Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » Razija I D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Razija i Džemal Bijediæ Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

RAZIJA I DŽEMAL BIJEDIÆ (18.01.1977 - 18.01.2016). Ubiše ih jer su bili BiH patriote...Veliki, najveæi rahmet...Prošlo je 39 godina od atentata ali niste zaboravljeni...


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane Ricina dana 01-18-2016 u 09:01.

01-18-2016 08:51 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Malo je ljudi moglo ovako "razgovarati" sa Titom...Naš "Džema" je mogao...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

01-18-2016 08:52 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

01-18-2016 13:36 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U Somboru bio sa roditeljima u posjeti burazeru u vojsci kad smo culi tu vijest.
Imao 17 godina i znao sam da je "velik covjek, ali tek poslije sam "skontao" i koliko VELIK, mada sam ga upamtio jos dok sam sa starim isao na Velezove utakmice ,pa kad bi Dzema dolazio na stadion a ono raja skandira a on ,bas kao mostarska raja uz trebine pa do loze ,na centralnim sve izmedju svoje raje .K'o da je juce' bilo.

01-20-2016 03:21 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Velik covjek,pametan politicar,ostao prava mostarska Raja do kraja zivota 33.gif 33.gif 33.gif

02-11-2016 00:29 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Godisnjica,rahmet im dusi 33.gif 33.gif 33.gif

01-14-2017 20:18 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-15-2017 06:48 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

Majku im njihovi sto ih pobise.

Da je Dzema ziv ostao, druga bi se povijest Yuge pisala

16.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

01-15-2017 16:49 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Teroristi bili i ostali.
Rahmet im dusi.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

01-15-2017 18:39 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko ga ubi? Tito? Srbi ili Rusi? Ili jednostavno greshka pilota povezana sa mehanichkim problemima aviona. Naravno da je uzbudljivije imati teorije zavjere nego imati racionalno objashnjenje. I kao shlag na svemu....teorije bazirane na nacionalnosti. MMMM mljac. 13.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 01-15-2017 u 23:48.

01-15-2017 23:45 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Ko ga ubi? Tito? Srbi ili Rusi? Ili jednostavno greshka pilota povezana sa mehanichkim problemima aviona. Naravno da je uzbudljivije imati teorije zavjere nego imati racionalno objashnjenje. I kao shlag na svemu....teorije bazirane na nacionalnosti. MMMM mljac. 13.gif


Ima puno tu nejasnoca 21.gif

Balkan je pun nejasnoca 16.gif Bolje receno, bivsa Juga

NIsam inace pobornik teorija zavjere, ali mnogo puta ima stvari sto smrde


Glede tvog pitanja, mislim da nisu ni Tito ni Rusi nista imali sa tim
Balkanci su majstori za takve stvari. Vidi likvidacije kriminalaca, bivsih spec. policajaca, pa i dragana Djindjica.

Glede teorije bazirane na nacionalnosti, mislim da je nerealno o tome pricati. Tada su neke druge igre bile po srijedi. Dzema nije bio nacionalista
Onda su cak ideje velike srbije i hrvatske bile u pelenama. Mislim da je vise bilo rijeci o politickim igrama, igrama prijestolja, vlast je moc, moc je para, i tako to

Ko zna, mozda sam previse americkih filmova pregledo

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

01-16-2017 00:17 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Ko ga ubi? Tito? Srbi ili Rusi? Ili jednostavno greshka pilota povezana sa mehanichkim problemima aviona. Naravno da je uzbudljivije imati teorije zavjere nego imati racionalno objashnjenje. I kao shlag na svemu....teorije bazirane na nacionalnosti. MMMM mljac. 13.gif


Pa svjetonazor po kom ti razmišljaš i operišeš je sav izgraðen na upravo tome, mitovima, tako da niko normalan ovdje ne vidi što to ti imaš likovati (iz navodno istih razloga - tj. navodne "teorije zavjere", kako je ti zoveš) na neèijoj pogibiji, tj. ubistvu, i još figurativno reèeno "plesati" po neèijem mrtvom imenu i grobu tako kako to ovdje radiš.

Ako si veæ mislio na minimum doze vlastite vjerodostojnosti, a i ako nisi, znaš i sam kako se nazivaju ljudi koji za sebe i ono što zastupaju imaju jedan standard i mjerila, a za druge ljude drugi standard i mjerila (hipokriti, tj. licemjeri). Što je ovdje nažalost tvoj modus operandi, u ovom citiranom postu.

