Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Tanak Led » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

      ..bili bilo fer da ja pitam Jevereje dali mislite da vas u Jasenovcu nisu pobile Ustase


    Bilo bi isto fer da ih tako otvoreno pitas koliko su pobili palestinaca?



..ovo je bilo ptianje upuceno tebi da odgovoris a vidim na pitanje odgvoaras pitanjem i to je uvjek bio najbolji nacin da se zaobidje direktan odgovor

..ja nemam nikad potrebu da pitam ako nesto znam .

..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-26-2017 u 23:56.

10-26-2017 23:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

          citat od STECAK:

        Jesi li ikada slusao izvjestaje "sa druge strane".



      ..slushao sam ih i cito stotine puta ,zato sam i prepoznao Gandinu temu da nije dobronamjerna i da ima veze sa tim izvjestajima ili teorijama zavjere protiv Armije

    Ako ti hoces samo da citas tzv dobronamjerne teme, sto onda ne ides na tzv dobronamjerne stranice i citas samo dobronamjerne textove?
    Ja znam da meni nije dovoljno tebi reci da nema nista zlonamjerno (sta god to da bilo) u mom obracjanju.
    To sto ti to tako vidis, to je tvoja stvar...

    Isto kao sto se jedan ovde zalio sta su mu ustase radile, i onda se posro na sve ono sta je neko drugi prosao u ratu... Ja nemam potrebe ni jedne ni trece da spominjem, znam sta mi je ko probao uraditi... Imao sam srecu i zajebo ih, na zalost, nije svako bio te srece....

    Ako te osjecaji jebu da pricas o stvarima, onda se preispitaj o cemu pricas....

    Jos jednom, ako sjedim sa sarajlijama, i pricamo normalno o svemu, zasto bi se spustao na nivo tebei takvih kao tebe i trebao se pravdati? Bilo bi smijesno i meni a i i tebi...





..ja mislim da bi se vise ti trebao preispitivati jer tebe ocigledno osjecaji vise jebu vec mene dok si otvorio temu o Markalama

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-26-2017 23:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

          citat od STECAK:

        Jesi li ikada slusao izvjestaje "sa druge strane".



      ..slushao sam ih i cito stotine puta ,zato sam i prepoznao Gandinu temu da nije dobronamjerna i da ima veze sa tim izvjestajima ili teorijama zavjere protiv Armije

    Ako ti hoces samo da citas tzv dobronamjerne teme, sto onda ne ides na tzv dobronamjerne stranice i citas samo dobronamjerne textove?



Pa on je napisao na forumu najviše teksta o bakiru i sebiji i ekipi, ništa pohvalno.

Uporedi sad to s tim - sa suhom èinjenicom o tom
koliko teksta, s konkretnim navodima, a ne tvojim uopštenim i generalizovanim frazama
si ti napisao o ostalima u BiH i van BiH.


      citat od gandalf:

    Ako te osjecaji jebu da pricas o stvarima, onda se preispitaj o cemu pricas....



A bogati... može se puno lakše reæi i ovo: ja otvorih temu ovih dana o nekonstitutivnosti srba u HNK,
što je to ti ne otvori, pitam se radi li se tu isto o nekim osjeæajima ili o pukoj logici, iza koje može ko zna šta stajati...

... mada... nije potrebno da ni ja ni vjetar ni bilo ko drugi išta tu vjeruje, kad možda i znamo ono
šta ti sigurno veæ dobro znaš...

... primjerice upravo o tom zašto ti nisi otvorio takvu temu, ili napisao ni slovo na njoj, ako se ne
varam. Volio bih da jesi, to ti garantujem.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-27-2017 00:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.zna on vrlo dobro gdje treba i sta treba pisati i o kome i na kojim temama ..dosad je pokazo svoje afinitete za odredjene teme ,teme koje imaju za cilj uvjek one trece koji ne uradise nista da sacuvaju BiHi teme na racun tih treci ..nepotrebno je to da ga pitas jer taj njegov afinitet za pojedinim temama je jako izrazajan i uocljiv

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-27-2017 u 01:19.

