Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 56 57 58 [59] 60 61 62 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjetre, svaka èast na napisanom u tvom direktnom obraæanju ovoj "pojavi", i potpisujem onaj dio o
moralisanju i kupljenju poena preko mojih leða i preko tvojih leða, u sridu.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-17-2017 00:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Magistar:

        citat od vjetar:

      Magistre ,dali ti imas viziju ili nadu da ce jednog da ce jednog dana otici sa vlasti nacionalne stranke sa vlasti ili na koji nacin ce se to desiti ,znam recec to je olja naroda

    Neæe još minimalno 15-20 godina.
    Tek (i ako) ulaskom u EU, one bi izgubile svoj smisao i postale smiješne. Ali dotle æe se opirati ulasku koliko god budu u stanju.
    Recimo i u nekim ''problematiènim'' zemljama EU koje su imale kakvo-takvo neriješeno meðuetnièko ili manjinsko pitanje (Nizozemska, Belgija, GB, Italija i dr) ulaskom u EU došlo je do relaksacije. Kad si èuo zadnji put za neku akciju IRA, ETA, korzikanskih separatista, probleme u južnom Tirolu...jednostavno globalizacija potire nacionalno (nekad je to i nevolja i negativnost) ali bi u našem sluèaju to bio jedan jedini lijek.


ovo za EU...ne bi se slozio i ne bi se previse nadao...u mnogim zemljama EU-a cvjeta desni nacionalizam...poljska , engleska(ukip) , francuska( front nacional je drugi po velicini) , danska , austrija , madjarska itditd...pa i u hrvatskoj je hdz -e na vlasti...nacionalisticke partije su tu i ja mislim da ulazak u EU nece puno toga promjeniti...sanjati da ce ih nestati za 20 godina je po meni kao i vjerovati u djeda mraza...nemojmo biti naivni...nemamo pravo na to...

08-17-2017 00:54 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od :

    vjetre, svaka èast na napisanom u tvom direktnom obraæanju ovoj "pojavi", i potpisujem onaj dio o
    moralisanju i kupljenju poena preko mojih leða i preko tvojih leða, u sridu.


zajebano , jelda , kad se moras preko vjetra "ocitovati"...svi te izbjegavaju ko kugu...
rekoh ti ja da si raskrinkan...i ti i tvoji pajtosi...haj sad , nastavi pricati sam sa sobom...ti si u stvari nepozeljan na sopstvenoj temi...koji paradoks...tacno mi te zao...mali mis mekinjar... 33.gif

08-17-2017 01:04 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj šipu tuki za bau hau, odjebaus.

zajebano je tebi kad se neko obraæa indirektno i pokazuje otvoren prezir prema tebi, to je najgora
medicina za tvoj bolesni ego, zato bljuješ otrov iz sebe ovako, s nadimcima i mržnjom...
.. i pogledaj malo oko sebe i o sebi prije nego što dijeliš opaske o nepoželjnosti, kakva ti je
reputacija na ovoj temi. Nešto ne vidim da si ovdje popularan.

.. ovako æe ti biti svaki put kad nekog prvi stavljaš u usta, ovo sad zapamti.
Tuk na utuk, pa se nastavi kriviti i ujedati koliko te volja. I ovo ti je on napisao bolje nego što bi
ikad ja mogao, a potpuno neovisno od mene, ako te i to interesuje... pa ti dijeli natuknice o
ahbabima i kaki dalje koliko te volja.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-17-2017 u 03:11.

08-17-2017 02:44 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od :

      vjetre, svaka èast na napisanom u tvom direktnom obraæanju ovoj "pojavi", i potpisujem onaj dio o
      moralisanju i kupljenju poena preko mojih leða i preko tvojih leða, u sridu.


    zajebano , jelda , kad se moras preko vjetra "ocitovati"...svi te izbjegavaju ko kugu...
    rekoh ti ja da si raskrinkan...i ti i tvoji pajtosi...haj sad , nastavi pricati sam sa sobom...ti si u stvari nepozeljan na sopstvenoj temi...koji paradoks...tacno mi te zao...mali mis mekinjar... 33.gif



ja stvarno mislio neki doktor ,(kultura pismenost ,obrazovanost)
zreo si jaHrane za prvog doktora pa taman bio i doktor veterinar
jesi AMONA mi RA.

