Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (100): « prva ... « prethodna 97 98 99 [100] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja

Poruka: 13052

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da mi je znati jeli pisalo u tim novinama ili tim naslovima ..Trampu Srbine 13.gif 13.gif

..jasta je vec pisalo ,kako bi bez tog moglo 13.gif 13.gif 13.gif

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

Danas, 16:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

..gdje bas na meni da se stota stranica otvori 13.gif 13.gif

Danas, 16:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

Stari ..ja sam mislo da su ovi Lordovi pametniji ,to o cemu oni danas pricaju ja to znam od 92 ,da ne govorimo iz vremena kad sam studiro i slusho predavanje na katedri kod velikog poznavaoca nasi naroda Djotuna ,sedamdeseti i osamdeseti godina proshlog vjeka ..sve sto nam je rekao tad bio je u pravu i bio je veliki znalac i poznavalac ..ako nista drugo naucio me u kojem pravcu da gledam i kako da im prepoznam namjere ,on je tad rekao da se Srbi i Hrvati u BiH bude sa pogledima na Beograd i Zagreb i jako im je bitno kakvo ce vrijeme tamo da bude vec tu gdje zive .

Danas, 16:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

..evo kad dodje Forzza neka vidi sta je picka a ne on 13.gif 13.gif

http://avaz.ba/zabava/zanimljivosti/3028...-svojim-slikama

Danas, 17:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (100): « prva ... « prethodna 97 98 99 [100] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com