Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne. na svojoj temi przni.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-20-2017 16:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    imas moju dozvolu. kopiraj citav jucerasnji pp slobodno. ali nemoj nista izostaviti.



Pazi, radi se o više pp-a, sve od poèetka, od juèe. Da ne bi bilo nesporazuma. Ja na sve poruke od juèe mislim, ne samo na jedan pp.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-20-2017 16:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ne. na svojoj temi przni.


Èini mi se da postoji makar jedna " moja " tema na RASPALI ?



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-20-2017 16:19 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    nemoj slucajno da bi trazio ponovno ciscenje teme. ja je ocistio, a ti prvi poceo da prznis.

    da ti pravo kazem sad mi je zao sto sam uopste ocistio temu i potrosio 15 minuta svog zivota. nisu djaba moderatori odbili da se peglaju sa tvojom temom. trebo sam ih poslusati i kompletnu temu prebaciti na raspali i mirna bosna. ali bilo mi je zao da to uradim jer je tema po meni vazna, mislim sama tematika.


odbili su jer su obojica tih moderatora u otvorenom konfliktu sa mnom oko nick-a provrel, i oko
njihovog držanja na forumu, za kog sam ih otvoreno prozvao, i taèno rekao s èim se ne slažem
u nekoliko navrata, u njihovim navodima. I o politici, i o religiji, i o njihovom držanju na forumu
što se tièe ureðivanja i tretmana èlanova.

sve je postojalo i postoji na forumu, ti si sam uletio u izmjenu s obojicom nekoliko puta, i imao
iste argumente kao i ja na ne jednoj temi, ne tako davno, nekoliko puta.

slušaj ti svakako njih, sigurno ti bolje i finije misle nego ja (ovo bi mogao biti i sarkazam s moje strane) .



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-20-2017 u 16:32.

07-20-2017 16:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Haj šipu tuki za bau hau, forumski mandrilu.

    nabavi malo vazelina za uvlaèenje u rektalne i druge otvore. Ko je , idiote retardirani, rekao da
    Safa ne valja ???? 14.gif , ja sam otvorio temu sa Safinim intevjuom kao pozitivnom stvari, budalo, jesi æorav ili si glup do bola ? Intervju kog sam ja nazvao pozitivnim, i po sadržaju i po poruci, i namjerno
    izbacio na forum.

    Što ga ti nisi napravio kao temu ?

    jebla te boja fesa i dresa debilèino ufurana, polemike sam vodio, a ne srao, kako ti laješ, s ljudima i pojavama koji su srali ovdje i seru dok ti dišeš, budalo. I nemoj ti nikom prièati o hijenama, samo jedna hijena može davati dijagnoze baziranje na insinuacijama i vlastitim izmišljotinama o drugima.

    Pitaj se što su Bosa, R2-D2, Èežnja, i sva ta ekipa napustili forum i šta su meni rekli preko pp-a i
    maila o tom.

    Reci nešto o Èežnji , a ja æu ti reæi šta je ona rekla o svima redom koje si spomenuo, i takvima koji ih brane i ližu se s njima, jebli te oni svi od reda, napuhanko i dezorijentisana budalo, da te je stid i sram na glupostima koje si nalupao ovdje, debilèino.

    Uzmi mitroljez pa šetaj fejiæevom sedam dana ko oslobodioc u stilu Mehe Trbonje, kad prièaš o pubiènim dlakama i zaslugama.

    A ja æu ti reæi gdje i meðu kojima imam ja prijatelje iz djetinstva, i šta oni misle o takvima kao ti.

    Budalo .

    Dobro ti je jedan rekao, bolje u govno ugaziti nego s tobom prièati, ljigo ljigavi.


    -


opa bato...padaju maske...kamo ti to fino kvaziintelektualno ponasanje...opet lazes da je meni neko rekao ovo "bolje u govno ugaziti"...srami se mali shuftu...shufticu...nemam pojma ko je ceznja i zasto je napustila forum ali znam ljude koji su zbog tebe , fasisto , napustili dva foruma...jer si ih patoloski proganjao...

i daj vise moze li se iko od tih tvojih istomisljenika pojaviti pa da vidimo sta misle o meni a sta o tebi...kanceru forumski...
malo si izgubio zivce...neka mashala...

