Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 88 89 90 [91] 92 93 94 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    ... i koje je to objašnjenje pojma klon... niðe veze s pameæu i životom, ni u prenesenom znaèenju ... 21.gif koka

    ... tup tup (onomatopeja) .


    -
Pa ako si imalo pametan valjda shvatash da i nisam ponudio objashjenje shta klon znachi. 21.gif

09-14-2017 03:33 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Stari Grad:

      ... i koje je to objašnjenje pojma klon... niðe veze s pameæu i životom, ni u prenesenom znaèenju ... 21.gif koka

      ... tup tup (onomatopeja) .


      -
    Pa ako si imalo pametan valjda shvatash da i nisam ponudio objashjenje shta klon znachi. 21.gif


Ma jok, nisi nikako, evo da se podsjetimo kako "nisi", po tvojim vlastitim rijeèima:

      citat od prowler2:

    Ljudi koji tvrdoglavo odbijaju da shvate a su u nechemu pogrijeshili a to ne priznaju unatoch dokazima su za mene klonovi.....nisu ljudi u pravom smislu.

      Klon.....izmetak sa chipom njegovih predpostavljenih.


    Nemojte da
      ovo moje objashnjenje klona
    pobrka vashe objashnjenje znachenja KLON.

      Ali to je moje objashnjenje
    . Klon u vugla.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 04:44 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

            citat od forzza:

          Opet æemo sa èobanovog šicati vjetrovu haciendu.





        ..vidis sta kaze Forza i saje nam poruku sa cobanovo polja

        ..ovo ti je promaklo i neces da komentarsises ili se bojis da se ne zamjeris Srbima odnsno Cetnicima sa Cobanova polja koji kazu da ce nas opet sicati


        ..na ovakve Cetnicke istupe ja reagujem a ti sutis i normalno da si ti podobniji za njih od mene i tebe mozda sigurno vise vole od mene na forumu takvi kao sto su oni i ja u to ne sumnjam nimalo da takvi gaje simpatije prema tebi jer ih ne diras i ne suprostavljas im se kad ovako nesto poseru ,tad ne vidis ili okrenes glavu ..na mnoge njihove istupe ti nisi reagovo a ja jesam i mnogi zajedno sa mnom ,osto sam jos ja i par nas koji reaguju a dok su se mnogi povukli i otishli sa Foruma upravo sto ovakvi likovi orgijali po forumu ..oni koji su im se surpstavljali bili su Banirani ili napadnuti od strane svih pa cak i od takvi kao ti znali se pridruziti nabijanju na kolac mene i meni slicnima ,pa su se jadni morali povuici i napustiti forum jer im se zgadio i zgadili im se moderatori koji su ih Banirali ili hajka koja se sprovodila na njima

        ..danas licno ti vodis hajku protiv mene i starog grada kao glavnog nosioca muslimanskog fundamentalizma ili nacionalizma i tu nam etiketu zelis stalno da prisijes i tako gradeci forumsku politicku karijeru na nama dvojici

        ..sreca na ovome forumu neces naci podobno tlo ili podobne licnosti odnsosno cetnicki forum ili cetnicke moderatore da ti se pridruze u toj hajci na mene kao sto si je naso tamo na onome forumu ,ovde si malo popushio mada se trudis 13.gif 13.gif pa onda za tobom dolaze i tvoji sateliti da nas ocrne i napadaju ,ne mogu reci da ih ti dovodish jer za to nemam dokaza ali me ne bi cudilo cak ni to od tebe da ih ti dovodis i napuckajes ,takvog te ja dozivljajem i tako mishljenje imam o tebi da ti iskreno kazem da bi se to od tebe i nado jer cjena tvoje karijere forumske odnsosno dodvoravanja drugima je jako visoka i sta je jedna Vjetar ili jedan Stari Grad da ih ti sjebes ili ocrnis za tvoj Forumski ugled odnsno kupujes ulaznice na nama za kaVe na kojima ces biti rado vidjen gost


