Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » TITO- Diktator naroda » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (22): « prva ... « prethodna 18 19 20 [21] 22 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rok rok.....Hahahha jadniche. 02.gif 04.gif 05.gif 07.gif

02-22-2019 23:54 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahah cuj roktali 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-25-2019 20:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Koliko netachnih stvari si iznjeo ovde jadan nebio. Samo postulati SDA i ostalih prikljuchaka. Pa jadan nebio pogledaj Sarajevo i pogledaj koliko su ti komunisti napravili. Zovesh ih bagra, komunjarochetnici....Kako te bola nije stid. Ti uopshte nemash viziju shta ovi ljudi hoche i streme ka. Tebi je svaka pomen ka gradjanskoj BiH strana. Ako ti je strana onda se spremi da ta tvoja BiH ode u 3PM. Bez ovih i ovakvih ljudi kao shto je Damir Nikshich nema bola gradjanske BiH. I shto kazesh da nema takvih u RS ? Pa bola de malo prochitaj i edukuj se. Tebi kad se prikazu slova RS padne mrak na ochi. Razumijem jer si muslimanski exstremista , shto pokazujesh svakim svojim postom. Uzdravlje.
Bez Damira Niskica nema gradjanske BiH . Ti si meni se cini propuko i to dobro . Likje seljak iz Brezovog polja kako moze on biti gradjanin hahahahaha

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-24-2019 23:40 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nekada osjetim sazaljenje nad ljudima kao shto si ti. Kako vrijeme prolazi i nakon toliko postova koji su ti ukazali da si zalutao , kako u vjeri a tako i u shvatanju drushtva uopshte....nekako se sazaljenje pretvara u zelju da te samo ignorishem i odbacim svaku pomisao da se sa tobom raspravljam. Tvoji postovi se stvarno graniche sa nekim koji je na rubu imbecila. Jedino ako si 10 godina star , mogu razumjeti tvoja pisanja i rezonovanja. Ako si desetogodishnjak ja se izvinjavam na ovoj etiketi " imbecil". Pozdrav.

04-26-2019 01:13 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od semirizsvemira:

          citat od vjetar:

        ..sve je ovo rekla kazala a nigdje da nije bio Fasista

        ..ovakve rjeci su se mogle napisasti i za Pavelica i reci eto vidiste da Pavelic nije kriv ni za sto
      Pa dobro ovo su pisali Bosnjaci , mozda bi trebao uzeti neki srpsko cetnicko komunisticki izvor , oni ce sigurno reci da je bio fin covjek . Vecini Srba je najbolji Bosnjak onaj sto je u zemlji ( ili pod zemljom) Sjecam se ankete sa pitanjemDa li je pocinjen genocid u Srebrenici a nakon presude Suda u Haagu .85 posto je negiralo genocid u Srbiji. Nego daj nam taj izvor da se smijemo. Osudili Aliju za knjigu koju je napisao 10 godina ranije a nisu Vuka Draskovica za Noz , cak su mu nagrade davali . Sto je najgore knjiga od Rahm Alije nema veze sa presudom koju su mu izrekli



    To je to. Shkola SDa. Dali si ti prochitao knjigu Noz?




Jesu još neki pročitali tu knjigu, mr. "Otjelovljenje Dunning-Kruger efekta,", tj. ProVRel:

    https://forum.klix.ba/noz-t108728.html


Prvi post na temi je dat u citatu ispod:

"
Nož

Quote

Postby hAZNADAR » 21/01/2013 23:06

Da nije kao sto jeste - vjerovatno bi diskusija o filmu Nož ili draskovicevoj knjizi Nož trabala da stoji na podforumu rezervisanom za film, knjizevnost,..

Ali to djelo, posebno film ima toliki politicki naboj i toliki je manifest velikosrpskog fasizma, prirucnik o groznim Bosnjacima,.. da je zaista za politike. Nisam citao knjigu ali sam gledao film davno i djelovao mi je onda i propagandno, jeftino i komplikovano i nejasno.

Danas poslije upoznavanja aktuelnog standarda u Banjaluci, i silnih nacionalistickih poruka sa srpske strane na forumima gledam film ponovo i kuzim fazone. Sve je smisljeno i perfidno sroceno u filmu u cilju mrznje prema Bosnjacima, islamu i stvaranju mitomanije. Nije tacno da draskovicevo djelo salje poruke mira i besmisla ratovanja(kako neki tvrde) - to je manifest mrznje. Cak i u onom dijelu gdje se nazire neki humanizam - to je samo zbog radi besmisla bratoubilastva jerbo smo svi ono kako pisac hoce reci - Srbi.

