Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 43 44 45 [46] 47 48 49 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

O kakvom se liku radi, ovom koji se upinje da diskutuje s nama ovdje, a kroz zube u isto vrijeme
(za to koristi i najmanji povod) gdje stigne:

      citat od mumin 02.gif :

    proljevu dosadni...ne mozes ni na ovoj temi da ne seres politicki...bolan ne bio...shvati vec jednom...nisi nikom interesantan...i niko te ne jebe dva posto...


ovo je bilo direktno uplitanje u "razgovor" u kom on nije bio akter...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-09-2017 u 17:16.

08-09-2017 17:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad su pitanja ustavni prav a Srba ili Bonsjaka u Hrvatskoj tad su svi predsednici eksplicitni u svom odgovoru ,da je hrvatask drzav,a samo drzava Hrvata ..dok se ista ta Kitarevicka zalaze da se u Bisni ne moze glasati za Komsica Hrvata ,vec iskljuicivo se mora glasati za Musliman za Mulsimana a Hrvat za Hrvata ,tako da ni slucajno se ne moze desiti da HDZ izgubi vlast sledecih Hiljadu godina ,onda sve to bi trebalo staviti u Ustav i da se zovcu ustavne promjene

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-09-2017 u 18:31.

08-09-2017 17:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemozes ti skontat kad jedan aga ucvrsti svoj feud da drugi zauzme busiju i isto to uradi pa onda
se pomalo garkaju i salju kmetove da proljevaju krv kako bi prosirili posjed jal jedan jal drugi
Kakav bolan hrvatski jezik na iskljucivo hrvatskom kanalu,pa na Federalnoj televiziji se jedan dan
zbori hrvatski,drugi bosanski,kud ce ravnopravnije,moram priznat da mi oba paraju usi,jebiga
zborim po mostarski, Salu na stranu jebote kako ti naopako shvacas tu konstutivnost i neciju
ugrozenost

08-09-2017 17:22 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od Stari Grad:

            citat od garinca:

              citat od vjetar:

            Garinca ilzuzionista ..kako neko trzi pravo za Hrvate u federaciji tamo gdje su manjina ,ja razumijem i nisam protiv da im se da ,kako dobiti to isto pravo od njih gdje su oni vecina ,to se pravo ne mozes dobiti od njih ,onda oni kazu pa to nije isto ,nije moj kurc isto ,dao ja tebi u Saraevi dadni ti men u Ljubuskom ,oni kazu pa ne mozemo mi ismisliti muslimane ako ih nema u Capljini ili Citluku ,kako mi mozemo izmielsiti Hrvata na nivoima vlasti do 30 posto ako ih nema ali ih moramo izmislisiti a oni ne moraju ..prtotiv takvi odnos sa njima ja se protivim ..daje se njima mnogo toga samo onoi o tome nece da obavjestavaju svoj narod odnosno gradjane a nshi isto tako sute i neznaju tu velikodusnost reklamirati na sva zvona ...


          nidje veze...citaj ustav...



        niðe veze, odgledaj link u kom se govori o namjerama o promjeni ustavnog zakona.

        nisi ti studirao društvene nauke, niti si na nivou ljudi koji to jesu studirali da bi se mogao gaðati
        takvim iskazima u svrhu svoje teze... ustav i dejton su nametnuti, nisi ni ti bio za njih, ali "prihvataš
        neku realnost"... i šta sad... na tim izvitoperenim osnovama bi gradio nešto... gradiæeš neki moj...

        pogledaj šta je stvarnost ne samo politièki nego prije svega socioekonomski... pa reci onda da je
        model koji je na snazi, a i onaj koji se pokušava progurati (još gori) održiv u BiH...

        lako je tebi i nekom prièati iz loge u Skandinaviji.. Hrvati sele i nestaju iz BiH... meni prvom ta BiH
        iz koje oni masovno sele i nestaju kao narod i graðani i seljaci i stanovnici BiH ne treba... jer ona
        bez njih nije ono šta je ikad bila...

        ... a ti nam lijepo objasni zašto oni masovno iz nje sele... i proizvod kakvih politika je to.


        -


      o , golemo...je li se to ti sada brines za hrvate koji sele...fino , jako fino...
      e haj ti meni reci kako bi ti promjenio ustav...na koji nacin...






    ..Garinca Uastav se ne moze mjenjai po nacionalnim odnosno vjerskim ineteresima ,vec se ustav moze mjenjati na gradjanksoj osnovi ili na osnovu problema gradjana

    ..ako se kaze u prvoj tacki ustava da je BiH drzava gradjana BiH i da u njoj zive tri ravnopravna konstutivna naroda i zar tu treba nesto mjenjati ili dodavati i sa tim paragrafom su odredje sve slobode i sva prava ljudi koji zive u BiH ,Sad sto nema torova e to veliki problem za Hravate i to treba mjjenjati



"Kao prvi korak nameæe se izmjena Ustava BiH, kojom se moraju ispoštovati sve èetiri odluke
Europskog suda za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda iz Strassbourga u predmetima Sejdiæ-Finci,
Pilav, Šlaku i Zorniæ.