08-17-2017 03:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bosnjacki babo je vec skoro pa politicki mrtvac i nikad nije dosegao parametre vozda svih
probosanskih politickih partija kojima se Safa obratio svojom vizijom uredzenja Mostara i definisanja parametara koji stite ljudska i nacionalna prava svih njegovih gradzana
Nevjerujem da ce iko od parlamentaraca probosanskih partija imati muda da dozvoli da se
u pricu o uredzenju Mostara uvlaci nakva imaginarna ugrozenost Hrvata
Sta li to bode oci u ovoj platformi onima koji tvrde da volu JEDINSTVENI
Mere biti sto Safa nije spomeno ni STONI ni GRADA CELA IZ DVA DELA

08-17-2017 04:31 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4403
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Boza momcino treba ustati i reci Safa.Mujaga Komadina i Safa Orucevic su bili i bit ce najbolji mostarski gradonacelnici.
Da se Safu slusalo nebi se vako nesto desavalo i mostarskoj kasabi.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

08-17-2017 08:31 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne treba puno pameti ni nikakve naocale da se ufati da Safa trazi da se oformi blok probosanskih
politickih stranaka koji bi se ukljucio u aktivnosti oko uredzenja Mostara kao uljudzene carsije
kako na federalnom tako i lokalnom nivou
Znaci normala,kako drukcije parirati bloku prohrvatskih politickih stranaka okupljenih u HNS
ciji je predsjednik Dragan Covic
Safa nije nikakva marginalna politicka licnost i pored ovih aktuelnih bosnjackih dundzera moze
brzo da ispliva na povrsinu,naravno poslije izbora

08-17-2017 09:11 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pricam im to moj Berber 10.gif

08-17-2017 09:18 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od garinca:

          citat od :

        vjetre, svaka èast na napisanom u tvom direktnom obraæanju ovoj "pojavi", i potpisujem onaj dio o
        moralisanju i kupljenju poena preko mojih leða i preko tvojih leða, u sridu.


      zajebano , jelda , kad se moras preko vjetra "ocitovati"...svi te izbjegavaju ko kugu...
      rekoh ti ja da si raskrinkan...i ti i tvoji pajtosi...haj sad , nastavi pricati sam sa sobom...ti si u stvari nepozeljan na sopstvenoj temi...koji paradoks...tacno mi te zao...mali mis mekinjar... 33.gif



    ja stvarno mislio neki doktor ,(kultura pismenost ,obrazovanost)
    zreo si jaHrane za prvog doktora pa taman bio i doktor veterinar
    jesi AMONA mi RA.


nisi ti nista mislio...ti sve znas o meni jos sa onoga foruma...ja jesam i kulturan i pismen i obrazovan...i znam kako treba s kim pricati...sa finim fino...sa kulturnim kulturno...ja sam sa nobelovcem sjedio i pricao i nisam se obrukao...sa shuftovima i patoloskim slucajevima , koji me godinama proganjaju , moze se pricati samo onim jezikom koji razumiju...i ja jako dobro znam taj jezik...jer i ako sam zavrsio "skole" ja sam ipak rastao na aveniji...medju rajom...i uvjek sam se druzio sa rajom...zbog raje i sa rajom sam bio i u ratu...i zato sam i ovde...ne da glumim "doktora" nego da prohaberim koju sa rajom...e sada , sto medju rajom ima i po koji papak i patoloski slucaj...nije do mene...

sto se tice ovih preporuka da trazim prvog doktora...sta da ti kazem...ja sam do sada s tobom pokusavao fino...da ti kazem "jedi govna seljacino sa ograde"...ne znam , razmislit cu...i upamti da si prvi poceo sa vrijedjanjem i sa pominjanjem moje privatnosti...mislim , da ne bi bilo zabune...

