Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Tanak Led » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..samo mi nije jasno zasto se vise kacis za Markale kad se ne smijes izjasniti ko je pobio te jadne ljude na Markalama


..ja te probam navuci na tanak led da kazes a ti stalno bjezis od toga

..kazi slobodno u sta vjerujes ,to ne boli 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 21:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..znam ja da ti to neces reci 02.gif

..mada ja predpostavljam u sta ti vjeruejs 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 21:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

....vjeruje u ovu ploèu da je pravo ime na pravom mjestu....! 19.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

10-24-2017 21:28 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od gandalf:

          citat od vjetar:

        ..kad nije toliko glup cemu onda tvoja kuknjava ili obrazlozenje da je neko isprovociran i navucen da nesto kaze ili da znas sta neko msli a ne kaze ..meni pomalo smijesno sa tvoje strane kad nekog branis i kazes ja mislim da je on mislio drugaccije ...ova teme me asocirala da je napravim najvise na osnovu tvoji obrazlozenja za pojedine clanove foruma ,vise mi smjesno vec sto ozbiljno mislim da ima tako navini koji se mogu isprovocirati ili navuci na tanak led ..za takve sam ja i otvorio ovu temu pa bujrum ko voli da se navuce na talank led neka se prijavi ovde na ovu temu 02.gif 02.gif ili neka ne dolazi ako su takvi lakomisleni i naivni ,bez da ga posle neko brani
        ..tana probaj da uredjujes forum samo na osnovu onog sto neko kaze a ne na osnovu sta je neko mislio a nije napiso ..svi smo mi ovde nekakvi pisci odnosno autori neki tesktova ,kao sto neko cita Kunderu a neko cita Krlezu ,pa kaze tezak i dosadan pisac ,tako je svako od nas pomalo tezak i pomalo lagan pisac kojega neko lakse i teze razumije ili ne svata nikako

      Za racun normalnog razgovora....
      Kada neko nesto kaze (prevedeno, napise), receno je (napisano) iz percepcije, shvatanja, stajalista, elokventnosti, trenutnog razmisljanja, osjecaja, onoga koji se izrazio.
      To moze, a ne mora imati nikakve veze sa percepcijom, shvatanjem i tako dalje, onoga koji slusa (cita) te iste rijeci.
      Sam si primjer drugacijeg shvatanja onog sto je receno i napisano sa moje strane, ne jednom vec 4 ili 5 puta.
      Tako da kada Tani kazes da uredjuje na osnovu izgovorenog, a ne sta je neko mislio, zelis li to da kazes da on cita misli kod drugih, a da ti znas tacno sta su drugi htjeli da kazu i sta su rekli?





    ..tebe Tana brani kao da si djete prvog osnovne ,Tana zna sta si ti mislio u dnosu sta su jasno napiso ..neko je fenomen ako to moze da napise odnosno razumije sta sam ja mislio ..sve to on radi iz razlgoa sto ima otvorenu averziju prema Starom ,zasto ,ja to neznam ..mozda mu se ne svidja njegov stil pisanja ili komnikacije sa drugim clanovima ,stari se nikad ne obraca nikome na vulgaran nacin ako ga ko ne dotakne vulgarnocsu ,vraca verbalne uvrede a nikad ne psuje i ne vrijedja familiju
    ..to da sam ja cetiri pet puta pogrjesio ,to si ti izmilsio ..mozda jesam jednom a sve drugo sam ti dokazo da nisi bio u pravu ,posto ti imas sposobnost izvrtanja rjeci i stavljanja svoji rjeci u moja usta onda je to tacno po tebi ,jer si toliko puta izvrno moje rjeci i stavio svoje rjeci u moje mishljenje odnosno ono sto sam ja napiso a nisam rekao ..to su ble samo tvoje rjeci ili cista laz


Interesantna je ta tvrdnja da mene Tana brani?..
Od cega me ima braniti? Mozda covjek iznosi svoje misljenje, i to je to... Kakvo bola branjenje... O cemu pricas... Ja sam se sa Tanom ovde raspravljao kad nisi postojao na ovoj stranici. I opet cu, ali u okvirima razgovora. Tana i ja se sretnemo slucajno u Mo, i lijepo pricamo i druzimo se.