    Odnosno svaki graðanin mora imati pravo, bez ogranièenja, da bira i da bude biran bez bilo kakve
    virtuelne, izdvojene stvarnosti, kako nam je pojedini politièki djelatnici prezentiraju.


Nakon izmjena Ustava BiH, što je uvjet svih uvjeta, potrebno je domaæe zakonodavstvo uskladiti sa
europskim izbornim standardima, u kojima nema virtuelnih izbornih jedinica, matematskih formula
za izbor u Predsjedništvo BiH ili bilo šta drugo, što nije u skladu sa europskom pravnom steèevinom.

Ako smijem dodati, kod nas se uvukao jedan stereotip i to jako pogrešan, pa ga želim ispraviti.
Dakle ne postoji »Bošnjaèki èlan« ili »Hrvatski èlan« ili »Srpski èlan« Predsjedništva BiH i to iz
najmanje dva razloga.
Prvi je tako ne kaže sadašnji Ustav BiH, a drugo, svi èlanovi Predsjedništva BiH nemaju individualne
ovlasti i
    oni pojedinaèno nikoga ne predstavljaju .

    To je kolektivni organ koji radi u sjednicama i tada, samo zajedno, predstavljaju sve graðane Bosne i
    Hercegovine.

    To je trenutno tako pravno utvrðeno i bilo bi dobro da se prekine sa stereotipima koji su se uvukli u
    glave naših sugraðana, a koji su netaèni i kao što vidite jako štetni.
.

Da zakljuèimo.

    Sve odluke Europskog suda za ljudska zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda iz Strassbourga
    se moraju provesti, Ustav BiH se mora izmijeniti i to u skladu sa Europskom pravnom steèevinom,
    a ne kako to maštaju Dragan Èoviæ, izvjesni Mile Lasiæ ili Nino Raspudiæ.

    To što oni žele nije u skladu sa europskom pravnom steèevinom i ovdje se neæe desiti.
"

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-09-2017 u 18:58.

08-09-2017 17:25 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Garincu kao da je poslo sam Covic da zastupa insterese HDZa ,ja nista nisam od Garince cuo novoga ili neki predloga a da o tome nije prico Covic ,tek kad bi Garinca rjesavo pitanje Srba ,sta bi nama bonsjacima ostalo to bih volio da vidim mozda muslimansko krme koka koka

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 08-09-2017 u 18:11.

08-09-2017 17:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ostalo bi da hraèe po tebi i po meni svakom prilikom, i da zagovara baniranja, i kad smo odsutni
i kad smo prisutni.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-09-2017 17:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..konacan cilj HDZa sa svojim zahtjevima ili pritiscima na drzavu Bonu i Hercegovinu i na ustavne promjene je taj da ima konacan cilj a to je potpuna neovisnost od insitucija BiH i da oni u svim segmentima drustvenih zbivanja budu potpunoi samostalni i potpuno neovisni a to isto radi i Mile ..to sto straze to je DRZAVA U DRZAVI ..koji ce im kurac BiH ako to sto traz neko im da ..kad bi im dao treci entitet tad bi fino sa Dodikom raspisali referendum i nema te sile da ih zaustavi da se ne odcjepe od BiH


..Garinca ,Laitini bi tebe preveli zedna preko vode a posbeno ovi sto diple u HDZu ,mala si ti maca za njihovu politiku ,bolje da ti kazem da si mala maca vec ko ti meni naivan

..sad sto se tice Franjevaca ,ja onim ljudima skidam kapu i duboko se poklanjam ,kad bi oni mogli da budu politicka stranka ja bi uvjek glaso za njih i uvjek bi im potpisivo a da ne pogledma ili ne procitam njihove predloge za politicki zivot odnosno suzivot u BiH ..

..Koliko ima takvi u BiH koji razsmishljaju kao Franjevci ,jako mali broj ljudi moji i ne budite djce i psolushajte cika Vjetra ,politikom se bavi sirotinja moj Mahire i oni koji ne mogu zenama nista ,da ubacim malo Freuda pa ih onda pucaju frustracije i traze spas ,poneko u casi a poneko u politici ..

..kad me sve to napusti ja cu ici na Neretvru lovit ribu ,ap mi je svejedno sa koje mi strane u gacama lezi ,jer nece biti ni na jednoj vec ce visit na dole i nzi nogu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-09-2017 u 18:13.

