Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Pri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (32): « prva ... « prethodna 27 28 29 [30] 31 32 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Šta æeš kad smo garibi i proletarijat (od glagola proletiti)

vidiš kako gosn Tepsija (sa i bez baklave, jufke, i tako toga) to fino u rukavicama radi... za razliku
od nas gariba...

nema on jednog, malo je za njega iskreni dvojac, nego fino upregne iz pozadine njih nekoliko, a oni
se slabo primaju... dok on malo ode na jahticu kod prijatelja vikendima, a onda pazi na bibi koju
hiljadu km. južnije... i na noæne klubove ...

... bolje da on misli za njih i nahajca ih nego oni za sebe...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-03-2017 22:07 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Jeboga vas dvojica isto "Lolek i Bolek"
    nidZe jedan bez drugog. 13.gif


tana hoæe referendum na donatorskom forumu...

... a mi ovdje svi zajedno ne možemo nabaciti èlanstva ni za kvoruma... 13.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-03-2017 22:08 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eto, laku noæ vam...

... ostao sam dužan gosn. Tepsiji još neka, za divno èudo od mene, kraæa zapažanja na
neke njegove opaske (ono o tom kako ko i koliko ne može bez foruma), ali to sutra...

ili nekad...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-03-2017 23:02 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Laka i ugodna noch. 33.gif

10-03-2017 23:43 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od Stari Grad:

          citat od pasha:

            citat od tana:

              citat od STECAK:

                citat od tana:

              sg, ako ti ne odgovara ova administracija ti slobodno demostrativno napusti ovaj forum.
              niko se nece pocesati po guzici za tobom.

              sto se mene tice ti si nepozeljan na moforaja.com.
              ti si jedan od rijetkih clanova koji su u mojim ocima nepozeljni ovdje.*
              ti si nepopravljivo zlobna osoba.

              *ima vas svega 3 na forumu (otkad je foruma), samo si ti od njih aktivan


            Stara latinjanska kaze
            "Novo nastaje kad staro postane teret ili opterecenje".
            da li je to tako .....ne znam ... neka pravda bude
            zdovoljena , neka pucanstvo da odluku
            referendumom ,
            zato izadjite masovno na referendum i dajte svoj glas
            stand up
            fight for you right -tana na na na .
            i tako to


          je li ti ovo aludiras da se ja skinem sa funkcije admina?
          budi musko bola pa reci otvoreno, u tebe vazda nesti zakukuljeno zamumuljeno.

          ima jednostavan nacin da se to uradi, evo vam ideje svima koji smatraju da ja ne radim svoj poso kako treba:
            platite za forum, postanite donatori, te onda na donatorskom pod-forumu pokrenete temu o meni i mojem skidanju sa funkcije. dovoljno je da vas se skupi nekoliko i bicete u vecini na donatorima. dakle ovo je vrlo jednostavan nacin da se oslobodote moje diktature. evo vas izazivam da to uradite. hajde frajeri, da vidimo da li vam je prica suplja ili nije. sve sto treba da uradite je da odvojite nekih tridesetak dolara. zar je to prevelika cijena za vasu srecu?


        eto sta sam vam rekao
        prosto kao pasulj
        kupite donatorsku kartu i udjete u drustvo velikih pa odlucite...



      Po meni bi puno bolji i pošteniji naèin bio da neki prvo priznaju sve redom svoje vlastite greške,
      (ako imaju za to kapaciteta i damara),

      ne nama ovdje (nit nas je briga nit nam je potrebno) nego sebi samima, sa sobom samima, i da se krene
      od toga.

      Nakon tog koraka, sve ovo što se piše u ovom "izazovu" (hahahaha) bi bilo samo od sebe sasvim suvišno.

      Veliki je poraz za bilo koga kad na mjestu admina nastupa ovako agitirano i na ovakav naèin prema
      èlanovima, a to nije prvi put.

      Nezrelo i djetinjasto.

      Sa trideset dolara se niti kupuje niti mjeri validnost neèijih argumenata
      niti tih trideset dolara odreðuje taènost i osnovanost STECKOVOG podjebavanja (podjebavanja
      s punim pravom i potpuno na mjestu), kog bi neko drugi malo ozbiljnije shvatio, a ne po refleksu
      pokušavao diskreditovati, diskvalifikovati, i to još time što je to ko "okolokole".
      Niðe veze s vezom, èovjek na svoj naèin i jasno govori i dijagnosticira stanje.