Sad da ja kazem da se ti i nekoliko vas lizete po mudima, jedan drugog, kroz sve postavljene teme, sta bi to trebalo da znaci? Necu nagadjati, ali slijedom logickog zakljucka, moglo bi se nekom dedukcijom svasta reci... Ali nije to poenta.

Jedno je imati mogucnost razgovarat o svemu, a drugo je biti zakovan u vjecne istine i nikada ih ne dovoditi u pitanje. Sto se mene tice, trebali bi svi donirati za Centar za kriticko razmisljanje....

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

10-24-2017 21:30 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od gandalf:

          citat od vjetar:

        ..meni ne treba otvarati temu imali Boga jer ja to znam i vjerujem da ima ,tu temu obicno otvaraju Atesiti ili ljudi koji Ne vjeruju ..ti kazes da znas u sta Vjeruejs ..zasto otvaras nesto u sta vjerujes


      Tu temu na ovom forumu je otvorio covjek koji je vjernik. Toliko o tome.

      Zasto ti potvrdjujes znznje sa necim sto vjerujes, to samo mozes ti objasniti. Ja sam siguran da ne mozes znati, ali isto tako sam siguran da mozes vjerovati u to sto vjerujes.




    ..ti kazes da znas u sta vjerujes po pitanju Markala

    ..da cujemo od tebe ako vec kazes da znas u sta vjerujes

    ..ako u nesto vjerusjes onda nema potrebe da otvaras temu o Markalama i mogo si to vjerovanje zadrzat za sebe bez ga nekoga pitas na forumu

Zbog cega je tebi toliko vazno da znas u sta ja vjerujem?
Zasto ti je moje misljenje tako interesantno?
Meni tvoje nije....

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

10-24-2017 21:34 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sarajlija ba:

    ....vjeruje u ovu ploèu da je pravo ime na pravom mjestu....! 19.gif 13.gif






..Evo Ganda


..vjerujes ti u ovo da je ovo prava stvar na pravom mjestu

..ili se moze i ovome pricati

13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 21:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

          citat od gandalf:

            citat od vjetar:

          ..meni ne treba otvarati temu imali Boga jer ja to znam i vjerujem da ima ,tu temu obicno otvaraju Atesiti ili ljudi koji Ne vjeruju ..ti kazes da znas u sta Vjeruejs ..zasto otvaras nesto u sta vjerujes


        Tu temu na ovom forumu je otvorio covjek koji je vjernik. Toliko o tome.

        Zasto ti potvrdjujes znznje sa necim sto vjerujes, to samo mozes ti objasniti. Ja sam siguran da ne mozes znati, ali isto tako sam siguran da mozes vjerovati u to sto vjerujes.




      ..ti kazes da znas u sta vjerujes po pitanju Markala

      ..da cujemo od tebe ako vec kazes da znas u sta vjerujes

      ..ako u nesto vjerusjes onda nema potrebe da otvaras temu o Markalama i mogo si to vjerovanje zadrzat za sebe bez ga nekoga pitas na forumu

    Zbog cega je tebi toliko vazno da znas u sta ja vjerujem?
    Zasto ti je moje misljenje tako interesantno?
    Meni tvoje nije....