08-09-2017 17:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Stari znas sta je njemu sreca ,sto nema raje ..evo Boza se slucajno pojavio pa mu covjek rece da nema pojma sta pishe i sta govori ,da ima jos desetine clanova koji su aktivni ne bi imo nikoga da mu kaze garinca tako je ,osim ako nebi nekog sa onog tamo Voruma zvao u pomioc da ga podrze 02.gif Kao neki dan KOZAVADI

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-09-2017 u 18:33.

08-09-2017 17:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Stari znas sta je njemu sreca ,sto nema raje ..evo Boza se slucajno pojavio pa mu covjek rece da nema pojma sta pishe i sta govori ,da ima jos desetine clanova koji su aktivni ne bi imo nikoga da mu kaze garinca tako je ,osim ako nebi nekog sa onog tamo voruma zvao u pomioc da ga podrze 04.gif


aaaaa, ne , ne , ne...

po njemu i po tani, adminu, koji na drugoj temi govori da ja izvræem tuðe rijeèi, i time završava
debatu - sa taèkom (definicija dogme)

sam ja bio taj koji je odgovoran za to da je najviše raje rastjerano sa ovog foruma...

tako da treba njima da vjerujemo...

... nije to bilo ni administriranje ovim forumom, gdje se nije namjerno u startu stalo u kraj vrijeðanjima, pljuvanjima, upotrebama psovki,

... nisu to ni likovi kao neki da ih sad ne pominjem, koji su bili u ratu sa ostatkom tada prisutnog i
bogatog foruma... nego sam za to vjetre ja najodgovorniji...

... ja izvræem tuðe rijeèi... a o ovdje cijenjenoj eminenciji ni jedne rijeèi u tom pogledu, a vidjeli
smo ko to radi svojski u svakom postu maltene...

eto njemu (garinci) oni ko Djeda Kurcoje, (nit znam ko je nit me zanima, nego vidim šta se piše i provlaèi kao
zajebancija), i onda se ritnu ko ubodeni kad ih neko spomene na drugim forumima, ko da je fol
neki zakon i pravilo da se to ne smije raditi i da je to zabranjeno božijom zapovjeðu.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-09-2017 u 18:44.

08-09-2017 18:04 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Stari znas sta je njemu sreca ,sto nema raje ..evo Boza se slucajno pojavio pa mu covjek rece da nema pojma sta pishe i sta govori ,da ima jos desetine clanova koji su aktivni ne bi imo nikoga da mu kaze garinca tako je ,osim ako nebi nekog sa onog tamo voruma zvao u pomioc da ga podrze 04.gif




nije on nikako bio taj koji je nekoga zvao, niti su se oni ko po komandi pojavili ovdje njemu u prilog
i pomoæ.

Njegova je verzija da smo mi to uèinili, ne on. Nikako on. Ni pod razno.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-09-2017 18:50 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eno opet ga mrze profesori. pateticno.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-09-2017 19:09 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hajde odjebaus više s tim seljaèkim fazonima.

provociraj nekog drugog, tvoja je funkcija admin, a ne pseudo-psihoanaliza...

patetiši nad vašim moderiranjem gdje se dopušta šikaniranje ljudi...

... pitaj vjetra šta bi bilo da je on govorio negdje drugo - ili bilo ko drugi -
šta se ovdje nama govori u 16, provrel, ekipa i tvoj vrli prijatelj za koga si se javno zauzeo ovdje.

bilo bi me sramota da sam na tvom mjestu da puštam bez i napomene i osvrta šta si ti dopustio ovdje.

Patetiši malo nad tim, bolji si. Nit se znamo nit se poznamo, ni luk jeo ni miriso s bilo kim ovdje,
nit sam s nekim ovdje ovce èuvao.

...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-09-2017 19:14 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

*gledajte ljudi covjeka ja mu se normalno obratim o on meni "odjebaus više s tim seljaèkim fazonima."
ne zna covjek ili bi se smijo ili bi plako. cim ga nesto upitam odma ne valja administracija, mrze ga profesori t tako to.

stari - zasto odma uvlacis druge ljude u razgovor? ja se TEBI obracam a ti meni spomemnu jos trojicu. vjerovatno je i njima vise dosadilo da ih spominjes kad ti nestane municije.

nedostatak samopouzdanja, pa trazis da te neko pogura, je li to u pitanju?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-09-2017 19:57 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aha, sto posto...

koga si ono ti sve pokušao uvuæi u èitavu prièu?

a to što sad furaš, pa davno si provaljen sa svojim modusom operandi

      citat od:

    Na ovo jednostavno moram reagovati, posto je ovo jedan od kalupa po kojem se diskredituju pojedini clanovi, izmedju ostalog i moja malenkost

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-09-2017 u 20:24.

