Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 100 101 102 [103] 104 105 106 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

      ..Moj ganda kako bi tek lago da nema ovo zapisano sto si napiso .

      .. 21.gif 21.gif


    Ko ponovo laze... 21.gif 21.gif 21.gif




..jeli se odnosilo na mene da sam bolesnik

..jok eto na tebe je ..bolan jeli isto po shiji ili po vratu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 11:32 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..sad bi ja volio da neko bude toliko pametan i kaze kako sa Dodikom pregovarat ,kaze gaVinca da bi on pregovaro .

      ..ako Dodika bira narod a Dodik prica ono sto vjerovatno zna sta narod zeli da cuje onda nije tesko zakljuciti da se tu radi o istom onom procentu kojega ja stalno spominjem


    opet lazes...nisam rekao da treba sa glavonjom pregovarati nego sa opozicijom u RS...a ne ko bakir , tjerati ih dodi u ruke zabranom nekakvog "dana RS-a" ili slicno...opozicija u RS-u je dobila skoro 50% glasova na zadnjim izborima i upravo ovih dana radi dodi o glavi...juce je dodo morao da kao kakva slina izadje i Pravda se nakon sto mu je zaprjeceno sankcijama...nicija nije do zore gorila , pa nece ni njegova...

    i opet , nije dodu izabralo 99% ili 90 % srba iz rs-a...shvati to vec jednom...ako si u stanju...






..ja pricam o aktuelnoj vlasti i sa njima moras pregovarat ,bila je ista ta opozicija na vlasti pa niceg dobroga nisu donjeli BiH..Mozda ti cekas neku trecu opoziciju koja ce doci za neki desetak godina ..ni jedan sastanak se ne odrzi bez Bkate Covica i Dodika ..ja Baketa dozivljajem isto kao i njih dvojicu ,za mene nema nikakve razlike
..sa ovom opozicijom dansnjom mozes jedino pricat uz tepsiju tendzeru u kafani

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 11:40.

09-20-2017 11:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od gandalf:

          citat od vjetar:

        ..Moj ganda kako bi tek lago da nema ovo zapisano sto si napiso .

        .. 21.gif 21.gif


      Ko ponovo laze... 21.gif 21.gif 21.gif




    ..jeli se odnosilo na mene da sam bolesnik

    ..jok eto na tebe je ..bolan jeli isto po shiji ili po vratu


nije bolan...stari gad je bolesnik...ti si samo glup...i bolesnik te jamlja...za svoje bolesne ciljeve... 13.gif 13.gif 13.gif 33.gif

09-20-2017 11:39 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dobio Dodo 52 i SDS OSTATAK ,koliko je normalni ..opet dobijes 90 posto

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 11:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

        ..sad bi ja volio da neko bude toliko pametan i kaze kako sa Dodikom pregovarat ,kaze gaVinca da bi on pregovaro .

        ..ako Dodika bira narod a Dodik prica ono sto vjerovatno zna sta narod zeli da cuje onda nije tesko zakljuciti da se tu radi o istom onom procentu kojega ja stalno spominjem


      opet lazes...nisam rekao da treba sa glavonjom pregovarati nego sa opozicijom u RS...a ne ko bakir , tjerati ih dodi u ruke zabranom nekakvog "dana RS-a" ili slicno...opozicija u RS-u je dobila skoro 50% glasova na zadnjim izborima i upravo ovih dana radi dodi o glavi...juce je dodo morao da kao kakva slina izadje i Pravda se nakon sto mu je zaprjeceno sankcijama...nicija nije do zore gorila , pa nece ni njegova...

      i opet , nije dodu izabralo 99% ili 90 % srba iz rs-a...shvati to vec jednom...ako si u stanju...