Detalji iz filma:

Bosnjak u filmu ponosno kaze da je hrvatsko cvijece - sto je poprilicno papanska pretpostavka i intepretacija u cilju ponizavanja Bosnjaka koji nemaju svoje Ja.
Hodza koji organizuje pokolj srpske familije ustvari mrzi i to cini zbog bolne istine o porijeklu - vrlo bitan detalj koji govori o karakteru Bosnjaka.
Isti hodza salje poruku da u islamu nema odgovaranja za nedjela pred Alahom - sto jasnu poruku salje o islamu.
Nekoliko pokolja Bosnjaka prema Srbima - doduse i jedan cetnicki dosta humaniji jer nije bilo klanja i silovanja. I kako kaze Bosnjak u filmu, stedi metke - meci su za ljude a noz za Srbe.

Kroz cijeli film se u razdoblju poslije WWII neprestano prikazuje bosnjacka mrznja prema Srbima, fasisticki pogled prema Srbima, spominje se krstenje kao opoganjivanje, Srbi narod iz dzehenema(pakla) izisli, cim se rode odmah ujedaju i pogane, ode dusa ako uzmes Srpkinju za zenu,.. itd - ukratko - u vrijeme bratstva i jedinstva su Bosnjaci gajili mrznju i fasizam prema Srbima.

I onda najbitniji dijelovi filma. Umjesto da radnja i dalje bude fokusirana na glavnog junaka i slucaj zamjene muske dojencadi koji odrastaju u okviru drugih vjera - fokus je na tkzv. sikter hodzi koji se krsti po pravoslavnom obicaju i salje poruke da u rodoslovu muslimana malo dalje u proslost su samo srpska imena. I dodaje vrlo bitnu pouku da covjek koji ne priznaje svoje srpske korijene - ujedno ne priznaje ni svog oca, ni vjeru, i onda je niko i nista.
Vrlo perfidno umotano u humanu pricu vrlo pozitivnog lika - sa jasnom porukom - narod koji nece da prizna svoje istinsko porijeklo je niko i nista, nema ni vjeru.

Onda tu ima i jos par fazona gdje dijete u stilu price o carevom novom ruhu pita mamu zasto mi govorimo srpski jezik ako nismo Srbi - na sta mati zanijemi od stida, bolne istine,.. i usutka ga. Poruka vise nego jasna - hajd sto se krije porijeklo vec se krije i istina o jeziku - gdje mu kukavni i jadni negativci u filmu ispadose jos jadniji i kukavniji. Pisac je vjerovatno htio reci da ovi nasi jezici samo zbog slicnosti imaju samo jedan prefiks a to je srpski.

I onda rasplet - glavni junak odgojen kao musliman saznaje da je pravoslavnog porijekla i poslije burne reakcije to ipak prihvata i zapocinje novi zivot sa novim imenom. Za razliku od dijametralno drugog lika koji odgojen kao pravoslavan saznaje da je musliman i oce da se ubije - biva ovo drugo je nesto puno gore. To je malo ubaceno od strane rezisera sto nema u knjizi ali buduci da je snimljeno 1999-te - lako je razumiti zasto i zasto su sve antisrpske izjave u filmu tako masno i emotovno srocene.

Sumasumanum.
Bosnjaci ili po filmu muslimani su prikazani kao ljudi koji ne postoje kao narod, nacija, vjera,.. to je jedno veliko nista. Onda jako bitna stvar je da su svi srpskog porijekla i da to strasno mnogo znaci. Ali ta istina im je bolna zbog izdaja, prevjera, losih karakternih osobina koje u sve to idu - pa Bosnjaci kriju svoje srpsko porijeklo, stide se toga i zato mrze Srbe do nevjerovatnih dubina. Ili sto jedan lik rece u filmu zbog kompleksa. Nije ni sam Goebels gore Jevreje prikazao.


Neko ce reci da je fim samo beznacajna propaganda. Ja bi rekao da je to dio mentalnog sklopa svakog velikosrbina i da je osnova kako nas gledaju i dozivljavaju. U filmu je najkvalitetnija srpska glumacka elita, i to nije umjetnost vec edukativni materijal.