08-09-2017 20:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    eno opet ga mrze profesori. pateticno.


      citat od tana:

    *gledajte ljudi covjeka ja mu se normalno obratim o on meni



Golemo...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-09-2017 20:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A jebo te dokle doguraovaj interviju sa Safom!Nece se zaustaviti prije 1000 strane.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

08-09-2017 20:38 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

      Nikad odgovora. Dobro Tana napisa u jednom postu.... "Pitanje je upucheno TEBI " Avaj ... nikad ne dobi precizan odgovor. Dobra ti ta matrica izbjegavanja direktnog odgovora. SDA aparachik nije shala biti. 10.gif 33.gif


    Ok, šta je bilo to pitanje, da ti sad dam konkretan odgovor ?

    To sa avlijanerom, ti sa svojim æokom, da si mi to rekao uživo, satrao bih te u zemlju, pseto jedno
    zadojeno.
Chokom ??? Hummm ne kontam. Ti satrao ...hahahahha . ne mozesh zadovoljiti koga bi trebao a ti bi neshto satirao. OOOOO Bozeeee...( u ovakvim trenutcima se obracham onome bradonji na nebeskim oblacima ). 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 08-09-2017 u 22:00.

08-09-2017 21:58 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    Stecak ..pito sam se po milion puta i nikako da nadjem odgvovra na to pitanje ,haj recimo da sam prezalio Jugosalviju jer rako je moralo biti pa neka cega nema bez toga se moze i mora ali im je zaboraviti necu nikada jer su je i ti Srbi i ti Hrvati jebali uzduz i poprijeko zarad svoji drzava ,haj i to da mi je normalono jer svako voli danas sam i ta Jugoslavija je kako kazu nastala kao neka tvorevina pa mi bilo logicnoa da nesto sto je iz necega nastalo moze i da se rastavi ili promjeni ..sad kad su se namirili i Srbi i Hrvati u svojim zemjama ja se sad ponovo pitam a cemu sad namirivanje na ovoj jebenoj nam BiH koja moze da bude i nasa i njihova i da je volis punim srcem i da udises punim plucima u njoj ali djavlu malo i to tamo vec hoce jos da razvali i ovo sto nam je nama Bosnjacima ili ti Mulsimanima ostalo i na tome nam jebu znanje i tu hoce Herceg Bosnu a vec tamo imaju Republiku Srpsku ,pssle svega ,pokolja i ubijanja silovanja i etnickog ciscenja i gencida traze od nas ili mi trebamo da im pruzamo nakve ruke i da kazemo Braco Srbi i braco Hrvati evo vam sad za sada ruke a posle nas jebite ,jer ko da ruke da i guzice ..ja bi im porucio rekao ,gospoda ako vam se ne svidja BiH uzmite pasoshe koje vec imate i brate sta se patite idtite u svoju domovinu u kojoj nece biti ni Vjetra ni Starog a ni Tane pa ni Stecka a Garinca ce vas obilazit i dolazit vam na lignje sa zara i ili na neku tepsiju ispod saca pa se tamo rukujte i pruzajte ruke jedan drugome
Pa buraz ako ne zelish pruziti ruke onda morash uraditi neshto drugo. Trecheg nema. Shta che prevagnuti ? Ruke ili ..... ? Jebena dvoumica za neke kao ti.

08-09-2017 22:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..musmin prica isto kao da u snu trabuni ,naselio Tudjman odnsosno Susak Bobanovo ,naselili Stolac i napravili preseljenje hrvatskog naroda i sads bi on da za Komsica glasa 50 posto ljudi ,nema teorije kad je lula prvi trubio po rondou kad se Komsic biro ,ako nisi za komsica ti pritisni svirenu na rodndou i to se desavalo i desavat ce se .

    ..Ima jos bolje rjesenje .ne treba Bosnjacka dijaspora da shalje pare pa ce vrlo brzo da narod ogladni ,kad ogladni onda nece glasati za SDA ili ce izaci na iznore ..dok su god siti niko ti nece na ulicu izaci ..Hravata libo racku i njima kad zafali love oni pasosh u ruke i rade koji mjesec u Svabiji i vrate se nazad i to troshe a sto ce i u svabiji kad imaju 30 posto radni mjesta u federalnim institucijama i jebe se njih a Semsa ode prati guzice Svabama po starackim domovima u njemackoj jer ne moze da radi u gradskoj upravi ,moze u pekari gdje se peku kifle i somuni za 300 maraka a ima istu skolu ko Ankica iz gradske uprave
Za ovu obzervaciju veliki plus.

08-09-2017 22:19 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja ovo vise ne mogu pratiti na polovnom biciklu ,ili
cu kupiti novi i to desetobrzinac ili kupujem
mali motorin.
Svasta se udrobilo a fino je receno , teme pod zvezdicama ima da bIdnu
postedjene od svakakvih ruznin i vantematskih postova .
QQ QQ.

08-09-2017 22:20 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 43 44 45 [46] 47 48 49 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com