Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 27 28 29 [30] 31 32 33 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    od bjesa... jakako.. inaèe ti takve stvari (te fekalije) ne izlijeæu iz usta, to ti se jednom omaklo..
    sad kad si vidio šta si uradio mijenjaš prièu i vidiš da ne možeš protiv nekoliko ljudi....
    ... samo si odabrao najgoreg, na tvoju žalost...
    kako æeš tek od sada bjesniti, samo polako... znaš kako kažu, tiha voda... 07.gif


tiha voda govna nosi...
ko je bolan "najgori"...sta pricas covjece...Jesu li opet dzini...glasovi...iluzije...strah...rekao sam ti vec sta ti treba...

08-03-2017 15:00 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..garinca svi smo mi imali po jednog hrvata ili neko srbina koji nam je nesto ili neko ucinio dobro u ovome ratu i mi to pamtimo i treba i mora da upamtimo ,ja cak djeci prenosim dobra djela neki ljudi i ukazujem na te ljude ,mogu ja sutra da umrem moja djeca vrlo dobro znaju kome i kad mogu da se obrate a ti isti ljudi mogu da se obrate i mojoj djeci bas kao da sam i ja ziv ,jer nemora mene biti da bi se to nastavilo ,znaju isto tako prepoznati ko bi im sutra otkino glavu ..da su me tome roditelji ucili mene niko ne bi trebo spasavat iz mostara ,ja bi napustio Mostar cim su bradate spodobe pocele hodati po Mostaru ,tad je trebalo napustiti Mostar
..ovoga rata 92cetnici su doshli u jedno mjesto gdje moj dedo zivio i covjek sa Bune odnosno Hodbine doso je u to selo i otisho kod bradatog vojvode koji je bio komandir te jedinice koja je pokrivala to podrucje i rekao mu da dlaka ne smije da fali bilo kome iz toga sela ,jer te njegove pretkke spasili su ljudi iz tog sela kad su Ustase 41pravili pokolj nad srbima u Hodbini ,tako je i bilo ,cetnici su hodali ljudi radili ..sta sad da ja kazem da su cetnici bili dobra vojska ili nesto da im umanjim zlo ,eto nisu pocinili tu ali jesu na drugome mjestu ..hvala i tim Cetnicima koji nisu tu pocinili zlocin ,ali da su ti Cetnici za Bosnu i Hercegovinu ,nisu siguran budi ..

..ja sam tebi sto puta rekao da ti zivis u iluzuji ili da si iluzionista ili da zelis da budes pozitivan ili da zelis da vidis da je to tako ili da se nadas da ce biti tako ..mozda da ti mislis drugacije ti bi sigurno puko ili bi pao u nesto sto o tome ne smijes da mislis ..ja sam postavio kockice u glavi drugacije i ja sam se pomirio da je danas tako i dugo nece biti drugacije vec sto je danas ..ako ja upamtim Bosni i Hercvegovinu onakvu kakvu je ja zelim jednako dobru za sve to je za mene sreca i bice mi drago ,ako ne upamtim za svoga zivota nije ni to za mene propast svjeta i necu ja biti razocaran sto Bosne jos uvjek nema ..meni je vazno da znam sto je nema i zasto je ne moze biti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 08-03-2017 u 15:17.

08-03-2017 15:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

          citat od garinca:

            citat od vjetar:

          ..Garinca ,ne zasluzuje apsolutno niko da mu bude mrtva majka opsovana pa neznam sta da covjek covjeku uradi ,kaze ili bilo sta da se desi ..ja ni najvecm dushmaninu ne bi opsovao mater pa cak ni onome zlikovcu a ni koljacu koji je klao ubijo rushio ili bilo sta pocinio ..ja ne odobrajem ni to sto kazes ne izvinjajem se starom gradu ,njegovoj majci mrtvoj se ne mozes izvinuti


        ne razumijemo se vjetre...majki mu se izvinjavam i familiji njegovoj...a njemu nikada...



      ..kako se mozes izvinuti mojoj materi ili bilo kojoj koja je umrla ..mislim da se razumijemo ili bi se trebali razumjeti ..to sam htjeo da kazem .


    e jebi ga sad...razumi ili ne razumi , sta cu ti sad ja...opet ti kazem...tvojoj rahmetli majci se nemam sta izvinjavati...na nju nisam mislio...nisam bolan mislio ni na shuftovu...psovka je to...ta nije nikakva nakana ili zla namjera...izletilo govno iz usta...od bjesa...




