Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Maslacak 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 03-18-2005 u 11:44.

07-23-2004 17:28 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima i pp a i popit kahvu nedje 02.gif
Niste vi bilo ko na forumu 04.gif 10.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane babusha dana 07-23-2004 u 20:53.

      07-23-2004 20:08 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      La Koshcela La Koshcela is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 282
      Location: anamodoli unize
      pokretac teme Thread Started by La Koshcela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      REZIME


      Nakon mog dolaska u Mostar i razgovora sa timom u Mostaru ,krenulo se sa realizacijom akcije " Ljubav za sve, MO 04 "
      Obavljen je razgovor sa direktoricom centra "Los Rosales" i donesena je odluka da se akcija odrzi na lokaciji "Spanski Trg" 22.08.2004 sa pocetkom u 18.00. Problemi koji su iskrsli,kao posljedica neinformisanosti,moje nespremnosti(umor ,aklimatizacija i td..) mojih ocekivanja i nekih drugih faktora su uspjesno prevazidjeni .
      Slijedeci korak je bio ,naravno,dobiti odobrenje od strane gradske uprave za odrzavanje akcije na datoj lokaciji,obavjestavanje i pozivanje na ukljucivanje u akciju ostalih institucija kao sto su "Nazaret" itd,zatim upoznavanje javnosti putem medija ( tri TV kuce ,dvije radio stanice...),obezbjedjivanje hladnih napitaka i potrebstina za odrzavanje same akcije ..itd ..itd...
      Zbog zauzetosti gosp.Jahica ,izdavanje odobrenja je potrajalo do 22.08.04 ..tacnije ,pozvan sam iz gradske uprave ,oko 9.30, na dan odrzavanja akcije ,da preuzmem ovjereno odobrenje.....
      olaksanje ,i IDEMO DALJE....

      __________________

      ___________________________________________________________________
      ~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane La Koshcela dana 08-15-2004 u 15:26.

      08-15-2004 15:25 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
      La Koshcela La Koshcela is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 282
      Location: anamodoli unize
      pokretac teme Thread Started by La Koshcela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Akcija zapocela bojaznima ...ali kako je vrijeme odmicalo stvari su se pocele odvijati same od sebe,spontano.Pogadjate ,tema na crtezima su Stari Mostovi ,cvjetovi ,Stari Mostovi ,cvjetovi...Fotografije ,postavljene na galeriji ,vise ce docarati dogadjanje na Spanskom Trgu nego i jedna pisana rijec..Galerija

      O uspjehu akcije htio bih samo da kazem da ,po mom misljenju,ni jedna akcija ovakvog tipa nemoze da ne uspije,osim ona koja nikada nije ni odrzana.
      "LJUBAV ZA SVE MO 04" ,bez obzira na omjer >>ZELJENO---DOBIJENO<< moze da se nazove veoma uspjesnom .Uvjerili smo se da je dobra volja i zajednistvo osnova za bilo koju akciju .Pokazali smo da "MO forumi " posjeduju veliku snagu i da imaju ogroman potencijal .
      Nadam se da ce "LJUBAV ZA SVE, MO 05" biti jos uspjesnija.....

      Htio bih da se zahvalim svima koji su direktno ucestvovali u akciji i naravno svima koji su pomogli,podrzali i na bilo koji nacin bili uz nas .

      ___________________________________________________________________
      ~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

      08-15-2004 15:25 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
      Mika Mika is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Koscela 10.gif

      Ja se stvarno nadam da ce ovo prerasti u tradiciju. Ove godine se sve organizovalo na brzinu, i opet je akcija bila lijepa i uspjesna. Za "LJUBAV ZA SVE, MO 05" imamo cijelu godinu, i za donacije i za organizaciju, i nadam se da ce biti puno uspjesnija, bilo kome da se pomogne. Malo pitanje za tebe : Da li je akcija ogranicena samo za Maslacak, s obzirom da ima i drugih organizacija kojima je potrebna pomoc. Da ne zaboravimo i nase starije, staracke domove, na njih su svi zaboravili 33.gif

      ___________________________________________________________________

        08-15-2004 15:32 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
        La Koshcela La Koshcela is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 282
        Location: anamodoli unize
        pokretac teme Thread Started by La Koshcela

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Naravno da ne,Mika...
        Cilj je da pomognemo Mostarcima koji nisu u situaciji da se brinu sami o sebi,pomognemo Mostaru u bilo kojem pogledu...jer mozemo i na kraju krajeva to nam je duznost....
        zato ,kao sto rekoh
        ..IDEMO DALJE ...SADA...

        ___________________________________________________________________
        ~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

        08-18-2004 05:28 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
        La Koshcela La Koshcela is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 282
        Location: anamodoli unize
        pokretac teme Thread Started by La Koshcela

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja opet 11.gif

        Priblizavaju se novogodisnji praznici ,pa reko ,bilo bi lijepo da se ode malo do Centra za djecu sa posebnim potrebama i da se ponese koji kolac,pokloncic i da im se malo ukrase ovi dani.
        moj PayPal je :

          koscela@amnet.net.au
        i molio bih da priloge uplatite najkasnije do 17/dec 2005 da bi novac mogao stici na vrijeme
        Hvala narode i ako ima ko kakvu slicnu ideju rado cu je podrzati.

        Pozdrav

        ___________________________________________________________________
        ~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

        12-07-2005 04:46 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
        Stranica (10): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com