Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tana, jedna molba onda... što je onaj jedan rekao: nemoj me bogati braniti,

ili , nemoj mi bogati pomagati..

vidiš da sam svakakko jedna glava hiljadu jezika.

nisi jedini koji ima sastanke, ne boj se, zvoni i ovdje telefon nekoliko puta na dan. svaki dan, i subotom i nedeljom, svake sedmice.

Nije ni u opisu tvog posla da zatvaraš oèi na kršenje najosnovnijih ljudskih normi, ni da koristiš
pravilnik za sakrivanje iza istog.

Tim nije reagovao ni na stvari koje su protiv pravila, i još su oni koji su to govorili i dovoðeni u pitanje.

i da, naravno da ovdje nešto ovdje ne štima.
Ti i dalje šutiš o salvi postova na ovoj temi, i onim izbrisanima i onim koji nisu.

Naravno da tu nešto ne štima. Bilo zadnjih namjera ili ne, to je mjerenje stvari savim razlièitim aršinima.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-24-2017 u 22:07.

07-24-2017 22:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    tana, jedna molba onda... što je onaj jedan rekao: nemoj me bogati braniti,

    ili , nemoj mi bogati pomagati..
    -


posteno. ja pokuso i to je bio moj zadnji pokusaj. toliko od mene.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-24-2017 22:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala, ako ti taj svoj pokušaj stvarno tako vidiš, onda meni dovoljno.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-24-2017 22:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stavrno i iskreno je bila najbolja namjera. nema na cemu.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-24-2017 22:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ok, na odreðen naèin je, nažalost, i pored dobrih namjera, time još teža stvar onda.

lijepo bi bilo se potruditi s istom posveæenošæu i nekima koji su uèinili, dokumentovano, puno
flagrantnije i za njih itekako blamirajuæe stvari, a i za forum.

i prije svega posvetiti pažnju više i samom forumu, i bez pravilnika. vidiš kako se on zlalaèki i
zaobilazi i koristi.




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-24-2017 u 22:54.

07-24-2017 22:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

    O cemu vi ljudi vise raspravljate? BiH je napravljena poslje tog prokletog rata kao rasisticka, etnoklerikaristicka i skoro da mogu reci nacionaleksluzivisticka drzava.
    U njenom predsjednistvu ne moze sjediti gradjanin, vec samo srbin, bosnjak i hrvat. Prvo ne iskljucuje drugo, ali drugo iskljucuje prvo.
    Sistem je vise nego bolestan, i biti dio njega, raspravljati o rjesenjima unutar istog, je isto kao bolesnom covjeku, koji ima nade da se spasi, nuditi kao jedini izbor, kako da izvrsi samoubistvo.
    Nadam se da nastavka rata nece biti, ali kceri, cigani se vrte oko kuce... Rat nije nikada zavrsio, i sada svi nastavljaju da ratuju na miran nacin. Maximalisticki zahtjevi se postavljaju, svi se boje nacionalnog preglasavanja, a istovremeno se zalazu za sistem koji upravo to omogucuje. Politike razjedinjavajucih faktora se predstavljaju kao jedino rjesenje, uz parantezu da je to jedini nacin da se zemlja spoji i ujedini.
    Da nije zalosno, bilo bi smijesno. Istovremeno oni koji nemaju tzv rezervnu drzavu, ne rade nista da se drzava ujedini na gradjanskom principu, jer je to jedini moguci nacin opstanka iste.
    Nek vam je svima dole Dobri na pomcji!


ovo je gandalfov post koji ja u potpunosti potpisujem...svaka rijec je istinita...treba ga procitati vise puta i shvatiti da gandalf kaze da je jedini nacin opstanka bosne gradjanski princip...
ali onda se javlja ekipa koja ga cereci zbog toga sto je rekao da oni koji nemaju rezervnu domovinu ne cine nista da se drzava ujedini na gradjanskom principu...koja ironija...i nista drugo nego zlonamjerno proganjanje forumskog lika...a zasto?...svakom normalnom je jasno zasto...

