Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Malo uživo atmosfere sa Bunice » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7090

Malo uživo atmosfere sa Bunice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Video:

https://www.facebook.com/plugins/video.p...ext=0&width=560

10.gif

07-09-2017 12:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

Poruka: 8945

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a sto nostalgija uder u glavu, nekada smo imali vikendicu malo gore uzvodno i cijelo bih ljeto bilo ovdje i uzivali u ovoj ljepoti
sada kad sam dole nijednom ne odem na kupanje nekako me uvjek prodje

07-09-2017 14:05 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

Poruka: 13978

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja sam proslo ljeto otisho na bunicu i zareko se da necu vise nikad ..kao prvo bilo je tone smeca ispod svakog drveta da gtovo nisi imo gdje sjesti staviti lezaljku ili neku prostirku ..kao drugo stakla je bilo da je gotovo nemoguce hodati bez dobri patika jer grlici od boca samo i ostalo staklo samo viri iz trave a da ne govorimo o staklu koje se nalazi u vodi u bazenu za kupanje ..jedno veliko nista bio dva sata i pokupio se i sa gadjenjem se vratio kuci i rekao sebi nikad vise dok neko ono sve ne sredi i napravi neki sportsko rekreacioni centar koji ce licit na neko izletiste kao sto je barem nekad bilo ..

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-09-2017 21:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com