      Ovdje se radi kako o principijelnosti i osnovanosti neèijih stavova i primjedbi, tako i o tom da nièija
      sreæa ne leži u tom što æe tana ili pasha siæi s te neke funkcije na raèun plaæanja neke mizerne sume da bi se o tom nabilavalo na donatorskom podforumu.

      Za to su i bez toga date primjedbe vrijedne razmišljanja, a svjedoèanstvo za sebe su neki, itekako
      neprimjereni i puni zlobe i zajedljivosti, pashini nastupi i jezik, ne samo ovom prilikom,

      i tanine reakcije kad doðe do bilo kakvog dovoðenja u pitanje njegovih postupaka.

      Neko zreo bi se malo zapitao nad protokom dogaðaja ovdje, od toga kako se provrelu pustilo da divlja
      i da se iživljava po ovom forumu, jako dugo vremena, u svom svakom pojavljivanju, bez hlaðenja, i
      onda odjednom baniranje,

      kao i od momenta kad se gosn. Tepsija javio ovdje i otvoreno rekao da je on došao na temu o
      intervjuu sa Safom da se otvoreno iživljava na par èlanova na forumu, a o tom svjedoèi more stranica
      i njegovih postova, njegov jezik, rijeènik,

      a prije svega o tom svjedoèi to što taj lik non-stop radi po istom bolesnom receptu, kog su mu i drugi
      (ovdje neimenovani) zamjerili i jasno identifikovali (taj njegov ustaljeni modus operandi):

      njegova izmišljanja i proizvoljna tumaèenja o tom šta su drugi navodno rekli i mislili,
      da bi onda na osnovu toga on gradio svoje napade i "argumente" .



    Jebote triJes dolara,pa ja svaki dan odigram lotta trijes dolara ,
    a biti u nekom timu je bas kao kad igras s nekim a nema teorije da mu dodas loptu ili
    da ce ti on dodati loptu.Nekako meni ljepse iz mase , ono ko raja na stajanju ,
    neznas nikad kad ce te neko kesom u glavu.A staces tako vam "pasulj uzrasto"(jel' se ono tako reche)
    Golem i ovaj ,kakovec zvani "tepsijas" kad kaze
    parafraziram" jeste se iskekerili na mene dok me nije bilo " stoooo jel' to se nesmije
    u odsutnosti niko "oplakivati" (ne plakanje vec radnja s vodom 07.gif opaska autora 35.gif )
    pa to je poznata mostarska disciplina cim netko okrene ledja a ne da se ceka
    kad ce se nekome tako to i ulogovati .Ma hajde.


e ovde si u pravu...ovo o mostarskoj disciplini "cim neko okrene ledja"...to je uvjek bila jaca strana "praaaaaviiih mostaraca"...iliti brata...

10-11-2017 15:03 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od garinca:

          citat od Stari Grad:

            citat od STECAK:

              citat od tana:

            sg, ako ti ne odgovara ova administracija ti slobodno demostrativno napusti ovaj forum.
            niko se nece pocesati po guzici za tobom.

            sto se mene tice ti si nepozeljan na moforaja.com.
            ti si jedan od rijetkih clanova koji su u mojim ocima nepozeljni ovdje.*
            ti si nepopravljivo zlobna osoba.

            *ima vas svega 3 na forumu (otkad je foruma), samo si ti od njih aktivan


          Stara latinjanska kaze
          "Novo nastaje kad staro postane teret ili opterecenje".
          da li je to tako .....ne znam ... neka pravda bude
          zdovoljena , neka pucanstvo da odluku
          referendumom ,
          zato izadjite masovno na referendum i dajte svoj glas
          stand up
          fight for you right -tana na na na .
          i tako to



        Kitalunja na zamrlom forumu, protesti... 02.gif

        pazi ovog negativnog tretmana, èuj ti si jedan od tri... da nisam jedan od onih milion koji su
        se zahvalili i odjebali ovo zbog ureðivaèke "politike"... èitava grupa na fb, namjerno osnovana
        za druženje, svi nekad bili na forumu, danas im ni traga... hahahahaa... golemo...

        Neko je zloban što je trpio i trpi kojekakve bljuvotine i laži ovdje, a onaj koji uèestvuje
        svjesno ili nesvjesno u tom je ispravan i korektan... jes, aha... 21.gif koji licemjer...