    ..ja pricam o aktuelnoj vlasti i sa njima moras pregovarat ,bila je ista ta opozicija na vlasti pa niceg dobroga nisu donjeli BiH..Mozda ti cekas neku trecu opoziciju koja ce doci za neki desetak godina ..ni jedan sastanak se ne odrzi bez Bkate Covica i Dodika ..ja Baketa dozivljajem isto kao i njih dvojicu ,za mene nema nikakve razlike
    ..sa ovom opozicijom dansnjom mozes jedino pricat uz tepsiju tendzeru u kafani


opet predrasude...sa mekticem , maksimovicem ,ivanicem , crnadkom itditd se i te kako moze razgovarati...nalaziti zajednicke interese...
ali kako to objasniti tebi koji u svakom srbinu vidi prvo cetnika... 13.gif

09-20-2017 11:43 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..dobio Dodo 52 i SDS OSTATAK ,koliko je normalni ..opet dobijes 90 posto


evo , recimo , mektic je u sds-u...za mene je on skroz "normalan"...i kao covjek i kao politicar...za Tebe vjerovatno cetnik...jer boga ti ...on je u sds-u...to je ta logika...moj frojde...citaj haverica...

09-20-2017 11:47 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta ces sa Covicem pregovarat ,da im dash treci entitet ,Covic nema opoziciju 13.gif 13.gif 13.gif ..kod njih su svi za jednog jedan za sve .

..moj gaVinca jesi naivan ..sa nacionalistima nema pregovora ..jer oni ispred svega stavljaju nacionalno pitanje na sto pa tek onda gradjansko a gradjanske drzave nema i nece je sa njima biti ,to je proces koji mora sam narod da svati i ako svati ,kad dotakne samo dno zivota i da prodje pakao a vec ga na neki nacin prolaze ...tad jedino mozes ocekivat neke pomake ,dotle ce za nekih desetak godina iz BiH da se iseli najmanje milion stanvnika u EU jer dole za normalne i mlade ljude nema ni zivota a ni perspektive

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 11:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..dobio Dodo 52 i SDS OSTATAK ,koliko je normalni ..opet dobijes 90 posto


    evo , recimo , mektic je u sds-u...za mene je on skroz "normalan"...i kao covjek i kao politicar...za Tebe vjerovatno cetnik...jer boga ti ...on je u sds-u...to je ta logika...moj frojde...citaj haverica...




..grijesis u procjeni ,mektic je za mene skroz pozitivan i normalan covjek i politicar ,Mektic je sad za sad u onih 10 % koje ja spominjem ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 11:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Mirko Sarovic je isto dobar covjek i politicar ,vise dao za BiH vec svi politicari zajedno a nije Cetnik ..ima 10 posto politicara iz RSa koji su normalni a sve ostalo je govno ..ja ti sigurno i odgovorno tvrdima da Dodo raspise referendum ,to se nece desiti jer mu nece dati medjunarodna zajednica i da bi taj treferendum prosho blizu devedeset posto sa pitanjem dali srbi RSa zele da se pripoje Srbiji ..koja budala to ne bi zelila ..da je i Muslimanima Turska granica sigruno da bi takav referendum proso i kod muslimana

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 11:59.

09-20-2017 11:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

        ..dobio Dodo 52 i SDS OSTATAK ,koliko je normalni ..opet dobijes 90 posto


      evo , recimo , mektic je u sds-u...za mene je on skroz "normalan"...i kao covjek i kao politicar...za Tebe vjerovatno cetnik...jer boga ti ...on je u sds-u...to je ta logika...moj frojde...citaj haverica...




    ..grijesis u procjeni ,mektic je za mene skroz pozitivan i normalan covjek i politicar ,Mektic je sad za sad u onih 10 % koje ja spominjem ..


ne valja ti matematika...prvo si sve sds-ovce pakirao sa dodom u isti kos a sada bi mektica u ovih tvojih 10%...A ON SDS-OVAC...IZBRAN OD SDS-OVACA...nesto se ne uklapa...

09-20-2017 11:59 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..gaVinca nadji mi ti vise od 10% Politicara Srba kojima je politicka opcija BiH

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 12:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

          citat od garinca:

            citat od vjetar:

          ..dobio Dodo 52 i SDS OSTATAK ,koliko je normalni ..opet dobijes 90 posto


        evo , recimo , mektic je u sds-u...za mene je on skroz "normalan"...i kao covjek i kao politicar...za Tebe vjerovatno cetnik...jer boga ti ...on je u sds-u...to je ta logika...moj frojde...citaj haverica...




