Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 93 94 95 [96] 97 98 99 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    "Tarik Haveriæ: Razlog je moje osjeæanje da taj „ogled o jednom historijski fiksiranom mentalitetu“
    zapravo ne govori samo o samorazumijevanju bosanskog muslimanskog subjekta, tj. o Bošnjacima
    (iako je o njima uglavnom rijeè). I zadovoljan sam što su prvi prikazivaèi to prepoznali: Ðorðe
    Krajišnik potvrðuje da knjiga, „bez obzira na èinjenicu što se bavi bosanskim muslimanskim
    subjektom, neizostavno cilja i na sve druge kolektivistièke subjekte i njihove fantazme oko nas“, a
    Ivica Ðikiæ smatra da se ona ne tièe samo bosanskihkolektivnih subjekata, kada kaže da Kritika
    bosanskog uma, „analizirajuæi kako ’bosanski muslimanski subjekt’ spoznaje i tumaèi svijet i svoj
    položaj u njemu, precizno detektira i neke od kljuènih deformacija današnjeg hrvatskog i srpskog
    društva“."




..jeli nam ovu knjigu gaVinca Balijagic preporucuje

..nece te mi vjerovati prvo sto sam pomsilio da je upravo ovakvog sdrzaja




..znam ja sta gaVincu razveseljaje i koja tematika ..samo nek je fokus krivnje na muslimane 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2017 17:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Gavinca nemam potrebe ni vise ni manje da citam a ni da pishem ,sasvim dovoljno razumijem i dovoljno znam sta zelim reci i napisati ..to sto ti bjezis ili ne zelis da cujes to sto ja pisem pa se sad hvatas za zarez tacku ili dovotacku i meni dajes packe to ti macku pod rep stavi ..hvalili mi slovo ,jebe me se ..kad vidim da mi hvali mene nije sramota doci ni sutra pa poraviti taj tekst i dopisati neko slovo ..nemam ja od toga kompleksa pisanja kao ti 13.gif ..vi gimnazijalci ste imali kompleks izrazavanja u pisaanju ,nas strukovne skole nisu nikad pritiskale i opterecivale lijepim pisanjem il literarnom sekcijom


vidiš da lik nema odgovora na više od pola postova ovdje i na pitanja koja su mu postavljena,
nego naðe izgovor i pokupi se podvijenog repa kad vidi da mu nije nakana prošla...

stavljanje govana u usta drugima i branjenje zapjenjenih likova koji psuju mater ovdje drugima,
kao u onom citiranom postu od @prowler2, to je njegov intelektualni domet i doseg... toliko
daleko može dobaciti, kad ga konfrontiraš njegovim vlastitim citatima i citatima od onih šovinista
s kojima puše u tikvu, onda se poène cerekati ovdje, uvijek na isti naèin, podvije rep, kaže da se šalio
i pokupi prnje...

...onda se pojavi nakon koji dan i poène opet po starom, kao da se ništa nije dogodilo...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 17:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od Stari Grad:

      "Tarik Haveriæ: Razlog je moje osjeæanje da taj „ogled o jednom historijski fiksiranom mentalitetu“
      zapravo ne govori samo o samorazumijevanju bosanskog muslimanskog subjekta, tj. o Bošnjacima
      (iako je o njima uglavnom rijeè). I zadovoljan sam što su prvi prikazivaèi to prepoznali: Ðorðe
      Krajišnik potvrðuje da knjiga, „bez obzira na èinjenicu što se bavi bosanskim muslimanskim
      subjektom, neizostavno cilja i na sve druge kolektivistièke subjekte i njihove fantazme oko nas“, a
      Ivica Ðikiæ smatra da se ona ne tièe samo bosanskihkolektivnih subjekata, kada kaže da Kritika
      bosanskog uma, „analizirajuæi kako ’bosanski muslimanski subjekt’ spoznaje i tumaèi svijet i svoj
      položaj u njemu, precizno detektira i neke od kljuènih deformacija današnjeg hrvatskog i srpskog
      društva“."