Malo hronoliski da se vratimo unazad - knjiga Noz je bila u vrijeme raspada YU najcitanije stivo na jednoj strani i ujedno prirucnik o Bosnjacima. Poslije je snimljen film u vrijeme kada je stavljena tacka na sukob sa ostalima - ali muslimani i dalje aktuelni. Prosjecan velikosrbin nezna puno o historiji i slozenosti izucavanja izvora srednjeg vijeka, nezna nista o Bosnjacima, islamu,... a film kako u Hollywoodu, tako i ovdje vise stvara stereotipe i sliku o drugima negoli knjige. Nož je bilo u pisanom ili filmskom izdanju osnova pogleda na Bosnjake - kako na narod - tako i pojedinacno karakterno. Ko u to sumnja neka posjeti neke druge forume na neku desetu temu i cuce vrlo brzo poruke da je bivsi Srbin, poturica, konverit, izdajica, poltron, suncokret,.. i najbirnije - da se stidi svog porijekla kojeg zna ali nece da prizna sto je glavna poruka filma.

I glavni motiv pisanja Draskovica i rezisera Miroslava Lekica. Stvaranje mrznje prema Bosnjacima, i stvaranje fasizma prema Bosnjacima. Nije nimalo beznacajno djelo - vec rekao bih najveci dio ovog naseg sveukupnog balkanskog zla.

Rado bih onima koji u djelu vide samo humanisticke poruke - analizirao svake detalje filma i dokazao da je samo propaganda. Ako moderatoru pak naumpane da temu obrise - zamolio bih da ono bar negdje premjesti."

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-26-2019 u 19:17.

04-26-2019 18:32 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif Kao da je je Fatmir Alispahich shaptao autoru recenzije. 04.gif 13.gif 10.gif

04-27-2019 20:25 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif Kao da je je Fatmir Alispahich shaptao autoru recenzije. 04.gif 13.gif 10.gif


"je je"... mašala...

Bilo kako bilo, preporučio bih ti, a i preostalim (malo ih je) da pročitaju ili čitaju čitav taj thread na klixu , koji je otvoren tim citiranim postom. Kao primjer kako bi jedan thread trebao izgledati, za razliku od trolanja, skretanja s teme, imbecilnih odgovora bez ikakvog smisla, podloge i osnove, okićenih smajlijima... mislim, taman ono... ko u onoj staroj narodnoj

    "sjelo ruglo na sred puta pa se svakom ruga"


Mada i u tom thread-u ima puno prostora za diskusiju i neslaganja, ono što je bilo fino vidjeti čitajući taj thead je jedan ogroman kontrast.

Kontrast između elokventnih, dobro napisanih i dobro argumentovanih postova, od ljudi koji fino izlažu kako razmišljaju, osjećaju, i zašto, dakle njih, s jedne strane, i s druge strane, npr.

    neandertalskog:

načina vođenja "dijaloga", pisanja postova, pravopisa, poznavanja jezika, sposobnosti rezonovanja, moralnih i etičkih ramova (tj. odsustva istih), jednostranosti, zadojenosti, načina reagovanja i intencije u kojoj se primjerice ti krećeš na ovom forumu.

Ono čisto bude čovjeka stid da učestvuje u "razgovoru" s jednim takvim likom.

Sem možda u momentima kad istog hvata nadrqitis, što se dosta često događa.

Dakle:

    https://forum.klix.ba/noz-t108728.html



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-28-2019 u 01:46.

04-28-2019 01:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Nekada osjetim sazaljenje nad ljudima kao shto si ti. Kako vrijeme prolazi i nakon toliko postova koji su ti ukazali da si zalutao , kako u vjeri a tako i u shvatanju drushtva uopshte....nekako se sazaljenje pretvara u zelju da te samo ignorishem i odbacim svaku pomisao da se sa tobom raspravljam. Tvoji postovi se stvarno graniche sa nekim koji je na rubu imbecila. Jedino ako si 10 godina star , mogu razumjeti tvoja pisanja i rezonovanja. Ako si desetogodishnjak ja se izvinjavam na ovoj etiketi " imbecil". Pozdrav.




    http://moforaja.com/thread.php?postid=2103672#post2103672




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-28-2019 01:44 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo da vas napomenem da jos stojipravilo "ne diram te ne diraj me"
VI ste se vidim opet skontali pa se zabavljajte ali i gledajte da i ljubavi malo pokazete
Maksuz Selam moderator!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

04-28-2019 09:36 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif Kao da je je Fatmir Alispahich shaptao autoru recenzije. 04.gif 13.gif 10.gif


    "je je"... mašala...

    Bilo kako bilo, preporučio bih ti, a i preostalim (malo ih je) da pročitaju ili čitaju čitav taj thread na klixu , koji je otvoren tim citiranim postom. Kao primjer kako bi jedan thread trebao izgledati, za razliku od trolanja, skretanja s teme, imbecilnih odgovora bez ikakvog smisla, podloge i osnove, okićenih smajlijima... mislim, taman ono... ko u onoj staroj narodnoj

      "sjelo ruglo na sred puta pa se svakom ruga"


    Mada i u tom thread-u ima puno prostora za diskusiju i neslaganja, ono što je bilo fino vidjeti čitajući taj thead je jedan ogroman kontrast.