      ..grijesis u procjeni ,mektic je za mene skroz pozitivan i normalan covjek i politicar ,Mektic je sad za sad u onih 10 % koje ja spominjem ..


    ne valja ti matematika...prvo si sve sds-ovce pakirao sa dodom u isti kos a sada bi mektica u ovih tvojih 10%...A ON SDS-OVAC...IZBRAN OD SDS-OVACA...nesto se ne uklapa...





..hoces ti sad da kazes da su svi SDSovci kao Mektic

..ja bi volio da mi kazes na kraju u da se salis ako tako mislis

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 12:05.

09-20-2017 12:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Mirko Sarovic je isto dobar covjek i politicar ,vise dao za BiH vec svi politicari zajedno a nije Cetnik ..ima 10 posto politicara iz RSa koji su normalni a sve ostalo je govno ..ja ti sigurno i odgovorno tvrdima da Dodo raspise referendum ,to se nece desiti jer mu nece dati medjunarodna zajednica i da bi taj treferendum prosho blizu devedeset posto sa pitanjem dali srbi RSa zele da se pripoje Srbiji ..koja budala to ne bi zelila ..da je i Muslimanima Turska granica sigruno da bi takav referendum proso i kod muslimana


evo sve da je i Ovako kako kazes...to opet ne znaci da 90% srba nije za saradnju u okviru BiH...jednako vazi i za hrvate...to sto se babi snilo , to je druga stvar...ali i ti sto bi mozda glasali na referendumu , dok zive u BiH , zele da zive u normalnoj drzavi ,sa dobrom ekonomijom , da imaju normalno zdravstvo , skolstvo , da im djece rastu u miru itditd...a to se samo saradnjom i dogovorom moze postici...ti vjetre citavo vrijeme brkas jabuke i kruske...

09-20-2017 12:04 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

            citat od garinca:

              citat od vjetar:

            ..dobio Dodo 52 i SDS OSTATAK ,koliko je normalni ..opet dobijes 90 posto


          evo , recimo , mektic je u sds-u...za mene je on skroz "normalan"...i kao covjek i kao politicar...za Tebe vjerovatno cetnik...jer boga ti ...on je u sds-u...to je ta logika...moj frojde...citaj haverica...




        ..grijesis u procjeni ,mektic je za mene skroz pozitivan i normalan covjek i politicar ,Mektic je sad za sad u onih 10 % koje ja spominjem ..


      ne valja ti matematika...prvo si sve sds-ovce pakirao sa dodom u isti kos a sada bi mektica u ovih tvojih 10%...A ON SDS-OVAC...IZBRAN OD SDS-OVACA...nesto se ne uklapa...





    ..hoces ti sad da kazes da su svi SDSovci kao Mektic

    ..ja bi volio da mi kazes na karaju da se salis ako tako mislis


nisu...ali ga je neko morao izabrati...kontas?...ma kontas ti kuvac tvoj... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

09-20-2017 12:05 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..pod kojim uslovima bi ovi ostali bili za saradnju osim ove dvojice ,halo gaVinca za 25 godina pojavila se dva covjeka i ti sad pravis kule od karata po bIh sa dva covjeka


..de sta bi im to ti ponudio da oni ostanu u BiH ,znam unaprijed ali de napisi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 12:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da su znali iz SDS da ce biti ovakav ne bi ga izabrali ..nisi gledo kako su se nedavno obrushili na njega kad je prico vic na racun karadzica i mladica 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 12:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..znam ja da ti zivis u zelji i nadi da BiH bude drzava ,pa iz te zelje dao bi na racun Muslimana i njihove vlasti iso do granice nacionalne manjine u vlasti samo da Hrvati i Srbi ostanu u istoj ,kao sto smo do sada govorili i sto je tacno muslimani vladaju ili participiraju u vlasti sa 1/3 vlasti ,trebalo bi to sad spustiti na 1/5 ili jos manje da po jedan dio kolaca od vlasti damo i srbima i hrvatima u federaciji da bi nam ovce bile na broju ..tad bi oni sigurno ostali ,struju nam srbija sa Drine uzima kako hoce a Hrvatska isto tako radi sta hoce ,gdje u svemu tome BiH .
..gaVinca nema pregovora ni sa SDA ,SDS i HDZ,to zaboravi ..kad ce da biude to se nezna ..dok ne otpanu sami mozda jedino tad .