    ..jeli nam ovu knjigu gaVinca Balijagic preporucuje

    ..nece te mi vjerovati prvo sto sam pomsilio da je upravo ovakvog sdrzaja




    ..znam ja sta gaVincu razveseljaje i koja tematika ..samo nek je fokus krivnje na muslimane 13.gif 13.gif



Vidiš da i sam autor govori da ta knjiga cilja i na druge stvari, ali to on nikad neæe reæi kad
navodi tu knjigu, reæi æe samo ono što bi trebalo fol odgovarati njegovoj tezi...

... sam sebe u nogu.. što se kaže...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 17:54 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta rece gaVinca i osta ziv ,da nije nikada komentariso Gandu i njegovu temu 13.gif 13.gif 13.gif


..ovo je bilo za zutu majicu tour de france


..haj gaVinca sjedi jeda i mrs u cosak ,za laz 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2017 17:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vi jos sa ovim tendzerasem/tevsijasem..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

09-15-2017 17:56 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:



    vidim ja da ti ne kontas ovo direktno-indirektno , ili se pravis da ne kontas...prije ce biti ovo drugo...

      sto se tice te price o markalama , nemoj opet da LAZES...ja nikada nisam komentarisao tu temu...
      nemoj frojde lagIti...nije to fino...narast ce ti rep...
    13.gif 13.gif 13.gif





inaèe, ranije, kad se pjenilo oko usta i ljepilo drugima kako oni navodno ignorišu tuðe argumente:

      citat od garinca:


    ti insinuiras stvari i
      gandalfu...eno covjek fino kaze da se njegv pogled na dogadjaje na markalama uopste ne razlikuje od zvanicne varijante ...




Svijetla obraza da on nije ništa nikad prohaberio o gandalfovoj temi o markalama...
golemo...

To što je gandalf našao za shodno da naljepi tu temu, pa je povukao, a zna se dobro u kakvom je
duhu ista postavljena, a samo pokretaš zna što je povuèena, o èitavom kontekstu ni habera...

Prvo direktna laž, o tom da nije komentarisao,
onda laž na laž o tom kako neko ignoriše i insinuira gandalfu nešto šta fol gandalf ne piše...

... s ovakvima nam je svijetla buduænost...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-15-2017 u 19:14.

09-15-2017 18:25 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sam je komentariso da Gandaf nije mislio tako ,komentariso temu a nije je ni vidio jer je ista bila povucena ..pa sam ja gaVinci napiso kako mozes nesto tako napisati sta je ko mislio a nisi ni vidio temu i da mislit i srat i nesto napisati nije isto ..zaboravi on to da je bilo kad nesto rekao ,onda kad neko nesto napise onda ti stavi ono sto on misli da si ti nesto htjeo reci ,kao meni danas da sam ja htjeo reci da je Hujka i Svabo i ostali poginuli kao budale za ideale ..nigdje veze sa vezom ,ja piso samo o sebi i o mojim pogledima na ratove ..tako on izvuce nesto iz konteksta teme i okrene vodu na svoj mlin ,majsor je jednog takvog bolesnog pisanja i tu mi skidam kapu ..sam sebi skace u njedra ,to samo on moze i vise niko

..Pravimostarac ..neka nas jois malo sa tepsijasem i tendzerasem

..neka masti bradu nama ne smeta 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 21:11.

09-15-2017 20:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Dali bi bilo dobro i moralno ili ljudski da ja donesem ovde temu o Jasenovcu o stradnaju Srba i Jevreja i postavim teroiju dali mislite da je u Jasenovcu sradalo samo par stotina srba i par stotina Jevreja a da a ostatak stradali je bio sasvim slucajan i da su se sami izmedju sebe poubijali ..kakakv bi ja to bio covjek i sad bi neko trebao reci sta sam ja mislio sa tom temom

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2017 20:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..vidi nema Provlera

..jeli ga ovo Tana u frizider ubacio



13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2017 20:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

polako, on je po amerièkom vremenu, osvanuæe kuga ovdje, ne boj se...

govninèa kaže da mu drugi zadiru u privatnost; on je sam naveo ko je i èime se bavi
i sve detalje javno na forumu, i to u jednom svom postu.