a sad osvrt na ovu shuftovu raspravu sa tanom...u vise navrata shuft ukazuje na uvrede koje sam mu uputio...sve je istina...da sam rekao da je shuft , mis mekinjar , govnar itditd ali nije istina da sam spominjao "usta zvaljava"...istovremeno je shuft mene proglasavao narcisoidnim , psihoticnim , dembelom , ufuranus supremusom , itditd i stalno napominjao moju privatnost sa posebnom fiksacijom na moje zanimanje i vrijedjanje mene kao licnosti a ne kao lika sa foruma...nipodostavao je moje zvanje i znaje u okviru zvanja , uz hiljade cinicnih i bezobraznih opaski...uz napomenu da on mene vrijedja vec dvije godine...
po cemu se shuftu idiotski tvoje uvrede razlikuju od mojih...ja nikada ni jednom rijecju nisam spominjao tvoju privatnost...da je pravde ti bi zbog pominjanja moje privatnosti trebao davno da budes baniran...sa obadva foruma...ali ja to nikada nisam trazio...cak sam te prije godinu dana kada je postojao prijedlog o baniranju branio kao felgu (sto ti sam ovde napominjes , hinjski se smijuci)...i sada pravis neke konstrukcije o zavjeri i zamjeras tani sto mene nije opomenuo kada sam te vrijedjao...koji si ti neprincipijelni gad...ili ti stvarno mislis da ti mene nisi vrjedjao i da to ne cinis svakom prilikom koja ti se ukaze...ili da ne vrjedjas prowlera...
tanino strpljenje s tobom je granitno...a ti kao i obicno montiras procese i izmisljas zavjere...kada ti tana toliko smeta i kada kazes da je forum katastrofalan , sto se koji kurac ne ispises sa njega...ucini svima uslugu...pokazi da si karakter i da mozes dva dana bez foruma i bez svadja sa ljudima...ti se bolan godinama svadjas...uvjek je neko na tapetu...kad ti ponestane protivnika ovdje onda ih lako nadjes na "raji"...jesi li se ikada upitao "zasto je to tako?"...ako nisi , upitaj se...zamoli nekoga "neutralnog" da procita sve tvoje svadje na forumu i sto si godinama govorio ljudima...pa neka ti kaze svoj sud , ako vec ne vjerujes nama (zavjerenicima , ustasama , cetnicima , guzicolizcima i svima ostalima koji su pokusvali biti dobronamjerni prema tebi a kojima si vracao samo otrovnim opaskama i proganjanjem)...
ti ne mozes da zamislis da ti je tana ove redove gore napisao u najboljoj namjeri...jer za Tebe ne postoji ljudska dobrota...ti ni od koga ne ocekujes empatiju a nikome je i ne poklanjas...zajebano je tako zivjeti...vec sam to jednom napisao i opet cu ponoviti...ti si jedan tragican lik i meni je Tebe zao...ali ono , bas zao...

07-25-2017 11:27 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

DOsta vas je vise 13.gif 13.gif 13.gif

Evo nastavak feljtona o Ridjobradom


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-25-2017 11:37 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nema odmora dok traje obnova... 02.gif
a sto se tice izetbegovica i avaza...nikako bakira ne gotivim , ali pravo da ti kazem , ne vjerujem ni avazu ni slova...pogotovo sada kada je ljubav izmedju fahre i bakira i zvanicno prestala...fahro je nazalost vrlo neprincipijelan...najbolje bi mu bilo da se vrati novinarstvu...ili da se posveti kulinarstvu...ili bejzbolu...ili da bude deda mraz...ili tako nesto...samo da se mane politike...i zavjera...najgori su mi oni intervjui kada prica kako ga rushe ali kao fol iz principijelnih razloga nece da kaze ko... 13.gif