..zasto onda hodas za mnom ako ti nije interesantno moje mishljenje

..vazno mi je jer si ti sam postavio temu o Markalama i imo neka ocekivanja od te teme

..pa me interesovalo sta je to toliko bitno za tebe

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 21:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...interesantno kako Ganda kruzi oko teme o Markalama kao kisha oko kragujevca

..nikako da ubode temu 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 21:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..znam ja da se ti ne smijes izjasniti o toj temi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 21:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od Sarajlija ba:

      ....vjeruje u ovu ploèu da je pravo ime na pravom mjestu....! 19.gif 13.gif






    ..Evo Ganda


    ..vjerujes ti u ovo da je ovo prava stvar na pravom mjestu

    ..ili se moze i ovome pricati

    13.gif 13.gif

Golemo se i ti cerekas na tako, po tebi, ozbiljnu stvar....
Zbog cega ti je smijesna ona tabla?
Meni je zalosno da se imena ustanova i ulica daju po ratnim zlocincima, a tebi smijesno...
Interesantno je to tvoje ponasanje....

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

10-24-2017 21:44 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

          citat od gandalf:

            citat od vjetar:

          ..kad nije toliko glup cemu onda tvoja kuknjava ili obrazlozenje da je neko isprovociran i navucen da nesto kaze ili da znas sta neko msli a ne kaze ..meni pomalo smijesno sa tvoje strane kad nekog branis i kazes ja mislim da je on mislio drugaccije ...ova teme me asocirala da je napravim najvise na osnovu tvoji obrazlozenja za pojedine clanove foruma ,vise mi smjesno vec sto ozbiljno mislim da ima tako navini koji se mogu isprovocirati ili navuci na tanak led ..za takve sam ja i otvorio ovu temu pa bujrum ko voli da se navuce na talank led neka se prijavi ovde na ovu temu 02.gif 02.gif ili neka ne dolazi ako su takvi lakomisleni i naivni ,bez da ga posle neko brani
          ..tana probaj da uredjujes forum samo na osnovu onog sto neko kaze a ne na osnovu sta je neko mislio a nije napiso ..svi smo mi ovde nekakvi pisci odnosno autori neki tesktova ,kao sto neko cita Kunderu a neko cita Krlezu ,pa kaze tezak i dosadan pisac ,tako je svako od nas pomalo tezak i pomalo lagan pisac kojega neko lakse i teze razumije ili ne svata nikako

        Za racun normalnog razgovora....
        Kada neko nesto kaze (prevedeno, napise), receno je (napisano) iz percepcije, shvatanja, stajalista, elokventnosti, trenutnog razmisljanja, osjecaja, onoga koji se izrazio.
        To moze, a ne mora imati nikakve veze sa percepcijom, shvatanjem i tako dalje, onoga koji slusa (cita) te iste rijeci.
        Sam si primjer drugacijeg shvatanja onog sto je receno i napisano sa moje strane, ne jednom vec 4 ili 5 puta.
        Tako da kada Tani kazes da uredjuje na osnovu izgovorenog, a ne sta je neko mislio, zelis li to da kazes da on cita misli kod drugih, a da ti znas tacno sta su drugi htjeli da kazu i sta su rekli?





      ..tebe Tana brani kao da si djete prvog osnovne ,Tana zna sta si ti mislio u dnosu sta su jasno napiso ..neko je fenomen ako to moze da napise odnosno razumije sta sam ja mislio ..sve to on radi iz razlgoa sto ima otvorenu averziju prema Starom ,zasto ,ja to neznam ..mozda mu se ne svidja njegov stil pisanja ili komnikacije sa drugim clanovima ,stari se nikad ne obraca nikome na vulgaran nacin ako ga ko ne dotakne vulgarnocsu ,vraca verbalne uvrede a nikad ne psuje i ne vrijedja familiju
      ..to da sam ja cetiri pet puta pogrjesio ,to si ti izmilsio ..mozda jesam jednom a sve drugo sam ti dokazo da nisi bio u pravu ,posto ti imas sposobnost izvrtanja rjeci i stavljanja svoji rjeci u moja usta onda je to tacno po tebi ,jer si toliko puta izvrno moje rjeci i stavio svoje rjeci u moje mishljenje odnosno ono sto sam ja napiso a nisam rekao ..to su ble samo tvoje rjeci ili cista laz


    Interesantna je ta tvrdnja da mene Tana brani?..
    Od cega me ima braniti? Mozda covjek iznosi svoje misljenje, i to je to... Kakvo bola branjenje... O cemu pricas... Ja sam se sa Tanom ovde raspravljao kad nisi postojao na ovoj stranici. I opet cu, ali u okvirima razgovora. Tana i ja se sretnemo slucajno u Mo, i lijepo pricamo i druzimo se.