07-20-2017 16:51 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jes, haj odjebi sad i razguli u skokovima, i smanji malo tu prièu o maskama, tikvane.

nemaš pojma o tom ko su oni koji su napustili forum, kako æeš to ti i imati.
patološki proganjao ja, ma jakako, jest, onakve za koje si ti rekao
kako su napakovali drugima šta ne bi pas s maslom progutao. protuhe , eto s kakvima se identifikuješ. Oni koji su ratovali i namjerno na najljigavije i ogavnije naèine ratovali i provocirali
èitav forum. Ljude koji su pretrpili golgotu.

fašista ti je onaj ko te napelcovao da se ovako ponašaš, ma ko to bio, bila neka tvoja devijacija, bila sredina, bilo bog zna šta, budaletino, ja sam iz prvoboraèke porodice koja je èetvero svojih izgubila
u NOR-u , konjino debilna. Sram te i stid bilo. Nikad SDA prismrdio nisam, a na vrata su nam dolazili
i nudili .

napustili dva foruma, sve cvjeæke... lajali kako su stigli, naslaðivali se i podhakavali.

Samo da vidiš šta je meni napisano o njima i ko je to pisao meni, i o takvima kao ti, stidio bi se svoje
sjene.

znaš ti dobro zašto sve radiš, jedna je tu nit vodilja, i samo se ti nje drži, ona ti je sve.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-20-2017 u 17:08.

07-20-2017 17:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Živce nisam izgubio, nego s tobom nemam nikakvih rukavica, samo ovo je jezik koji ljigo kao ti
može razumjeti.

Ovo ti mrtav hladan pišem, da te stavim na mjesto na koje si se i sam stavio, samo da ti osvjetlim to
i iz druge perspektive sem tvoje.

Shvati ovo kao uslugu.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-20-2017 17:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neæe niko da se pojavi, pogotovu ne oni koji te se klone ko kuge, jer vide da nisi pri sebi.

Neæe da imaju kontakt s tobom, isto kao što sam ti i ja fino rekao da ne želimo s tobom imati
kontakta na ovoj temi. Ne da ti je išta zabranjeno, nego da si od nas nepoželjan, jer imaš isti
modus operandi gdje se god pojaviš. A taèno nakon tvog prvog posta, gdje si nama poèeo objašnjavati šta mi trebamo osjeæati i ne osjeæati o onoj reèenici, kad sam fino rekao da ne smatram
tvoje prisustvo na temi i obraæanje nama poželjnim ni konstruktivnim, tad si poèeo sa bljuvanjem
otrova iz sebe, a taj si momenat taèno èekao, i sve sraèunato uradio od poèetka, a ja sam te samo
pustio. evo gdje si sada.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-20-2017 u 17:10.

07-20-2017 17:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    opet lazes da je meni neko rekao ovo "bolje u govno ugaziti"...


jes, taj koji je to rekao je lagao, ja isto lažem, a ti govoriš istinu.

Mail od te osobe je laž, i to što sam ja vidio svojim oèima je laž.

I svaki put kad ste tako govorili pa ja izvadio vaše citate, tj. citate takvih navoda od takvih
likova, i to je bila laž.

Ono kad sam citirao provrela kad me nazivao opetovano ustašom, on, i to sam slagao, jelde.

Halal ti pameti.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-20-2017 17:19 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od tana:

      imas moju dozvolu. kopiraj citav jucerasnji pp slobodno. ali nemoj nista izostaviti.



    Pazi, radi se o više pp-a, sve od poèetka, od juèe. Da ne bi bilo nesporazuma. Ja na sve poruke od juèe mislim, ne samo na jedan pp.



    -



Èekam odgovor na ovo, da objavim ili ne, prema citatu, i da razgulim odavde.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-20-2017 17:29 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vala ne èeko ja više ni godoa, a ne nekog ovdje. Evo èitav "pp", tj izmjena pp-a od juèe, hronološkim
redom .

===========================================================================
=============


-----Original Message-----(From: Stari Grad(

Date: 07-19-2017 16:53( To: tana (Subject: Ponovo provrel((

Tražim ponovo da se postovi od nicka prowler2, potpuno irelevantni za temu, na str. 15, sklone sa teme. ((Tema ima zvjezdice, i veæ je upozoreno da se takve teme po pravilniku ne bi trebale offirati. ((Hvala.