Nikakve dokaze da to nije tako (da on nije ubijen i da ureðaji u avionu nisu bili namjerno podešeni tako da neminovno doðe do nesreæe) ti ne iznosiš, niti æeš ikad biti u stanju iznijeti ni ti ni bilo ko drugi, a s druge strane su dokazi da je to tako veæ iznijeti i ovdje ranije, a i citirani izvori koji o tom govore.

Eto te ko Kukanjac svojevremeno, i Kusta, kad je tenk na jednom æošku u Sarajevu rokao po zgradama, dok je Kukanjac u direktnom razgovoru sa sarajevskim tv studiom govorio da to nije uopšte taèno, a nakon njega Kusta u razgovoru direktno opet s Hadžifejzoviæem, malo nakon toga, se vrlo svjesno ne stavlja na stranu napadnutog civilnog stanovništva u Sarajevu i namjerno ne zauzima nikakav stav o svemu, nego se ponaša ko da milion ruèaka i veèera nije pojeo kod raje po stanovima u kojima su tada ti isti ljudi porokani i masakrirani toliko godina, na pravdi Boga, ni krivi ni dužni.

Nemoj misliti da raja ne èita ovo tvoje "MMM, mljac", pa ti samo nastavi.

Ja se za tvoje dobro nadam da ti to naslaðivanje neæe i prisjesti.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 01-16-2017 u 00:43.

01-16-2017 00:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

      Ko ga ubi? Tito? Srbi ili Rusi? Ili jednostavno greshka pilota povezana sa mehanichkim problemima aviona. Naravno da je uzbudljivije imati teorije zavjere nego imati racionalno objashnjenje. I kao shlag na svemu....teorije bazirane na nacionalnosti. MMMM mljac. 13.gif


    Pa svjetonazor po kom ti razmišljaš i operišeš je sav izgraðen na upravo tome, mitovima, tako da niko normalan ovdje ne vidi što to ti imaš likovati (iz navodno istih razloga - tj. navodne "teorije zavjere", kako je ti zoveš) na neèijoj pogibiji, tj. ubistvu, i još figurativno reèeno "plesati" po neèijem mrtvom imenu i grobu tako kako to ovdje radiš.

    Ako si veæ mislio na minimum doze vlastite vjerodostojnosti, a i ako nisi, znaš i sam kako se nazivaju ljudi koji za sebe i ono što zastupaju imaju jedan standard i mjerila, a za druge ljude drugi standard i mjerila (hipokriti, tj. licemjeri). Što je ovdje nažalost tvoj modus operandi, u ovom citiranom postu.

    Nikakve dokaze da to nije tako (da on nije ubijen i da ureðaji u avionu nisu bili namjerno podešeni tako da neminovno doðe do nesreæe) ti ne iznosiš, niti æeš ikad biti u stanju iznijeti ni ti ni bilo ko drugi, a s druge strane su dokazi da je to tako veæ iznijeti i ovdje ranije, a i citirani izvori koji o tom govore.

    Eto te ko Kukanjac svojevremeno, i Kusta, kad je tenk na jednom æošku u Sarajevu rokao po zgradama, dok je Kukanjac u direktnom razgovoru sa sarajevskim tv studiom govorio da to nije uopšte taèno, a nakon njega Kusta u razgovoru direktno opet s Hadžifejzoviæem, malo nakon toga, se vrlo svjesno ne stavlja na stranu napadnutog civilnog stanovništva u Sarajevu i namjerno ne zauzima nikakav stav o svemu, nego se ponaša ko da milion ruèaka i veèera nije pojeo kod raje po stanovima u kojima su tada ti isti ljudi porokani i masakrirani toliko godina, na pravdi Boga, ni krivi ni dužni.

    Nemoj misliti da raja ne èita ovo tvoje "MMM, mljac", pa ti samo nastavi.

    Ja se za tvoje dobro nadam da ti to naslaðivanje neæe i prisjesti.


    -
Ti stvarno imash psiholoshkih problema. Ono MLJAC si promashio totalno. Ne iznenadjuje me jer sam shvatio da si totalni psihopata operisan od humora. Bio crn ili bjel. To shto trabunjash oko dokaza dali nije ubijen dokazuje moju teoriju I mishljenje o tebi. I opet skretanje ....Kukanjac....jebo te Kukanjac u shupchinu odvratni Gmaze.

01-17-2017 00:28 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-17-2017 23:49 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1109
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif

01-22-2017 14:06 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com