        -


      pa pridruzi se i ti toj FB grupi... 13.gif
      budi jednom covjek i pokazi malo dostojanstva...evo ti tana ( a i pasha ) kazu da si nepozeljan...pa jadan ne bio , to ti je kao da si doshao kod nekog u goste i ovaj ti nakon vise sati mrcvarenja kaze "hajde ti fino svojoj kuci...niko te ovde ne zeli"... a ti se pravis budala i kazes "hajde kad ste navalili da ostanem , evo popit cemo jos po jednu , pa cemo vidjeti"...

      hahaha...koji si ti shuft i nekarakter...bez trunke samopostovanja...mali jado...zalost...
      hajde priznaj da ne mozes dana bez foruma...ma sta dana...ne mozes ti ni sata...e moj junze...koji si ti ovisnik...

      PS. i cuj "tepsija"...pa daj bolan , koji je to nivo...ja vama "junze i frojde" , uzdizem vas u neslucene visine... a vi meni "tepsija"...bruka brate mili...toliko seljacki i neinvetivno...bas ste one prave mostarske seljacine...i primitivci...ipak ste vi igrali flipera u dobrile... 13.gif 33.gif



    Vidim da su neki likovi ovdje stvarno neurozni...

    ... što se vidi iz salvi uvreda i pisanja u oèiglednom grèu...

    ... Nepoželjan - kome to ?

    Ovdje neko nekom došao u goste, tj. postavka je da je administracija ovdje
    veæina (znaèi njih 5-6-7) a da su ostatak foruma gosti i manjina ?
    Koja treba da se, i u tome šta i kako piše i kada i gdje pojavljuje, povinuje volji te administracije i njenih (do)muza, tj. agitatora ?

    Vidite li vi sami, ( i bez ovih uvreda od strane ovog lika koji je klasièni sluèaj narcisoidnog psihopate,
    opisanog u literaturi 1/1 onako kako je on sam sebe osvjedoèio ovdje na forumu, i drugdje na
    internetu)

    koliko ste smješni i koliko su vam nakaradni i puni grèa i upinjanja vaši nastupi ?

    Ili je nešto drugo u pitanju, da su vam neki i neko tako pogodili žicu i doveli vas do ovoga ?

    Vidite li sebe same ? Ljudi vam se smiju i ovdje se više niko ne pojavljuje.

    NIko ovdje nije došao nikom u goste, kao prvo.

    Kao drugo, nikad nisam bio u Dobrile, niti i dan danas znam gdje je ona bila, samo sam znao za to mjesto iz prièe.

    Kao treæe, ima me tamo u toj grupi na fb.
    Ta grupa je nastala upravo zbog devra s administracijom na forumu, gdje je pasha prednjaèio, i otjerao (on izmeðu ostalih, a i ponajviše) dosta fine raje s foruma.

    Kao èetvrto, jasno je bolan svakom koliko ti stojiš iza svega ovoga, iza ove harange,
    i koliko ti je stalo do toga da vjetra, STECKA, Starog, pravog, i bilo koga ko se kosi sa tvojim
    interesima, nestane odavde, i da bi ti crko jadan da doðeš do tog cilja. I da je nemoæ po tom pitanju,
    kao i to što niko od tih troje-èetvero ne nasjeda na tvoje gluposti, pokretaè ovakvih tvojih postova i jezika i misli u njima.

    Koji je "Tepsija" nivo ? Baš taj nivo kog pokazuješ u tvojim obraæanjima vjetru, stecku, pravom i meni.

    To je tvoj nivo kog si ovdje pokazao, i ne samo ovdje.
    Nivo èovjeka koji bi založio sve i gazio preko mrtvih za svoj ego, za potvrdu sebe u sredini koja mu je
    potrebna, nivo nekoga ko u ophoðenju prema drugim nepoznatim likovima (koji imaju otklon od istog i debelu razliku u stavovima i mišljenjima) ne bira naèin, rijeèi i sredstva.