08-17-2017 10:03 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    haj šipu tuki za bau hau, odjebaus.

    zajebano je tebi kad se neko obraæa indirektno i pokazuje otvoren prezir prema tebi, to je najgora
    medicina za tvoj bolesni ego, zato bljuješ otrov iz sebe ovako, s nadimcima i mržnjom...
    .. i pogledaj malo oko sebe i o sebi prije nego što dijeliš opaske o nepoželjnosti, kakva ti je
    reputacija na ovoj temi. Nešto ne vidim da si ovdje popularan.

    .. ovako æe ti biti svaki put kad nekog prvi stavljaš u usta, ovo sad zapamti.
    Tuk na utuk, pa se nastavi kriviti i ujedati koliko te volja. I ovo ti je on napisao bolje nego što bi
    ikad ja mogao, a potpuno neovisno od mene, ako te i to interesuje... pa ti dijeli natuknice o
    ahbabima i kaki dalje koliko te volja.


stalkeru , opet se shalis...pa ti mene proganjas citavo vrijeme , na sto ja sutim...i kada ja vjetru spomenem ahbabe , ti se odmah prepoznas...i trvdis da ja Tebe proganjam...isti scenario kao i sa magistrom...ti njega optuzujes za proganjanje...hahaha...a ja sam mislio da si malo pametniji i introspektivniji...i da ces lako upamtiti kako se to zove u svijetu psihologije...dakle ponavljam...zadnji put...PROJICIRANJE...projiciras kao mali majmun...
los si djak...tita mi...padas i na produznoj...sjedi , jedan...

08-17-2017 10:09 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Ne treba puno pameti ni nikakve naocale da se ufati da Safa trazi da se oformi blok probosanskih
    politickih stranaka koji bi se ukljucio u aktivnosti oko uredzenja Mostara kao uljudzene carsije
    kako na federalnom tako i lokalnom nivou
    Znaci normala,kako drukcije parirati bloku prohrvatskih politickih stranaka okupljenih u HNS
    ciji je predsjednik Dragan Covic
    Safa nije nikakva marginalna politicka licnost i pored ovih aktuelnih bosnjackih dundzera moze
    brzo da ispliva na povrsinu,naravno poslije izbora


boza , nisi mi odgovorio na pitanje da li SDA ulazi u tu "probosansku" (ja bi radije da se zove bosnaskohercegovacka) koaliciju...jer bez sda , tesko da ce se osvojiti vlast u gradu...i sta mislis sa ovim "uredjenje Mostara kao uljudzene carsije kako na federalnom tako i na lokalnom nivou"...uredjenje mostara na federalnom nivou ?...ne kontam...
u potpunosti se slazem sa tobom da safa nije nikakav autsajder i da on apsolutno moze u kratkom roku da se promovise kao politicki vodja u bosnjaka ( i djela srba , pa i hrvata) u gradu i blizem regionu...no , ne zaboravi , da ce sda nerado njemu prepustiti tu ulogu...a da ne pricamo o hrvatskoj strani...ma da me ne bi cudilo da Covic okrene curak naopako i promjeni taktiku u slucaju da vidi da mu partnerski (jos uvjek su oni partneri)sda gubi tlo pod nogama ...

08-17-2017 10:22 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bezbeli da on priziva i SDA i SBB ,bez njih kao vladajucih nemoze utemeljiti ovaj blok,koliko ja
vidim on je vec njihove lidere snagom argumenata i sopstvene karizme gurnuo u cosak
Ljudi kojima vjerujem pricaju da je u stanju da obojici po potrebi kaze sjedi kec
Na federalnom parlamentu se utvrdzuju odredzeni akti koji uredzuju izbornu proceduru na lokalnom
nivou
Ja sam nesto Konto da ces i ti pitat Magistra kako to da je ova kompletna platforma supljak
a Safa samo populist