-----Original Message-----(From: tana(Date: 07-19-2017 23:23(To: Stari Grad(Subject: Ponovo provrel

((postavio sam tvoj prethodni pp na modere. moderi nemaju vremena, cak predlazu da se citava tema prebaci na raspali. ti sigurno razumijes da nekome treba dobrih pola sata do 40 minuta da bi se tema ocistila. nije to samo prowler, vecina teme je za baciti. cak si i ti kao autor teme napiso jaki puno offova na svojoj temi.((ja ne mogu da "naredim" moderatorima da ociste temu, ja samo mogu da ih zamolim sto sam i ucinio.

----Original Message-----(From: Stari Grad(Date: 07-19-2017 17:30(To: tana(Subject: Ponovo provrel


((Ok, ovdje jedan èlan upada s offovima koji su niðe veze sa životom tana, i to se dobro vidi, prowler2

((Ja sam kao pokretaè teme tražio da se tema oèisti od specifièno njegovog baljezganja i uvreda, (i off-ova, on nije pokretaè teme. ((dalje, na garincine offove sam reagovao svojim offovima.

((Tema se može prebaciti na Raspali od njegovog pojavljivanja na temi, gdje se okomio na to šta smo ja i vjetar napisali gandalfu, to nazvao hajkom, i u iduæem postu rekao da se pojavio na temi da bi (zaustavio moju aktivnost na forumu jednom zauvijek. ((Ovo je on napisao. ((

Tana, tema se vrlo lako može oèistiti od postova nick-a prowler 2, gdje on u po jednoj reèenici ne daje nikakav komentar vezano za Safin intervju. ((

Ti koje si ti nešto zamolio nisu po tom pitanju ništa uradili. ((

Ostaæe ti forum ko i onaj drugi, gdje tvoj prijatelj više nije imao šta prièati s bilo kim, nakon što ga je STOCK naljepio, pa je doèekao da se ovdje javi iz èistog jeda i povrijeðene sujete. ((Ovo mu možeš i proslijediti na uvid, ako te volja. Pošto ste prijatelji.

-----Original Message-----(From: tana (Date: 07-19-2017 23:32( To: Stari Grad( Subject: Ponovo provrel((


eno sam ti ponudio rjesenje na samoj temi. javi ako ti odgovara.


-----Original Message-----(From: Stari Grad(Date: 07-19-2017 17:36(To: tana( Subject: Ponovo provrel((


Dobra ponuda, odgovaram ti na temi sada sa prezicno dva mjesta od kojih se može poèeti prebacivanja, ovo shvati kao prijedlog i "molbu" a nikakvo riktanje, nareðivanje i sliène gluposti, jer ipak (takvim jezikom, i "opominjanjima", kao tvoj prijatelj, ne želim da govorim.



-----Original Message-----(From: tana(Date: 07-20-2017 01:15(To: Stari Grad(Subject: Ponovo provrel


((

    e sad ti bude fer pa skini taj svoj potpis, jer je on sam od sebe off topic.
((

fala

-----Original Message-----(From: Stari Grad( Date: 07-19-2017 20:37( To: tana( Subject: Ponovo provrel((


Onog momenta kad osoba iz potpisa izaðe i fino javno pokusa sve što je rekao na moju i na vjetrovu
adresu i optužio nas za netoleranciju, nabijanje na nož, proganjanje drugih (sve do jednog cvjeæke
na toj listi) i za (bošnjaèko muslimanski) nacionalizam. ((

A možda ni tad. Razmatraæe se u kružoku mojih "moderatora", inaèe boraca ABiH mahom.

((Trebaju li ti te optužbe koje je on izrekao, do u slovo, kao i prijetnje, i to ti sve mogu navesti, ako (ko nisi do sada vidio i ako ti treba kao podloga. ((Za sada toliko od mene. ((Hvala. ((P.S ja zamolih da se tema ne pomete pod tepih, nego samo prebaci na RASPALI, od garincinog posta kojg sam naveo sa danom, satom i minutom.