      sta bolan ja imam sa tim sto TEBI forzza kaze...forzza Tebe provocira isto kao sto ti provociras njega...njemu ovakve recenice nisu na cast , ali ima sigurno neki razlog da ih bas tebi upucuje...a ti sam razmisli koji...i upamti nije on samo mene zaobisao (kao sto ti insinuiras) nego nikome se vise ne obraca na ovakav nacin , nego tebi...
      a za ove bedastoce sto me optuzujes da se nekom dodvoravam i da sebe istices kao nekog branioca foruma od cetnika...sta da ti kazem...da nije zalosno , bilo bi smjesno...ti vjetre , Zajedno sa svojim jaranima , nikoga ne branis...a najmanje gradjansku bosnu ili bosnjacku bosnu...ti sa tvojim nacionlizmom potpirujes druge nacionlizme...ti se ponasas kao sto se bakir ponasa...niko ti drugi ne valja osim samog Tebe i par likova koji misle kao ti...ovo sto je forzza napisao jeste ekstremno i za svaku osudu , ali vi se okomite na ljude i kada pisu sasvim normalno (kao na gandalfa) i vi stvarate atmosferu neprijateljstva i atmosferu NEODRZIVE Bosne i Hercegovine...vi , sa svojim pisanjem i ponasanjem...

      ti vjetre jesi nacionalista i "light" fundamentalista...tako te ljudi posmatraju...ja sam te cak ranije i branio i govorio da pretjeruju , ali sam se ocito zajebao...ti i ovi tvoji pajtosi ste ti koji su rastjerali raju sa foruma...niko drugi...samo to vi necete i ne mozete da shvatite...a ja vise nemam volje da vam to objasnjavam...

      ponovicu ono sto sam rekao starom gAdu...raskrinkani ste...vi ste prava fundamentalisticka sdaovska falanga...vi ste smece ispred mojih vrata... 18.gif

      i zato cu da vas hebem...s vremena na vrijeme...





    ..nemas ti sa cime da nas jebes jer ti prica ne pije vode i ne dotice me jer znam od koga je izrecena ,jer profil tvoje licnosti je meni poznat i ne bi da ga ponavljam kao papgaj jer sam ga rekao desetine puta i besmisleno se ponavljat vidim da te to ne dotice kao sto ni mene ne dotice to da sam ja nacionalista ili fundamentalista .. ti bi za kafu da je popijes sa nekim Srbinom ili Hrvatom dao guzice a da bi je popio jos sladje moras da budes i Hamdija Pozderac ,da se poseres nekom Baliji na glavu ili poglavi .tad si ti na konju a onda da me mezis kako zbog ovakvi kao ja sizivot nije moguc ,ti cak ne smijes reci da je RS genocidna tvorevina ,sto bi govorio jer valja ti negdje ljetos na tepsiju a kako ces bez tespije da je ne klapnes i zato je bolje sutiti malo na forumu izigravati mirotvorca i demokratu i govoriti sta nam bi i ko nas zavadi ,ovakvi kao Vjetar ili Stari Grad ..hahaha
    ..ti da se vrati Tito i partija ti bi opet bi prvi u njihovim redovima ,mada si srao i na Titu i na partiju po forumu ,ne bi to tebi smetalo da to sto si posro i polizes pa da kazes da nisi rekao i okreno bi pricu da je to rekao Vjetar a ne ti ,pa se tako na isti nacin seres i po nama za svoj licni i privatni interes da se dodvoris tam nekome i zboig toga ti je tesko reci da su oni sa Cobanova polja Srbi Cetnici i ti najradie da ih se zovu nekako drugacije ,jer cak ni to ne mozes da prevalis preko usta iz svog interesa ,ne moze se moj Garinca sve prodati za onu kAvu poserem se u nju da bi je popio tamo sa nekim ..ja znam da bi ih ti najradije nazvo Cetnicima i da ih u sebi tako i zoves ..ali tesko je to izvaliti preko usta za rad onoga sto ti jesi

    ..samo cu ti jednu reci ..nedaj boze da se desi da ponovo dodje do nekog sukoba zakucali bi i tebi na vrata takvome bas kao i meni ovakvome i ne bi nas postedili a ti vjeruj i dalje da ih je manjina samo desetak posto i da vole BiH ..Sad sto ti to ne volish cuti sta ti ja mogu ,jer dzaba je tebi pricat i slushat i dzaba su prilozi iz RSa i slucajvi iz Stoca i ja ti to ne mogu utjerat ni u guzicu a kamoli u glavu

