Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 101 102 103 [104] 105 106 107 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:


    "Tarik Haveriæ: Razlog je moje osjeæanje da taj „ogled o jednom historijski fiksiranom mentalitetu“
    zapravo ne govori samo o samorazumijevanju bosanskog muslimanskog subjekta, tj. o Bošnjacima
    (iako je o njima uglavnom rijeè). I zadovoljan sam što su prvi prikazivaèi to prepoznali:
    Ðorðe Krajišnik potvrðuje da knjiga, „bez obzira na èinjenicu što se bavi bosanskim muslimanskim
    subjektom, neizostavno cilja i na sve druge kolektivistièke subjekte i njihove fantazme oko nas“, a
    Ivica Ðikiæ smatra da se ona ne tièe samo bosanskihkolektivnih subjekata, kada kaže da Kritika
    bosanskog uma, „analizirajuæi kako ’bosanski muslimanski subjekt’ spoznaje i tumaèi svijet i svoj
    položaj u njemu, precizno detektira i neke od kljuènih deformacija današnjeg hrvatskog i srpskog
    društva“."

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 17:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    vjetre , tvoj problem je sto si zadrt i nacionalno isfrustriran...to te sprjecava da vidis dalje od nosa...sto se tice ovih tvojih prica i crnjaka...Ovako cu ti reci...bosne i hercegovine IMA...cak i sa bakirom , milom i covicem...a biti ce je jos vise kada dodju drugi i bolji ljudi koji ce shvatiti da nema boljeg zivota bez dogovora...a ma takvih na politickoj sceni u sva tri naroda...cak ni hrvati nisu toliko jedinstveni "u gluposti" kao sto ti to pokusavas predociti...i tu ima znacajnih pomaka i inicijativa...ali ko ce to tebi objasniti kada citas samo klix , bljesak i kurir... 13.gif

    evo ti sada kompletan clanak sa "buke" o tariku havericu , iz kojega je stari gad izvukao samo jedan pasus ne bi li na svoj hinjavski i neljudski nacin pokusao da ocrni haverica a tebe navuce na tanak led da se OPET zaletis i nazoves me balijagicem...nije to nista novo , o frojde..uspjesan je stari gad u tome...a ti naivan ko mlada nevista...evo ti clanka...poznavajuci te kako razmisljas ubjedjen sam da ces se sloziti sa mnogim stvarima koje haveric kaze , a koje je shuft od starog gada "zaobisao"...opet te je...da se ne izrazavam...

      http://www.6yka.com/novost/116772/tarik-haveric-jednoumlje-je-smetalo-samo-dok-je-bilo-komunisticko



..na tvoju veliku zalost ili radost BiH ima samo administrativno a u praksi ona ne postoji ..Jeli Ivanic u ime Drzave podnjeo zalbu na odluku suda u hagu na koju se zalio samo SDA a bilo je drzavno pitanje

..RS ima svoju vladu ,to jes drzavu u drzavi i ko im zabrani da odrze referendum i pored ne ustavnosti ,sta bi majstore ko ih uhapsi i ko ih sprijeci da to ne urade ..znaci drzava ne postoji ,gdje je ti vidis tu drzavu odnono na kojoj teritoriji ta drzava postoji ,odluke RS skupstine za njih su ustavne i druge ne postoje ..Jos kad bi Covicu dao Treci sa cime se ti licno slazes i on bi formiro vladu i skupstinu i to ti je kraj BiH .

..ti misli kako hoces ali ja nisam ni blizu tvoje vizije da se sa nacionalistima trguje i pregovara ,ti bi danas trgovo jedino na racun Muslmana i dogovaro se na njihov racun ja to znam odlicno kakava si ti licnost ,jer tebi rjec Mulisman ne znaci nista
..to sto ti mislis da sam ja nacionalista to je samo tvoje mishljenje a ono je cak nije ni relevantno ni za forum uz par tvoji pristalica kojima to nesto znaci ,eto imas ih samo cetiri a od toga ti je Provler veliki fan ..hahaha ,sve to ti pricas da bi eto na moj racun ko Hamdija Pozderac prigrabio za sebe neke licne ili privatne poene koje ce neko uho da cuje ,da bi mogo klapnut na miru tepsju kod Vukoje ili na Studencu u Trebinju ,jer to je krajnji domet tvog preseravanja zasto i zbog cega sam ja nacionalista ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 18:05.