-----Original Message-----(From: tana (Date: 07-20-2017 03:57( To: Stari Grad(Subject: Ponovo provrel((


tema je na raspali jebem te corava. nista nije obrisano.((a sutra cu je obrisati samo zato sto se opet nesto bunis. inace nisam planiro da je obrisem, ali sad sam se predomislio i obrisacu je. ja sam danas proveo 15-20 minuta na tvojoj temi, i ti se opet nesto bunis.

-----Original Message-----(From: Stari Grad(Date: 07-19-2017 22:02(To: tana(Subject: Ponovo provrel((

I ja tebe æorava kad ne èitaš i kasniš.

((Zahvalio sam se na RASPALI što ste prebacili temu, na toj temi, ako pogledaš tamo. ((

Ti je možeš skloniti, ja je mogu ponovo postaviti sa svim postovima od a do ž u originalnoj formi.

((pa ti hladi, baniraj, itd.

((Btw. prijatelj ti je puko ko livada, radi nešto, za njegovo dobro, budi mu pravi prijatelj. (Nemoj mu povlaðivati. ((

A kad bolje razmislim... eto vas tamo...

-----Original Message-----(From: tana (Date: 07-20-2017 04:09( To: Stari Grad( Subject: Ponovo provrel((

    ti bi se sa mnon naduravo ko nesto je li ?

    ((ok odo je sada odma obrisati i ako bilo koji post kopiras bice ti tema obrisana u startu.

    (kao sto vidis znam ja i ovakvu igru igrati.((takodje ti zabranjeujem da sa mnom pricas ista u vezi mog ptivatnog zivota. ni na pp ni javno.


-----Original Message-----(From: Stari Grad(Date: 07-19-2017 22:14(To: tana(Subject: Ponovo provrel


((Što si se nešto nasekiro... ((

Prvo, ko je to spominjao tvoj privatni život, otkud ti to ?

((Drugo, ko je to sekiro, tana, pa ste se i ti ovaj radnik kom si advokat ti javno na forumu nešto (veèeras uspanièili ?

Šta vam je ? ((

Provrelima gledate kroz prste i puštate kojekakve gadosti, a ja sam nacionalista, i još poneko u
njegovim( oèima ?

((Naduravanje ? ((

Da si fer ko što tvrdiš da jesi ostavio bi temu, da se jasno vidi šta ko piše i ko iza èega stoji. ((

Ali niste, i zato se i prebacuju stvari, i briše, i traži pisanje potpisa s tvoje strane, ispod mojih postova. ((

Što ne objaviš ovo što meni ovako govoriš, o naduravanju, javno, kad ste tako otvoreni ? ((

Ko to igra igrice s tobom, ja ti ovo sve vrlo ozbiljno govorim i pitam te ?((

Jesmo li to ravnopravni ili se igramo vlasti, kako ti tako ti i tvoj forumski (a po tvojim rijeèima i privatni) prijatelj ?



-----Original Message-----(From: tana(Date: 07-20-2017 04:17 (To: Stari Grad (Subject: Ponovo provrel((


tema je u smecu.

ja kao admin imam pravo da bilo koju temu na forumu obrisem po licnom nahodjenju.

dakle ne igramo se vlasti.

spominjes moj proivatno zivot cim proicas o mojim prijateljima sa mnom na pp. nemoj.

i tita ti kani me se vise i prestani da me kontaktiras na pp.


--------------------------------------------------

i na kraju moja zadnja poruka, tj. odgovor:, za kraj i prije samog prekida pp-kontakta s administratorom foruma:


-------------------------------------------------------------------
Imam i ja pravo kao èlan , u sklopu pravilnika, da objavim i okaèim šta me volja, a posebno citate (od
tvog prijatelja.

To si sam rekao na forumu, nièim ja ne zadirem u tvoj privatni život i tog se (klevetanja i primitivizma
i tona sa mnom kani. ((

Nit se znamo nit se poznamo, nit sam luk i s tobom i ovim benevrekom, i jednim i drugim jeo, (a tebi
kao adminu svaka èast pa godinama žmiriš na to šta se ovdje radi. ((

Oèekujem isto tako da ti ne kontaktiraš mene na pp, a i oèekujem da ne budem izložen negativnom
(tretmanu, tj. diskriminaciji, makar je tvoj forum, jer to se oèekuje od tebe kao èovjeka koji (ima
ovdje najodgovorniju funkciju i ne bi sebi trebao dopuštati ovakve stvari, ni ovakav naèin voðenja
razgovora.