..ja sam moju majku naveo kao primjer ,nema ni on majku kako ne razumijes

..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-03-2017 15:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

      od bjesa... jakako.. inaèe ti takve stvari (te fekalije) ne izlijeæu iz usta, to ti se jednom omaklo..
      sad kad si vidio šta si uradio mijenjaš prièu i vidiš da ne možeš protiv nekoliko ljudi....
      ... samo si odabrao najgoreg, na tvoju žalost...
      kako æeš tek od sada bjesniti, samo polako... znaš kako kažu, tiha voda... 07.gif


    tiha voda govna nosi...
    ko je bolan "najgori"...sta pricas covjece...Jesu li opet dzini...glasovi...iluzije...strah...rekao sam ti vec sta ti treba...



Tiha voda brijegove valja... a ovo ti neæe tek ovako proæi, ovdje na forumu æe ti biti veseo boravak.

Van foruma, mislim da si ti sam sebi takav, sa tvojim karakternim crtama, koje ovdje pokazuješ,
najveæa kazna. Opisan kao ljigo i da ti još ne govorim šta dalje...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-03-2017 15:19 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

      od bjesa... jakako.. inaèe ti takve stvari (te fekalije) ne izlijeæu iz usta, to ti se jednom omaklo..
      sad kad si vidio šta si uradio mijenjaš prièu i vidiš da ne možeš protiv nekoliko ljudi....
      ... samo si odabrao najgoreg, na tvoju žalost...
      kako æeš tek od sada bjesniti, samo polako... znaš kako kažu, tiha voda... 07.gif


    tiha voda govna nosi...
    ko je bolan "najgori"...sta pricas covjece...Jesu li opet dzini...glasovi...iluzije...strah...rekao sam ti vec sta ti treba...



za one manje "pismene" ovdje: (tj. jednog ufuranog) : najgoreg - mene, moju malenkost, je li ti sad
jasnije ?


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-03-2017 15:45 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od garinca:

          citat od Stari Grad:

        od bjesa... jakako.. inaèe ti takve stvari (te fekalije) ne izlijeæu iz usta, to ti se jednom omaklo..
        sad kad si vidio šta si uradio mijenjaš prièu i vidiš da ne možeš protiv nekoliko ljudi....
        ... samo si odabrao najgoreg, na tvoju žalost...
        kako æeš tek od sada bjesniti, samo polako... znaš kako kažu, tiha voda... 07.gif


      tiha voda govna nosi...
      ko je bolan "najgori"...sta pricas covjece...Jesu li opet dzini...glasovi...iluzije...strah...rekao sam ti vec sta ti treba...



    Tiha voda brijegove valja... a ovo ti neæe tek ovako proæi, ovdje na forumu æe ti biti veseo boravak.

    Van foruma, mislim da si ti sam sebi takav, sa tvojim karakternim crtama, koje ovdje pokazuješ,
    najveæa kazna. Opisan kao ljigo i da ti još ne govorim šta dalje...


a ne ne , govnaru...tebi ce biti veseo boravak...ti si raskrinkan i sva tvoja psihopatska forumska licnost...ti si bolan zlo...pokvareno zlo...rekao sam ranije , izazivas kod ljudi mucninu i jed...izazivas gadjenje...to mi je vise ljudi reklo...a ti sam znas koji su to...ne moram ti objasnjavati...
ti si bolan u svadji sa tri admina...pa razmisli malo...koji si ti kurac od ovce pa da se zamjeras sa tolikim ljudima...da stalno nesto serendas...ne valja ti ovo , ne valja ti ono...pa idi jadan ne bio...napusti forum...eto si kazes inzinjer...mnapravi jedan forum za sebe...pa cemo vidjeti koliko ce ti se ljudi prijaviti...uostalom , sada , kad vec Ovako "fino" pricamo o tome da napravis svoj forum...evo obecavam ti da cu se potruditi da budes izbacen i sa ovoga foruma i sa svih foruma...pa da onda imas "veseo boravak"... 10.gif 33.gif

08-03-2017 16:06 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to da æeš ti na svoju ruku isposlovati da ovdje neko bude izbaèen... pazi sad...