07-25-2017 11:55 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja da sam s forumom zapitao bih se zašto se èlanstvo osulo, gdje su Hogar, Bosa, Pipi, robot, i brojni ostali, zašto su nestajali ljudi u periodima dok ja nisam bio aktivan, a takvih perioda je bilo dosta, s kim su tada bile "prepirke" i "svaðe",

zašto je rasprava s Hogarom nestala bez traga s foruma,

i zašto je ova ili zbog koga je ova tema komplet izbrisana s foruma.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-25-2017 12:46 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj nestajali...da ih nije ko kidnapovao...ili likvidirao...mozda ih tana drzi negdje kao bijelo roblje...mozda su nestali u bermudskom trokutu ili na sastavnici ona dva mora sa teme "ima li boga"...odgovor na ova pitanja nikada necemo dobiti... 30.gif

zasto je tema izbrisana...pa tema nije izbrisana...samo nase prepucavanje...do mene nije...ja nisam nista ni trazio ni zahtjevao...ja ne letim iste sekunde kod admina i tuzakam se kad me neko popljuje...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane garinca dana 07-25-2017 u 13:09.

07-25-2017 13:08 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Urota. Narode. Urota.

Ja znam gdje je tulpe. I sa kim

Za ostale ne znam

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-25-2017 15:08 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    nema odmora dok traje obnova... 02.gif
    a sto se tice izetbegovica i avaza...nikako bakira ne gotivim , ali pravo da ti kazem , ne vjerujem ni avazu ni slova...pogotovo sada kada je ljubav izmedju fahre i bakira i zvanicno prestala...fahro je nazalost vrlo neprincipijelan...najbolje bi mu bilo da se vrati novinarstvu...ili da se posveti kulinarstvu...ili bejzbolu...ili da bude deda mraz...ili tako nesto...samo da se mane politike...i zavjera...najgori su mi oni intervjui kada prica kako ga rushe ali kao fol iz principijelnih razloga nece da kaze ko... 13.gif


Nije to avazovo. Oni samo èupaju iz hemeroteke stare brojeve dana i slobodne bosne. Tad je avaz mudro sutio i sad vadi kad mu treba.

Onome ko zna èitati izmedju redova je jasno sta je Bake a i znaju sta je Fahro

Zatim.
10 godina poslije je 10 puta gore. Nema vise nikakvog nezavisnog tiska.

Zato smo se mi borili


I glasovali

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-25-2017 15:11 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Urota. Narode. Urota.

    Ja znam gdje je tulpe. I sa kim

    Za ostale ne znam



Znam ja za ostale; zato i postavljam èisto retorièko pitanje.

Na vama je da objavite (ili ne objavite) èitavu prepisku s Hogarom kao primjer, a to što ti prièaš o uroti i malo kevæeš okolo gdje stigneš (neko je spomenuo nešto o malom èoporu hijena, prilièno dobra analogija 02.gif koka ), mogu ti samo reæi jedno: imaš moje "simpatije" .

Ti si pokazao svoje stavove na odreðenom broju tema, i kukao si kako te drugi nabijaju na kolac, pa
eto... dalje bi bilo samo ponavljanje, a kako èije osobine izlaze na površinu je isto lijepo i vidjeti i konstatovati...

èudno pa se sjeæaš tulpe, btw... samo ti nastavi sad, fino vas je vidjeti... ovoliko koliko vas ima...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-25-2017 u 15:31.

07-25-2017 15:30 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja znam da je hogar sa helgom...za ostale ne znam...

ps, de bolan gmaze...sto stalno prepisujes...ja imam autorsko pravo na izraz "copor hijena" i sledeci put kada hoces da upotrebis tu sintagmu , trebao bi da me pitas za dozvolu...osim toga ja i makso smo skupa= dvojica...a dvojica nikako ne mogu biti copor...majku mu staru...de malo , trzni se...sve mi vise djelujes umorno...