    13.gif 13.gif


ti si vjetre GLUP ko kurac...i tu ti niko ne moze pomoci , pa ni ja...cuj ja srao na TitU...glupane glavati...ako sam ga kritikovao zbog nekih gresaka ne znaci da ga ne cjenim...na mojim kljucevima je privjesak sa "druze tito mi ti se kunemo"...i ja se nemam sta vracati u komuniste...ja sam komunista bio i ostao...

i opet da te podsjetim...kada je trebalo i kada se drzava spasavala , ja sam se tada tukao i sa cetnicima i sa ustasama...ja za svoju a oni za svoju stvar...a ti si ispijao kafe...u podrumu...poserem ti se u te tvoje kafe kao sto se ti seres u one koje ja ispijam sa hrvatima i srbima...ti si bolan bolestan od nacionalizma...i sada mi jos prodajes patriotizam...jadan ne bio...kad bi sutra zapucalo ja bi se prvi vratio da se tucem za bosnu i hercegovinu a sta bi ti uradio...izjasnio si se doduse vec oko toga...da to nije tvoj rat...ti si vjetre najgori tip...onaj koji sa strane stoji i zavadja...a kada se treba tuci , onda kazes "nije to moja borba"...fuj...i ti mene da optuzujes za nekakvo prelivodstvo...ja sam majmune Ovako i u ratu pricao...i u ratu sam valjao srbima i hrvatima koji su u nevolji bili...jednako kao i bosnjacima...
i istina je vjetre...svaki hrvat ili srbin koji su se tukli sa mnom u ratu ( a koji nisu ratni zlocinci) su mi drazi od takvih popizdulja iz "mojih" redova kao sto si ti i tvoji jarani...i oni meni ne mogu zabiti noz u ledja , jer ja znam sta od neprijatelja mogu ocekivati...ali ti i takvi ko ti , vi ste ti koji mi zabijate noz u ledja...vi ste to radili i nastavljate raditi...zabijate noz u ledja i svima koji ne misle kao vi...i zabijate noz u ledja bosni i hercegovini...

dakle , ovo je taj sistem kojim se ova grupa forumasa sluzi u svojim razracunavanjima sa svima koji ne misle kao oni...sa svima koji nisu bosnjacki nacionalisti...ko ne misli kao oni ili je cetnik ili ustasa ili balija...jebo vas bakir sve do jednog u shupak i usta...najgore je sto ti i tvoji pajtosi i ne shvatate da svaka rijec koju ovde napisete je vec izasla iz bakirovih usta...GLUPANI...

09-14-2017 14:12 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja se ponosim sto na mene zevkaju i kevcu na forumu ,jer znam ko to radi ,to rade samo Cetnciki i Ustaski nastrojeni likovi za razliku od tebe koji jedino tebe obozavaju na forumu zato sto im se ne suprostavljas ..kad bi bila anketa na forumu ti ne bi osvojio ni pet glasova i ne bi mi bio do jaja ,kad bi se ocjenjivalo ljudskost i karakter i licnost


za tebe su bolan svi srbi i hrvati na forumu cetnici i ustase...i za tebe ih je takvih 90 (ili 99)% u stvarnom zivotu...kontas ti bolan ne bio koliki si ti nacionalista i sovinista...hajde napravi anketu pa da vidimo... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
jadan si frojde...i glup...jebi ga...kontas li bolan ne bio koliko ti je ovaj post glup...na kojem je nivou...djecijem...e moj frojde...

09-14-2017 15:27 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od Stari Grad:

      grca on veæ... vidio si zašto je došao na temu i to si mogao vidjeti na onom drugom forumu, odmah
      nakon toga se ovdje pojavio... s bolesnom osobom se moglo do ovog trenutka malo i zajebavati,
      meðutim, postao je dosadan veæ odavno, samo se ponavlja i od poèetka i nije imao šta - što ima blage
      veze s mozgom - ni da kaže.

