Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » *** ima li boga *** 6 Votes - Average Rating: 2.336 Votes - Average Rating: 2.33 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (122): « prva ... « prethodna 118 119 120 [121] 122 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Oko 3.5 miliona ljudi u svijetu svake godine su morali odstranti taj boziji organ iz tijela . Bog je stvarno slab dizajner. U mercedesu ne bi mogao ni za mehanichara. Gmaze...... 33.gif

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane prowler2 dana 08-08-2017 u 08:00.

08-08-2017 06:08 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

      Pitanje za vjerovaoce u boziju nepogreshivost stvaranja ljuckog bicha . Shto nam uvali slijepo crijevo????



    U nadi da bi se to moglo pretvoriti u tvoju drugu moždanu æeliju.


    -
Shibe dzukelo. \niko te nije zvao da se javljash u tvom pogancherskom stilu. Shibe. 33.gif

08-08-2017 06:12 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Pitanje za vjerovaoce u boziju nepogreshivost stvaranja ljuckog bicha . Shto nam uvali slijepo crijevo????



Da bi Braco Hajdarevic mogao mene operisati i zaraditi svoj licni dohodak .

08-08-2017 23:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Pitanje za vjerovaoce u boziju nepogreshivost stvaranja ljuckog bicha . Shto nam uvali slijepo crijevo????


Eto, cim razjasnis sto termosica/termos boca (ona unutrasnja staklena) ima na svom dnu onaj mali choprljak ,odgovor ce
ti se sam nametnuti. 01.gif

08-08-2017 23:17 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo sa slijepim crijevom nije uopste bezvezna stvar...slijepo crijevo je rudimentarni organ...organ koji je nekada imao funkciju kod nasih predaka a koja (funkcija) je vremenom nestala...kao i trticna kost (ostatak-rudiment repa nasih davnih predaka)...ima jos takvih organa ili djelova organa koji su u toku evolucije izgubili svoju ulogu...

08-10-2017 11:09 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

        citat od garinca:

          citat od tana:

        e sad ces ti meni reci da je ovo nategnuto, i da ni na koji nacin ne upucuje na otiske prstiju.

        a ja cu tebi odgovoriti: procitaj prethodne ajete pa ces vidjeti da bog govori o tome kakoje on u stanju da napravi covjeka na osnovu otiska prstiju.

        evo link za kuran gdje vrlo lako mozes pretrazivati i lako je navigavati, i citati komentare:

          http://hepek.com/mlivo/Q.htm


      tana , evo sam se bas potrudio da procitam...izmedju ostalog sura 75 odakle dolazi tvoj citat o jagodicama iz prethodnog posta...i mogu ti reci da ne kontam sta je tu sto upucuje na to da se covjek moze iz jagodice napraviti ili na osnovu otiska prstiju...isto tako ne kontam ovu formulaciju da je "jagodica otisak genetskog koda"...gdje je tu genetika?...hoce li se reci da moja jagodica lici na onu kod mojih predaka?...to nije tacno...otisak prsta nije nikakkav genetski kod nego "fotokopija" nasih papilarnih linija sa jagodice na papiru...i taj otisak je jedinstven...kao sto je jedinstvena sara na zjenici oka...ili izgled zuba...nista me ovdje ne ubjedi da je to djelo boga...izvini , ali tako je...probaj objasniti sta bi ovde trebalo biti "bozije"...


    posto je otisak prsta jedinstven - onda je to genetski kod. ne u smislu DNA nego u smislu - kreator na osnovu otiska prsta moze utvrditi ko je osoba. ma sta kreator svaki policajac to moze. ako zna ko je osoba onda moze i naci i genetski kod te osobe, ili DNA. to sam mislio. dakle za boga je jagodica prsta genetski kod eventualno.

    kuran 75:3 - Raèuna li èovjek da neæemo sastaviti kosti njegove?
    kuran 75:34 - Svakako! Kadri smo da uredimo jagodice njegove!*

    bog kaze da je u stanju da nas sastavi/napravi na osnovu jagodica prsta(otisak prsta), prije 1500 godina. ovo je jedan od primjera kada neke stvari ne razumijemo iz kurana. prije 100 godina ovaj ajet nismo u stanju bili da shvatimo jer nauka jos nije dotle dosla.


izvini drug...ali niko ne moze nikoga da napravi samo na osnovu jagodica prstiju...i pravo da ti kazem , kada vidim ova dva ajeta , gdje se u prvom spominju "kosti" a u drugom jagodica...ja mislim vise na jagodicnu kost...nego na jagodice prstiju...

