Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 37 38 39 [40] 41 42 43 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od Danko:

          citat od vjetar:

            citat od Stari Grad:

          Sa strane 25 na ovoj temi.

              citat od garinca:

                citat od Stari Grad:

              Ti pravi mostarci su meni privatnim kanalima rekli šta misle o tom šta ti radiš i pišeš, a bili su
              u prvim redovima ABiH, i bili i u drugim formacijama, ali se svima gadiš do daske.

              To ti je najbolja ocjena kakva si ti reklama za zajednièki Mostar i bilo kakvu normalnu sredinu.

              I nisam ja nikoga koristio nego si se ti pokaèio ne samo sa vjetrom, i to davno prije nego što sam
              ja ikada bio aktuelan u bilo kakvoj forumskoj prièi...

              Tu prièu o tom da neko nekog ovdje koristi okaèi maèku o rep, mi se uzajamno i poštujemo i razumijemo
              jer ne pripadamo tom soju kom ti pripadaš, osvjedoèeno iz ovog šta pišeš i šta su drugi van foruma
              rekli o tvojim vlastitiim navodima.


            TI GMAZU SUTI KAD LJUDI PRICAJU...DE IMENA TIH LJUDI PIZDO POKVARENA...SHUFTU MOSTARSKI...DAJ IMENA PA DA SE POPRICAMO...EVO JA SAM SVE REKAO...KO JE BIO U RATU , LAKO MU JE ZAKLJUCITI KO SAM JA...PA DE ONDA...DA SE TI TVOJI JARANI ISPRSE...LAZOVE...SVINJO PODLA...DAJ IMENA JEBLI TE ONI U GLAVU POKVARENU...

            A ZA MENE MOGU GARANTOVATI FOLA , ESO , HODZA , DAVOR , JATJO ,SALE E. I SVO OSOBLJE RATNE BOLNICE I SVI ONI KOJE SAM PREVIJAO I ZIVOTE IM SPASAVAO...I ONI STO NA SEHITLUCIMA LEZE...

            GOVNA JEDNA I LAZNE PATRIOTE...

            PICKA VAM MATERIN






        ..Gaeinca ako se ovo odnmosi na mene


        ..PICKA I TEBI MATERINA







    ..GOVNA JEDNA I LAZNE PATRIOTE

    ..PICKA VAM MATERINA



    ..Jeli trebam ovo objansjvat

    ..ja se osjecam patriotom u svakom slucaju Garinca pa i onda kada kupim bocu kisleljaak a ne Knjaza Milosha


haj procitaj jos jednom...sta on meni pise i sta ja njemu odgovaram...jesi li bio u ABiH...jesi li bio u drugim jedinicama...haj bolan , ako si glup , nemoj se jos pravit englez...de malo tog jebenog postenja...

08-07-2017 16:53 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@ garinca
Kompleksas...Nemoj me uzimati u usta ni pod tackom razno..
Niti te znam niti poznam..kao ni nikoga ovdje...
Ta ces ti nekoga branit od mene...jao lika..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

08-07-2017 16:53 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    @ garinca
    Kompleksas...Nemoj me uzimati u usta ni pod tackom razno..
    Niti te znam niti poznam..kao ni nikoga ovdje...
    Ta ces ti nekoga branit od mene...jao lika..


haj ti cakijas...mislis da je fino prijetiti ljudima cakijom...iz tvojih postova samo mrznja izbija i nista vise...

08-07-2017 16:55 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjetre , ja njega pitam za imena tih ljudi...pa ne mislis valjda da bi pitao za tvoje ime...kazem ti opet , nisam mislio na Tebe , i iza toga stojim...kao i ovo sto postovi pokazuju...mozemo se mi ovde vrijedjati ali probaj imati malo postenja i reci nakon citanja postova , da li jos mislis da je bilo upuceno tebi...

08-07-2017 16:57 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Sta se bunite vi sa onog Cetnickogg Foruma ,eno vam je to u lice rekao i Stecak sinoc ,cak sam rekao e sad si najebo sad ce tebi na ledja da pane .