    Sad da ja kazem da se ti i nekoliko vas lizete po mudima, jedan drugog, kroz sve postavljene teme, sta bi to trebalo da znaci? Necu nagadjati, ali slijedom logickog zakljucka, moglo bi se nekom dedukcijom svasta reci... Ali nije to poenta.

    Jedno je imati mogucnost razgovarat o svemu, a drugo je biti zakovan u vjecne istine i nikada ih ne dovoditi u pitanje. Sto se mene tice, trebali bi svi donirati za Centar za kriticko razmisljanje....





..mislim da ce i njemu posle tvog ne izjasnjavanja o temi biti mnogo toga jasnije pa nece imati potrebu da te brani

..mozda je Tana mislio da nisi imo lose namjere ,ova tema Tanak Led je pokazala dosta toga ..zato je i otvorena 02.gif

..jesi vido kako ja ljude navucem na tanak led ,jebo ti Starog kako je navlacim 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-24-2017 u 21:45.

10-24-2017 21:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

          citat od Sarajlija ba:

        ....vjeruje u ovu ploèu da je pravo ime na pravom mjestu....! 19.gif 13.gif






      ..Evo Ganda


      ..vjerujes ti u ovo da je ovo prava stvar na pravom mjestu

      ..ili se moze i ovome pricati

      13.gif 13.gif

    Golemo se i ti cerekas na tako, po tebi, ozbiljnu stvar....
    Zbog cega ti je smijesna ona tabla?
    Meni je zalosno da se imena ustanova i ulica daju po ratnim zlocincima, a tebi smijesno...
    Interesantno je to tvoje ponasanje....




..ne cerekam se ja na tako ozbiljnu stvar ,vec se cerekam na tebe

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 21:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od gandalf:

          citat od vjetar:

            citat od gandalf:

              citat od vjetar:

            ..meni ne treba otvarati temu imali Boga jer ja to znam i vjerujem da ima ,tu temu obicno otvaraju Atesiti ili ljudi koji Ne vjeruju ..ti kazes da znas u sta Vjeruejs ..zasto otvaras nesto u sta vjerujes


          Tu temu na ovom forumu je otvorio covjek koji je vjernik. Toliko o tome.

          Zasto ti potvrdjujes znznje sa necim sto vjerujes, to samo mozes ti objasniti. Ja sam siguran da ne mozes znati, ali isto tako sam siguran da mozes vjerovati u to sto vjerujes.




        ..ti kazes da znas u sta vjerujes po pitanju Markala

        ..da cujemo od tebe ako vec kazes da znas u sta vjerujes

        ..ako u nesto vjerusjes onda nema potrebe da otvaras temu o Markalama i mogo si to vjerovanje zadrzat za sebe bez ga nekoga pitas na forumu

      Zbog cega je tebi toliko vazno da znas u sta ja vjerujem?
      Zasto ti je moje misljenje tako interesantno?
      Meni tvoje nije....





    ..zasto onda hodas za mnom ako ti nije interesantno moje mishljenje

    ..vazno mi je jer si ti sam postavio temu o Markalama i imo neka ocekivanja od te teme

    ..pa me interesovalo sta je to toliko bitno za tebe


Pa ako bi sada, kao sto tvoj prijatelj ima obicaj, isli po temama i trazili i navodili ko je koga ovde vise spominjao, mislim da ti ja ne bi mogao prici u tom kontextu....
Spomenuli ste me vise nego ikoga, bez da sam vam se obratio...
Pa ti kontaj...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

10-24-2017 21:50 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mi samo se samo pozivali na temu o Markalama i nista vise

..ti kao ti ,nisi nam puno interesantan i ne bi te nikad spomenuli da nije bilo teme

..koju si necasno povuko bas kao sto si je i ne ljudski postavio

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 10-24-2017 u 21:55.