... ja æu ti lagano vaditi na slamku ovdje sve šta stignem..
i to samo zbog tvog opetovanog pominjanja moje majke i mene, i zbog tog što oèito nisi u stanju
odvojiti forum od neèijeg privatnog ja i njegovih najbližih ...
... a ti æeš moæi nastavljati samo psovati mater i pisati velikim slovima... i cijediti kroz zube to šta
ovdje cijediš.

sad æe ti tek biti handrenje, ovdje... tamo plaèi, kumi, moli i upinji se... ovdje æeš cviliti ko juèe
i prije nego što ja završim s tobom... ovo zapamti... i to zbog toga što si lažov, što se baviš
zakulisnim radnjama, rovariš po administracijama, nazivaš ljude koji su se borili za ovu zemlju
fašistima, i trudiš se da otimaš pravo na mišljenje i izjašnjavanje drugima, samo zato što su digli glas
protiv tvojih nastupa... i zbog toga što si u stanju blatiti bilo koga ko ti stane na put... to si radio
u 16 sa vjetrom, i ne samo sa njim...

šta ti izazivaš kod drugih, to imam crno na bijelo, i to odavno... ti se kumi sad s kim stigneš... džaba
ti je ... provaljen si davno od onih èiji su najbliži ostao osakaæeni borbom za opstanak, i svoj i BiH.
Direktno su o takvima kao ti pisali i pišu.

I kako imaš obraza nekom govoriti, ti od svih ovdje, da je neko psihopata...

.. pogledaj svoje ponašanje ovdje, kako izvræeš, namjerno krivo navodiš, i onda to koristiš kao
podlogu (te tvoje laži) na kojima gradiš tvoje postove... klasièna definicija - èega ?

Na šta lièi veæina tvojih postova otkad si osvanuo na ovoj temi, pa da ti imaš za pravo spominjati
nekom rijeè psihopata? Ne vidiš sebe u tom ?

Proði sad kroz svoje postove otkad si se pojavio na ovoj temi, pa mirno tvrdi to šta ovdje
pokušavaš da farbaš...




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-03-2017 u 16:41.

08-03-2017 16:13 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

raskrikan si...shufte...nisam ja nikoga nazvao fasistom osim Tebe i fatmira...ne izvrci mi rijeci...fasisto...ti i fatmir ste fasisti...znam da si inzinjer ali nemoj da mi ovde konstruises stvari...fascio...spija...haj sad...udari dva tri a4 formata...blablablablabla...i evo me sve cvilim...cviiiiiii...cviiiiiii... 13.gif

raskrikan si...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane garinca dana 08-03-2017 u 17:24.

08-03-2017 17:23 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sviraj ti nekoj stvari, sve ti je zapisano... bivši suborci povraæaju od tebe i takvih...

... sad se nastavi cerekati...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-03-2017 17:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..garinca svi smo mi imali po jednog hrvata ili neko srbina koji nam je nesto ili neko ucinio dobro u ovome ratu i mi to pamtimo i treba i mora da upamtimo ,ja cak djeci prenosim dobra djela neki ljudi i ukazujem na te ljude ,mogu ja sutra da umrem moja djeca vrlo dobro znaju kome i kad mogu da se obrate a ti isti ljudi mogu da se obrate i mojoj djeci bas kao da sam i ja ziv ,jer nemora mene biti da bi se to nastavilo ,znaju isto tako prepoznati ko bi im sutra otkino glavu ..da su me tome roditelji ucili mene niko ne bi trebo spasavat iz mostara ,ja bi napustio Mostar cim su bradate spodobe pocele hodati po Mostaru ,tad je trebalo napustiti Mostar
    ..ovoga rata 92cetnici su doshli u jedno mjesto gdje moj dedo zivio i covjek sa Bune odnosno Hodbine doso je u to selo i otisho kod bradatog vojvode koji je bio komandir te jedinice koja je pokrivala to podrucje i rekao mu da dlaka ne smije da fali bilo kome iz toga sela ,jer te njegove pretkke spasili su ljudi iz tog sela kad su Ustase 41pravili pokolj nad srbima u Hodbini ,tako je i bilo ,cetnici su hodali ljudi radili ..sta sad da ja kazem da su cetnici bili dobra vojska ili nesto da im umanjim zlo ,eto nisu pocinili tu ali jesu na drugome mjestu ..hvala i tim Cetnicima koji nisu tu pocinili zlocin ,ali da su ti Cetnici za Bosnu i Hercegovinu ,nisu siguran budi ..