09-20-2017 17:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    evo Ovako...malo sam se sa vama nashalio...

    sada cemo se opet na to vratiti...

      za ove uvrede licne prirode i stalno spominjanje moje profesije iz privatnog zivota , ja mislim da bi administratori vec jednom trebali da ga kazne...ja licno necu nikada da ga prijavljujem , jer nisam placipicka i tuzibaba kao on..



    vjetre , ti mi ne odgovaras na pitanja...kada to ucinis onda mozemo nastaviti ovu nasu nadasve intelektualnu i filozofsku dikusiju sa elementima edukacije... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    poselamite mi nosferatua i keplera...a i miliju koji stalno cuti... 10.gif



Od Milije je inaèe ovaj "ljigavi æutak"  ( © @pravimostarac ) tražio da mu se nikako više ne obraæa,
vrlo iznervirano i rezolutno, i zbog tog incidenta pojavio na ovom forumu,

Ono što je ono sam javno rekao o tom je da je
došao ovdje da odstrani vjetra, mene, i još nekoliko likova sa foruma, ili da nas- kako je on rekao
jebe kako stigne i ne stigne, postoji navod od njega samog o tom.

Ko je šta rekao o profesijama, i kada na ovom forumu, izvolite pa pogledajte:

Pogledati datum posta (12-14-2010 13:09)

    http://moforaja.com/thread.php?postid=1919996#post191999


      citat od garinca:

        citat od gandalf:

      Ja samo cekam da postave dijagnozu pa onda farmaceutsku terapiju ljudima ispranog mozga. Jer meni njihovo ponasanje pravo smeta. Ali avaj, taj projekat ostavljamo za neka bolja vremena.

      Ironiju na stranu, ali
        prvi
      dokaz da je nekome ispran mozak je sto u eventualnoj diskusiji, pri susretu sa oprecnim misljenjem, najcesce donosioca tog oprecnog misljenja pokusavaju nazivati pogrdnim imenima a potom ismijavati. (U tezim slucajevima ispranosti, ni fizicko nasilje nije iskljuceno)

      Koji je
        prvi
      dokaz da neko ima adhd?


    sta da ti kazem covjece...ja sam lijecnik...sa diplomom iz 1988.godine...dakle imam 22 godine radnog staza , i bavio sam se i internom medicinom i opstom praksom vise godina...

      a psihijatrijom se bavim vec 12 godina , od toga sedam godina kao specijalista i zadnje dvije godine kao nacelnik jedne klinike u jednoj od zapadnih drzava sa najvecim standardom zdravstvenih i psihijatrijskih usluga u evropi...djecijom psihijatrijom sam se bavio godinu dana...


    ovde sam pokusao da polemisem sa osobama koje ocito ne cjene ni psihijatriju ni moderno zdravstvo koje radi na principu iskljucive upotrebe naucnih dostignuca i eksperimentalno i empirijski (iskustveno) dokazanih metoda rada...ko ne vjeruje u to , boze moj...postoji i rade travar i homeopatija i scajentologija i ine druge alternativne grane...shiroki vam puti...niko nikoga ne tjera...moja reakcija kao strucnjaka i humaniste je bila na ove postove u pocetku , koji su bili tako iskljucivi i po meni neosnovani i potencijalno stetni za djecu sa ovim problemima...ja sam lijecio i djecu i odrasle sa adhd i sa lijekovima i sa drugim oblicima terapije...dopustite mi da kazem da u odnosu na vas (osim mozda mojavi) imam vece medicinsko znanje...e sad moguce je da je meni mozak ispran kao sto ti ovde tvrdis , ali u tom slucaju se radi samo o mozgu ispranom od svih kvazialternativnih stavova o lijecenju psihijatrijskih poremecaja koji su produkt predrasuda i neinformisanosti pojedinaca...moguce da je to moj problem...i sada definitivno vas pozdravljam i zelim vam svako dobro...i preporucujem , bez ikakvih losih namjera , da kada vi ili neko vas dobije neki zdravstveni problem , da se obratite ako ista ljudima koji se u svakodnevnoj praksi bore sa tim problemima...ova teorija o "vise ljekara iz raznih oblasti" , vjerujte mi , ne drzi...toliko od mene...zbogom...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 18:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

      vjetre , tvoj problem je sto si zadrt i nacionalno isfrustriran...to te sprjecava da vidis dalje od nosa...sto se tice ovih tvojih prica i crnjaka...Ovako cu ti reci...bosne i hercegovine IMA...cak i sa bakirom , milom i covicem...a biti ce je jos vise kada dodju drugi i bolji ljudi koji ce shvatiti da nema boljeg zivota bez dogovora...a ma takvih na politickoj sceni u sva tri naroda...cak ni hrvati nisu toliko jedinstveni "u gluposti" kao sto ti to pokusavas predociti...i tu ima znacajnih pomaka i inicijativa...ali ko ce to tebi objasniti kada citas samo klix , bljesak i kurir... 13.gif

      evo ti sada kompletan clanak sa "buke" o tariku havericu , iz kojega je stari gad izvukao samo jedan pasus ne bi li na svoj hinjavski i neljudski nacin pokusao da ocrni haverica a tebe navuce na tanak led da se OPET zaletis i nazoves me balijagicem...nije to nista novo , o frojde..uspjesan je stari gad u tome...a ti naivan ko mlada nevista...evo ti clanka...poznavajuci te kako razmisljas ubjedjen sam da ces se sloziti sa mnogim stvarima koje haveric kaze , a koje je shuft od starog gada "zaobisao"...opet te je...da se ne izrazavam...