..kad je Mujo isho kod doktora jer su mu poplavila bila jaja od farmerica i doktor reko treba to odstraniti ,ode kod drugog ista dijagnoza ,kod treceg doktora koji kaze ma ni govora odstrraniti ,mujo sav sretan pocne ljubit doktora ,medjutim doktor nije do kraja rekao dijganozu koja je glasila otpast ce samo ,moram da karikiram i vic i stanje u drzavi i da kazem dok neotpanu svi ovi politicari dotle ce stanje da bude ovakvo kakvo jeste i nemamo se ptorebe natezati ni u raspravi a ni u idejama kako rjesiti ili kako ustorjiti BiH kao drzavu ,gaVinca BiH nema i toga moras biti svjestan i to je realnost ,sad naravno da je lijepo kao ti gurnuti glavu pod pijesak ili tepih i nadati se boljem ,to je za pshihu odlicno i jako pozeljno misliti pozitivno i nema boljeg medicinskog tretmana od toga ,tu si u pravi ,samo se bojim kad se to ne desi kako ces to da prebolis ,ja sam to stanje davno prebolio i danas nemam problem da prihvatim da BiH ne postoji kao sto i ne postoji ,ako bude lahko cu je ja prihvatit i bice mi drago ,ako je i raspracaju isto tako necu pasti u depresju ili razocarenje sto je nema ,tebi ce tad da bude malo zajebano ,haj sta te briga tepsije ce i tad mirisat bas kao i danas ,jer i ti i danas bas kao i ja prolazis ispod zastava i Hrvatske i Srbije a hodas po BiH

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 12:33.

09-20-2017 12:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjetre , tvoj problem je sto si zadrt i nacionalno isfrustriran...to te sprjecava da vidis dalje od nosa...sto se tice ovih tvojih prica i crnjaka...Ovako cu ti reci...bosne i hercegovine IMA...cak i sa bakirom , milom i covicem...a biti ce je jos vise kada dodju drugi i bolji ljudi koji ce shvatiti da nema boljeg zivota bez dogovora...a ma takvih na politickoj sceni u sva tri naroda...cak ni hrvati nisu toliko jedinstveni "u gluposti" kao sto ti to pokusavas predociti...i tu ima znacajnih pomaka i inicijativa...ali ko ce to tebi objasniti kada citas samo klix , bljesak i kurir... 13.gif

evo ti sada kompletan clanak sa "buke" o tariku havericu , iz kojega je stari gad izvukao samo jedan pasus ne bi li na svoj hinjavski i neljudski nacin pokusao da ocrni haverica a tebe navuce na tanak led da se OPET zaletis i nazoves me balijagicem...nije to nista novo , o frojde..uspjesan je stari gad u tome...a ti naivan ko mlada nevista...evo ti clanka...poznavajuci te kako razmisljas ubjedjen sam da ces se sloziti sa mnogim stvarima koje haveric kaze , a koje je shuft od starog gada "zaobisao"...opet te je...da se ne izrazavam...

    http://www.6yka.com/novost/116772/tarik-haveric-jednoumlje-je-smetalo-samo-dok-je-bilo-komunisticko

09-20-2017 17:23 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od garinca:

      fatmir alispahic je bosnjacki smiljko sagolj ili risto djogo...nekadasnji urednik "safa" koji je sirio mrznju i netrpeljivost...izraziti nacionalista , ekstremista , radikal...covjek koji je uvjek govorio i govori jezikom mrznje...on je sve ono sto safa nije...svojim djelovanjem on razbija ideju gradjanske bosne i hercegovine...neko je rekao da je on gebels radikalnih bosnjaka...potpuno tacno...


    haj se ponovo vrati pa pogledaj, ako si ikako pogledao od 3:50 to 4:20....prije nego mu poèneš ljepiti etikete..

    ...covjek koji je uvjek govorio i govori jezikom mrznje...ovo je golemo

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 17:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

          citat od garinca:

            citat od vjetar:

          ..sad bi ja volio da neko bude toliko pametan i kaze kako sa Dodikom pregovarat ,kaze gaVinca da bi on pregovaro .