07-25-2017 15:41 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    DOsta vas je vise 13.gif 13.gif 13.gif

    Evo nastavak feljtona o Ridjobradom



Kako je Fondacija Semira Haliloviæa iz Budžeta za 4 godine dobila 800.000 KM
Objavljeno u kategoriji BiH na 10.06.2016 20:00:00
Naslovna BiH Kako je Fondacija Semira Haliloviæa iz Budžeta za 4 godine dobila 800.000 KM

Foto: Ilustracija

Fondacija za zaštitu historijskih èinjenica „Pravednost“ Sarajevo koju je osnovao Semir Haliloviæ sin Sefera Haliloviæa predsjednika BPS-a u septembru 2013. godine do sada je od Ministarstva za boraèka pitanja KS dobila 800.000 KM, a po dvije odluke potpisali su ministar Faid Heæo (BPS) i Muharem Fišo (BPS), piše bh. novinska agencija Patria.

Semir Haliloviæ aktuelni je zastupnik BPS-a u Skupštini KS od novembra 2014. godine, a prvi put Fondacija je dobila 200.000 KM veæ 2013. godine samo dva mjeseca nakon osnivanja po Javnom pozivu koji je objavljen u novembru te godine.

BPS ciji je boss babo Sefer.....

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

07-25-2017 16:09 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.republikainfo.com/index.php/intervju/25499-safet-orucevic-zagorcavat-cu-zivot-mnogima


"Gdje su promašaji bošnjaèke politike u Hercegovini i kojim putem, uopæe, iæi?

Oruèeviæ:
- "Mislim da je proteklih petnaest godina u Mostaru i Hercegovini, kada gledam iz ugla bosanske politike, provedeno u, za mene, neprihvatljivoj stagnaciji i defanzivnoj politici. U kontinuitetu je afirmirana atmosfera straha od majorizacije, i u toj atmosferi straha kreirana politika koja je, nogometnim žargonom kazano, igrala "bunker" umjesto da zabija golove. Istovremeno je, usprkos pobjedi probosanskih stranaka, u dva mandata HDZ-u prepušteno mjesto gradonaèelnika. Zašto je to dopušteno, nikad mi neæe biti jasno.
Strah je potpuno neutemeljen, jer u Mostaru nijedan narod nema ni natpoloviènu veæinu, imamo znaèajan povratak Srba, kojima smo prvi pružili ruku još 1994. godine. Mostar je èesto bio žrtva politièkih ustupaka zbog mira u Federaciji i to se mora promijeniti. "

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-25-2017 16:12 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Hogar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://moforaja.com/thread.php?postid=1928809#post1928809

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-25-2017 16:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja bi stvarno volio znati o kojoj temi stari prica kad je rijec o hogaru.
hogar je bio clan foruma, pa cak i clan tima, i oprostio se sa forumom ljudski bez ikakve pompe.
nikakvih trzavica, nesuglasica nije bilo, barem sto ja znam. nemam pojma o cemu stari prica.
koja je to hogarova tema sto je "nestala?

stari vec godinama spominje hogara kao primjer clana koji je napiustio forum zbog naseg nacina moderiranja. a ja nikad cuo.

isto vazi za Bosu, Pipi i robota koje stari vec godinama spominje konstantno.

za robota se sjecam da je napustio forum kad je proglasena totalna amnestija, tj svi banirani clanovi su odbanirani i data im je druga sansa. robot se nije slago sa tom odlukom i napustio je forum, cak je bio u timu u tom trenutku. ali ni on nije pravio nikakvu pompu, nego je ljudski i u tisini napustio. postujem. izrazio je negodovanje na moderima i pozdravio se s nama.

bosa i pipi .... ne znam zasto su napustili forum, ali apsolutno znam da nije bilo nikakve pompe.
bosa je bila 5-6 godina clan tima, btw.

dakle stvarno o cemu pricas stari?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-25-2017 18:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja znam zašto su napustili forum, i znam isto tako, a nisam jedini, kakva je bila izmjena izmeðu tebe i Hogara, i sjeæam se jako dobro izmjene tih postova, prije nego što je on napustio forum.

Za robota ja znam kako je napustio, i šta mu je napakovano od makar jednog èlana vašeg tima.

Što to ne kažeš, šta mu je reèeno? Bez ikakve namjere da èovjeka uvlaèim ovdje u sve ovo,
ne navodim sve ove primjere s namjerom da ti ljudi sad ovdje osvanu, nego kao primjere jednostavno
naopakih, duboko pogrešnih odluka, iz kojih ti tana izgleda nisi ama baš nikakve pouke izvukao,
i tvrdoglavo nastavljaš istom stazom.