08-17-2017 11:12 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    .
    u potpunosti se slazem sa tobom da safa nije nikakav autsajder i da on apsolutno moze u kratkom roku da se promovise kao politicki vodja u bosnjaka ( i djela srba , pa i hrvata) u gradu i blizem regionu...no , ne zaboravi , da ce sda nerado njemu prepustiti tu ulogu...a da ne pricamo o hrvatskoj strani...ma da me ne bi cudilo da Covic okrene curak naopako i promjeni taktiku u slucaju da vidi da mu partnerski (jos uvjek su oni partneri)sda gubi tlo pod nogama ...


Izgleda da se ovdje više prièa o promoviranju nego o suštini.
Što znaèi ''politièki voða'' u gradu i bližem regionu. Otome se možda može govoriti u predizborno vrijeme kada na scenu nastupa kampanja i borba za politièko liderstvo i izbornu mobilizaciju ciljane populacije.
Ali u vrijeme zakonodavnih procedura i politièkog mrcvarenja to ne znaèi ništa.
Drugo, kažeš da se on može ''u kratkom roku'' promovirati kao politièki voða Bošnjaka i dr. Opet kažem: možda i može ali u predizborno vrijeme kada se prikuplja akumulacija.
Što sada, tj. danas konkretno može uraditi? Realno - ništa.
Da samo podsjetim: Statut Mostara (donesen od strane V.predstavnika) je sasvim OK po pravnim normama i Ustavni sud ga je osporio u samo jednom segmentu, u naèinu odreðivanja broja vijeænika izabrainh u izbornim podruèjima.
Meðutim, Safa polazi od samog Statuta, to jest zalaže se za njegovu korjenitu izmjenu (rotacije, dogradonaèelnike i dr - nisam ga baš najbolje upratio). Sve je to OK, sve je to legalno, vjerojatno i korak naprijed, ali je to sada još veæi posao, mnogo mnogo zamršeniji i zahtjevniji.
Sad vi kako hoæete, ali i on je svjestan da to nadilazi njegove gabarite ali mu trenutno dobro doðe osobnu promociju i izgradnju imidža politièara vizionara s ''glasom razuma''.
Ne vjerujem da æe ih upecati na taj mamac, jer je ova naša politièka bara prepuna raznih namazanih likova s ništa manje utakmica u nogama.
Od Mostara se vještaèki stvara grad sluèaj, i ako svatko bude iznosio svoje ideje i zamisli, bojim se da ovdje neæe izbora biti za još dugo dugo godina.
To se mora riješiti onako na ''BiH''naèin: glavni igraèi negdje moraju sjesti i dogovoriti se -ja tebi ovo, ti meni ono, i onda narediti poslušnicima u parlamentu da dignu ruke kada doðe prijedlog u parlament. I onda djeco glasajte.
Drugaèije neæe iæi.

___________________________________________________________________

    08-17-2017 13:20 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde
    pokretac teme Thread Started by Stari Grad

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od garinca:

          citat od Stari Grad:

        haj šipu tuki za bau hau, odjebaus.

        zajebano je tebi kad se neko obraæa indirektno i pokazuje otvoren prezir prema tebi, to je najgora
        medicina za tvoj bolesni ego, zato bljuješ otrov iz sebe ovako, s nadimcima i mržnjom...
        .. i pogledaj malo oko sebe i o sebi prije nego što dijeliš opaske o nepoželjnosti, kakva ti je
        reputacija na ovoj temi. Nešto ne vidim da si ovdje popularan.