      Može samo nastaviti izmišljati šta su drugi rekli i kako drugi misle ("reci mu da je srbin jer to ti
      misliš"
      - to je rekao veæ nekoliko puta koka 13.gif 13.gif , jer za njega je srbin izgleda pogrdna rijeè
      13.gif , a može reæi "allahu dragi" u replici tebi - kao jedan veliki sekularista, naravno... ) ...

      ... ono ti je olièenje naše sredine, u svaku vodu, slagati, prevariti i to na sva usta proglašavati
      istinom... i upravo zbog takvog mentaliteta, èije su takvi ko on olièenje, æemo ostati zauvijek
      balkansko blato i obièna crna rupa u svijetu.

          citat od pravimostarac:

            citat od garinca:

              citat od pravimostarac:

            @ garinca
            Kompleksas...Nemoj me uzimati u usta ni pod tackom razno..
            Niti te znam niti poznam..kao ni nikoga ovdje...
            Ta ces ti nekoga branit od mene...jao lika..


          haj ti cakijas...mislis da je fino prijetiti ljudima cakijom...iz tvojih postova samo mrznja izbija i nista vise...


        ne samo da si kompleksaš nego ili si i poglup ili manipulator ....

        nema ga ko ne zna za ovu pomalo cirkus pjesmu ...pa je i Zabranjeno Pušenje uzelo za motiv pjesme ...kreæo Hakija presudila mu èakija...

        anyway case closed...imaš pravo na jednu repliku..nakon toga me zaobiði...







    ..PraviMostarac mu je dao najbolju definiciju njegove licnosti i karaktera

    ..kratko ,jasno i decidno i covjek razgulio i ostavio ga

    ..slazem se u potpunosti sa PravimMostarcem i na isti nacin mislim i ja o njemu ,mad mu je receno to hiljadu puta do sada na takav ili na drugi nacin ..dzaba njemu pricat

    ..treba ga pustiti na nacin na koji ga je i PraviMostarc zobiso i tacka



    ..da meni neko napisa ovakve karakteristike na forumu kao njemu PraviMostarac ,ja bi se iospalio sa foruma i nikad se ne bi pojavio vise ,njemu to ne smeta ..djon obraz 13.gif 13.gif


ma jasta...pravi mostarac ti je upravo na tvom nivou...vjetre , poglavico forumskih primitivaca , mozete vi mene zaobilaziti...ali ja vas necu... 13.gif 13.gif ...

09-14-2017 15:30 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    jok, to je smrtni grijeh reæi... dok je sasvim ok s njegove strane i od strane sliènih likova svrstavati
    ljude apriori u 7. muslimansku, fundamentaliste i neprijatelje BiH...

    ... i to samo zato što je zapoèeo kavgu s kim je stigao (u odsustvu drugih) na drugom forumu, i zato
    što je to ostavilo muèan utisak kod više prisutnih, od kojih su se neki tom prilikom i izjasnili...

    ilustracija takve psihe i bolesti je data u mom potpisu, da ponovimo:

        citat od garinca:


      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (moju licnost , a ne moj forumski lik!!!) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje tiranije...



    Kada on napada druge, on onda napada samo forumski lik, a nikako liènost... 13.gif èak i kada psuje majku, pa se poslije izvinjava neèijoj majci, ali ne i osobi kojoj je psovao to, nikako... 13.gif koka

    Kada on nešto radi, e onda ne važe pravila koja inaèe važe, nego sasvim druga pravila... materijal za
    i sa psihijatrijske ustanove...


    -


tebi se poserem u usta sovinisticka...i kao forumskom liku i kao privatnom... 33.gif

09-14-2017 15:32 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..kakav bolan crni nacionalista ,Srbin mi kum a kuma Hrvatica .kakav sam ja nacionalista i govna ..ako neko mislim da sam nacionalista sto branim i stajem u zastitu i susosjecam narod koji je pobijen i zlostavljan u ovome ratu onda jesam nacionalista a sam sam pripadnik toga naroda
    ..zar je nacionalista Jovo Divjak koji je stao u odbranu tog istog naroda ,zar je nacionalista i mudzahedin i Dragan Vikic jesu li nacionalisti ljudi iz medjunarodne zajednice koji kazu da je u Srebrenici pocinjen Genocid ,takvim ljudima ja pripadam i takvi ljudi su meni dragi i normanli .kad cujem izjave pojedinaca odnosno 90 posto Srba koji kazu da to nije Genocid i ne zele da priznaju cinjenicno stanje ,tad ja dizem glas
    ..sad sto ja kazem da je RS genocidna tvorevina i stvorena u ratu i da bi se 90 posto Srba sutra iz tog RSa odcjepili od BiH a nazlost je ustavna odredba u BiH sta ja tu mogu ,kazem da bi isti toliki procenat Hrvata sutra stvorio Herceg Bosnu koju bi pripojili Hrvatskoj ,ja samo mislim da razmishljam realno kad to kazem

