Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » ***Predstave, Koncerti, itd.*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

***Predstave, Koncerti, itd.*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ljubitelji "dasaka koje zivot cine" i muzickih koncerata, plesnih performansa (ili mozda jos neke vrste umjetnosti). . . sta ste sve dosad tokom svog zivota uspjeli pogledati, a sta vam je jos ostala zelja da pogledate??

Od teatra

    (ne racunajuci predstave na koje su nas sa skolom vodili jer tu su se obicno djeca toliko zezala da se nista nije moglo vidjeti)
imala sam srecu vidjeti famozni "Phantom of the Opera", onda Shakespeare-ov "Anthony & Cleopatra" & u jednom malom amaterskom teatru "The Laramie Project".

Od nasih koncerata gledala sam Dinu Merlina x puta, Halida Beslica, Fadila Toskica, Osmana Dzihu, Hanku Paldum, Mehu Puzica, itd....ne sjecam se vise.

Od stranih koncerata:

2001 - Paul Simon
2003 - Simon & Garfunkel
2004 - Simon & Garfunkel

Od poznatih stand-up komicara: Jim Breuer, Lewis Black.

Od plesa: Alvin Ailey Dance Theater

Zelja mi je ponovo vidjeti "Phantom", ali da ovaj put nisam kokuz pa da mogu priushtiti bolje sjedishte nego prvi put. 18.gif Od komicara voljela bih vidjeti Chris Rock-a & Robin Williams-a. Od nasih pjevaca stvarno bih voljela uzivo cuti Kemala Montena & Balasevica.

___________________________________________________________________
nopityA.gif

broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane shpica dana 08-24-2004 u 05:53.

08-24-2004 05:44 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
Armani Armani is a Male
avenija kruzno


Poruka: 170
Location: Belize

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh joj majko moja :) Ja obozavam ici na koncerte :)

198x - Zabranjeno Pusenje - Kantarevac moj prvi koncert
199x - Leb i Sol - Na rondou
1994 - Guns 'n' Roses - Danska - jedan od zadnjih njihovih koncerta
1997 - Madonna - Pariz
2000 - Iron Maiden - Darien Lake - USA
2002 - U2 - Kopenhagen
2003 - Red Hot Chilli Peppers - Hamburg
2003 - Bruce Springsteen - Kopenhagen :)
2003 - Kylie Minogue - Sydney, Australia (muzika nula, ona 10 :) )
2004 - Lenny Kravitz - Kopenhagen
2004 - Alicia Keys - Kopenhagen "Intimni koncert - samo bilo 1000 karata u prodaji"

Osim tih,
Oliver Dragojevic u Hamburgu 2004,
Merlin - Burek (Kosevo) 2004,
Edo Maajka 2004,
Crvena Jabuka 2003,
Hari Mata Hari 2002...

Ostale domace koncerte nebi nabrajao. Iz razloga, sto se to ne moze nazvati koncertom, vec skup nalokanih bosancerosa :)

Ali sam vidio i slusao punooo domacih zabavnih faca..



Musicals mi se najvise svidjaju ali sam gledao :)

Les Misarables,
Cats,
We will Rock you
Phantom of the opera (London)



Sigurno sam puno toga zaboravio, ali cu napisati kada se sjetim.

Sto je najcudnije, te sve karte ja jos i dan danas imam hehe :) Sa Svakog koncerta i svakog avionskog leta.. hmmm

___________________________________________________________________

    [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

    08-24-2004 08:59 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
    antiprotivan antiprotivan is a Male
    moforaja




    Poruka: 2825
    Location: Norway

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    heheh, sa svim tim odgledanim i odslusanim koncertima, pashe ti nick... 10.gif

    ___________________________________________________________________

      21.gif

      08-24-2004 09:01 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
      shpica shpica is a Female
      hrcak




      Poruka: 2339
      Location: visim sa plafona
      pokretac teme Thread Started by shpica

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Armani:
        Sto je najcudnije, te sve karte ja jos i dan danas imam hehe :) Sa Svakog koncerta i svakog avionskog leta.. hmmm


      i ja! i svakog filma u kinu josh 04.gif

      ___________________________________________________________________
      nopityA.gif

      08-24-2004 10:19 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
      sehaaa sehaaa is a Male
      trudim se


      Poruka: 194
      Location: u pm (da izvinete)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      od stranaca nisam puno gledao sta cu financije takve pa se nije moglo toliko putovat ali eto u2 u sarajevu devedeset i neke volio bih pogledati bruce sprinsteena ali samo da otpjeva onu streets of philadelphia meni je ta pjesma mrak i kad bi je cuo otisao bi s koncerta bilo bi mi dosta hehe a od domacih nekoliko puta oliver dragojevic miroslav ilic pod bijelim brijegom prije rata (zivio odmah pored stadiona u omladinskoj pa nisam trebao ni ici hehehe) boris novkovic severina goran karan nekoliko puta giuliano nekoliko puta vesna pisarovic vise puta colonia gibonni tedi spalato tony cetinski tose proeski esma redzepova ima jos domacih.....

      ___________________________________________________________________

        ....jednom kad shvatis da u meni imas sve zivot kraj tebe tako lako proci ce a mene nece biti tu...

      08-24-2004 23:12 sehaaa is offline Pregledaj poruke od sehaaa Dodaj sehaaa u listu prijatelja
      sehaaa sehaaa is a Male
      trudim se


      Poruka: 194
      Location: u pm (da izvinete)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      zaboravih reci da mi se veoma svidjela rock opera jesus christ superstar koju sam gledao nekoliko puta u koncertnoj dvorani vatroslav lisinski u zagrebu odlicno odradjeno sa pjevacima sa hrvatske estrade ...a gledao se niz drugih predstava ovdje u mostaru i u zg...

      ___________________________________________________________________

        ....jednom kad shvatis da u meni imas sve zivot kraj tebe tako lako proci ce a mene nece biti tu...

      08-25-2004 00:18 sehaaa is offline Pregledaj poruke od sehaaa Dodaj sehaaa u listu prijatelja
      Maja Maja is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 307
      Location: Oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ama znam sta nisam gledala,...zelja mi je pogledati Hasanaginicu, pozorisnu predstavu,...lozim se na nase predstave nenormalno! Jedne godine, nikad to necu zaboraviti, mozda 97 ili 98 bila je kod pravoslavne crkve, na ostacima i kamenim zidovima jedna predstava mostarskog pozorista na otvorenom, bile postavljene tribine za publiku...zaboravila sam kako se predstava zvala.
      Volim pravo i one intimne predstave u Studiu, jedina mana ne mozes nogu udarit kad dodije, he he..

      ___________________________________________________________________
      Zivjeli 100 godina!

      08-25-2004 07:50 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com