Dalje, Pipi sam naveo kao primjer jednog od èlanova koji su izgubili interes da ovdje dolaze, a ne kao osobu koja je bila umješana u bilo kakvu svaðu ovdje, da ih ne trpamo u isti koš.

Za Bosu znam da je kod nje bilo istinski ni po babi ni po strièevima (za razliku od osvjedoèeno veæine vas ostalih prisutnih) i da kad je vidjela da se taj princip ne poštuje da je zbog toga napustila forum
i moderiranje, i tu informaciju imam isto pouzdano, ma koliko se ti trudio da je ovdje negiraš i da
uporno i vrlo konsekventno dovodiš vjerodostojnost mojih navoda u pitanje.

Te informacije koje sam tada primio su meni date, ja ih nisam sam tražio, u to budi siguran.
Dio tih informacija je svojevremeno procurio i na forum, a onda su usljedile otvorene prijetnje forumskim sankcijama èlanu koji je to uèinio.

Pa neæeš molim te na raèun toga što se ti ili fol ne sjeæaš ili patiš od selektivne amnezije sad još uvjeravati i mene i ostatak onih koji ovo èitaju, a tu su temu ( s Hogarom) vidjeli, da ona nije postojala.

Zašto su ti postovi pobrisani ? Da bi ti mogao ovako pisati danas ?

Ostaje i pitanje kakav je naèin da se iz èistog kaprica i hira briše tema ovdje umjesto da se mirno
ukaže na to da ja nisam na vrijeme vidjeo da je ona bila prebaèena na RASPALI i da se ona ostavi tamo ?

Kome je trebalo da se ona potpuno pobriše sa foruma, i šta to govori o otvorenosti prema èlanovima
i otvorenosti i iskrenosti uopšte ?

Ti postovi gdje si ti bio u otvorenom naguravanju s Hogarom su izbrisani sa foruma, a znaš i sam kakva je bila svaða u kojoj su uèestvovali lukaters, ja, na jednoj strani, i još nekoliko nas, i ti i još neki iz administracije na drugoj strani, to je bilo jedno vrijeme nakon ovog s Hogarom i radilo se
u principu o naèinu voðenja foruma i mnogo još èemu.

I to je odstranjeno i pobrisano s foruma .

Zašto ?



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-25-2017 u 18:31.

07-25-2017 18:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ti stvarno mislis da se trebam sjecati svake nesuglasice na moforaja.com. nije bola memory test. nemam poijma o cemu pricas. hajmo redom:

kazes:

    Za robota ja znam kako je napustio, i šta mu je napakovano od makar jednog èlana vašeg tima.



    kazes:
      Pipi sam naveo kao primjer jednog od èlanova koji su izgubili interes da ovdje dolaze, a ne kao osobu koja je bila umješana u bilo kakvu svaðu ovdje, da ih ne trpamo u isti koš.



      kazes:
        Za Bosu znam da je kod nje bilo istinski ni po babi ni po strièevima (za razliku od osvjedoèeno veæine vas ostalih prisutnih) i da kad je vidjela da se taj princip ne poštuje da je zbog toga napustila forum



        dalje - za hogara. kako sam shvatio ti imas neku informaciju koju ja nikad cuo nisam. imas moju dozvolu da je ovdje objavis, sve sto imas. ako postoji neka tema koja je obrisana - naci cemo je.

        je li ovo krajnje fer s moje strane?

        sad ti budi fer i daj nam sve ove informacije o kojima pricas godinama. u protivnom nemoj vise nikad da ih spoiminjes, jer ti niko nece vjerovati da pricas istinu, ili da sve to nije samo u tvojoj glavi. je li posteno?

        zelim da stavimo tacku na ovo tvoje dugogodisnje prozivanje, i zato zelim da se ovo rascisti jednom zavazda.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        07-25-2017 18:48 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Stranica (109): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Thread is closed
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com