    ..onda dodje onaj Govnar gaVinca pripadnik mog naroda i kaze meni da sam ja nacionaista ili light mudzahedin zbog toga sto kazem da 90 posto od druga dva naroda ne zele BiH kao svoju drzavu ili mi kaze zasto ne kazes Srbi kad pricas o Cetnicima sa Cobanova polja koji su nas grantirali ..sta je razlika ili u cemu je razlika ako kazem Srbi Cetnic ili samo oni sto su nas granatriali
    ..sto on to meni govori iz kojih razloga ja sam mu davno rekao da se sad ne ponavljam po hiljadu puta ,jer on ne voli izgovarat rjec Srbin Cetnik ,jer valja mu u Trebinje na Tepsiju janjetine ispod saca da je klapne i da tamo slaze supju pricu tipa ,ko nas zavadi 13.gif 13.gif sve za hator onih koji ga slushaju i da bi iduce ljeto mogo opet tu da dodje i donese guzicu 02.gif da omasti bradu,ja tih i takvi poriva nemam i ju cu reci onako kako mislim bilo o kome da se radi ..zato je on ljigav covjek ,pa iz tih razloga to meni prishiva da sam ja nacionalsita,onda drugi pojedinci na forumu to prihvataju jer on ne izgovara takve rjeci kao ja ,na takav nacin im lize guzicu..nazalost svi mamo razlicite sisteme uvlacenja u supak i razlicite norme licemjerstva ,on je izabrao onu komunisticku kad sii trebao naredovat u partiji kao Musliman ili Srbin moro si sjebat ili satjerat u zemlju ili u grob neduzne ljude da bi izgradio karijeru .tako nas gAVinca gradi karijeru na meni ili meni slicnima nazivajuci nas smecem ispred njegovi vrata odnosno otpadom njegova naroda ,kojem on narodu kao takav pripada da mi je samo znati


jesi , jesi frojde...nacionalista i to zesci...pusti kuma i kumu...to je plusvamperfekt...nacionalistom se ne radja...nacionalistom se postaje...i jadan ne buo , ja sam ti samo rekao da si nacionalista...a tako o tebi govore svi sa onoga foruma i 80% clanova ovoga foruma...evo prowler , forzza i gandalf su ti npr to rekli...a , ja , njihova se ne racuna , posto su oni cetnici i ustase...a kad bi samo znao koliko ovih sto ti mislis da su na tvojoj strani misli kao ova trojka...dobro bi se iznenadio... 13.gif 13.gif 13.gif

dobra ti je ova da sam te ja napravio nacionalistom... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 15:47 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..evo ti odgovor .tri tacke




    ...


zasto bas tri...a mene naziva cetnikom... 13.gif 13.gif 13.gif (tri smajlija)...vjetre srbine , srbija je uz Tebe... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 15:52 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    PS. ... Forrza je tvoj pandan. Samo shto je on malo iskreniji i ne krije svoje misli. 01.gif


a sta ako je forrza u stvari vEtar...teorija zavjere...sahbaz...tri tacke... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 15:55 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    iako nisam u toku, izgleda da ce prowler biti ohladjen jedno 2 hefte.
    razlog: psovanje familije. iako nisam vidio tu poruku vidio sam raspravu na moderima o tome.
    prowler ja sam te vec opomeno pred hladjenje a ti opet nastavio. samo je pitanje trenutka kada ces biti ohladjen.


tana , ne volim spijati...ali procitaj post staroga gada koji je isprovocirao prowlera...gdje mu udara na privatnost...ako ce se prowler kazniti onda treba i staroga gada kazniti...nije mu prvi put da udara na neciju privatnost...meni je licno hinjska provokacija staroga gada milion puta gora od psovki izrecenih u afektu...