    ..de malo predjite na Stecka ili ga pitatajte kakav je to taj tamo forum


zaboli me neka stvar za stecka i za to sta on misli...nisam se nicem drugom ni nadao...on me kao lik uopste ne interesuje...drazi su mi ovakvi kao ti i gAd...ta niste vi meni bilo ko... 04.gif

08-07-2017 17:01 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    ..Garinca zar ti nisi najveci manipulator ,sve si slago ,odnosno potvorio da to cini neko drugi ,sam pricas i sam dajes odgovore onako kako zelish
    ..reko sam ti gore u mome postu ..djetinjstoiv ..djecastvo i mladost i na kraju ostario takav ..razbijes staklo i onda kazes nisam ja

    ..Vjeovatno te ne bi trebao uciti zasto djeca sisaju prst kad su mali ,ja volim citati cika Freuda pa mi je ta teorija puno bliza od ovih ostali 02.gif jer on sve pojave veze za sexualnost sto meni jako odgovoara ..odakle tebe u ovim nocnim morama da imas mokre snove dok pishes ovakve tekstove


vjetre , ja znam da ti rado zelis da ispanes pametan i da rado pricas o tvojem ulicnom znanju psihologije i citanju frojda...ja ti samo mogu reci da je tvoje znanje o tim stvarima upravo takvo...ulicno , ulicarsko...ti si meni postavljao dijagnoze...odnosno prepisivao arona i felgu...nnaizvao me ljigavcem , celavim bradonjom , pisao kako jedem glavuse sa cetnicima i ustasama itditd...taj jezik ti bolje pristaje...taj ulicarski zargon...ali ti si pricao i o egu i narcisoidnosti (s tim da si obicno pisao nepravilno)...pa ti moram reci...nemas ti pojma jadni vjetre ni sta je ego ni sta je narcisoidnost...ni sta je frojd ni zasto djeca sisaju prst...nemas ti pojma ni o cemu...nego samo kakis ovde ko grlica godinama i pametujes o svemu...a najveci problem u tvom zivotu je nedostatak pameti...tako da ti pametovati i nije laHko...mucis se vjetre kad razmisljas i jako si naivan i povodljiv...i to je tvoja dijagnoza...

i jos te samo moram podsjetiti da si sa onoga foruma izbacen , nakon sto si opomenut da si se na nekulturan i primitivan nacin izjasnio o nekoj zenskoj koja je bila silovana (neki je clanak bio ili tome slicno)...kada te admin opomenuo nakon tvog gnusnog komentara , ti si admina nazvao cetnikom i forum cetnickim...i trazio da se baniras , na sta ti je admin izisao u susret...dakle , u sustini si izbacen zbog vrijedjanja na muskosovinistickoj bazi...eto da se zna...da i ovi ovde ljudi znaju...[/quote]




..opet si razbio prozor
.
.to sto sam o tebi rekao je istina ,svinjsku glavusu nisam tebi prishi ,jer smo o tome raspravljali i bilo je da nisam jer nisi imo dokaza da sam to bilo gdje napisao ,to sto si ti imo insinuacije ili sto si mislio je bilo istoga reda kao sto sam i ja mislio da si mene poslo u picku materinu

..hajmo dalje

.znanje je krhko bez obzira gdje ga stico pa i moje ili sviju nas .kakvo je takvo ,ja ucim svaki dan ,nekad iz novina nekad iz knjiga a nekad si sa televizije a ucilo se i na ulici kad je to bilo potrbeno i kad je bilo vrijeme od toga i bilo bi glupo reci pa cak u svojoj profesiji da sve znam ..

..malo te demencije hvataju ili nisi obavjstene kako treba

...tu zenku je ubio njen bivsi jer je naso sa ljubavnikom ,ja sam komentariso koji je kurac ubijo ,sad ce zbog kurave da ode u bajbukanu ,to je bio moj komentar na jedan link sto ga je Rot postavio ili nije bitno ko

..izbacen nisam vec onda kad sam ja to htjeo da izadjem na nacin na koji sam izasao ,jer nisam zelio da pojedine sukerine raspravljaju ili predazu mene da me Baniraju
..jeli ti sad dosta objasnjenja ..da nisu Cetnicki forum ,jesu i cak su gori od Serbijan Kafe ..Dok je Bing radio vrijedilo je ,cimse Bing povuko sve je otislo u kurac i Cetnici su poceli voditi kolo u kojem su se najvise sikanirali oni koji su branili bosnjake i koji su se odupierali Hrvatskim lazima ko je srushio Stari Most ili ko je napao sjeverni sjeverni logor ..ja nemam nista protiv da ti i dalje divanis sa Onima koji ti jebu Bosnu i H po hiljadu puta i nazivajuci je Krmacom ,sjedi ti i dalje sa onima koji kazu i ne priznaju da je u Srebrenici bio Gencid ..sjedi ti sa svima njima i na kraju posle trece oive okrenite jedno kozaracko sto se mene tice .
..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-07-2017 u 17:29.