10-24-2017 21:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..mi samo se samo pozivali na temu o Markalama i nista vise

    ..ti kao ti ,nisi nam puno interesantan i ne bi te nikad spomenuli da nije bilo teme

    ..koju si necasno povuko bas kao sto si je i ne ljudski postavio

Davno sam prestao da se sa neljudima postavljam ljudski.

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

10-24-2017 22:00 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ti si pokazo svoje ljudstvo otvaranjem teme o Markalam

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-24-2017 22:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da si imao trun ljudskosti i respekta prema tim neduznim ljudima ne bi otvorio tu temu na onakav nacin

..tebe niko ne goni da postujes mene ili nekoga ,nemas potrebe

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-24-2017 u 22:07.

10-24-2017 22:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..mi samo se samo pozivali na temu o Markalama i nista vise

    ..ti kao ti ,nisi nam puno interesantan i ne bi te nikad spomenuli da nije bilo teme

    ..koju si necasno povuko bas kao sto si je i ne ljudski postavio

A znas li sta je jos interesantno...

Ja na Vratniku, sjedim u avliji familije u koju ti i kompanjoni nikada ne mozete uci...
Familija ima dva zlatna ljiljana, starosjedioci, stara sarajevska familija... Nije da ne mozes uci sto imaju dva ljiljana u kuci, vec sto nisi vrijedan....
I ja sa njima razgovaram o toj temi koju ti uporno potenciras...
Razgovaramo, cujem price iz prve ruke, niko se ni na koga ne ljuti, kaze se sta se ima reci, i to je to

I sta ja imam pricati s tobom i slicnima o tome.... Zato sam ti davno rekao, vama se pravdat i objasnjavati, nemam namjeru...
Ali posto si kratke pameti za neke stvari, bolje ti je ne prdi puno....

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

10-24-2017 22:14 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

      ..mi samo se samo pozivali na temu o Markalama i nista vise

      ..ti kao ti ,nisi nam puno interesantan i ne bi te nikad spomenuli da nije bilo teme

      ..koju si necasno povuko bas kao sto si je i ne ljudski postavio

    A znas li sta je jos interesantno...

    Ja na Vratniku, sjedim u avliji familije u koju ti i kompanjoni nikada ne mozete uci...
    Familija ima dva zlatna ljiljana, starosjedioci, stara sarajevska familija... Nije da ne mozes uci sto imaju dva ljiljana u kuci, vec sto nisi vrijedan....
    I ja sa njima razgovaram o toj temi koju ti uporno potenciras...
    Razgovaramo, cujem price iz prve ruke, niko se ni na koga ne ljuti, kaze se sta se ima reci, i to je to

    I sta ja imam pricati s tobom i slicnima o tome.... Zato sam ti davno rekao, vama se pravdat i objasnjavati, nemam namjeru...
    Ali posto si kratke pameti za neke stvari, bolje ti je ne prdi puno....


Daj budi konkretan poceo si u mnozini a onda nastavljas u jednini .
Na koga se odnosi mnozina ,budi i tako to.

10-24-2017 22:24 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mora da su price tipa ,ko nas zavadi dok ti tu sjedis

...ti ako sjedis sa tim familijama sa vratnika ti se odma poistovjecujes sa njima

..tipicno prica za Balkance ,znas bolan da sam ja ulazio kod Alije Izetbegovica ili kod Vucica bez kucanja ,nogom otvaram vrata ..da meni pokaze svoju velicinu .

..bez veze ti je i ta hvala o sebi ,tipicno Balkanska


..ja odem uvjek na karasesbes kad uhvatim vreman pa sa ceribasom popijem kafu .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 10-24-2017 u 22:27.

10-24-2017 22:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (19): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com