08-10-2017 11:13 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..koji bi kompjuter trebao covjek da napravi da da svakome covjek d kod ili taj cip da se u svakog covjeka to stavi ili ugradi sledeci hiljade godina i to vec traje milione godina i trajace dosta dugo do bozijeg odredjenje ..vjerovatno kad se potrose ti kodovi nstat ce smak svjeta


aha...padace velike , ogromne, jagodice prstiju sa neba kao uzarena lava...i one ce izazvati velike potope... 13.gif

08-10-2017 11:15 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..tesko mi je to poredit sa bilo cim ,isto kad razmishljma kolika je bezkonacnost svemira kojem nema kraja ,tako mi se cini i taj kod na otisku prsta kod ljudi


vetre , evo opet cu...papilarne linije na jagodicama prstiju su jedinstvene ISTO KAO SARE NA ZJENICI OKA ili IZGLED I RASPORED ZUBA...ima toga jos koliko hoces...gledao si u ovim novim filmovima kako kamera indetifikuje saru na zjenici oka i kada je prepoza otvara vrata...ta se tehnika vec koristi...identifikacija ljudi na osnovu zubala je takodje poznata...
o kakvom kodu pricas...covjece...to je najjednostavniji nacin identifikacije ljudi i nista vise...najmanje kosta...inace se ljudi mogu identifikovati na vise nacina...

08-10-2017 11:25 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jos se uvijek peglate =)

Pa zar nije bolje jednom shvatiti da se ljudi razlikuju na ovom dunjaluku...?!

Onoliko koliko ti ne vjerujes toliko neko vjeruje....

"Covjek je vise nego iko spreman da raspravlja" (Qur'an)

(Ko nam daje za pravo da se vrijedjamo) ?

Ono sto sam shvatio ( a ne mora znaciti da sam u pravu je) je: da vecinom ljudi koji nisu sa sobom rijesili neke stvari u vecini slucajeva druge napadaju.... (radilo se o vjernicima ili nevjernicima) Uzivajte ljudi...

Uglavnom; Long time no see... Pozdrav svima =) Ja evo 2 ipo godine nisam na forumu kako sam presao na Fejsbuk hehe i vidim se nista ovdje izgleda nije promjenilo ... 26.gif

08-10-2017 12:58 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..koji bi kompjuter trebao covjek da napravi da da svakome covjek d kod ili taj cip da se u svakog covjeka to stavi ili ugradi sledeci hiljade godina i to vec traje milione godina i trajace dosta dugo do bozijeg odredjenje ..vjerovatno kad se potrose ti kodovi nstat ce smak svjeta


    aha...padace velike , ogromne, jagodice prstiju sa neba kao uzarena lava...i one ce izazvati velike potope... 13.gif




..prelazit ces ti preko Sillah cuprije ,tanje od dlake a ostrije od sablje ,dole dzehenem i vatra ,,neki ce preko toga kao da je auto put ..malo vjeruj ne bi ti skodilo ,barem nerjeseno da odigras na ovom svjetu ,tamo nema produzetaka dva puta po petnes minuta i penala i nema Mesija da te spasi ,bice ali drugi Mesija a ne ovaj nas

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-10-2017 14:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    Jos se uvijek peglate =)

    Pa zar nije bolje jednom shvatiti da se ljudi razlikuju na ovom dunjaluku...?!

    Onoliko koliko ti ne vjerujes toliko neko vjeruje....

    "Covjek je vise nego iko spreman da raspravlja" (Qur'an)

    (Ko nam daje za pravo da se vrijedjamo) ?

    Ono sto sam shvatio ( a ne mora znaciti da sam u pravu je) je: da vecinom ljudi koji nisu sa sobom rijesili neke stvari u vecini slucajeva druge napadaju.... (radilo se o vjernicima ili nevjernicima) Uzivajte ljudi...

    Uglavnom; Long time no see... Pozdrav svima =) Ja evo 2 ipo godine nisam na forumu kako sam presao na Fejsbuk hehe i vidim se nista ovdje izgleda nije promjenilo ... 26.gif




..mogo si navratit koji put ,ne bi ti skodilo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-10-2017 14:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od -Svjetlost-:

      Jos se uvijek peglate =)

      Pa zar nije bolje jednom shvatiti da se ljudi razlikuju na ovom dunjaluku...?!

      Onoliko koliko ti ne vjerujes toliko neko vjeruje....

      "Covjek je vise nego iko spreman da raspravlja" (Qur'an)

      (Ko nam daje za pravo da se vrijedjamo) ?

      Ono sto sam shvatio ( a ne mora znaciti da sam u pravu je) je: da vecinom ljudi koji nisu sa sobom rijesili neke stvari u vecini slucajeva druge napadaju.... (radilo se o vjernicima ili nevjernicima) Uzivajte ljudi...