09-14-2017 15:58 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    Stari ..nazalost nije on jedini koji nama spocitaje SDA na forumima cim stanemo u odbranu ili na stranu jedngo naroda ,cim to uradimo na taj nacin nama prisivaju ekstremizam stranke SDA ,ja se slomi pricajuci da ja nemam nista sa SDA ,ako se neko od Bosnjaka odnsno Muslimana vise posro ridjobradom po glavi ili opsudio njegoce poteze onda sam bio ja ,tako i ti licno ..oni uporno ponavljaju istu stvar ,SDA nacionalista pa im ta etiketa ide do mudzahedina ..ja ne vidjo a niti prcita da se ovaj Momak Provler nasro toliko po glavi Miloshevicu kao ja Aliji ili Dodiku kao ja Baketu ..uptan zasto se ne sere njima po glavi on kaze da ga nije briga ,kad su u pitanju Bonsnje i SDA ili ja licno tada ga interesuje samo SDA i njih osudjuje ..pa sta je to vec prikriveni srpski nacionalista odnsono sovinista


vjetre ti si glup...niko ti ne kaze da si ti sda-ovac...samo da si nacionalista kao i oni...i da si isfrustriran kao i oni...i da mrzis druge kao i oni...i da (jako moguce i nesvjesno) sprovodis njihovu politiku ovde na forumu...zavadjas...optuzujes druge da rade protiv BiH...dovodis u pitanje safine postene namjere i smjestas mu da on to sve radi iz interesa i zbog novca...to je jadan ne bio , najgora sda-ovska propaganda...a to sto ti deklarativno nisi za sda govori samo da si glup ili da ne kontas nista...kontas?...ma kontas ti kurac TVOJ... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 16:04 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Ma nije bas sve to tako .
    Nemere se psovati ,nije fino , niti kulturno i
    nisi (valjda) izcapljine.
    Ja poslije rata 96/97 "mislio" malo do buraza u Swerige
    ono kontam ,buraz, familija a oni hladan tus NE,NE
    brader ti nije familija -puno mi trebalo da skontam te relacije '
    To mi stvarno sa zdravstvenom situacijom nije jasno
    pa nema valjda neko tvoj zdravstveni karton i stati znam jos sta.
    Al opet sve u svemu psovanje NE,ne nikako -i nekada te bude sram
    barem nas starijih .
    Znam ja to "nase psovanje" ali neznas covjeka -u tome je fazon.
    Proci ce dva tedna kao dlan o dlan a ti ces se vratiti ponovo medju nas
    jer ti svoju sudbinu drzis u svojim rukama ,ti si svoj majstor ,
    odes /vatis se -bas ko Hamush.
    I nemoj u buduce da se ufuravas da si neko i nesto na ovom forumu
    ti si niko i nista -bas kao sto smo i svi .jel tako.
    Haj odo malo istrcati a i tebi bi bilo bolje dolaze vam kisni
    oblaci od IRME ,malo do parkushe.


kepleru , ovo je bilo JAAAAAKKKOOOOOOOOOOO duboko...evo sam se najezio...mogu misliti kako se sada prowler zamislio...sjedi i drzi sudbinu u svojim rukama...jaoooooooooo... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 16:07 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Stecak ,kako se vishe Amerima ne zalije u glavu posle ovih oluja da one kuce vise ne grade od papira daske i gipsani ploca ...ko sve ono plati posle oluje .. mislim da osiguiravajuce kuce isplacuju nadoknade posle prirodni katastrofa ,ako isplacuju onda bi to osiguranje bilo jako visoko ..recimo kod nas avio kmpanije nisu iplacivale nadoknade kad su letovi bili otkazani zbog onoga vulkana koji je ispusto velike kolicine pepela i avioni nisu letili zbog sigurnosti ,te otkazane letove nisu refundirali na osnovu osiguranja ,ja svaki put kad kupim kartu ja platim osiguranje za taj let .er ,ogu zakasnit ,moze se desiti neka nesreca na putu ,mogu se razboliti ili dosta toga ,te letove zbog pepela nisu refundirali


a ovo je jos dublje...auuuuu...frojd ne zeli da ga kepler zasjeni dubinom njegovog briljantnog uma...imperija uzvraca udarac...frojd se sEtio trosnih kuca...frojd razmislja...frojd nije nacionalista...to su samo zlobni ljudi koji to tvrde...i cetnici...i ustase...i balije...i gaVinca... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 16:13 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..svasta covjek napisa a ne rece nista