    Nije nimalo seljaèki nego taèno onako kako to takvi likovi zaslužuju, nazivanje stvari njihovim pravim
    imenom. Onako kako je to, s dvije rijeèi, @pravimostarac formulisao jednom prilikom.


opet projeciras... 13.gif 13.gif 13.gif

10-11-2017 15:05 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne mozes ga povrediti. Supak mu ko slauf, glava ko felga. Veliki mozak mu se sakrio iza malog.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-11-2017 15:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..haj dobro malo na trenutak da ostavimo ovo po strani Tepsijanje kad si vec napomeno jer nije ni meni mrsko o barceloni progovoriti jer vidim da ovde na ovome forumu ne pricaju o fudbalu ,mene ovo sa Kataloncima ne dotice puno u politickom smislu i neka se jebu njihovi nacionalsiti ,koliko me brine hoce li Barca iducu sezonu igrati u Spanskoj ligi ,po svemu sudeci nece i to me zalosti i ne mogu to da zamislim da bi se takav scenari mogo desiti da igraju samo sa klubovima iz Katalonije i to je nikakva liga i tu bi bio pocetak kraja Barcelone kao kluba i koji igrac svjetske klase bi doso da igra Katalonsku ligu ,jer za utakmice sa Realom se zivi cjelo prvenstvo i ko ce koga naguziti ,barcelona mi znaci isto kao nekad Velez jer sam toliko ugrizen u taj klub
    ..Sad hoce li bti prvi ove godine u ligi ,mislim da hoce mada su se debelo zajebali Prodajom Nejmara sto je po meni los potez kluba ,sto se tice CL ne vidim ih nesto daleko da ce dobaciti ..PSG ce po meni biri prvak ove godine ,,vec ti slobodno stavi lovu na kladionici da ce PSG osvojiti CL ..ja sam vec stavio 200 kr.kad je odset bio 7.50 ..jer znam kakve igrace imaju


slazem se sa ovim za barsu...a ja sam vec na psg-u pare uzeo (na pobjedi protiv bavaraca)...jes da su mocni , ali sezona je duga...nisam siguran da im je klupa tako jaka...sve se u aprilu i maju odlucuje...a do tada ima jos puno...malo im je prejaka forma za ovo doba Godine...ako kontas sta mislim...

10-11-2017 15:12 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Ne mozes ga povrediti. Supak mu ko slauf, glava ko felga. Veliki mozak mu se sakrio iza malog.


evo ga... "cuvar plaze (foruma) u zimskom periodu"...a ja se ponadao da se ispiso...
dakle , gospodine stari gade , kada cete vise pokazati to dostojanstvo i sve nas obradovati vasim odlaskom... 04.gif

pa otidjite bar na godinu-dvije...ili na sest mjeseci...odite slobodno...niko za vama nece suze pustiti (cak ni vEtar , a stecak ce odmah poceti da vam prica "iza ledja")...ucinite to za dobrobit covjecanstva... 13.gif 13.gif 13.gif

10-11-2017 15:20 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jadan on, crko bi od sreæe, s tim ciljem se pojavio na forumu...

bljak... koka

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-11-2017 15:23 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jesi li mislio na PSG ili Barcelonu ,po pitanju forme ..Paris je po meni trebao i lani igrati u finalu CL ,izgubili su nesretno od Barce ,malo na srecu Barcelone i malo potmognute sudijama ...sreca je sastavni dio fudbala skoro kao i znanje ..sve zavisi kako ce ih pratiti sreca sa povredama igraca u napau ,imaju mocan napad potpomognuti sa Neimarom i napadacem Monaca i tu je jos Kavani koji je standardno dobar ..tesko da im se ko moze suprostaviti ..vidim da je Neimar dobio vise slobode u igri i sigurn je da ce pokazati puno vise kvaliteta vec u Barceloni ,jer igra Barcelone je podredjena na Mesija i tu ga je malo kocilo ..sto kazes duga je sezona i svasta se moze desiti na kraju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-11-2017 15:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

02.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-11-2017 15:37 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..neka stari ne goni mi Tepsiju ,meni uvjek nedostaje ..da ga nema trebalo bi ga izmislit nekako ..specijalno mi je drag sto se lozi na Mostarce 02.gifvidis da je zbog mene ovde dosho

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-11-2017 u 15:42.

10-11-2017 15:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mora da su ga pustili sa prepisane Terapije...