    ..ja sam tebi sto puta rekao da ti zivis u iluzuji ili da si iluzionista ili da zelis da budes pozitivan ili da zelis da vidis da je to tako ili da se nadas da ce biti tako ..mozda da ti mislis drugacije ti bi sigurno puko ili bi pao u nesto sto o tome ne smijes da mislis ..ja sam postavio kockice u glavi drugacije i ja sam se pomirio da je danas tako i dugo nece biti drugacije vec sto je danas ..ako ja upamtim Bosni i Hercvegovinu onakvu kakvu je ja zelim jednako dobru za sve to je za mene sreca i bice mi drago ,ako ne upamtim za svoga zivota nije ni to za mene propast svjeta i necu ja biti razocaran sto Bosne jos uvjek nema ..meni je vazno da znam sto je nema i zasto je ne moze biti


ja tebi kazem da su te tvoje cifre iluziorne...tih tvojih 99,9%...nije jednostavno istina...napisao sam ti ranije za hrvate i obrazlozio...sto se tice srba...i tu cu ti ponoviti ...50% nije glasalo za mileta glavonju...50% je spremno da udje u saradnju na drzavnom nivou...samo toliko...pitanje je samo sa kim ulaze u suradnju i sta im ti cine...i pokusaj proguglati cifre , koliko srba zivi van republike srpske...i koliko ih je u RS za politiku svadjanja a koliko za dogovor...ti si jos uvjek u 92-oj vjetre...danas je bolan 2017...25 Godina proslo...boli vise ljude kurac za politiku...ljudi hoce bolji zivot...i napravi im drzavu da valja i da se krene naprijed , pa ces viditi kako se cifre mjenjaju...e sad da im neko kaze da mogu da se udruze sa srbijom...vjerovatno bi oni vecinski to objerucke prihvatili...ali nema toga vjetre...nema bez krvave guzice...a ko bi zbog toga guzicu krvavio...naucili su se ljudi pameti...nema vise da bozidra Vucinic stane na binu i kaze pomoz bog junaci pa da mu pet hiljada grla odgovori bog ti pomogo...kad bi danas to ucinio bio bi mu kamen u glavu...sbvima je bolan pun kurac lazi i prevara...
ja mislim da ti pricas na osnovu cula-kazala i da zivis u proslosti...ne sreces ljude , ne pricas s njima...ti imas obicaj da protestvujes kada se negdje u RS-u postroji dvadesetak pripadnika ravnogorskog pokreta...kao to je nseto bitno...ja sam ih svojim ocima gledao prije nekoliko Godina u trebinju...poredalo se njih dvadesetak sa subarama...dva trebinjska ludova , par pijanica i par mladjih desnicara zakrvavljenih ociju...i desetak njih iz drugih hercegovackih gradova i iz srbije...ljudi im se smiju...srbi im se smiju...gledaju ih i prevrcu ocima...pa sad vjeruj ovome sto kazem ili ne vjeruj...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane garinca dana 08-03-2017 u 17:42.

08-03-2017 17:38 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    ja tebi kazem da su te tvoje cifre iluziorne...tih tvojih 99,9%...nije jednostavno istina...napisao sam ti ranije za hrvate i obrazlozio...sto se tice srba ...i tu cu ti ponoviti ...50% nije glasalo za mileta glavonju...50% je spremno da udje u saradnju na drzavnom nivou...


50 % onih koji su se oinako izjasnili o obnovi tužbe za genocid... èaviæ, sds i ostatak ekipe...

... sanjaj ti malo... blago ti prknu ...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-03-2017 u 17:53.

08-03-2017 17:43 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    sviraj ti nekoj stvari, sve ti je zapisano... bivši suborci povraæaju od tebe i takvih...

    ... sad se nastavi cerekati...


opet halucinacije...dok se ti bivsi suborci ne jave ovde moram te proglasiti lazovom...ili da si puknuo...ko kuhana mohuna...odaberi...ali ako se moji bivsi suborci jave , to je onda nesto drugo...evo cekamo ih...suborciiii...gdje steeeeee...suborciiiiii... 33.gif

08-03-2017 17:44 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

naravno... sve ovo što smo od tebe vidjeli tokom zadnje sedmice su bile halucinacije...
da ti sad ne ponavljam šta si napisao o videu u kom je uèestvovao Zlatko Serdareviæ, i to ne jedanput...