08-07-2017 17:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od pravimostarac:

      @ garinca
      Kompleksas...Nemoj me uzimati u usta ni pod tackom razno..
      Niti te znam niti poznam..kao ni nikoga ovdje...
      Ta ces ti nekoga branit od mene...jao lika..


    haj ti cakijas...mislis da je fino prijetiti ljudima cakijom...iz tvojih postova samo mrznja izbija i nista vise...


ne samo da si kompleksaš nego ili si i poglup ili manipulator ....

nema ga ko ne zna za ovu pomalo cirkus pjesmu ...pa je i Zabranjeno Pušenje uzelo za motiv pjesme ...kreæo Hakija presudila mu èakija...

anyway case closed...imaš pravo na jednu repliku..nakon toga me zaobiði...

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

08-07-2017 17:14 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..Sta se bunite vi sa onog Cetnickogg Foruma ,eno vam je to u lice rekao i Stecak sinoc ,cak sam rekao e sad si najebo sad ce tebi na ledja da pane .

      ..de malo predjite na Stecka ili ga pitatajte kakav je to taj tamo forum


    zaboli me neka stvar za stecka i za to sta on misli...nisam se nicem drugom ni nadao...on me kao lik uopste ne interesuje...drazi su mi ovakvi kao ti i gAd...ta niste vi meni bilo ko... 04.gif




..nisi ni ti nama mrzak ,samo da malo realnije mislsh .zivis u laznoj nadi pa nam te bude zao

..mi se deremo kao nekad MinimAX kad je Breni prico onaj njegov cuveni sam ,kako brena ide Kitu pravu u usta ..pa se on dere ..NE BRENO KITU USTA ..NE BRENO KITU USTA

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-07-2017 17:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..probamo te ponekad razumjeti ,vjerovatno ti ne bi mogo ni funkicionisati sa nasom surovom realnoscu ,mozda ti volsih da zivis u nadi da je 9o psoto srba za BiH I toliko Hrvata i ti se tome nadas i zvis taj san , bez nade bi umro ,za razliku od nas mi smo se sa nadom dabno posvadjali i pesimisti su dobro obavjesteni optimisti i zato smo takvi i ako nam ta tvoja iluzija pokuca na vrata mi cemo se znati nositi sa njom ,ako i ne pokuca jebe se nas

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-07-2017 17:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Danko:

      To je tako bilo ako se ne varam


    danko , sta hoces reci sa ovim...ja sam jako jasno objasnio da sam mislio na staroga gAda i njegove (halucinatorne) likove koje on u prethodnom postu spominje...



aha... oni ljudi u intervjuu o situaciji u Mostaru su isto bili djelovi "shuftovog fašistièkog pamfleta"
(rijeèi od citiranog), to je isto bila halucinacija... ti likovi koji ne misle kao ti i to šta oni misle o
tvojim navodima i karakteru tvojih pisanja na forumima je isto halucinatorno...

puno nekih halucinacija... meni sve to više lièi na deformaciju odreðenog vida u posmatranju stvari,
ali hajde... samo ti nastavi tonuti....


      citat od garinca:

    kao neke likove iz ABiH koji govore sve najgore o meni...


Valjda o tome šta ti pišeš u navratima. mada može biti da se radi o "kolektivnim halucinacijama"...
jedini ti pribran, a svi ostali... hajde jadan...

      citat od garinca:

    ja sam njega i njih poslao gdje sam ih poslao i jos napisao da izadje sa imenima istih
      pa da se razracunamo...


    ... i zamisli kad neko od takvih još napomene da su im neki vamo "najdraži"...

    ... ovaj bi se još "razraèunavao"... vidi, vidi..



      [b]citat od garinca:

    ja tu na vjetra nisam mislio...a vjetar nije ni bio u ABiH...tako da nema nikakve logike...


Još malo pa æeš tvrditi ni da navoditi tvoje vlastite postove kad drugi zatraže, bez ikakvih dodatnih
komentara, imputacija, itd. nema nikakve logike...

      citat od garinca:

    vjetra je stari gAd "podsjetio" na ovaj post i uputio na to da je psovka upucena njemu...


onaj post je zadnji citirao ovdje danko, a vjetar ti je napisao isto što i ja potpisujem o tom kako ti
kažeš jedno i negdje se sebi samom, a onda objašnjavaš nakon toga šta si "stvarno" time mislio, i ovo
nije prvi put od tebe da radiš i postupaš na takav naèin, nego je to ustaljena praksa i razraðena metoda s tvoje strane.


      citat od garinca:

    i onda je meni vjetar svasta nagovorio ruznog...ja sam mu to djelimicno halalio jer je bio napaljen...u afektu...


vidi, vidi.. mic po mic, i sad je njemu neko nešto prvi rekao, i on to halalio... vidi vidi...

da se podsjetimo: nakon ovog mog posta:


      citat od Stari Grad:

        citat od vjetar:

      ..DZUKELO JEDNA CELAVA .