        .. ovako æe ti biti svaki put kad nekog prvi stavljaš u usta, ovo sad zapamti.
        Tuk na utuk, pa se nastavi kriviti i ujedati koliko te volja. I ovo ti je on napisao bolje nego što bi
        ikad ja mogao, a potpuno neovisno od mene, ako te i to interesuje... pa ti dijeli natuknice o
        ahbabima i kaki dalje koliko te volja.


      stalkeru , opet se shalis...pa ti mene proganjas citavo vrijeme , na sto ja sutim...i kada ja vjetru spomenem ahbabe , ti se odmah prepoznas...i trvdis da ja Tebe proganjam...isti scenario kao i sa magistrom...ti njega optuzujes za proganjanje...hahaha...a ja sam mislio da si malo pametniji i introspektivniji...i da ces lako upamtiti kako se to zove u svijetu psihologije...dakle ponavljam...zadnji put...PROJICIRANJE...projiciras kao mali majmun...
      los si djak...tita mi...padas i na produznoj...sjedi , jedan...


    Ti si gosn. jedan napuhani panglu koji pridaje sebi malo previše znaèaja... sjedi, nula, jer što se tièe
    projiciranja i ostalog, teško je shvatiti normalnom insanu kako sebe tu ne vidiš...

    i to za "stalking"... je li ti ikad jadan ne bio palo na pamet da sam sebi umišljaš u svojoj bolesnoj psihi
    stvari hranjene jedino tvojim egom ? I/ili da tvoji postovi, dijelovi nekih tvojih postova obiluju tako
    diskutabilnim tvrdnjama i konstatacijama da to samo priziva replike, a onda kada reaguješ na to kao
    uboden, da to ne zaslužuje drugaèiji pristup od èistog podjebavanja, èisto da se neko ko pokazuje toliku
    nadobudnost (s toliko malo podloge u intelektu i sposobnosti rasuðivanja) malo spusti na zemlju ?

    Ostalo vas je nekoliko na ovim forumima... i ti se našao, još sa nekim zvanjem, da prièaš nekom ovdje
    preko interneta, da ta osoba "projicira"... i dijeliš nadimke ? Nisi se nikad zapitao šta ti radiš ?

    Traži pomoæ, bolji si, davno ti je bio vakat... što duže odbijaš da to shvatiš sve æeš dublje tonuti,
    mada je velika vjerovatnoæa da si sluèaj van spasa.


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-17-2017 u 20:36.

    08-17-2017 14:07 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

            citat od Stari Grad:

              citat od garinca:


            ti mene pogresno razumijes cijelo vrijeme...i ja ti tu ne mogu pomoci...ja nikada nisam rekao da jedna strana daje ustupke nego da to rade obadvije strane...ti se osjecas ugrozenim u mostaru a hrvati u drzavi...pa probajte se dogovoriti...to je moja poruka...

            a ovo tvoje stalno citiranje cosica...culi smo to bolan vjetre hiljadu puta od tebe..samo zaboravljas da kada ti to kazes i u kontekstu koji ti koristis , to onda nije samokritika jednog srbina (cosica) , nego omalovazavanje jednog cjelog naroda od strane jednog bosnjaka koji nema trunku mjere i obzira prema na primjer srbima koji su clanovi ovoga foruma...



          I ovo je izuzetan bezobrazluk... kakav je naèin pakovati nekom da mrzi èitav jedan narod na raèun izjave
          o Æosiæu.... pa sami srbi tako govore o svom narodu, šta je sad, ne može neko isto to reæi jer je on
          bošnjak, i onda on još nema obzira prema èlanovima foruma, na raèun toga, prema srbima...

          ... golemo koji bezobrazluk i koje pakovanje ljudima... golemo... fuj. "Hrvati se osjeæaju ugroženima
          u državi"... hoæemo malo pitati Kovaèeviæa i Pejiæa na kakav naèin se oni osjeæaju ugroženima i èime...

          ... a znamo i iz istorije šta to znaèi kad oni koji tvrde da je jedan narod (njihov) ugrožen izlaze s takvim
          izjavama...




