Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » El Cl » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ti si sema genije ,od svega si najbolje znao istovarat karpuzu sa Kenedijem na trznici i cackat sline iz nosa 04.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-30-2014 01:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kenedija znam , bio predsjednik i ubijenu Dalasu 19.gif . A lubenicu sam neki dan gulio u Maroku a prije mjesec dana i u Turskoj 19.gif Jake ti fore

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

10-31-2014 21:57 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Kenedija znam , bio predsjednik i ubijenu Dalasu 19.gif . A lubenicu sam neki dan gulio u Maroku a prije mjesec dana i u Turskoj 19.gif Jake ti fore










..ja bi se sad na tebe kladio da bi ti mogo da budeh i doktor ginekolog ili da bi za sedam dana obuke usavrshio i presadjivanje srca ,tako mi djelujesh inteligentan 13.gif 13.gif

..dodushe nisi ti ni za bacit ,svojom gluposcu okupish puno ljudi na forumu oko sebe i mi na kraju mashemo kurcevima da ti utjeramo u glavu nesto ali ne ide ..mozda nismo probali mislim da bi ti lakshe neko znanje utjerali u guzicu i da ti dodje iz guzice do glave 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-01-2014 u 16:02.

11-01-2014 12:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zavihoriše se LJiljani na Camp Nou 04.gif
odmah sam pomislio, Maksino maslo. 23.gif

šteta za izgubljena dva boda Barceloni, a bogami Real M. ove godine prvak 95%

___________________________________________________________________

    12-03-2016 20:41 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2847
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    04.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    12-03-2016 21:41 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..niko na svjetu nema sretniji od ovoga reala ..sto utakmica je rjeshio u zadnjoj sekundama 08.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-03-2016 21:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jao Mesija èarobnjaka. 10.gif

    šta mislite je li Real izgubio titulu ovim porazom?

    gol za historiju:

      http://www.dailymotion.com/video/x5jglme_leo-messi-second-goal-real-madrid-2-3-barcelona-el-clasico-23-04-2017_sport

    ___________________________________________________________________

      04-23-2017 22:52 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..gotovi su ..izgiubit ce jos jednu utakmicu do kraja

      ..Hala Madrid ..Hala Madrid

      ..cujemo li se


      ..skino majstor dres i pokazo cjelom stadionu 10.gif


      ..ne moraju biti prvi samo neku su pobjedili Reala

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-23-2017 23:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2847
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      RM ima utakmicu manje.

      Celta se igra ista. Uci ce totalno nemotivirani na utakmicu, samo se mogu motivirat da hebu reala, ali zaboli ih neka stvar za Barcu.

      Ako bila koja ekipa kiksa do kraja, najebala je.

      Bice opasan duel u polufinalu CL. Iscrpljujuci protiv Atletika.

      Forza ATletic

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      04-24-2017 00:18 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..kiksat ce Reala to sam siguran

      ..sad ce se oni malo klat ko je kriv za poraz protiv barse

      ..ramos ne igra sledecu utakmicu a nadam se da ni Bel nece moci igrat zbog pobjkede sto ce uveliko biti hendikep za Real

      ..

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-24-2017 00:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2847
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dobro mi je poceo dan. Divno

      Danas ja zajebajem Madridiste

      Dobro su i prosli.
      Mogli su u 30 minuti i trebali ostati sa 9 igraca.

      Barsa je sranje, PSG i Juve su ih pregazili u prvoj utakmici. Jucer ih je madrid pregaazio u prva pola sata

      Ali jedini nacin igranja protiv barse, je hadzialagicevo ulijetanje. Gruba i preostra igra. Messija, Iniestu, Neymara, samo mogu pokositi, ne mogu im loptu skinuti. Nak 5 startova svak poludi. Jucer ih je Messi zamotanih usta razvalio

      13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      04-24-2017 11:15 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..ne bi bas reko da ih je Real pregazio u prvi pola sata ,prvi deset minuta Real je napravio pritisak a vec posle toga Barca je preuzela incijativu i bila bolja prvo poluvrijeme a drugo isto tako ..Real je igro stihijski i samo na trenutke bio bolji od Barse .
      ..To da ih je Juve i PSG satro u prvim utakmicama to je tacn ,primili su 7 golova a nisu dali ni jedan u gostima ..Barceloni odavno fale bekovi i tu su slabi ..nedostaje im igraca poput Pyjola i Alveza i jedan igrac sredine terena ..Tesko je promjenuti stil Barcelonine igre jer oni igraju otvoreno i bez kalkulacije i oni se nadigravaju sa protivnikom dok svi ostali moraju traziti neku taktiku da im se suprostave
      ..Najvise volim kad igraju sa Realom jer ni oni ne prave neku posebnu strategiju po pitanju odbrane ili nekog bunkera ..Murinjo je pobjedio Barcu u CL zahvajujuci njegovom autobusu ..Nije ni Real ove godine ubjedljiv kao sto je bio proshlu sezonu ..Ako budu igrali sa Juventusom mislim da ce izgubiti i Juve je zasluzio da osvoji CL ove godine

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-24-2017 u 12:20.