((Afekat ("krvave mu oèi bile") na onoj temi je sramota s tvoje strane.

((I èitaj šta je bilo napisano prije nego što si poèeo ovu tvoju harangu.

((Toliko ti je od mene, a što se tièe citata garince i njegovih vlastitih rijeèi, sklanjaj ti temu koliko ti
(je volja.

((Sve ono što je on pisao imam pravo ponoviti, jer su to njegove vlastite rijeèi. ((

Pa se ti nastavi inaditi i naduravati sa mnom koliko ti volja. ((

jašta je nego igranje vlasti.

Nisi ni sam u tom, a ovo je itekako i igranje vlasti i nejednak tretman.

((primjer je kako si zauzeo stranu za garincu, a nisi ni jednom rjeèju spomenuo ni njegove prijetnje (ni
zadiranje u moju privatnost, što je on sam najavio i rekao otvoreno na forumu.

((to si skroz zaobišao.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-20-2017 17:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Iznosi li se to prljavi ves da se prozraci, 25.gif,
de bogati,
ti nemoj nista da zaboravis ni slucajno, sire pucanstvo ti bude zahvalno sledecih par stotina godina,
jos jednom, sve na hastal pa pocni,nemoj ni slucajno da si nesto zaboravio.



Tana brisi ovu Temu sa stranica ovog Foruma, predjene su granice Finog ponasanja.

___________________________________________________________________
samo da .............

07-20-2017 18:57 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Danko:

    Iznosi li se to prljavi ves da se prozraci, 25.gif,
    de bogati,
    ti nemoj nista da zaboravis ni slucajno, sire pucanstvo ti bude zahvalno sledecih par stotina godina,
    jos jednom, sve na hastal pa pocni,nemoj ni slucajno da si nesto zaboravio.



    Tana brisi ovu Temu sa stranica ovog Foruma, predjene su granice Finog ponasanja.



Èudo pa se ne javi s takvim komentarom kad se provrel ovdje godinama javlja.

To su danas preðene granice tog ponašanja, a ranije nisu.... svaki dan po sto puta. nimalo.

Jašta nego sve iznijeti, i ništa ne zaboraviti. svaki smrad. ništa ne brisati, sve ostaviti,
admin je tražio da se pp objavi i ja poslušao.

Okreni glavu pa ne gledaj i ne èitaj kad ti smeta. Danko.

granice finog ponašanja. hajde jadan.

od bontona svi ovdje od unazad par stotina godina, a za iduæe æemo možda i na mars kako smo
napredni i pošteni i od karaktera. tj. ðona.

zahvaljivali mi se jesu, izmeðu ostalih i neki koji su pretrpili svašta, a muka im bilo ovo gledati veæ prije 8-9 godina. kako bi vam ugodno bilo da i to još iznesem, samo da znaš, ne bi mi se puèanstvo
zahvaljivalo nego bi možda neko i spomenik digao. jes da bi trajo 2 minuta, ko onaj u parku...

bitno je bilo natuknuti šta æe dr. pr. mr. fr. dijagnosticirati i šta neæe, i šta kome etika dozvoljava,
tu si ga znao šuknuti, a sad smo se rasprièali o "finom ponašanju", kad dizne pucaju po šavovima.

malo je ovo šta treba iznijeti.

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-20-2017 u 19:24.