... zabrinjavajuæe je što su periodi odsustva sve duži, kod uspješnih tretmana bi trebali biti sve kraæi... 02.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-11-2017 15:46 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..gaVinca ja samo suzu pustim za Kokama i za godinama

..zal za mladostje golem zalost

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-11-2017 15:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..jesi li mislio na PSG ili Barcelonu ,po pitanju forme ..Paris je po meni trebao i lani igrati u finalu CL ,izgubili su nesretno od Barce ,malo na srecu Barcelone i malo potmognute sudijama ...sreca je sastavni dio fudbala skoro kao i znanje ..sve zavisi kako ce ih pratiti sreca sa povredama igraca u napau ,imaju mocan napad potpomognuti sa Neimarom i napadacem Monaca i tu je jos Kavani koji je standardno dobar ..tesko da im se ko moze suprostaviti ..vidim da je Neimar dobio vise slobode u igri i sigurn je da ce pokazati puno vise kvaliteta vec u Barceloni ,jer igra Barcelone je podredjena na Mesija i tu ga je malo kocilo ..sto kazes duga je sezona i svasta se moze desiti na kraju


mislio sam na PSG...igraju super...mbapae je fantastican igrac i najveci talenat na svijetu...po meni jednako vazno pojacanje kao i neymar...ali treba to sve uskladiti pa da se forma tempira za maj i za polufinale i finale...to je vec umjece...

10-11-2017 17:40 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Što se mene tièe, ti si nepoželjan i na i van ovog foruma u bilo kom kontekstu, s obzirom
    na svoje izvitporene, bezobrazne i sujetne nastupe.

    U tvojim oèima ja sam nepoželjan, u mojim oèima ti si dotakao dno i pokazao svoje lice
    i nemaš na šta biti ponosan.

    Ja da sam na tvom mjestu bilo bi me stid, iskreno da ti kažem, nakon svega što se ovdje
    odvijalo zadnjih godinu dana a i prije.

    Broj èlanova ti je spao na ovo ovdje, a i sadržaj, i to ti je najbolja ocjena.

    U zdravlje.
OMG ....opet se moram osvrnuti na ovaj post....To shto kaze ...Shto se MENE tiche .....hahahahahah pa u tome i jeste problem . To shto se TEBE tiche ne tiche se apsolutno nikoga na ovom forumu. Znachi da blebechesh bez veze. TO si TI i TVOJ svijet. Niko ne zeli biti u tvom svijetu. KONTASH LI jadan nebio . Nekad mi te bude zao ali nekad i ne. Bilo bi mi zao ako ovo, sve shto pishesh ,je prouzrokovano nekom mentalnom smetnjom. Samo u tom sluchaju bi mi bilo zao za sve uvrede koje ti uputih.

10-11-2017 19:23 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    NZcTYBZaCUQ

10-11-2017 22:12 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Stari Grad:

      Što se mene tièe, ti si nepoželjan i na i van ovog foruma u bilo kom kontekstu, s obzirom
      na svoje izvitporene, bezobrazne i sujetne nastupe.

      U tvojim oèima ja sam nepoželjan, u mojim oèima ti si dotakao dno i pokazao svoje lice
      i nemaš na šta biti ponosan.

      Ja da sam na tvom mjestu bilo bi me stid, iskreno da ti kažem, nakon svega što se ovdje
      odvijalo zadnjih godinu dana a i prije.

      Broj èlanova ti je spao na ovo ovdje, a i sadržaj, i to ti je najbolja ocjena.

      U zdravlje.
    OMG ....opet se moram osvrnuti na ovaj post....To shto kaze ...Shto se MENE tiche .....hahahahahah pa u tome i jeste problem . To shto se TEBE tiche ne tiche se apsolutno nikoga na ovom forumu. Znachi da blebechesh bez veze. TO si TI i TVOJ svijet. Niko ne zeli biti u tvom svijetu. KONTASH LI jadan nebio . Nekad mi te bude zao ali nekad i ne. Bilo bi mi zao ako ovo, sve shto pishesh ,je prouzrokovano nekom mentalnom smetnjom. Samo u tom sluchaju bi mi bilo zao za sve uvrede koje ti uputih.


Ko bolan s tobom prièa, mandrilu fašistoidni, i koji se qrac više kaèiš za moje postove gdje te nema
ni u pomenu ?

Sjaši i odjebi, zatucana seljaèino zadojena, spani s qrca više i odjebi, niko te nije pitao ni zvao
da komentarišeš ti bilo èije mentalno stanje, pacijentu.

Ovo da si mi rekao lice u lice zapamtio bi dan kad si se rodio, možeš ovako laprdati preko interneta,
a zapamti da je mal svijet. Na kulturan naèin se sve može riješiti, a riješiti stvari na kulturan naèin
s majmunima i psihopatama kao ti takve najviše boli.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-11-2017 u 22:36.

10-11-2017 22:35 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da je svijet josh bogdo manji ....jedva bi chekao 1 na 1...... 33.gif

10-12-2017 19:28 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (32): « prva ... « prethodna 27 28 29 [30] 31 32 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com