... eto koji si šuft i lažov... sve su to stvarni ljudi na tvoju žalost... a izaði s ovim tvojim tvrdnjama
u stvarnosti kad odeš dole pred tvojim suborcima.... proèitaj šta pišeš na internetu... slobodno...


ja znam šta znam... nemam više potrebe tebi išta objašnjavati, psihopato...

Traži pomoæ kod kolega, dobro su ti drugi ovdje rekli.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-03-2017 u 17:48.

08-03-2017 17:45 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

      sviraj ti nekoj stvari, sve ti je zapisano... bivši suborci povraæaju od tebe i takvih...

      ... sad se nastavi cerekati...


    opet halucinacije...dok se ti bivsi suborci ne jave ovde moram te proglasiti lazovom...ili da si puknuo...ko kuhana mohuna...odaberi...ali ako se moji bivsi suborci jave , to je onda nesto drugo...evo cekamo ih...suborciiii...gdje steeeeee...suborciiiiii... 33.gif


Pa pošalji onda na mail adresu centra za mir, potpisano tvojim imenom i prezimenom šta si napisao
o intevjuu sa Zlatkom Serdareviæem, slobodno... pošalji nama kopiju tog maila ovdje,

.... ili možemo mi poslati, i naznaèiti ko je pisao tvoje postove ?



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-03-2017 17:50 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    50 % onih koji su se izjasnili o obnovi tužbe za genocid... èaviæ, sds i ostatak ekipe...

    ... sanjaj ti malo... blago ti prknu ...


eto opet se otkrivas...bakir imao deset Godina da obnovi tuzbu i nije to ucinio...pa se sjetio u zadnji sekund...i onda im cavic i sds krivi...viri ti bolan bakir iz guzice , kao i ti njemu...i ti pricas da si sdp...jesi ali sdAp...sdapi...i jeble vas vise tuzbe...treba se buducnosti okrecati...safa je buducnost...

raskrinkan si opet gmaze...viri ti bakir neznalica iz guzice...obrukao i sebe i sve bosnjake svijeta...citav mu se svijet smije zbog te inicijative...a ti ga Pravdas...e moj govnaru...jeftine su ti fore...navlacis me da lanem na bakira pa da kazes da sam protiv tuzbe...e majmune mali...pa da me opet napadas za izdajstvo...stvarno si jadan...psihopato...mishu mekinjaru...jebo te bakir i ti njega...

08-03-2017 17:54 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od garinca:

          citat od Stari Grad:

        sviraj ti nekoj stvari, sve ti je zapisano... bivši suborci povraæaju od tebe i takvih...

        ... sad se nastavi cerekati...


      opet halucinacije...dok se ti bivsi suborci ne jave ovde moram te proglasiti lazovom...ili da si puknuo...ko kuhana mohuna...odaberi...ali ako se moji bivsi suborci jave , to je onda nesto drugo...evo cekamo ih...suborciiii...gdje steeeeee...suborciiiiii... 33.gif


    Pa pošalji onda na mail adresu centra za mir, potpisano tvojim imenom i prezimenom šta si napisao
    o intevjuu sa Zlatkom Serdareviæem, slobodno... pošalji nama kopiju tog maila ovdje,

    .... ili možemo mi poslati, i naznaèiti ko je pisao tvoje postove ?



    -


pa slobodno posalji...gmazu...opet prijetis ovim stvarima iz neforumskog zivota...prvo poslodavac pa onda centar za mir...u centru za mir sjede moji prijatelji gmaze...i oni dobro znaju sta sam ja rekao i da ja nisam ni na koji nacin omalovazavao serdarevica,,,nego tebe i fatmira...i dzaba ti sad srat ko grlica...niko ti tu zamjenu teza nece kupiti...prevrtljivce i lazove...ti si fasista i fatmir je fasista...a serdarevic je isptravan covjek 100%...
a ako hoces da se pocnemo prijavljivati institucijama...Ovako , obecavam ti , djecom ti se kunem...nastavi srati na ovaj nacin i tvoj dosije ce za dva dana stajati na stolu ljudi u svim potrebnim sluzbama...a napose u centru za mir...mislis ti da se ni za ovo tvoje pisanje ne zna...sve se bolan vidi i sve se zna...bujrum nastavi srati i prijetiti...ja sada moram da prekinem ove gluposti sa tobom...dosadan si i odvratan...