10-27-2017 01:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.. pitanja su manje više retorièka, i fino ih je postaviti... nekako sa svakim tim pitanjem sve više
krcka na ovoj temi... krc... krc... krc...

vidiš kako se tepsija ne navlaèi na tanak led... korpulencija... 02.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-27-2017 01:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ti Gandalfe ti si, ma znas sta, evo gleadam sta sve sv ijet prica o tebi, ma ja bih te, neznam svojim bi te rukama 28.gif
lud zbunjen normalan

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-27-2017 08:28 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sebije nama trebaju.... jer prièamo o njima i koga smo birali na vlast (u mom sluèaju - koga ste birali
na vlast)
a kada doðe dur guzici i red na nas same - ništa nismo bolji ni od jedne sebije.

i bolje od njih - dok god smo takvi kakvi jesmo (u mom sluèaju - kakvi jeste) i ne zaslužujete.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-27-2017 09:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..stari ukljuci isparivace i pojacaj led na Temi nece li se bolje navlaciti 02.gif 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-27-2017 13:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

šta pojaèaj... ja baš volim kad je tanak pa se pomalo èuje...

... krc... krc... krc... 02.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-27-2017 13:37 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    ti Gandalfe ti si, ma znas sta, evo gleadam sta sve sv ijet prica o tebi, ma ja bih te, neznam svojim bi te rukama 28.gif
    lud zbunjen normalan



ja ga ne bih ni štapom... ni u jednom od ta tri stanja... 02.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-27-2017 13:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mislio sam da bi dobro bilo da dodje sto vise klizaca i naivni slikara

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-27-2017 13:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    ti Gandalfe ti si, ma znas sta, evo gleadam sta sve sv ijet prica o tebi, ma ja bih te, neznam svojim bi te rukama 28.gif
    lud zbunjen normalan
Shala ili zbilja?

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 10-27-2017 u 20:54.

10-27-2017 20:50 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..istina o Haribo bombonama .



    http://avaz.ba/zabava/zanimljivosti/315555/istina-o-haribo-bombonima-ukljucuje-robove-i-torturu-nad-zivotinjama

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-28-2017 u 12:18.

10-28-2017 12:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa nek' podijele svakom tom radniku
po kesicu bonbona i "mirna Bosna"-ko jebe Hercegovinu.

Sulejman Ugljanin trazi da se Sandzak ,jopet, izdvoji iz Srbije
i prikljuci "nekoj" bivsoj Yu republici (BiH)
Ubihuzurio je sve van Sandzaka a najvjerovatnije da ce podstreknutu Mileta,
u daljnjim budalastinjama,prenele su beogradske "VN".
Stvarno ,dalo bi se raspredati i o ovoj ideji gos.Sulejmana Cumurije,valja ,valja.

10-28-2017 14:45 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..politicki baloni pred izbore u Srbiji

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-28-2017 16:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Stecak sta se ovo desaje u vezi tajni dokumenata o ubistvu Kenedija ,Trump kaze da ce ih objaviti sve a CIA se ko nesto protivi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-29-2017 01:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