      Uglavnom; Long time no see... Pozdrav svima =) Ja evo 2 ipo godine nisam na forumu kako sam presao na Fejsbuk hehe i vidim se nista ovdje izgleda nije promjenilo ... 26.gif




    ..mogo si navratit koji put ,ne bi ti skodilo


Upravu si ! Navracao sam malo ali nisam imao lozinku zaboravio pa sam nedavno admin kontaktirao... Nadam se da ste svi dobro =)

08-10-2017 14:52 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..tesko mi je to poredit sa bilo cim ,isto kad razmishljma kolika je bezkonacnost svemira kojem nema kraja ,tako mi se cini i taj kod na otisku prsta kod ljudi


    vetre , evo opet cu...papilarne linije na jagodicama prstiju su jedinstvene ISTO KAO SARE NA ZJENICI OKA ili IZGLED I RASPORED ZUBA...ima toga jos koliko hoces...gledao si u ovim novim filmovima kako kamera indetifikuje saru na zjenici oka i kada je prepoza otvara vrata...ta se tehnika vec koristi...identifikacija ljudi na osnovu zubala je takodje poznata...
    o kakvom kodu pricas...covjece...to je najjednostavniji nacin identifikacije ljudi i nista vise...najmanje kosta...inace se ljudi mogu identifikovati na vise nacina...



..ljudi su samo iskoristili boziji dar i nsita vishe i dosli do znanja i spoznaje da se to bozije djelo moze koristiti u indetifikaciji ljudi ,bas kao i DNK..To nam nista ne govori o ne postojanju Boga onako kako to Ateisti zagovaraju ..to meni nista ne dokazuje tu vasu teoriju ,tesko je i vjernicima ubjediti ateiste ..vjeurujes ili ne vjerusjes tu ne bi trebalo biti sprova ,dobro lijepo je opet pricati i nadmudrivati se

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-10-2017 15:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

        citat od vjetar:

          citat od -Svjetlost-:

        Jos se uvijek peglate =)

        Pa zar nije bolje jednom shvatiti da se ljudi razlikuju na ovom dunjaluku...?!

        Onoliko koliko ti ne vjerujes toliko neko vjeruje....

        "Covjek je vise nego iko spreman da raspravlja" (Qur'an)

        (Ko nam daje za pravo da se vrijedjamo) ?

        Ono sto sam shvatio ( a ne mora znaciti da sam u pravu je) je: da vecinom ljudi koji nisu sa sobom rijesili neke stvari u vecini slucajeva druge napadaju.... (radilo se o vjernicima ili nevjernicima) Uzivajte ljudi...

        Uglavnom; Long time no see... Pozdrav svima =) Ja evo 2 ipo godine nisam na forumu kako sam presao na Fejsbuk hehe i vidim se nista ovdje izgleda nije promjenilo ... 26.gif




      ..mogo si navratit koji put ,ne bi ti skodilo


    Upravu si ! Navracao sam malo ali nisam imao lozinku zaboravio pa sam nedavno admin kontaktirao... Nadam se da ste svi dobro =)




..Hvala Bogu dobro je ,nije lose

..pamtimo i bolje dane ,nedaj Boze gorega

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-10-2017 15:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

        ..koji bi kompjuter trebao covjek da napravi da da svakome covjek d kod ili taj cip da se u svakog covjeka to stavi ili ugradi sledeci hiljade godina i to vec traje milione godina i trajace dosta dugo do bozijeg odredjenje ..vjerovatno kad se potrose ti kodovi nstat ce smak svjeta


      aha...padace velike , ogromne, jagodice prstiju sa neba kao uzarena lava...i one ce izazvati velike potope... 13.gif




    ..prelazit ces ti preko Sillah cuprije ,tanje od dlake a ostrije od sablje ,dole dzehenem i vatra ,,neki ce preko toga kao da je auto put ..malo vjeruj ne bi ti skodilo ,barem nerjeseno da odigras na ovom svjetu ,tamo nema produzetaka dva puta po petnes minuta i penala i nema Mesija da te spasi ,bice ali drugi Mesija a ne ovaj nas


ne bojim se ja sillah cuprije vjetre...meni je bitno da ja na ovom svijetu mirno spavam...kao sto to i radim...ja znam da kada prdeknem da me ne ceka ni dzenet ni dzehenem ni sillah cuprija...nego zemlja teska...i nista vise...

cuj "tanja od dlake ostrija od sablje" , golemo...cudo to niste iskoristili kao dokaz da je bog zano da ce jednog dana postojati laser...

