Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » fenomen muslimana koji se stide svog identiteta 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (38): « prva ... « prethodna 34 35 36 [37] 38 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A ti odma da podjelim ud sa ukuchanima. Znachi da ga popushe moji ukuchani. Ni blizu ti ja to nisam rekao gospodine.

06-07-2016 00:16 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Ukucanima nisam nista lose mislio taman koliko si i ti meni.
    Uz duzno postovanje prema svim ukucanima , upravo onoliko koliko ti dade respekta
    prema "ovome" licu koje sjedi s druge strane kompjutera ,pricamo ,
    razmjenjujemo misljenja, poglede al' se ne vrijedjamo ono psujemo
    al ti mene prvi pocasti ud/om -jel tako .

    21.gif


"Ni blizu ti ja to nisam rekao gospodine".



Ja ti rekoh :Za mene su udovi -ruke i noge.Time nisam imao dileme sa svojim poznavanjem anatomije ljudskog tjela .
Nikada i nikome na ovom forumu nisam gurao svoje spolovilo u ruku ili u usta pa tako ni u ovim predhodnim postovima osim sto me ti pocasti "kontanjem (tvog) ud/a".
Kako sam ja to razumio ,zar nije moja stvar ili pokusajes to da mi objasnis sta sam i kako trebao da mislim .

I ne upadaj u psihoanalize nekih recenica ,otici ces u krajnost i doci do potpuno pogresnog zakljucka jer
odkuda da izvuces "Znaci da ga moji ........" nidje veze

06-07-2016 00:45 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OFF LINE

06-07-2016 00:47 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stid me

06-07-2016 12:35 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jes's se to poislamio, pa te stide svojeg identiteta 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-08-2016 18:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od STECAK:

      Ukucanima nisam nista lose mislio taman koliko si i ti meni.
      Uz duzno postovanje prema svim ukucanima , upravo onoliko koliko ti dade respekta
      prema "ovome" licu koje sjedi s druge strane kompjutera ,pricamo ,
      razmjenjujemo misljenja, poglede al' se ne vrijedjamo ono psujemo
      al ti mene prvi pocasti ud/om -jel tako .

      21.gif


    "Ni blizu ti ja to nisam rekao gospodine".



    Ja ti rekoh :Za mene su udovi -ruke i noge.Time nisam imao dileme sa svojim poznavanjem anatomije ljudskog tjela .
    Nikada i nikome na ovom forumu nisam gurao svoje spolovilo u ruku ili u usta pa tako ni u ovim predhodnim postovima osim sto me ti pocasti "kontanjem (tvog) ud/a".
    Kako sam ja to razumio ,zar nije moja stvar ili pokusajes to da mi objasnis sta sam i kako trebao da mislim .

    I ne upadaj u psihoanalize nekih recenica ,otici ces u krajnost i doci do potpuno pogresnog zakljucka jer
    odkuda da izvuces "Znaci da ga moji ........" nidje veze
Da ga tvoji ?? Shta ??? Nikada nisam rekao niti aludirao na takvu stvar. Mojne se izvlachiti na jeftine fore. Mogao sam te prijaviti ali nisam takav tip. Nadao sam se da chesh se izvinuti. Vidim da to nije dogledno ali majne veze.

06-08-2016 21:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izviniti se kafiru ....pih. 01.gif

06-08-2016 22:23 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    jes's se to poislamio, pa te stide svojeg identiteta 13.gif


Ne pijem, ne pušim, postim Ramazan....a moji se kokaju medju sobom, Bajrama doèekati neæe. Stid me.

06-09-2016 08:16 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Amerika i Danska bit æe zemlja muslimanska.....

06-14-2016 09:35 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5952
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Amerika i Danska bit æe zemlja muslimanska.....


.....jašta, bièe - šuæur Allahu.....! 10.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

06-14-2016 10:09 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma jašta sve sunetiti obaška crnce. Njima na odrezati malo više da se ne kurèe .....

06-14-2016 10:22 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Marko i Mario bili na odmoru u Egiptu i vozali skutere na beskrajnim dinama. Zanesu se malo i izgube kontakt sa ostatkom grupe i vodicem. Elem , izgubili se. Nakon par dana u pustinji , bez vode i hrane nabasaju na jednu dzamiju. Usred pustinje.Kaze Mario " ko zna kakvi su ovi muslimani u ovoj dzamiji , mozda su fundamentalisti...najbolje je da se i mi predstavimo ko muslimani...evo ja cu reci da se zovem Muhamed ". Kaze njemu Marko " ma daj bolan...u nevolji smo...pomoce nam ljudi , bilo da smo muslimani ili krscani". Mario ce opet "ja sam Muhamed a ti kako hoces". Udju u dzamiju a tamo sjedi hodza. Pred njim voda , hrana. Oni skapali. Kaze Mario "ja sam Muhamed a ovo je moj drug Marko...izgubili smo se...u nevolji smo...gladni i zedni...mozete li nam pomoci?" Na to ce hodza "ma kako necemo...evo Marko nek odma uzme hrane i vode koliko god hoce...ti , brate Muhamede , ti ces ipak morati sacekati aksam...ta znas da je Ramazan , brate mili..."

06-20-2016 17:24 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Super Mario se osevapio posteci svaka mu cast 01.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-21-2016 16:59 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-21-2016 22:15 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vazda jadni musimani najebu, pa makar i lazni 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-21-2016 22:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jadniii..... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

06-22-2016 04:26 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://atma.hr/neprocjenjivo-drevni-indijanski-eticki-kodeks/





-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-28-2016 16:56 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

super je ovo stari. ispadose indijanci sve go musliman. 23.gif

ili pripadnik bilo koje druge konfesije. religija je univerzalna.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-28-2016 19:49 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

06-28-2016 21:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/najmanje-28-mrtvih-u-samoubilackom-napadu-na-aerodromu-u-istanbulu/162093


21.gif 21.gif

    http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/isilova-poruka-na-bosanskom-jeziku-prestravila-amerikance/162032

    http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/poznat-identitet-mladica-sa-snimke-isila/162072


14.gif 21.gif 38.gif 26.gif


Izvinite za offiranje 16.gif
Vijesti su nepovezane

Protupitanje

Ima li kakav balkanski/evropski musliman koji se ne stidi svog identiteta nakon ovih stvari????

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

06-29-2016 09:18 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stranica (38): « prva ... « prethodna 34 35 36 [37] 38 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com