NPR je prije nekoliko dana javljao da ce se otvoriti svi dokumenti oko 3100 stranica ,o ubojstvu JFK u Dallasu Novembra 22.1963.Nece se otvoriti jedino dokumenti u kojima se spominju osobe a koje su danas zive .Inace naslusao sam se i nagledao ovih djelova o ubojstvu Kenedija .Nekome je mafija glavni izvrsilac, a onda neka rivalska familija s kojim su Kenedijevi u zavadi, pa LI Harvi Osvald i KGB.Inace KGB se ogradjuje od Li Harvija opisujuci ga kao osobu koja ne voli svoju zemlju a ne da voli SSSR-ovo je iz proslih novina ,tog vremena.
Bio sam na mjestu gdje je izvrsen atentat na JFK i prvo sto me je zacudilo ali zaista zacudilo da je ta erija na kojem se ubistvo tj,atentat desio tako mali -prostorno kao jedna scena pozorisna.Nista nije udaljenije od nekih pedesetak metara .Prozor s kojeg je ,navodno pucao Li Harvi je nekih 30-40 metara zracne linije i neznam zasto bi mu trebao snajper -ali eto.Pa sam stajao na mjestu gdje je i danas ograda od koje je (najvjerovatnije) dolazio onaj drugi metak koji je Kenedija pogodio s prednje strane glave.Isto tako nekih tridesetak metara zracne linije .
Promjena kursa kretanja kolone i samo mjesto odrzavanja "predstave" ne nalaze da je Li Harvi mogao da zna da ce predsjednicka kolona bas tuda da prodje i da se on pripremi .Dakle sprega njega i onoga glavnog izvrsioca (CIA) je postojala a ovi potonji su smo "potvrdili djelo Li Harvij Osvalda.Kojeg je poslije upucao (u holu suda) penzionisani policajac ,vlasnik nocnog kluba koji je potom umro u zatvoru (valjda od raka).
Danas na mjestu njegovog(JFK) ubistva stoje dva X znak (prvi metak i drugi metak) kao trenutci i mjesto kad je predsjednik pogodjen hitcima -ta dva X znaka su tako blizu da ni najbrzi snajperista a ne LHOsvald nebi mogao napuniti cijev puske u tako kratkom periodu.
Moguce je da je LHOsvald imao jedan hitac, pitanje je od koga je dosao onaj drugi s prijeda .
Interesantno je da o religijama znamo svasta i poslanicima od prije 2000 godina a o ovome tesko da znamo uz sve snimke , istrage, svijedoke i vremenske distance od 54 godine.A sta da ti kazem 35.gif

10-29-2017 03:02 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif
Bravo steæak


Zakljuèak ti je odliæan

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

10-29-2017 10:32 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sad je dosta jasnije ali u svakom slucaju dobro je da se nesto iznese u javnost sto je bilo pod hiotkom strogo povjerljivo ,hoce li svi ti dokumenti ipak otkriti po cijem nalogu je Kenedi bio ubijen i sta je bio motiv ubistva ,dali ga je ubio KGB ili je to uradila ipak CiA i FBIA..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-29-2017 13:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sad je dosta jasnije ali u svakom slucaju dobro je da se nesto iznese u javnost sto je bilo pod hiotkom strogo povjerljivo ,hoce li svi ti dokumenti ipak otkriti po cijem nalogu je Kenedi bio ubijen i sta je bio motiv ubistva ,dali ga je ubio KGB ili je to uradila ipak CiA i FBIA..


U isto vrijeme kad je Kanedy ubijen neki "odjeli" CIA-e su radili na atentatu i kako "ukloniti"
Fidela Kastra.Naravno,niko nikada nije potvrdio da je nalog dosao od JFK,jer da jeste onda bi se povukla prica da je iza njegovog ubistva KGB,a oni zasigurno nisu ,jer opet to nebi odgovaralo SSSR-u ,I poslije njegovog (JFK) ubistva SSSR je ,naravno,ocekivao da ce neki ludi americki general dati zeleno svijetlo za ispaljenje rakete .SSSR je bio u pripravnosti , sto se desilo znamo -dakle zakljucak -unutaramericki "konflikt".Nije , bas, u USA da predsjednik odlucuje 100% o svemu .Mnoge stvari se desaju bez njegovog znanja ili znanja njegovog tima,sto mi kasnije nazivamo zavjerom.Osim CIA, FBI(unutarnja tajna policija ) Pentagon(vojna),Kongres i senat(javna) da ih nazovem institucije koje odlucuju o polikiti USA i onome sta ce se ili treba desiti.

10-29-2017 15:38 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (19): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com