        http://www.6yka.com/novost/116772/tarik-haveric-jednoumlje-je-smetalo-samo-dok-je-bilo-komunisticko



    ..ti misli kako hoces ali ja nisam ni blizu tvjoe vizije da se sa nacionalistima trguje i prgovara ,ti bi trgovo jedino na racun Muslmana i dogovaro se na njihov racun ja to znam odlicno kakava si ti licnost ,jer tebi rjec Mulisman ne znaci nista ,to sto ti mislis da sam ja nacionalista to je samo tvoje mishljenje a ono je cak i ne relevantno cak ni za forum uz par tvoji pristalica kojima to nesto znaci ,eto imas ih samo cetiri a od toga ti je Provler veliki fan ..hahaha ,sve to ti pricas da bi eto na moj racun ko Hamdija Pozderac prigrabio za sebe neke licne poene koje ce neko uho da cuje ,da bi mogo klapnut na miru tepsju kod Vukoje ili na Studencu u Trebinju ,jer to je krajnji domet tvog preseravanja zasto i zbog cega sam ja nacionalista ..




      citat od Stari Grad:

    Još jedna interesantna reèenica iz ovog intervjua:

    "… A posljedica svega, i to je ono što osigurava reprodukciju fašistoidnog mraka, jest da se desni
    ekstremizam uselio u prostor politièkoga centra, da je on bez ostatka normaliziran, štoviše –
    manifestira se, izmeðu ostaloga, i tako što æe sve one koji ga nazovu pravim imenom
    ozloglasiti kao ekstremiste."

    Sad se naravno postavlja pitanje gdje sve to i mi gledamo...



    -

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 18:04 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..evo kaze i Tana da je Provler Baniran

..jeli nas ovo i Tana lozi

..Tita mi ne vjerujem vam vise 13.gif 13.gif

..gledaj sad kad se Provler i veceras pojavi 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 18:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja veæ brojim minute dok provrel ne osvane ovdje i ne kaže nam "LAŽOVI"...

... on i goVNinèa su inaèe nosioci "istine" na forumu.

... mada je istina za njih vrlo rastegljiv, elastièan i fleksibilan pojam...

... goVNinèu možemo od sada zvati "gumiflex 2" ili "gumiflex priprdak"...

... njegov patron i mentor provrel je "gumiflex"

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-20-2017 u 18:39.

09-20-2017 18:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
forzza
SexNepoznat

Poruka: 105

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eto vi ste nositelji istine, lažovèine.

09-20-2017 18:42 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koka

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 18:47 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjetre, ovi na smjenu rade... ovaj se pojavi kad mu se ahbab goVNinèa izgubi odavde.

Ja sad javno pozivam goVNinèu da se u ovom trenutku pojavi i otkloni sve sumnje u to
da trenutno nisu zajedno. 07.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-20-2017 u 18:49.

09-20-2017 18:49 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od forzza:

    Eto vi ste nositelji istine, lažovèine.



..mi smo barem nesto ,sta si ti 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 18:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    vjetre, ovi na smjenu rade... ovaj se pojavi kad mu se ahbab goVNinèa izgubi odavde.

    Ja sad javno pozivam goVNinèu da se u ovom trenutku pojavi i otkloni sve sumnje u to
    da trenutno nisu zajedno. 07.gif



    -




..jebe se Vjetra i za jednog i za drugog

..neka seru ko im brani 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 18:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja samo mogu reci za gaVincu i Forzzu da me podsjecaju na goluba


..obojica vole da seru sa balkona


13.gif 13.gif


..onda im se moze pridodati i ona ..seri seri moj golube bjeli

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 18:54.

09-20-2017 18:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od Stari Grad:

      vjetre, ovi na smjenu rade... ovaj se pojavi kad mu se ahbab goVNinèa izgubi odavde.

      Ja sad javno pozivam goVNinèu da se u ovom trenutku pojavi i otkloni sve sumnje u to
      da trenutno nisu zajedno. 07.gif



      -




    ..jebe se Vjetra i za jednog i za drugog

    ..neka seru ko im brani 13.gif 13.gif



Ma nije ni u tom problem... nego meni smeta što ne seru nikad istovremeno ovdje...

