Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » POKIDANE VEZE » prowel 2/ ko je ubihuzurio » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja

Poruka: 3604

prowel 2/ ko je ubihuzurio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj nije vise fazon ,toliko covjeka nema da se javi a niko ni da se "pocese po prknu"pa niti ko od ovih glavnokomandujucih pa da kazu sta nam je to sa prowelom, jel sve ok, dze je ba zapelo, treba li i moze li se sta pomoci ako treba itd.Stvarno nije fazon,a ako se zainatio -to je druga stvar.
Nek se samo zdravo a sve ostalo u PM. 07.gif

10-13-2014 22:20 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7090

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

rekao je u jednoj raspravi da više neće dolaziti na forum... nisam ga tada ozbiljno shvatio 21.gif

a ima jedna fejzbuk grupa gdje se mnogi izbjeglice sa foruma javljaju 07.gif

10-13-2014 22:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja

pokretac teme Thread Started by STECAK

citat od green:
rekao je u jednoj raspravi da više neće dolaziti na forum... nisam ga tada ozbiljno shvatio 21.gif

a ima jedna fejzbuk grupa gdje se mnogi izbjeglice sa foruma javljaju 07.gif

Izgleda da ovo vrijeme na njega utjece bas plaho .Malo malo pa se ubihuzuri .
Miholje ljete je krivo za sve nedace.

09-17-2017 23:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja

pokretac teme Thread Started by STECAK

A di nam je Boza???

09-17-2017 23:12 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja

Poruka: 10547

RE: prowel 2/ ko je ubihuzurio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pasha ...Pitanje tebi kao moderatoru. Da li se mozhe na ovoj temi pisati neshto shto nije vezano za temu ? Ja shvaćam Raspali kao neshto shto mozhesh proizvoljno tumachiti kako nekome pashe.
Mozhda grijeshim. Hvala unaprijed.

-

.. dosta je vise i tebe i tvoje tiranije...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-17-2017 u 22:28.

10-17-2017 22:27 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pasha pasha is a Male
Super Moderator

Poruka: 8911

RE: prowel 2/ ko je ubihuzurio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

citat od Stari Grad:
Pasha ...Pitanje tebi kao moderatoru. Da li se mozhe na ovoj temi pisati neshto shto nije vezano za temu ? Ja shvaćam Raspali kao neshto shto mozhesh proizvoljno tumachiti kako nekome pashe.
Mozhda grijeshim. Hvala unaprijed.

-

hajde odgovorit cu ti jos ovaj put mada smatram ovo kao neku tvoju zezanciju
mozes pisati sve dok pokretac ne stavi zvjezdice i trazi da se offovi ociste

10-18-2017 06:45 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja

Poruka: 10547

Hvala na odgovoru.

-

.. dosta je vise i tebe i tvoje tiranije...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-18-2017 u 16:16.

10-18-2017 16:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com