      04-24-2017 11:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nedostaje Barci jedan Pjaniæ u sredini terena
      ovo nije nikakvo navijanje za domaæeg igraèa, nego je stvarno fakat, èinjenica

      možda jedini bolji igraè od Pjaniæa na toj poziciji je Belgijanac Hazard
      nema im treæeg, ha?

      Rakitiæ je OK ali Pjaniæ je bolji.

      ___________________________________________________________________

        04-24-2017 12:03 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..Rakitic je pao u formi ovu sezonu ..imali su i Turana ali se nije nesto pokazo u igri Barcelone ..mad je ove godine i Iniesta puno slabiji ..mozda je i na zalasku karijere ..Nadam se da ce dolaskom novog trenera i kupovinom neki igraca u odbrani popraviti rezultate ,napad im ne nedostaje jer tu imaju tri van serijska igraca i tesko ih je zaustaviti ..Barceloni je uvjek falio plan B kad ne ide na tika taka i tim koji preuzme sredinu terena i napane Barcelonu na sredini tamo gdje oni organizuju napad i ako im tu komunikaciju prekinu onda se izgube i djeluju konfuzno ..taj trenutak treba trener da reaguje da se predje na neki drugi sistem igre ..ja volim igru Bajerna koji kad ne ide kroz sredinu okrecu igru preko krila

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        04-24-2017 12:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..Gren Barceloni najvise fale dobri bekovi ,to odavno nemaju i bez toga nema igre u odbrani

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-24-2017 u 12:22.

        04-24-2017 12:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2847
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hej, nemojte mi na Ardu udarati

        Pogledajte koliko je malo sranja od utakmica odigro i koliko je cak golova dao!!!!

        Jednostavno ne ulazi u semu Luis Enriquea i nije dobar sa njim (ko sto nije Guardiola bio dobar sa Ibrom)

        Barsa je sjebala klupu, poklonila i jeftino prodala podmladak i dobre rezervne igrace (Afellay, deloufe, Rafiña, Cesc, Pedrito, Alexis, Ibra, Toure Yaya, Victor Valdes, C. Bravo, DANI ALVES itd...) a kupili odrone poput Andre Gomesa koga na silu ubacuju u igru, Matheua itd...

        Stara garda je ostarila, Iniesta ne moze meda, cak je i Messi veteran

        Za takve ekipe treba dobar trener, a Barsa u zadnjih 10 godina nije potrosila pare za trenere. Sve domaci i jeftini.

        Real ima puno bolji odgovor sa klupe. Onaj mali Asensio je haos, Isco je haos, Kad udje James (svakih 3-4 napravi darmar). Realu je belaj jer mora na silu da ubaci BBC

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        04-24-2017 14:37 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..naj zalije mi je sto su prodali Ibrahimovica Alexisa i Turana i tu kao da je neko radio protiv Barcelone ..vjerovatno je neka lova bila u pitanju jer su izkesirali puno para za Neimara i tu ih je malo finansiski slomilo .

        ..valdez je sam zelio da ode i nije zelio da produzi ugovor i kako je sam rekao zeli nesto novo i sto se tice golmana nisu se zajebali ,mogli su drzat jos alveza jednu sezonu dok ne nadju drugog za njegovu zamjenu .slazem se za Turana da mu rijetko daju priliku ili se ne uklapa u trenerske zamisli ekipe

        ..ja milsim da Enrike nije neki strucnjak za velike rezultate Barcelone i da njima treba neko jace ime ili neki trener koji ima vishe mozga od njega samoga

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        04-24-2017 14:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sad je pametno kladiti se na kladionici na Real svaku tekmu do kraja sezone

        ___________________________________________________________________

          04-24-2017 14:48 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..evo ti odma tiket za srijedu

          ..mesi daje dva i vise golova kvota 1.80 protiv osasune

          ..La Corunja Real ..14

          ..stavi stoju i siguran ti je dobitak .

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          04-24-2017 15:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          La Coruna - Real 7+ golova
          osveta za poraz od Barce

          ___________________________________________________________________

            04-24-2017 15:10 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com