Nit ga je ko pitao ni je iko to tražio od njega, naveo je to samo da bi time potkrijepio svoje
"argumente" i protivrjeèio ostalima tada prisutnima na forumu.

Ovdje, s druge strane, prijeti ovdje drugima da æe èitav njihov dosije razdijeliti
gdje stigne; tada, kada on zadire i kad provrel zadire drugima u privatnost, to se ništa ne pika,

sve su to kompleksaši, mutikaše i jeftini spletkaroši.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-15-2017 u 21:15.

09-15-2017 20:43 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od prowler2:

          citat od STECAK:

        Stvarno ja "vidim" prowela zajapurenog ,
        jeca, crven u licu sav u behutu.
        kanite se vise co'jeka.
      Ne... Evo jedem zeljanicu...malo milerama ....


    pa zar srbi jedu zeljanice...a meni vjetar rekao da pored janjadi srbi ne jedu ni zeljanice...zato sto su iznutra zelene... 13.gif 13.gif 13.gif
ahhaha . Optuzi me bez i jednog dokaza ili mog posta da ne volim janjetinu i da mi loj smrdi.....Vjerovatno se mota po chetnichkim forumima pa mu se malo zamutilo u mozgu. Ali shta da radimo. Vjetar je Vjetar.

09-15-2017 21:53 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ,,on jadan nezna da mu ja to ne zamjerim i da me boli briga sto je on takav i ne bi mu to nikad rekao u lice i pored toga sto bi ga vidio takvoga ,gledo sam i gore karakteristike ili odlike ljudi pa me se nije bilo briga i nisu me se doticale ,sto se mene ne dotice ja ne diram takve sto su oni takvi ili drugaciji od mene vec da mene ne mezi i ne naziva pogrdnim imenom koje za mene ne ide uz moj lik ili moj svjeto nadzor jer ja takv ne mogu da budem i da postanem kao sto ti kazes jer nisam nikad bio to i u mojoj kuci se nikada o mrznji prema drugim narodima ili religijama nije pricalo ,Mostarac jesama do jaja i sa pedigreom i sa svim manama i vrlinama a nacionalista nisam ,moje zlo prema njemu je jedino sto kazem da 90 posto Srba i Hrvata ne zele BiH ,gdje on sad tu vidi u meni nacionalsitu ili da ja pokazujem mrznju prema tih 90 posto ,mrzim zlikovce iz bilo kojeg naroda na svjetiu i prema njima gajim mrznju i sve sto se moze najgore pozeliti , mozda on ne moze ili nezna da da prihvati sto sam ja po mome mishljenju realan a imam pravo na moje mishljenje kao sto on to Gandi odobraje i aplaudira a mene jebe i prishiva mi nacionalizam ,sve to radi iz razloga sto sam ja vec ranije piso o njemu i to je jedino sto on moze ili sto zna da bi sebe negdje uslihto ,jer on drugog razlohga i nema da nas proziva za nacionalizam vec iz razloga njegove licne reputacije ,jer drugacije mozda on ne moze saprati breme one puske koju je nosio i iz koje je puco na srbe ,sa jedne strane za njega casno i za druge ,ali eto i ja mu kazem aferim junace bez obzira na razlicite poglede o ratu i ratovanju ..danas kad je mir valja mu danas po Trebinju hodati a zna se da je bio u Armiji i sta sad ,sad treba da usledi pomirenje i da se kaze eto puco ti na mene ja na tebe i 1 1 ,sad on treba da profitira i da poentira i da se dokaze malo na vecem nivou jer to nije bas dovoljno ,na kome vec na Muslimanima nazivajuci ih nacionalistima ..psihijatrisjki strucno obradjeno a licno patoloskii bolesno smisljena pozicija za njegovu guzicu ,jer sve to radi smishljeno i sa razlogom ,nije on bas naivan za svoju guzicu
Koliko toga ispisanog a ode u vjetar. De mi majketi samo reci ko to ovdje podrzava zlikovce??? Barem od ovih koji ostadoshe na forumu. Samo jedan post.... Priupitaj tvog dudku da ti izvadi te postove. Mojne mi se prenemagati kao shto se prenemazesh u gornjem postu. Sve nekako repetitorski ponavljash nekakve floskule. De bola malo obnovi vokabular.