          -







        ..Garinca ,clanovi ovog forumu ili onog tamo ,srpske ili hrvatske nacionalnosti meni jebu sve najmilije nicim izazvani i cemu je to trebam imat i neki resspekt prema tim clanovima ,jeli moj narod napravio Genocid ili su njihovi .da je moj narod napravio tolikii gencid pravili bi liste za ostrel Mulismana i ne bi nam bilo lijepo ni po evropi a ni cjelome svjetu ..a da smo pobili 8000 vrabaca cjeli svjet bi pljuvo po nama i sigurno bi nas neko kaznio za to i bili bi pljuvani naredni sto gosina a oni pobise i zaklase i djecu i zene i silovase i zapalishe i protjerase ,samo mrtvi ostavise toliki broj i ti mi nesto drzis predavanje kako je ruzno reci da srbi lazu da bi lagali ,ako nije istina ti im vjeruj ja nemam nista protiv i ako mozes predji im preko toga ako zelis i nemoj im to spominjat da ih ne bi cast povrjedio

        .. Mumine nemoj mi bogati drzati priidike a ni moralne savjete po pitanju i jedni i drugi jer ja vrlo dobro znam sta mi misle i sta su mi mislili i jedni i drugi i 92 i 93 ,to sto ih ima normalni kao sto sam i ja i kppiko ih ima u procentima koje ja smatram da ih ima a to je samo deste posto ,da ti podvuicem ponovo ako si zaboravio i to da budem merhametli prema njima pa da ih pocastim sa tih deset posto ,ja se tom procentu uvjek izvinjajem i uvjek se klanjam ,to sto ih ima na forumu trenutno a ostala je samo bagra i bagri se nikad ne izvinjajem
        ..Nisam ja izmislio Cosica i to je on sam rekao i napiso za svoj narod ,ja dosta puta pripadnicima moga naroda jebem Balinsku mater jer ne zasluzuju bolje ni da im se opsuje a ni da ih se nazove drugacijim imenom i jos kazem znam ja nas jebo ti nas .nemoj mi moralisat Garinca i preko mene kupiti poene kod forumski Srba i Forumski Hrvata kritikujuci mene ,nisi valjda Hamdija Pozderac ,moro bi Vjetra posrat da bi tebe potapsali po ramneu.mene nemoraju a ti zaradi na nacin na koji mislis da bi trebo i kako bi trebo ,nemoj bohgati ptreko mene i moga obraza meni upicivati moralne osude ,jer ja imam i obraza i stida kad treba i pred kime treba


      tu pricu o ubiranju poena objesi macku i tvom ahbabu koji je stalno lansira , o rep...ja samo kazem svoje misljenje i stojim iza njega...ovo sto ti pises i na koji nacin to pises to je vrijedjanje jednog naroda...tebi na cast...toliko o tome...





    ..prvo jesi li rekao onome Bradi kad mi je jebo sve najmilije ,halo Brada nije lijepo jebavat ljudima sve najmilije ,ti najmiliji su majka i djeca i pri tome mene nema na tom forumu ..dali si svome pajtashu kome se uvlacis u supak iz tebi poznati razloga ,kao i tome narodui skreno paznju ili uputio drugarsku kritiku ..nisi jer da jesi znalo bi se i culo bi se ..mene kritikujes tamo za neku zensku za koju sam ja rekao da je kurava ,jer je covjek ubio kad je nasho sa ljubavnikom a muz je ubio i reako da je muz budala i sad ce da odlezi kuravu ,zbog toga mog komentara pa jedno pet si me do sada kritikovo i prigovaro mi na tim ruzbin rjecima kako sam to mogao napisat za neku tamo zensku a bradi ni rjeci kritike za psovanje najmiliji ,jesi li bradu kritikovo ,jesi kurac moj nisi pokusho a niti zelis ,jer neces da kvaris odnose sa jednim velikosrbinom kojega ti cjenis i postujes

    ..drugo ,postavljas pitanje vrijednaje naroda sa moje strane ,valjda znamo i ja i ti sta je taj narod kome ti danas podilazis ucinio i tebi i meni i jos mnogima i stotinama hiljada ljudi ,kad kazem da lazu ,sigurno je da lazu cjelome svjetu pa i sami sebi gdje kazu da nisu pocinili Genocid