      ..ja ti uputi ljudski nedavno saucesce za tvoju a ti meni picka vam materina

      ...


    vjetre nemoj... pusti, nemoj i neka je .... ne spominji ništa.

    Ja sam mu halalio sve. I moje mrtve koji su pali da bi on mogao postojati i psovati sve nama odreda
    i govoriti da smo nacionalisti, šovinisti i fašisti i SDA-ovci.

    Svakom svoja pamet i sve drugo.

    Ja nisam, sa svim svojim greškama i felerima on .


    -


citirani nastavlja time da se izvinjava svima, pa na kraju i mojoj majci, ali ne meni, i nakon što ja navodim da to ne bih nikad njemu napisao, on nastavlja da potvrðuje da je psovka bila upuæena meni i da on stoji iza toga, i to dan nakon javne opomene njemu upuæene ovdje...

... i nešto gledam...
... prvo on provuèe tu psovku u množini, u sred konteksta "rasprave" kakva je bila tada, i onda mic
po mic, njega su drugi vrijeðali i on to sad halali... mašala... jebo "goebelsa" šta je ovo...


      citat od garinca:

    mada su i jegove uvrede meni u mnogome slicne onome sto on naziva "razlog da se potegne utoka"...ali sa njim jos uvjek imam zivaca...


Fino, fino... vrijedno zabilješke i prisjeæanja...

      citat od garinca:

    ovo nije prvi put da gmaz napali vjetra i da se onda iz prikrajka cereka...vjetar to tako ne dozivljava...ali boze moj...mnogi drugi djele moje misljenje...


Još više drugih, ukljuèujuæi i mene i vjetra uopšte ne dijele to tvoje "mišljenje".

      citat od garinca:

    danko , najlakse je biti neutralan...i pricati kako se mi ovde brukamo i slicno...volio bi da das SVOJE MISLJENJE o svemu ovome a da se prestanes sa indignacijom izdizati iznad nas (ili barem mene)...


danko napisa "samo vi nastavite, a meni za razliku od citiranog ne bi palo na pamet. niti me interesuje da bilo koga "vrbujem" i agitiram, ni pridobijam ovdje, a kamoli da govorim i sugeriram da bi "volio da neko nešto da" o svemu ovom...

... nisam na to spao..

      citat od garinca:

    daj misljenje o sustini i
      ne patronizuj o tome kako se ruzno ponasamo
    ...


Ima èovjek puno pravo da i da i ne da mišljenje, i da patronizuje koliko mu je volja.
Ko si ti da u imperativima bilo kome odreðuješ šta æe da misli i piše ?

      citat od garinca:

    ja sam moje ruzno ponasanje i razloge za isto vec objasnio...pa da se ne ponavljam...zelim stvarno reci da mi je do tvog misljenja stalo...pa ako je i negativno za mene...ali daj malo kuveta , pa ravno u celo...pusti ove moralne pridike...ovde se ne diskutuje...ovo je verbalni rat...


Jok bolan, ovdje se diskutuje, a ti to vidiš kao verbalni rat. Ovdje si dao svoj iskaz, u treæem postu na ovom temi (tvom) o tom zašto si došao na ovu temu, i to nakon što ti je jasno stavljeno do znanja
ko i zašto ne smatra tvoje uèešæe na temi ni poželjnim ni konstruktivnim.

Pazi, ko i zašto ne smatra - to je ono što neko smatra i na šta ima pravo, neèije mišljenje.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-07-2017 17:25 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...ja mislim da je Forum odbranjen i danas

..forumashi mirno spavajte ma gdje bili

..ko lavovi i ko kraljevi


..brani vas sedma M Podrumska

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-07-2017 u 17:36.

08-07-2017 17:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

          citat od garinca:

            citat od vjetar:

          ....Garinca ,kani se vise price o manpulacje vjetra ,vjetar nije maloljetan a ni glup kao sto me zelis predstaviti ,

          --Evo ti je Danko postavio citat gdja svima kazes PICKA VAM MATERINA .