08-03-2017 18:03 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tužba nije ni bakirova ni sda stvar, nego stvar koja se tièe svih graðana BiH, bez obzira na naciju.

to o otkrivanju... samo ti sviraj neèemu... vire tebi pajtaši s interneta iz prkna... gledaš da ispijaš
kafe sa svima pod svaku cijenu, to ti nisam ja rekao...

raskrinkan si ti..

pošalji mail s tvojim navodima o intervjuu sa Zlatkom Serdareviæem centru za mir.... pokaži da
stojiš iza svake svoje rijeèi... šta je sad.... jezik utrnuo ?

07.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-03-2017 18:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

          citat od garinca:

            citat od Stari Grad:

          sviraj ti nekoj stvari, sve ti je zapisano... bivši suborci povraæaju od tebe i takvih...

          ... sad se nastavi cerekati...


        opet halucinacije...dok se ti bivsi suborci ne jave ovde moram te proglasiti lazovom...ili da si puknuo...ko kuhana mohuna...odaberi...ali ako se moji bivsi suborci jave , to je onda nesto drugo...evo cekamo ih...suborciiii...gdje steeeeee...suborciiiiii... 33.gif


      Pa pošalji onda na mail adresu centra za mir, potpisano tvojim imenom i prezimenom šta si napisao
      o intevjuu sa Zlatkom Serdareviæem, slobodno... pošalji nama kopiju tog maila ovdje,

      .... ili možemo mi poslati, i naznaèiti ko je pisao tvoje postove ?



      -


    pa slobodno posalji...gmazu...opet prijetis ovim stvarima iz neforumskog zivota...prvo poslodavac pa onda centar za mir...u centru za mir sjede moji prijatelji gmaze...i oni dobro znaju sta sam ja rekao i da ja nisam ni na koji nacin omalovazavao serdarevica,,,nego tebe i fatmira...i dzaba ti sad srat ko grlica...niko ti tu zamjenu teza nece kupiti...prevrtljivce i lazove...ti si fasista i fatmir je fasista...a serdarevic je isptravan covjek 100%...
    a ako hoces da se pocnemo prijavljivati institucijama...Ovako , obecavam ti , djecom ti se kunem...nastavi srati na ovaj nacin i tvoj dosije ce za dva dana stajati na stolu ljudi u svim potrebnim sluzbama...a napose u centru za mir...mislis ti da se ni za ovo tvoje pisanje ne zna...sve se bolan vidi i sve se zna...bujrum nastavi srati i prijetiti...ja sada moram da prekinem ove gluposti sa tobom...dosadan si i odvratan...



a slobodno pošali taj moj "dosije" kome god hoæeš.. .prvo centru za mir...

... i to što si napisao o fatmiru i tom videu podvuci, sve do u rijeè u svakom postu...

slobodno to pošalji na sto.. ja imam postove u originalu, pa æemo vidjeti šta uèesnici u tom intervjuu
imaju reæi o tom šta si napisao... ja veæ znam šta su neki koji su saznali za ovo rekli...

ti se sad zaklinji kim stigneš...

... ako hoæeš da se sve tvoje iznosi na son, onda samo naprijed...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-03-2017 18:07 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Joj bolesti od posta.

Stvarno za povratiti

Pa nije vam 14 godina, ljudi moji 21.gif 21.gif

I vidim da pametniji ne popusta

P.S.
prije nego sto stari opet ponovi svoju glupost.
Trazio je ciscenje teme, Tana je ocistio postove po zeljama @starog, i stari je bi taj koji je ponovo posrao po temi. Odgovoreno je @starom da nema vise ciscenja.
Ovo bi ja davno prebacio u kantu za otpatke, ali kako vam se mili castiti, samo vi nastavite.

P.S.2
ako ste vi odraz Mostara i nase BiH, nema nam spasa. Tu nam je buducnost. Bog nam pomogao

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

08-03-2017 18:14 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj on meni sad "samo naprjed"...pa bolan ti si meni prvo nesto prijetio...i sada "haj ti naprijed"...znaci ucvikala guza...radi guza ko Meduza...haj sad , brishi Coro...

08-03-2017 18:15 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 27 28 29 [30] 31 32 33 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com