    ...jesu li taj isti narod drzo u opsadi Sarajevo tri pune godine ,koliko su pobili djece po tom istom Sarajevu ,dali te treba podsjecati na te cifre
    ..gdje su im logori Onarska i ostali da ti ih ne nabrajam ..silovani pobijeni i unakazeni ..sad ti meni drzis pridike da ja vrijedma jedan narod ..nabijem ih sve na kurac osim onih moji deset posto ..
    ..tek gdje im je drugi svjetski rata

    ..ti ih brani i dalje i hvali taj nebeski narod ..za mene su genocidan narod.narod koji je klao djecu odsjeco uhsi vadio oci po logorima i baco po jamama na zvjerski nacin,pa cak i djeca od deset do 15 godina su sudionici logora
    ..Garinca cemu sve to haj nam objasni ,jeli to sve zarad neke kafe koju ces popit sa nekim poznanicima ti si u stanju da meni drzis pridike i ne zelis da nazives pravim imenom sve te pojave ,valda da ti ne bi zamjerili

    ..eto neka meni zamjere a ti neka si im dobar i castan ,jebe me se i ja nemam potrebu da pijem kafe a ni pive a ni bilo sta drugo ,meni je bolje i hiljadu puta bolje da sjedim sam i da pijem kafu cak i sam ,jer takvi mi ne trebaju a posebno da ja pricam pricu koja dovodi u istu ravan i ubice i zrtvu ,njima je ta prica najdraza da su to bili pojedinci ,ne moze pojedinac streljati 8000 ljudi u Srebrenici ,za to treba mnogo ruka da drzi prste na obaracu mitraljeza i da drze opsde grada danima i godinama

    ..imo si i Uborak u Mostaru ako nisi zaboravio

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 08-18-2017 u 01:56.

    08-17-2017 20:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde
    pokretac teme Thread Started by Stari Grad

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ... nije rekao Bradi ništa, a ni još nekima, koji su vrlo fine natuknice imali konstantno, i to oni prvi
    bez ikakvih prethodnih prozivanja, èisto valjda radi zabave, ali se "cerekao" (znakovi navoda) ovdje
    s nickom @forzza, inaèe jako konstruktivnim do sada u svojim pojavljivanjima ovdje...

    nemoj mislit da æe on tim pomenutim likovima ikad išta reæi za takve stvari, on je ovdje došao, po
    vlastitim rijeèima da njih brani od "nas"; jer su oni po njegovim rijeèima izloženi proganjanjima, a
    na oba foruma je urgirao i upinjao se iz petnih žila za baniranje, i smatra da je tvoje baniranje
    opravdano.


    Naravno, nije ni sam u svemu pomenutom...

    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    08-17-2017 20:41 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

      ... nije rekao Bradi ništa, a ni još nekima, koji su vrlo fine natuknice imali konstantno, i to oni prvi
      bez ikakvih prethodnih prozivanja, èisto valjda radi zabave, ali se "cerekao" (znakovi navoda) ovdje
      s nickom @forzza, inaèe jako konstruktivnim do sada u svojim pojavljivanjima ovdje...

      nemoj mislit da æe on tim pomenutim likovima ikad išta reæi za takve stvari, on je ovdje došao, po
      vlastitim rijeèima da njih brani od "nas"; jer su oni po njegovim rijeèima izloženi proganjanjima, a
      na oba foruma je urgirao i upinjao se iz petnih žila za baniranje, i smatra da je tvoje baniranje
      opravdano.


      Naravno, nije ni sam u svemu pomenutom...

      -






    --Odlicna konstatacija ..da njih brani od nas

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    08-17-2017 20:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    forzza
    SexNepoznat

    Poruka: 105

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Fuj, fujjjj kozojebi!

    08-17-2017 21:36 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde
    pokretac teme Thread Started by Stari Grad

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Av av 04.gif

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    08-17-2017 22:02 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Stranica (109): « prva ... « prethodna 56 57 58 [59] 60 61 62 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Thread is closed
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com