07-20-2017 19:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bolan Felga pisi i objavljuj sta hoces, zaboli me, samo ima granica u Finom ponasanju,
A na svakom je ponaosob da tu granicu u svom zivotu sam sebi odredi.
Pisi sta ti volja samo Internet ne oprasta, sve je ostalo zapisano iza nas, svaki nas korak ili ti rijec koju napisemo je ostala zanavijek iza nas i nasa je, tebi tvoja, meni moja, njemu njegova
de ti nastavi, nebih da ulazim sta je trebalo, to su tvoji arsini
pa ti po njima mjeri, uzmi bijelu kredu snajdersku pa crtaj, sjeci, priheftaj pribadacom, koliko ti volja a bogami i ceif

ja tebe rado citam

___________________________________________________________________
samo da .............

07-20-2017 19:29 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Danko:

    Bolan Felga pisi i objavljuj sta hoces, zaboli me, samo ima granica u Finom ponasanju,
    A na svakom je ponaosob da tu granicu u svom zivotu sam sebi odredi.
    Pisi sta ti volja samo Internet ne oprasta, sve je ostalo zapisano iza nas, svaki nas korak ili ti rijec koju napisemo je ostala zanavijek iza nas i nasa je, tebi tvoja, meni moja, njemu njegova
    de ti nastavi, nebih da ulazim sta je trebalo, to su tvoji arsini
    pa ti po njima mjeri, uzmi bijelu kredu snajdersku pa crtaj, sjeci, priheftaj pribadacom, koliko ti volja a bogami i ceif

    ja tebe rado citam



Stvarno ?

Meni se sve ovo gadi.

sve je ostalo zapisano iza nas, a mogu ti reæ, figurativno reèeno i zapišano.

Nisu to moji aršini, postoji u ljudima osjeæaj za to šta je pravo a šta nije. Kako kod koga.

btw, jeko felga ? ja sam u èekanju rotkape, ne znam stvarno šta felgaš i šta ti je sa tastaturom.

preðene granice finog ponašanja prema mr. dijagnozi, o tom se ovdje radi.

Kad su prelažene svaki ubogi dan od bolesnika na tabletama ovdje, onda je bila mrtva tišina,
a naravno da se i tad rado èitalo. Ali se nije pisalo ko danas, iz razumljivih razloga i pokoje i pobude.

Sad æeš me malo manje èitati.

provrel i vena, ups. garinca brzonogi æe sad preuzeti, a od mene pokoji potprc, èisto da
niste rahat sa bontonom, finim ponašanjem, granicama i omeðinama.

escajg i porcelan. (govno i kašika, bolje reèeno, ako je ovo prvo bilo previše fino).



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-20-2017 u 19:39.

07-20-2017 19:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ah izvinite ima jedan gluho bilo na onom drugom Forumu slican vama je po pisanju pa sam vas zamijenio.
Nadam se da vas nisam povrijedio, iduci put ako dodje do njega budem vas sa pravim Nickom oslovio, budite pozdravljeni.

Smrt Fasizmu!
Sloboda Narodu!

___________________________________________________________________
samo da .............

07-20-2017 19:41 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bio je i onaj jedan slauf što ga stalno spominju... napravili amandman da ga mogu banirati,
a vena, ups. garinca skoèi u njegovu odbranu, i svi graknuše... i prc milovane...

Ah, oprostite, nismo htjeli da se osjeæate naruženima zbog povrijeðivanja, nedajte si
remetiti mostarsko-provincijski-èoporativno-vidi-mu-glave-ta-æe-on-sa-æu-ja-njemu-brato-
- i tako to...

Èemu parole... nije valjda da se i tu igramo sarkazama... gluho ne bilo.. ko upali svjetlo...
što na momenat to opet nestade struje... koji horor momenat...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-20-2017 19:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
forzza
SexNepoznat

Poruka: 105

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne mozes ga povrediti. Supak mu ko slauf, glava ko felga. Veliki mozak mu se sakrio iza malog.

07-20-2017 20:10 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bio je'nom jedan kauboj po imenu Shejn ,pa kad bi mu dosadilo
biti kauboj preobrazio bi se, bez imalo muke, u staroga konja .

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 07-20-2017 u 22:17.

07-20-2017 22:10 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od forzza:

    Ne mozes ga povrediti.



Valja zamislit i taj jad,

pokušava se nekog povrijediti, a ne uspijeva se...

koji i kakav to jed i frustraciju raða,

da se neko aktivira pri pomenu svog imena na docovoj listi i poène kopitati... pardon, kljusati...

namjera je povrijediti, a neko jadan ne uspijeva nikako u tom...
to je ta psiha koja raða tako zdrave osobe i društva.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-21-2017 u 02:18.

07-21-2017 01:49 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (109): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com