09-15-2017 22:24 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sta je reci ,niko da me nazove nacionalistom od prisutni clanova sa foruma

    ..doce Balijasevic a posle njega Forzza pa ce on to uraditi umjesto njih a ovi ce ostali sutiti u znak njegovoj podrsci


    ..vidis gaVinca da me niko ne nazva nacionalistom osim tebe i tvoje boluscine

    ..znaci do tebe je

    ..evo ti cetiri smajlja 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
Prikriveni mega nacionalista. Jel ti malo sad jasnije ???

09-15-2017 22:28 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

German Lutheran pastor Martin Niemöller (1892–1984)



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 23:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad ovo covjek procita sta reci i sa kime se dogovarati i pregovarati ,onda se oglasi Srbijanski ministar u znak podrske pa kaze da je RS nastala iz opasnosti od istrbljenja Srpskog naroda ..Neka mi sad neko odgovori dali Dodik prica napamet o licnoj zelji ili sto je babi milo pa joj se snilo ili na osnov mishjenja li saznanja judi koji zive u RSu odnsosno Srba ..kome ja cjelo vrijeme trubim i sviram za dzaba kurcu ..kad kazem ono sto misli Dodik ili Srpski narod tad sam mega nacionalist
..cuj da nije bilo prijetnje o istrebljenju ,suprotno od toga oni su bili ti koji su poshli da istrjebe jedan narod i u tom pohodu pocinili genocid

..eto vas tamo ne mislim vam vise iz guzice u glavu ugonit

..tepsije i tendzere preda se i libo vas racku

..idem i ja nesto klapnut ,ima baklave ostalo od Bajrama u skrinji ..hahaha


    http://avaz.ba/region/srbija/301795/dodik-ne-zelim-se-odreci-snova-da-republika-srpska-i-srbija-budu-jedno

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-16-2017 11:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ponudio bi vam hladne baklave ali je sa masla pa se bojimda se ne prolitate 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-16-2017 u 15:06.

09-16-2017 12:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kako ljudi brzo zaborave svoju muku ili kad ga prestane boliti zub i kao da vise nikoga nista ne boli i kao da se vise niko ne bori za svoj opstanak ...bilo nam je jako vazno kad bi culi da je neko izrazio podrskui susojecanje nasem stradanju u ratu i kad bi culi takvu vjest znali bi da nismo sami i ako neko to objavi u svojim zemljama da ce se desiti nesto veliko u nasu korist


    http://avaz.ba/vijesti/bih/301807/izuzetno-slab-odziv-gradana-na-protestnom-skupu-podrske-narodu-rohinja

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-16-2017 12:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
forzza
SexNepoznat

Poruka: 105

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rezultat je isti ako ponudiš vjetru avaz ili majmunu bananu.

09-16-2017 13:08 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5949
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od forzza:

    Rezultat je isti ako ponudiš vjetru avaz ili majmunu bananu.


.....forzza, bola - siguran sam da si ti taj majmun iz te prièe o majmunu i banani.....! 13.gif 13.gif
.....vjetar i Avaz pri tome nemaju udjela i nisu dio te prièe....o majmunu i banani.....! 07.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

09-16-2017 14:08 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
forzza
SexNepoznat

Poruka: 105

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko èovjek mora biti neinteligentan pa se sam sebi smijati. Ovaj ofucani æelavac prednjaèi na svim forumima u tome.

09-16-2017 14:47 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 93 94 95 [96] 97 98 99 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com