          ..gdje ti vidis da stari nekoga manipuiise a posebno mene ,stari samo iznosi ono sto neko napise ..ja sam samo pito gdje to garnica jebo nam mater ,onda je covjek postavio licno tvoj post

          ..Kad sam rekao PICKA I TEBI onda si se poceo vaditi da se to odnosilo samo na Starig a ne na mene ,pa si povuko psovku prema meni ,sad obrazlazes nesto sasvim drugo

          ..poznato je meni to tvoje pisanje ,prnes i poseres se a onda ti upires prstom i stavljas ljudima i rjeci u njihova usta to sto si ti posro kazes da su se oni sasrali
          ..metoda ti je jebena ,staljinisticka cak ni udba nije mala te metode ili si ucio kod njihg ,ali naivna za sve koji te citaju ,jeli to neka boluscina kod tebe vlada ,de mi bogati objasni tu boluscinu u psihijatriji ,vjerovatno je to neko pshihicko oboljenje i kazi mi kako se zove ili kako se lijeci ..
          ..ja znam da siu se djeca tako pnasala ,razbiju nekome staklo onda se krive av azile da to oni nisu uradili vec kazu nisam ja tata vec je Goran ,gledo sam svojim ocima kad je malac razbio fudbalom staklo onda se rsrivio i zaceno od placa i jos dove starog da malo g bije kako je taj drugi slago na njegova sina ,dok ja nisam reko da nije istina i da je stako razbio njegov sin ..samo nisam znao kako se ta bolest zove a vidim da je i ti imas ,pa kontam da ti to nije neko nasledstvo iz djetinjstva pa da nisi i ti taj isti slucaj .
          ..samo me malo izbaci tu rjec da neko manipulishe sasmnom ,ti manipuslishi sa kime hoces ako mzes .
          ..jebe se se mene i za tvoje srbe i za tvoje hrvate ..eto vas tamo


        vjetre , odjebi vise sa tim svojim pametovanjem...procitaj ti jos jednom sta je gmaz napisao u svom postu...procitaj da on kaze da je pricao sa ljudima koji su bili u ABiH i drugim formacijama...i kako se ja njima gadim , ili tako nesto...pa procitaj moj post i odgovor na to...gdje fino kazem da njeg i njih (te navodne borce) castim sa pickom materinom...ti tu apsolutno ne ulazis , jer nisi bio ni u ABiH ni u drugim postrojbama...hajde probaj jos jednom procitati...i malo razmisliti...prociytaj ono sto je danko ovde postavio...pa se javi onda...i ne seri vise po meni , jer si se previse izasro...i tamo i ovde...



      ti borci nisu navodni nego stvarni, i stvarno su sve to rekli, i to samo o tom jednom tvom navodu, a
      o ostalima nisu htjeli dalje ni komentarisati...

      to što ti te stvarne ljude èastiš takvim rijeèima, i to velikim slovima, šta si napisao kad si psovao,
      to što si psovao, i kome, to ostaje za tobom, i slažem se, danko je naveo taj post,

      ... koliko je to navoðenje poslužilo toj tvojoj svrsi, i harangi koju si pokrenuo na internetu, ne samo
      ovdje, to slobodno razmisli koliko ti ide u prilog... mene se savršeno... èime
      se baviš ovdje, i dovoljno je samo ti davati tvoje vlastite navode i dati komentare na svaki.

      I to "odjebi" vjetru... i ostalo što si napisao u tom postu, bolan, kako te više nije stid, sebe samog ?

      Šta si to sebi umislio, da možeš bez ikakve osnove izmišljati stvari o drugima i to prezentirati kao neku istinu ?


      -


    jesi li ti bolan normalan...pa jesi li vidio sta je meni vjetar sve na ovoj temi napisao...i sad je problem da mu ja kazem "odjebi"...fakat si smjesan... 13.gif





Pa ovako... vidim šta ti njemu pišeš, a tvrdiš da on tebi nešto neosnovano piše, citat od tebe:

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..Garinca zar ti nisi najveci manipulator ,sve si slago ,odnosno potvorio da to cini neko drugi ,sam pricas i sam dajes odgovore onako kako zelish
      ..reko sam ti gore u mome postu ..djetinjstoiv ..djecastvo i mladost i na kraju ostario takav ..razbijes staklo i onda kazes nisam ja