08-10-2017 16:00 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    Jos se uvijek peglate =)

    Pa zar nije bolje jednom shvatiti da se ljudi razlikuju na ovom dunjaluku...?!

    Onoliko koliko ti ne vjerujes toliko neko vjeruje....

    "Covjek je vise nego iko spreman da raspravlja" (Qur'an)

    (Ko nam daje za pravo da se vrijedjamo) ?

    Ono sto sam shvatio ( a ne mora znaciti da sam u pravu je) je: da vecinom ljudi koji nisu sa sobom rijesili neke stvari u vecini slucajeva druge napadaju.... (radilo se o vjernicima ili nevjernicima) Uzivajte ljudi...

    Uglavnom; Long time no see... Pozdrav svima =) Ja evo 2 ipo godine nisam na forumu kako sam presao na Fejsbuk hehe i vidim se nista ovdje izgleda nije promjenilo ... 26.gif


ne radi se ovde o nepostivanju vjernika ili nevjernika...moji su stari bili vjernici (dede , nene) i najdrazi clan moje familije (osim roditelja) je bila moja tetka koja je bila najveci vjernik medju vjernicima...za mene je ova rasprava potpuno u redu i ja uzivam argumentovano proturjeciti nekim religioznim dogmama ili tumacenjima...poneto se pametno i nauci i cuje...normalno kad mi seret poput vjetra "zaprijeti" sillah cuprijom , da cu mu ja vratiti istom mjerom...meni su ove price dobre i u granicama normale...konacno , evo se i ja i jung mozemo u ponecem sloziti... 04.gif

08-10-2017 16:06 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    Jos se uvijek peglate =)

    Pa zar nije bolje jednom shvatiti da se ljudi razlikuju na ovom dunjaluku...?!

    Onoliko koliko ti ne vjerujes toliko neko vjeruje....

    "Covjek je vise nego iko spreman da raspravlja" (Qur'an)

    (Ko nam daje za pravo da se vrijedjamo) ?

    Ono sto sam shvatio ( a ne mora znaciti da sam u pravu je) je:
      da vecinom ljudi koji nisu sa sobom rijesili neke stvari u vecini slucajeva druge napadaju.... (radilo se o vjernicima ili nevjernicima)
    Uzivajte ljudi...

    Uglavnom; Long time no see... Pozdrav svima =) Ja evo 2 ipo godine nisam na forumu kako sam presao na Fejsbuk hehe i vidim se nista ovdje izgleda nije promjenilo ... 26.gif


to je to. potpisujem, pogotovo ovo boldovano. oni koji nisu nacisto sa sobom o nekim stvarima su najglasniji, i zauzimaju napadacki agresivni stav u startu. koda sami sebe ubjedjuju. bravo svjetlost. to je to.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-10-2017 16:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad malo razmislim - nevezano za religiju i stav prema bogu .... ljudi cesto postaju agresivni kad su nesigurnu u sebe i svoija ubjedjenja. pogledaj samo ko je najglasniji protiv pedera - upravo latentni pederi. od njih ces cuti da su pederi bolesnici, da ih treba lijeciti, ili da bi ih sve trebalo pobiti, ili na neko ostrvo pa nek's se tamo jebu ... i tako te gluposti. gotovo redovno ces to cuti od latentnih pedera. psiha je to bolan, cudna stvar.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-10-2017 16:13 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Bas cudno ,meni pederi uopste ne smetaju ,odnsono nemam averziju prema njima u smislu da bi ih kao na nekoj njihovoj paradi gadjo kamenicama ili onemogucavo njihov zivot ...Najljepshe sevdalinke otpjevo je Bozo Vreco ,halkic ..otiso bi ga uvjek gledat ,odnosno slusat da md ne uhvate za rijec 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-10-2017 16:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nije to cudno vjetre. sta mi imaju smetati pederi.

vako ja na to gledam: neko ima smedje oci, a neko je peder. to je sve.
nit' su bolesni ni nista slicno, jednostavno imaju drugaciju sexualnu orijentaciju.

to ti ja i govorim: obicno oni koji ne podnose pedere su latrentni pederi, tako da ih ovi potsjecaju nja njihovu vlastitu nesigurnost. zato ih ne podnose.

e isto tako kad je rijec o onima koji bi skakali za vratove i svadjali se kad je rijec o religiji.
to je samo odraz njihove nesigurnosti u nekim fundamentalnim stvarima. ovo se odnosi i na vjernike i na ateiste.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-10-2017 18:49 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stranica (122): « prva ... « prethodna 118 119 120 [121] 122 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com