nisu toliko skupa...u odnosu na nas za 1-2 KM (mislim na restorane)
      ja sam bila u herceg novom i placala apartman za 3 osobe 35,00 EUR po danu...sto je prejeftino obzirom na period u kojem sam bila i obzirom da me docekao pun frizider i svako jutro svjeze voce :)

      more u crnoj gori je sranje...prljavo i plaze su im bezveze (meni licno), ljudi su ljubazni, restorani jefitini (u herceg novom), cijene u prodavnicama iste kao u nas...

      boravak u truskoj jeste mozda jeftin u odmaralistima...antalija itd...ali u Istanbulu nije...i jos racunajte ako idete avionom (autom gubite 4 dana godisnjeg) avio karte koje nisu jeftine u ljetnom periodu...(pricam o polascima iz BiH)....znam da je polazak iz dijaspore jeftin...karta iz Kanade za Kubu je presmijesno smijesna a u nas kosta 4.000 KM....itd...

      Anw....cijene gradskih hotela su po 90,00EUR u dvokrevetnoj sobi tako da nije to skupo kad se gleda s tog apsekta....meni jeste jer mi se ne daju toliki novci za to a i u toj sam bransi tako da uvijek proceprkam sebi nesto do 30-35 EUR (i to ne bezveze) :)

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        05-30-2016 14:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..Refla sedmodnevni boravak i preko agencija iz sarajeva nije skup ..600 km pun pansion bodrum antalija i ostale destinacije ..neuporedivo sa Hrvatskom ..70 maraka da platish samo sto prespavas pet sest sati je previshe para ..35 eura je puta 2 -- 02.gif

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        05-30-2016 14:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..za tih 70 km josh uvjek nemas ni dorucak ni rucak ni veceru . 02.gifdok u Turskoj za te pare imash

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-30-2016 u 14:28.

        05-30-2016 14:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        vjetar...da, autobusom....autobusom gubis 4 dana!!!

        i total koji ja spominjem u hrvatskoj i crnoj gori je 35,00 EUR - po apartmanu ne po osobi :)

        btw...bila sam u Turskoj vise puta i idem cesto poslom....unutar odmaralista jeste jeftino(tj all inclusive)...ha ti noga kroci van najebo si....ne opravdavam ja ljetovanje u hrvatskoj kao jeftino....jer nije...u pravu si...ali ne mozes bas prisutiti svake godine da ides u tursku....ima tu troskova....taksa i ostalih pizdarija...niej sve kako se cini ovako na prvu...sve te jeftine ponude su ponude koje ukljucuju putovanje autobusom...u kojem gubis dane a racunaju ti ih u program

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          05-30-2016 14:45 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..ako se ide agencijom obicno je ukljucen i avio prevoz ,barem je tako na zapadu ..znam ja da josh uvjek ta jeftina putovanja nisu doshla do nas u BiH ..Ja vjerovatno poredim Hrvatsku iz moji uslova ili ponude koju ja imam ,tako da ja ni u snu vishe ne bi isho u Hrvatsku pored ostali jako pristupacni destinacija u odnosu na Hrvatsku ..tako da ne gubim vishe od par sati leta do bilo koje destinacije u Evropi ..Hrvatska jeste malo skupa i preskupa za BiH gradjane to je sigurno tacno a ne daje se ni meni bas 60 do sedamdeset ili vishe eura za apartman bez hrane ..pice o ostale zajabancije su moj liucni ceif i kojega ne racunam u turuisticku ponudu i cjene su takve kakve jesu u mjestu u kojem boravish

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          05-30-2016 14:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          berber berber is a Male
          moforaja


          Poruka: 4397
          Location: Na Tepi

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          To da hrvatska ima najcistije more,to je cista laz i propaganda.Ljepse i cistije je u Alanji,Bodrumu,Hurgadi a da ne govorim o Albanskim cistim morskim vodama.A servis u hrvatskoj i Turskoj se ne moze uporediti.Turci imaju najbolji servis na svijetu.A najcistije more koje sam do sad posjetio je ono na Maldivima,ko suza.

          ___________________________________________________________________
          nema vise ni tepe

          05-30-2016 22:04 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
          Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com