..forzzu i jos tri lika si naveo da mene nazivaju nacionalistom

..nemas ih vishe ,dzaba se napinjes i zile ti skacu na vratu isto kao kad seres .



..evo ti sad 4 smajila i u budice ces ih toliko dobivati

..da nekazes da sam ti rekao da si Cetnik ,to nisam nikad rekao 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-14-2017 16:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od STECAK:

      Stvarno ja "vidim" prowela zajapurenog ,
      jeca, crven u licu sav u behutu.
      kanite se vise co'jeka.
    Ne... Evo jedem zeljanicu...malo milerama ....


pa zar srbi jedu zeljanice...a meni vjetar rekao da pored janjadi srbi ne jedu ni zeljanice...zato sto su iznutra zelene... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 16:17 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..svasta covjek napisa a ne rece nista

    ..forzzu i jos tri lika si naveo da mene nazivaju nacionalistom

    ..nemas ih vishe ,dzaba se napinjes i zile ti skacu na vratu isto kao kad seres .



    ..evo ti sad 4 smajila i u budice ces ih toliko dobivati

    ..da nekazes da sam ti rekao da si Cetnik ,to nisam nikad rekao 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


jasta sam se napeo...evo puknut cu...pa jadan ne bio , odavno se nisam ovoliko smijao...ovim tvojim glupostima...i gadostima na moj racun...
nego slusaj...bio sam prosle godine na zlatiboru i jeo pravo dobru janjetinu...bilo tu par hiljada cetnika (hocu reci srba , ali ne znam hoces li me razumjeti)...i svi jeli jagnjetinu...pa mi sad nije jasno...Jesu li to bili lazni srbi (cetnici po tebi) ili sam se ja zajebao i nisam bio na zlatiboru (a bio sam)...i da li je Gojko (iz jablanice...da mu bog dobru dushu prosti) onda bio hrvatski spijun i dupli agent koji je janjad koja se nisu jela u srbiji uvaljivao nama i hrvatima...takve me misli muce... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 16:26 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    Ja da se pitam ..ohladio bih vas trojicu...jer se sa njim valjate u blatu.. 19.gif


ti se nigdje ne pitas...pa ni ovde...nego kako cemo Tebe zvati...evo imamo frojda , junga i keplera...oni su lazni psihijatri i filozofi...
ti bi mogao biti...ti bi mogao biti...nosferatu...ti si mali ruzni nosferatu... 10.gif

09-14-2017 16:30 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

          citat od Stari Grad:

            citat od prowler2:

              citat od STECAK:

            Stvarno ja "vidim" prowela zajapurenog ,
            jeca, crven u licu sav u behutu.
            kanite se vise co'jeka.



          Ne... Evo jedem zeljanicu...malo milerama ....





        zar može tvoj stomak svariti

        nešto tako zeleno...



        -
      Evo opet....hahaha. Da sam ko vjetar odma bi ovo kvalifikovao kao medjunacionalna mrznja. Vjetre bola shto ne odgovori na moj post oko jagnjetine i loja ???? Nema se shta rechi ili chekash upustva STAROGGADA???



    da ponovim pitanje:

    zar može tvoj stomak svariti

    nešto tako zeleno...



    -


propade mi fora...sa zelenom zeljanicom...jebat ga...kad citam po redu...

PS. junze , eno se nosferatu opet upisao u gace...de mu bolan pomozi...malo psihoterapije...cikacaka i eto ga ...pomozi dEtetu...da prestane piskiti...mozda prestane i baliti...