    Kontrast između elokventnih, dobro napisanih i dobro argumentovanih postova, od ljudi koji fino izlažu kako razmišljaju, osjećaju, i zašto, dakle njih, s jedne strane, i s druge strane, npr.

      neandertalskog:

    načina vođenja "dijaloga", pisanja postova, pravopisa, poznavanja jezika, sposobnosti rezonovanja, moralnih i etičkih ramova (tj. odsustva istih), jednostranosti, zadojenosti, načina reagovanja i intencije u kojoj se primjerice ti krećeš na ovom forumu.

    Ono čisto bude čovjeka stid da učestvuje u "razgovoru" s jednim takvim likom.

    Sem možda u momentima kad istog hvata nadrqitis, što se dosta često događa.

    Dakle:

      https://forum.klix.ba/noz-t108728.html



    -
10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

04-29-2019 00:45 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

      Nekada osjetim sazaljenje nad ljudima kao shto si ti. Kako vrijeme prolazi i nakon toliko postova koji su ti ukazali da si zalutao , kako u vjeri a tako i u shvatanju drushtva uopshte....nekako se sazaljenje pretvara u zelju da te samo ignorishem i odbacim svaku pomisao da se sa tobom raspravljam. Tvoji postovi se stvarno graniche sa nekim koji je na rubu imbecila. Jedino ako si 10 godina star , mogu razumjeti tvoja pisanja i rezonovanja. Ako si desetogodishnjak ja se izvinjavam na ovoj etiketi " imbecil". Pozdrav.




      http://moforaja.com/thread.php?postid=2103672#post2103672




    -
10.gif 13.gif 13.gif 11.gif

04-29-2019 00:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    Samo da vas napomenem da jos stojipravilo "ne diram te ne diraj me"
    VI ste se vidim opet skontali pa se zabavljajte ali i gledajte da i ljubavi malo pokazete
    Maksuz Selam moderator!
Samo skontaj ko je prvi pocheo. 01.gif

04-29-2019 00:47 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    _Zm_fNPaAFc

04-29-2019 00:53 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

      Nekada osjetim sazaljenje nad ljudima kao shto si ti. Kako vrijeme prolazi i nakon toliko postova koji su ti ukazali da si zalutao , kako u vjeri a tako i u shvatanju drushtva uopshte....nekako se sazaljenje pretvara u zelju da te samo ignorishem i odbacim svaku pomisao da se sa tobom raspravljam. Tvoji postovi se stvarno graniche sa nekim koji je na rubu imbecila. Jedino ako si 10 godina star , mogu razumjeti tvoja pisanja i rezonovanja. Ako si desetogodishnjak ja se izvinjavam na ovoj etiketi " imbecil". Pozdrav.




      http://moforaja.com/thread.php?postid=2103672#post2103672




    -
Imam utisak da mislish da je ovaj post upuchen vashoj visosti? koka 04.gif 13.gif

04-29-2019 01:00 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Stari Grad:

          citat od prowler2:

        Nekada osjetim sazaljenje nad ljudima kao shto si ti. Kako vrijeme prolazi i nakon toliko postova koji su ti ukazali da si zalutao , kako u vjeri a tako i u shvatanju drushtva uopshte....nekako se sazaljenje pretvara u zelju da te samo ignorishem i odbacim svaku pomisao da se sa tobom raspravljam. Tvoji postovi se stvarno graniche sa nekim koji je na rubu imbecila. Jedino ako si 10 godina star , mogu razumjeti tvoja pisanja i rezonovanja. Ako si desetogodishnjak ja se izvinjavam na ovoj etiketi " imbecil". Pozdrav.




        http://moforaja.com/thread.php?postid=2103672#post2103672




      -
    Imam utisak da mislish da je ovaj post upuchen vashoj visosti? koka 04.gif 13.gif



I šta bi sad čovjek radio da neko, nako usput prokomentariše u ovom stilu:


    "
Jedi govna bolesnik...

Da me se tvoje lazi dotaknu, bices bijen...

Laz ponovljena stotinu puta postaje istina... Naucio si ti to od svojih bolesnika, pa radis isto....
Ali ti si obicna pizda pa se ne smijes pojaviti medju ljudima,

Izvrces rijeci, izmisljas, i jedes govna...
Najbolje od svega je da si ostao ovdje s još četvero-petero...
suzio se prostor ?
    "
*


* parafraza

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-29-2019 u 10:57.