          ..ako Dodika bira narod a Dodik prica ono sto vjerovatno zna sta narod zeli da cuje onda nije tesko zakljuciti da se tu radi o istom onom procentu kojega ja stalno spominjem


        opet lazes...nisam rekao da treba sa glavonjom pregovarati nego sa opozicijom u RS...a ne ko bakir , tjerati ih dodi u ruke zabranom nekakvog "dana RS-a" ili slicno...opozicija u RS-u je dobila skoro 50% glasova na zadnjim izborima i upravo ovih dana radi dodi o glavi...juce je dodo morao da kao kakva slina izadje i Pravda se nakon sto mu je zaprjeceno sankcijama...nicija nije do zore gorila , pa nece ni njegova...

        i opet , nije dodu izabralo 99% ili 90 % srba iz rs-a...shvati to vec jednom...ako si u stanju...






      ..ja pricam o aktuelnoj vlasti i sa njima moras pregovarat ,bila je ista ta opozicija na vlasti pa niceg dobroga nisu donjeli BiH..Mozda ti cekas neku trecu opoziciju koja ce doci za neki desetak godina ..ni jedan sastanak se ne odrzi bez Bkate Covica i Dodika ..ja Baketa dozivljajem isto kao i njih dvojicu ,za mene nema nikakve razlike
      ..sa ovom opozicijom dansnjom mozes jedino pricat uz tepsiju tendzeru u kafani


    opet predrasude...sa mekticem , maksimovicem ,ivanicem , crnadkom itditd se i te kako moze razgovarati...nalaziti zajednicke interese...
    ali kako to objasniti tebi koji u svakom srbinu vidi prvo cetnika... 13.gif





--lazes .to je iz tvoji usta izaslo da ja u svakom Srbinu vidim Cetnika ...opet stavljas svoje rjeci u tudja usta ,kako te nije stid vise na taj nacin prisivati etikete sagovornicima ..stari oprobani recept komunikacije ..hahaha

..nemam ja bolan gaVinca potrebe da budem isfrustriran ni po kojem pitanju ,nacionalno slobodan u zemlji u kojoj zivim veci di vremena ..sve moje vjerske potrebe i slobode omogucene su mi u mome gradu u kojem zivim ,znaci ima 5 vakata namaza da klanajam kad god hocu ako za to imam vremena i potrebu ,dzenaze umrlima i to se radi u mome gradu ..kad odem u Mostar slobodno se krecem gdje ja hocu odnosno tamo gdje ja imam zelju ja odem ...imam veliku kucu imam i stan ,,imam i dzamija u Mostaru na svakom koraku i ezan me budi i uspavljuje svako jutro ili svako vecer i zbog cega bi ja bio isfrustriran na svoje nacionalno oredjeljenje ..prije bi ja to za tebe rekao jer ti fakticki i neznas ko si a htjeo bi nesto da budes ,po budi Mate ne smeta ako ti to vishe odgovara ,ja nemam sa tim problem .sad ako se ja ne slazem sa tobom po tvojim nekim mishljenjima ja sam isfrustriran ,ja sam nacionalista ,ja sve Srbe nazivam Cetnicima ,ti si bolestan covjek u mozak i nesto ti debelo fali ,fali tebi izgleda meni ..hahaha ,nemas ti pojma kud gonis

..ti vjedva nadje 4 srbina sa kojima se moze razgovarati ,znaci to nije ni o,04 posto od onih moji deset posto ,ali eto ja dado 10 posto ,pa mi ih ti nadji ostatak do deset posto pa cemo pricati o ovome sto ti trubis ..dotle cekaj dok na kurcu nokat nikne .
..mozda ti i poznajes jos stotinjak srba iz kafane sa kojim mozes pricat o BiH ,POZNAJEM IH I JA ali to je nedovoljan broj ..recimo da da milion Srba koliko ima u BIH mozda ces naci jedno sto hiljada koji zele BiH za drzavu a sve ostale je da se pripoje Srbiji

..sa Bakirom imas Bakiristan ,Zenica Tuzla i Sarajevo i dole do Bradine i dvije ulice Miostara i ti se samo vijori zastava BiH ..NADJI MI TI ZASTAVU BiH na Sirokom Brijegu ili Trebinju kad je neki drzavni praznik ,pa cui te poljubiti u guzicu i to javno na musaali

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 18:21.

09-20-2017 17:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 100 101 102 [103] 104 105 106 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com