09-14-2017 16:33 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto se tice ratovanja i ratova da ti samo na ovo odgovorim
..svi ratovi u svjetu nisu moji ratovi i kad bi mogao ja bi svoju guzicu ii guzice mojih najblizi izvukao iz svakoga rata ,vi ga vodite i ginite za necije ideale i niko vam ne brani ..da nije Alija imao ideala mogao je spasiti Bosnu od rata ..za necije ideale uvjek ginu budale ,posto nisam i ne zelim da budem tolika budala ja kazem da ratovi moji nisu ..koju danas ili privilegiju imaju oni koji su ratovali i jos pri tome izgubili nogu ili ruku i postali ratni vojni ionvalidi i koji su ostali u Bosni ,ne umiru vec crkaju i zive na granici egzistencije i svaki dan imaju rat sa svojim stomacima i boreci se sa bolestima i strajkuju ispred zgrade predsednistva i kome strajkuju da mi je samo znati ,valjda onima za koje su se i borili ..jeli sam za tako nesto trebao truhnuti u rovovima i biti topovsko meso ..samo ti pusku na rame i polako niza stranu ,na tome ti nimalo ne zavidim .
..na zidovima se cesto pisalo hvala ti mama sto nisam Srbin ili hvala ti mama sto nisam Musliman ili Hrvat ,ja danas kazem sa ponosom ..hvala ti mama sto nikog nisam ubio ili sto ni jedan metak nije izasao iz moje puske ..eto vama taj ponos pa se dicite ne zavdim ni tebi a ni svima onima koji su to htjeli ili na zalasto morali .
..ratovi se vode iskljucivo za stotnjak ljudi u svakoj drzavi koliko ima clanova neke vlade i njihova predsednika i cjei narod bude uvucen zbog njihovi ideala .
..sta mislis da sutra bude rat na Balkanu ponovo ,izgleda da bi ga ti sam vodio i ne bi imao kome dole da odes ,jer gotovo svi bi nekud pobjegli i ko bi ti ratovo danas ili za koga bi to ratovo neko
..Danasnji predsednik Bake sjedio je u Babinu kabinetu u trezoru a clanovi njegove uze porodice su bili vani po Evropi ,trebao sam ja da ratujem da bi on danas mezio hurme i jeo baklavu i govorio uh uh elhamdulillah jarabi tebi sucur ili da meni dodje na mezar i da kaze el fatiha ..evo kurac svakome za koga bi ja i kome bi ja dao svoj zivot ..ti ratuj i dalje ako bude trebalo niko ti ne brani a ja cu te sokolit

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 16:43.

09-14-2017 16:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

      ..ganda ti uvjek nesto kazes sasvim drugo pa onda kazes nisam mislio tako ,ne moze tako .misliti i srati nije isto i razlikuje se od odnoga sto napsies ..sta ti mislis to je tesko znati posle napisanog


    Sta ja napisem i mislim je moja stvar.
    Kako ti to shvatis i tumacis je tvoja.
    Sad, sto ja nemam potrebe da toliko pisem i pravdam se tebi i bolesniku, to ulazi u sferu shvatanja svijeta, poretka i stajalista. Kako ti mene shvatas je meni u biti nevazno. Kako onaj bolesnik laze, izvrce i izmislja je isto toliko nevazno. Puno vise govori o njemu vec o meni.
    Ti, kao i svako drugi, ima svoja vrednovanja i osnovu na kojoj stoji. Iz tih vrednovanja dolaze postupci i rijeci. Kako ih mi shvatamo, tumacimo i reagujemo na njih je individualno. Ista recenica budi razlicite osjecaje kod razlicitih ljudi u razlicito vrijeme. To sto je neko glup, neko bolestan a neko nerazumljiv, sto neko ima jedan ili drugi svjetonazor, drugacije vjerovanje ili ideologiju, znaci da postoji puno vise pogleda i tumacenja iste stvari.
    Moje izjednacavanje tebe sa cetnicima i ustasama, koje ti spominjes, nije na bazi persone, vec na bazi ponasanja. Sta hocu reci? Ponasas se kao i oni koje redovno kritikujes i o kome pises.
    Pravo ti budi na to...


e jos kad bi frojd ovo razumio...gandalf , ovo ti je u domenu "uzalud vam trud sviraci"...probaj sa tri recenice i puno smajlija...
13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 16:40 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 88 89 90 [91] 92 93 94 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com