      ..Vjeovatno te ne bi trebao uciti zasto djeca sisaju prst kad su mali ,ja volim citati cika Freuda pa mi je ta teorija puno bliza od ovih ostali 02.gif jer on sve pojave veze za sexualnost sto meni jako odgovoara ..odakle tebe u ovim nocnim morama da imas mokre snove dok pishes ovakve tekstove


    vjetre , ja znam da ti rado zelis da ispanes pametan i da rado pricas o tvojem ulicnom znanju psihologije i citanju frojda...ja ti samo mogu reci da je tvoje znanje o tim stvarima upravo takvo...ulicno , ulicarsko...ti si meni postavljao dijagnoze...odnosno prepisivao arona i felgu...nnaizvao me ljigavcem , celavim bradonjom , pisao kako jedem glavuse sa cetnicima i ustasama itditd...taj jezik ti bolje pristaje...taj ulicarski zargon...ali ti si pricao i o egu i narcisoidnosti (s tim da si obicno pisao nepravilno)...pa ti moram reci...nemas ti pojma jadni vjetre ni sta je ego ni sta je narcisoidnost...ni sta je frojd ni zasto djeca sisaju prst...nemas ti pojma ni o cemu...nego samo kakis ovde ko grlica godinama i pametujes o svemu...a najveci problem u tvom zivotu je nedostatak pameti...tako da ti pametovati i nije laHko...mucis se vjetre kad razmisljas i jako si naivan i povodljiv...i to je tvoja dijagnoza...

    i jos te samo moram podsjetiti da si sa onoga foruma izbacen , nakon sto si opomenut da si se na nekulturan i primitivan nacin izjasnio o nekoj zenskoj koja je bila silovana (neki je clanak bio ili tome slicno)...kada te admin opomenuo nakon tvog gnusnog komentara , ti si admina nazvao cetnikom i forum cetnickim...i trazio da se baniras , na sta ti je admin izisao u susret...dakle , u sustini si izbacen zbog vrijedjanja na muskosovinistickoj bazi...eto da se zna...da i ovi ovde ljudi znaju...



Prvo, vjetar je u mojim oèima nekoliko svjetlosnih godina odmakao od tvog nick-a, po karakteru, osjeæaju za obraz i šta je ispravno a šta pogrešno s moralne strane. U stvari, ti nisi u istom univezrumu s njim, niti zaslužuješ da budeš spomenut u istom postu s njim, ovo iskljuèivo na osnovu
svega šta pokazuješ svojim pisanjima na internetu.

Dalje, lik je izuzetno prirodno pronicljiv, inteligentan po prirodi, tu mu nisi ni u peti, ni prismrdio,
ovo u mojim oèima.

I sve što o tebi govori je nažalost taèno. I to što on pokušava malo sabura navesti u tebe je za
pohvalu, a to što mu ti vraæaš kako vraæaš je opet tvoj potpis.

Gledam ovaj tvoj post i sve napisano s tvoje strane samo u tom postu mi se gadi.

Ovo da ti napomenem: psovanje meni i naknadni pokušaj izvinjavanja mojoj majci za tu psovku (odakle
nje i moje porodice u ovom svemu ? ) nisam zaboravio, i pamtiæu dok me ima.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-07-2017 u 18:35.

08-07-2017 17:36 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..Sta se bunite vi sa onog Cetnickogg Foruma ,eno vam je to u lice rekao i Stecak sinoc ,cak sam rekao e sad si najebo sad ce tebi na ledja da pane .

      ..de malo predjite na Stecka ili ga pitatajte kakav je to taj tamo forum


    zaboli me neka stvar za stecka i za to sta on misli...nisam se nicem drugom ni nadao...on me kao lik uopste ne interesuje...drazi su mi ovakvi kao ti i gAd...ta niste vi meni bilo ko... 04.gif



S druge strane, ti nama stvarno nisi niko... a ni ništa... i to ti je bilo reèeno ha si se javio na ovoj temi
s onim postom...

... e sad.. kad se èovjeku lijepo stavi do znanja da ljudi ne žele neke izmjene sa njim, a ovaj to
nije u stanju prihvatiti tako kako mu je jasno reèeno, nego uporno pored tog "odjeba" insistira
na kontaktima s tim istim likovima koji su mu to rekli, onda...

... svako može naæi šta je to po knjiškoj definiciji...

... ovdje je ranije jasno demantovano sve što pokušavaš napakovati drugima (jednom broju nas ovdje),
tako da meni nije više jasno šta te goni i šta te mori...