... kakav je to naèin i solidarnost, ostaviti svoh Ahbaba ovdje samog, i jedan i drugi .

Zajedno su jaèi, pa eto, moja poruka im je:

Zajedno ste jaèi, goVNinèa i forzza, pojavite se sad zajedno ovdje... 07.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 18:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..gaVinca mi prica da ima BiH ..ima slazem se

..TZSA i dole malo do Bradine i dvije ulice Mostara

..ima nje administrativno u UNu ali je nema u stvarnosti i fumkcionalno a ni institucionalno ,on bi mi pregovaro i dogovaro se ..sa kim crni gaVinca ,vjedva mi naso 4 covjeka od milion Srba ,od toga je bilo barem preko 50 hiljada srpski politicara na politickoj sceni od 92 do 2017 i on mi prica o 4 lika sa kojim bi se moglo pregovarat

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 19:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ono mi je niðe veze prijedlog od goVNinèe... on bi pregovarao sa Èoviæem.

èoviæ juèe ili danas u UN-u govori kao predstavnik BiH, na bini UN-a.

on bi onda sa BiH pregovarao, tj. sam sa sobom... polupo goVNinèa lonèiæe skroz.

on bi u ime BiH pregovarao sa BiH.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 19:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja bi njega jedino postovo kao pregovaraca kad bi mi on pregovaro i ugovaro Tepsije ,tu sigureno ne bi zakazo 13.gif 13.gif ..ja bi mu tu dao povjerenje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 19:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

najsmešnije je što bi njegov adut za pregovore (koga i s kim ? )

bilo "davanje" (pazi, "davanje" ??? ) hrvatskog tv kanala hrvatima (kojim hrvatima, valjda HDZ-u)

Eto mu postavke za "pregovore" i polazne taèke..

.. prvo, toliko derogirajuæe prema èitavom hrvatskom narodu, a drugo, on u startu bira da gleda
graðane BiH kroz prizmu tri naroda, a ne kao graðane i državljane BiH... eto patriote...

da ne govorim o toj polaznoj taèki... pored sve današnje situacije, i situacije nakon rata, on
bi u pregovore ulazio prvo sa koncesijom (u èije li ime i s èijom saglasnošæu) ...

... halali pameti...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 19:33 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Moze se pregovarat o BiH naravno ,pod uslovom da se Hrvatima da HZHB i da oni sacine vladu takve zajednice i da imaju svoju skupstinu kao RS sto je ima
..da u drzvanim institucijama ima daleko manje muslimana vec sto ih danas ima i bez obzira na brojcanost naroda ili da im se da podjednako vlasti tamo gdje su i Srbi i Hrvati manjina ..to je drugi uslov
..to kad bi im se dalo tad bi oni prihvatili sa obe ruke takvu BiH ali opet pod uslovom da oni odlucuju kome ce prodati koje preduzece za male pare odnosno Hrvatskoj i Srbiji na koirstenje prirodni resursa od koji drzava nece imati gotovo nista ..
..preduzece Lasta Capljina data je na uoravljanje Krasu koji za tu firmu nije dao ni jedne marke a izvuko je milione maraka iz te firme i sve otishlo u Hrvatsku i to na racun privatni lica a ne opet drzave Hrvatske .takva drzava njima odgovara i o takvoj drzavi se da pricati
..Srbija nam muze struju sa Drine evo dvadeset i pet godina a ni jednog feninga nije uplaceno na racun drzave BiH a drzavna je firma ,takvi slucajeva imamo na stotine i Hiljade ,Dodo je prodo i Zvornik i rafinerije nafte i sta je dobila BiH ,Krac da izbije oci ,tako bi gavinca pregovaro sa njima ,bog me sacuvo njegovi pregovora 13.gif 13.gif a i Baketove brige o Mulsimanima dalje od Sarajeva ili eventualno Tuzle i Zenice odnosno BKIDZIHSTANA kako ja nazivam taj dio u kojemu vlada Bake

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-20-2017 19:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..on bi u pregovore usho sa pozicija nacionalni stranaka i njihovi zelja a nikako sa pozicije gradjanskog drustva i drzave ,onda meni prishiva nacionalizam .on bi ga samo sa svojim pregovorima legalizovo ..sad ce doci i reci da on to nije nikad rekao 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-20-2017 u 20:20.

09-20-2017 19:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... i privaliti drugima šta nisu ni rekli ni mislili...

.... "reci šta misliš, reci mu "srbine" " 13.gif

to je jedan od njegovih žešæih bisera...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-20-2017 20:08 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (109): « prva ... « prethodna 101 102 103 [104] 105 106 107 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com