04-29-2019 10:36 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

          citat od Stari Grad:

            citat od prowler2:

          Nekada osjetim sazaljenje nad ljudima kao shto si ti. Kako vrijeme prolazi i nakon toliko postova koji su ti ukazali da si zalutao , kako u vjeri a tako i u shvatanju drushtva uopshte....nekako se sazaljenje pretvara u zelju da te samo ignorishem i odbacim svaku pomisao da se sa tobom raspravljam. Tvoji postovi se stvarno graniche sa nekim koji je na rubu imbecila. Jedino ako si 10 godina star , mogu razumjeti tvoja pisanja i rezonovanja. Ako si desetogodishnjak ja se izvinjavam na ovoj etiketi " imbecil". Pozdrav.




          http://moforaja.com/thread.php?postid=2103672#post2103672




        -
      Imam utisak da mislish da je ovaj post upuchen vashoj visosti? koka 04.gif 13.gif



    I šta bi sad čovjek radio da neko, nako usput prokomentariše u ovom stilu:


      "
    Jedi govna bolesnik...

    Da me se tvoje lazi dotaknu, bices bijen...

    Laz ponovljena stotinu puta postaje istina... Naucio si ti to od svojih bolesnika, pa radis isto....
    Ali ti si obicna pizda pa se ne smijes pojaviti medju ljudima,

    Izvrces rijeci, izmisljas, i jedes govna...
    Najbolje od svega je da si ostao ovdje s još četvero-petero...
    suzio se prostor ?
      "
    *


    * parafraza
Ne kontam ovo zadnje??? Dali je ovo neki citat koji je upuchen tebi od nekog forumasha ili shta? Ako jeste...slazem se sa forumashem jer te definishe prilichno korektno. 10.gif

04-30-2019 01:22 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slažem se i ja s njim jer ovim definiše i tebe i sebe samog (ovo govorim s dobrom osnovom, a nisam
jedini koji je na ta sranja i ranija sranja tako reagovao) ne prilično korektno, nego samo tako.

Btw, kako ide čitanje thread-a na klix-u - je li te stid kad vidiš šta su pismeni ljudi u stanju napisati,
za razliku od ekipe ovdje ? koka 01.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-30-2019 14:13 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Slažem se i ja s njim jer ovim definiše i tebe i sebe samog (ovo govorim s dobrom osnovom, a nisam
    jedini koji je na ta sranja i ranija sranja tako reagovao) ne prilično korektno, nego samo tako.

    Btw, kako ide čitanje thread-a na klix-u - je li te stid kad vidiš šta su pismeni ljudi u stanju napisati,
    za razliku od ekipe ovdje ? koka 01.gif



    -
Nije me stid nimalo.Ti ljudi iako su pismeni ne rezonuju na isti nachin kao vechina ljudi u BiH. Ti to izgleda nisi u stanju da shvatish. Ko ti je kriv. Ja nisam . Ta "ekipa" je daleko bolje potkovana chinjenicama nego taj "thread" na KLixu. Chuj ..."u stanju napisati" .... 21.gif 13.gif 13.gif 10.gif . Gmad marshira u punom sjaju. To curice...tako te volim. 10.gif 10.gif

04-30-2019 20:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni se baš čini, sudeći po tom thread-u na klix-u, da većina naroda u federaciji upravo tako razmišlja, nasuprot tvojoj priči ovdje.

Što to sad tebi ne paše, ili ti to nastojiš negirati pod svaku cijenu, a čuj... kontam da je nekima
kao ti upravo to dolaženje do svijesti, ilustrirano u postu gdje se poziva na pouku vizavi početka rata
1992. i tadašnje nespremnosti naroda u BiH na to (jednog dijela) kost u grlu i da ti isto kao i čitava
falanga kojoj pripadaš (svojom retorikom) to nastoji pod svaku cijenu i na svaki način negirati...

Negirati baš to shvatanje i dolaženje do svijesti tog naroda i populusa, svijest o tom čemu su bili
izloženi, da je to bilo dio jednog kontinuiteta, idejnog, vojnog i političkog, i kako mu je, kako i
zemlji bilo namijenjeno da nestane sa lica zemlje.

Međutim, sjedi ti gdje jesi, a to o čemu sanjaš se neće baš tako lako dogoditi, kako si već naslućivao
u ne jednom svom postu.

Za te pridjeve na kraju, šta da ti kažem.... samo polako...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-30-2019 u 21:22.

04-30-2019 21:08 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

05-03-2019 23:19 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (22): « prva ... « prethodna 18 19 20 [21] 22 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com