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-07-2017 18:42 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nemaju se sta dva foruma svadjati. svako o svom brasnu.

odsad cu da brisem SVAKU poruku gdje se navode dogadjaji/likovi sa drugog foruma.
prestanite to da radite. to ti dodje nekako kao trac, a mi ne zelimo trac na moforaja.com.

ja licno nemam problem sa mostarskaraja.com. da se trazumijemo - prilicno rijetko odem tamo i mozda sam propustio neke stvari ... ali kako sada stoje stvari ja nemam problem sa susjednim forumom. nekad sam imo veliki problem sa njima, ali sad je potpuno druga slika i situacija.

ponavljam - kanite se prica sa(0) drugog(m) foruma(u). tolerancija za takve postove - nula.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-07-2017 19:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Danko:

      To je tako bilo ako se ne varam


    danko , sta hoces reci sa ovim...ja sam jako jasno objasnio da sam mislio na staroga gAda i njegove (halucinatorne) likove koje on u prethodnom postu spominje...kao neke likove iz ABiH koji govore sve najgore o meni...ja sam njega i njih poslao gdje sam ih poslao i jos napisao da izadje sa imenima istih pa da se razracunamo...ja tu na vjetra nisam mislio...a vjetar nije ni bio u ABiH...tako da nema nikakve logike...vjetra je stari gAd "podsjetio" na ovaj post i uputio na to da je psovka upucena njemu...i onda je meni vjetar svasta nagovorio ruznog...ja sam mu to djelimicno halalio jer je bio napaljen...u afektu...mada su i jegove uvrede meni u mnogome slicne onome sto on naziva "razlog da se potegne utoka"...ali sa njim jos uvjek imam zivaca...
    ovo nije prvi put da gmaz napali vjetra i da se onda iz prikrajka cereka...vjetar to tako ne dozivljava...ali boze moj...mnogi drugi djele moje misljenje...

    danko , najlakse je biti neutralan...i pricati kako se mi ovde brukamo i slicno...volio bi da das SVOJE MISLJENJE o svemu ovome a da se prestanes sa indignacijom izdizati iznad nas (ili barem mene)...daj misljenje o sustini i ne patronizuj o tome kako se ruzno ponasamo...ja sam moje ruzno ponasanje i razloge za isto vec objasnio...pa da se ne ponavljam...zelim stvarno reci da mi je do tvog misljenja stalo...pa ako je i negativno za mene...ali daj malo kuveta , pa ravno u celo...pusti ove moralne pridike...ovde se ne diskutuje...ovo je verbalni rat...




Garincha u postu iznad - govoris Kozavadi da ti Vjetar psuje na Forumu a ja sam ti samo postavio kako i ZASTO je doslo do tog psovanja a sto ja do sada procitah ti citavo vrijeme trazis imena te grupe koja stoji iza Starog i citavo vrijeme si provocirao i dobrim djelom mislio na Vjetra ali ga nisi spominjao radi vaseg dogovora Kanime se, kanim se ali ja se sjecam da jednom napisah-nevjerujem da ce Garincha napisati bilo kakvu dijagnozu ali ti je napisa protiv svih pravila doktorske titule
a jesu li drugi SVRABOVI - JESU
toliko od mene kao neutralna

___________________________________________________________________
samo da .............

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Danko dana 08-07-2017 u 20:51.

08-07-2017 20:13 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jos samo da dodam: jebali vas forumi vise i jedan i drugi(forum).

tema je intervju sa safom orucevicem.

ako ovako nastavite obrisacu kompletnu temu i otvoriti potpuno istu jer smatram da je tema vazna za grad mostar. a vi se prepucavajte na nekoj drugoj temi. eno vam tema na raspali sto se tamo ne raspravljate.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-07-2017 21:27 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..Sta se bunite vi sa onog Cetnickogg Foruma ,eno vam je to u lice rekao i Stecak sinoc ,cak sam rekao e sad si najebo sad ce tebi na ledja da pane .

      ..de malo predjite na Stecka ili ga pitatajte kakav je to taj tamo forum


    zaboli me neka stvar za stecka i za to sta on misli...nisam se nicem drugom ni nadao...on me kao lik uopste ne interesuje...drazi su mi ovakvi kao ti i gAd...ta niste vi meni bilo ko... 04.gif



Znas sta je odgovor na one "svjedoke " koji eto mogu posvjedociti tvome ogronom doprinosu u odbrambeno/oslobodilackom ratu ,a nabroja ih veci broj .

DANAS SVAKA STOKA MOZE NACI DVA SVJEDOKA. 13.gif

Bas kao i "45.
E moj @vetre ,vidis kako ti je sa ovim lakmus papirima , golubima prevrtacima , prvo te vole pa te onda zovu vole .
Vidio si po ovom "svom prijatelju" kako se covek brzo menja -dok danas te voli sutra ce po tebi da kenja .(mostarci;):))

08-07-2017 22:11 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    nemaju se sta dva foruma svadjati. svako o svom brasnu.

    odsad cu da brisem SVAKU poruku gdje se navode dogadjaji/likovi sa drugog foruma.
    prestanite to da radite. to ti dodje nekako kao trac, a mi ne zelimo trac na moforaja.com.

    ja licno nemam problem sa mostarskaraja.com. da se trazumijemo - prilicno rijetko odem tamo i mozda sam propustio neke stvari ... ali kako sada stoje stvari ja nemam problem sa susjednim forumom. nekad sam imo veliki problem sa njima, ali sad je potpuno druga slika i situacija.

    ponavljam - kanite se prica sa(0) drugog(m) foruma(u). tolerancija za takve postove - nula.


Propustio si stosta prije desetak godina "na onome " forumu kad je cast i dostojanstvo
nazvati se cetnikom i druge nazivati ustasama ili balijama .Neki ostadose jos aktivni ,

08-07-2017 22:17 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Sta se bunite vi sa onog Cetnickogg Foruma ,eno vam je to u lice rekao i Stecak sinoc ,cak sam rekao e sad si najebo sad ce tebi na ledja da pane .

    ..de malo predjite na Stecka ili ga pitatajte kakav je to taj tamo forum







pu,pu,pu - gluho bilo
daj bola' nebio
ne goni ushi na mene. 35.gif

08-07-2017 22:24 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Danko:

        citat od garinca:

      [quote]
        citat od Danko:

      To je tako bilo ako se ne varam


    danko , sta hoces reci sa ovim...ja sam jako jasno objasnio da sam mislio na staroga gAda i njegove (halucinatorne) likove koje on u prethodnom postu spominje...kao neke likove iz ABiH koji govore sve najgore o meni...ja sam njega i njih poslao gdje sam ih poslao i jos napisao da izadje sa imenima istih pa da se razracunamo...ja tu na vjetra nisam mislio...a vjetar nije ni bio u ABiH...tako da nema nikakve logike...vjetra je stari gAd "podsjetio" na ovaj post i uputio na to da je psovka upucena njemu...i onda je meni vjetar svasta nagovorio ruznog...ja sam mu to djelimicno halalio jer je bio napaljen...u afektu...mada su i jegove uvrede meni u mnogome slicne onome sto on naziva "razlog da se potegne utoka"...ali sa njim jos uvjek imam zivaca...
    ovo nije prvi put da gmaz napali vjetra i da se onda iz prikrajka cereka...vjetar to tako ne dozivljava...ali boze moj...mnogi drugi djele moje misljenje...

    danko , najlakse je biti neutralan...i pricati kako se mi ovde brukamo i slicno...volio bi da das SVOJE MISLJENJE o svemu ovome a da se prestanes sa indignacijom izdizati iznad nas (ili barem mene)...daj misljenje o sustini i ne patronizuj o tome kako se ruzno ponasamo...ja sam moje ruzno ponasanje i razloge za isto vec objasnio...pa da se ne ponavljam...zelim stvarno reci da mi je do tvog misljenja stalo...pa ako je i negativno za mene...ali daj malo kuveta , pa ravno u celo...pusti ove moralne pridike...ovde se ne diskutuje...ovo je verbalni rat...




Garincha u postu iznad - govoris Kozavadi da ti Vjetar psuje na Forumu a ja sam ti samo postavio kako i ZASTO je doslo do tog psovanja a sto ja do sada procitah ti citavo vrijeme trazis imena te grupe koja stoji iza Starog i citavo vrijeme si provocirao i dobrim djelom mislio na Vjetra ali ga nisi spominjao radi vaseg dogovora Kanime se, kanim se ali ja se sjecam da jednom napisah-nevjerujem da ce Garincha napisati bilo kakvu dijagnozu ali ti je napisa protiv svih pravila doktorske titule
a jesu li drugi SVRABOVI - JESU
toliko od mene kao neutralna[/quote




Danko kad ti neutralan to primjetis kako tek primjeti neko drugi koji je u dijalogu sa njim
..prvu recenicu sa kojom se obratio kozavadi bila je kako ja njemu prvi kresem mater ,mozete sad zamisliti kad on napise nesto za nekoga i posalje taj iuzvjestaj a taj nema priliku da se odbrani ,toga odma mogu voditi na vjesanje bez sudjenja
..ja te metode pisanja netacni navoda nikad od strane nekog sagovornika do sada se nikad nisam susreo ,to mora da je neki patoloski poremecaj kod neki ljudi ,sigurno da je rjetka pojava dok se nisam sa tim do sada susreco ,ne samo jednom da se to desilo vec na desetine piuta i ne samo meni vec gotovo svakom sagovorniku prisiva nesto sto covjek iz glave nije napiso ,onda kad nema tragova pisanja onda kaze mislio si tako ,,ja uvjek kazem mislit i srat nije isto

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-07-2017 23:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 37 38 39 [40] 41 42 43 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com