Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Za sve danasnje mame i tate... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Jova Krcun Jova Krcun is a Male
Ibro dirka nas




Poruka: 442
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Shpica bona u ono vrijeme kad se on kupo na radobolji mogao je donijeti samo pastetu uzicka republika. Kakva Argeta u ono vrijeme 13.gif

___________________________________________________________________
Ti si meni sve, ti mi hranis pse i kad tebe neima tesko mi je 10.gif

10-04-2004 16:44 Jova Krcun is offline Pregledaj poruke od Jova Krcun Dodaj Jova Krcun u listu prijatelja
Black_Witch Black_Witch is a Female
rodjena




Poruka: 985
Location: na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e bas super tema 01.gif 02.gif 10.gif

___________________________________________________________________
.............

10-04-2004 17:02 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja bas ovako kad se sjetim tog djetinstva ja mislim ova danasnja djeca nece te prilike nikad imati u zivotu. 21.gif A kamoli tek kad se sjetim fatanja golubova s prozora. Onako ko djete u Majkinom (rahmetli 33.gif ) stanu namokrim bahlje i bacim onde ispod prozora. Golubovi se skupe i podju mandajrat a ti onako svezes dlake malo i stavis udicu i malo hljeba pa kad ono zagrize podje leprast po citavom dvoristu. A plus da ne govrim sta sam im radio kad bi nakvasio hljeb sa rakijom majko draga 13.gif pa se onaj golum zajapuri i vidis na njemu ili ce riknut ili se pokenjat na necije auto. 13.gif Jesaam baksuz bio kao mali citavo dvoriste bihuzur bilo !!!!!!! 07.gif 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      10-04-2004 18:23 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      zela zela is a Male
      avenija kruzno




      Poruka: 161

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      dobra ti ova sa rakijom,

      i mi sa musale smo to radili. kupis hjeb i malu bocicu ruma i trka na titov most hraniti galebove. ispocetka sve ok, zaustavljaju se prolaznici i dive se vjestinama galebova kako spretno hvataju komade hljeba pri samoj povrsini neretve, a onda, kad alkohol pocne djelovati, belaj.... pocinju nadlijetati i pikirati na prolaznike i auta u prolazu, pravi haos

      jedan vid zabave (igre) je bio i marisanje naljepnica i macijih ociju sa auta, pretezno stranih.
      ljeti bi musala vrvila od stranaca a mi bi posli u "masovni napad" na trofeje: najljepsa naljepnica i ko ce vise iskupiti refleksa.

      pozdrav svima koji su tada u depu imali pracku ili bacaljku

      ___________________________________________________________________

        [/SIZE]

        10-04-2004 23:14 zela is offline Pregledaj poruke od zela Dodaj zela u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        e je li iko od vas iso na "splavove" na bijelom brijegu

        bila velika rupa puna vode, ko malo jezero

        i raja pravila splavove od ograde gradilista i vozali se onda

        sjeca li se iko toga ?

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        10-04-2004 23:27 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        al capone al capone is a Male
        moforaja




        Poruka: 5015
        Location: grad andjela

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        dobra tema 10.gif hm... djemila zape mi za oko ovo ...letila bosa po asvaltu po diviziji.. gdje si se to odgojila ta mi je mahala poznata 07.gif

        ___________________________________________________________________



          http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

          10-04-2004 23:42 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A pade mi na pamet neznam ako je od vas iko od raje pravio likove i face od kartona pa onda flomasterom nacrtas glavu. U nas citava Santiceva imali Heroje iz comic romana. Znas ono odkines karton i probusis rupe na oci i nos da mozes disat i na primjer nacrtas indijanca ko slicno poglavici i stavis luk i strijelu u ruke i pravac prema jedni drugom. 07.gif Dobra stara vremena ! 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              10-05-2004 01:00 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              al capone al capone is a Male
              moforaja




              Poruka: 5015
              Location: grad andjela

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jest vala.. nema vise pracki,puhaljki,kamenjarki spustanja s trokom niz diviziju 07.gif dobra stara 10.gif

              ___________________________________________________________________



                http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                10-05-2004 01:04 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                rodjak rodjak is a Male
                puter




                Poruka: 74
                Location: Omladinska sad usa

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Tana, dje se toga sjeti 13.gif To je bilo gdje je sad Auto-moto.Voda bila iz rudnika.Pa koji je splav najbrzipa najveci.....A najzesce je bilo odes na onu drugu stranu (tamo je bila ko neka basca), da uberes stagodj, a ono raja ti ukradu splav pa se ti snalazi kako ces se vratiti.Pa koliko sam se samo puta izvrno sa splava kad se namjerno sudaris sa nekim ili on tebe udari qq q 13.gif
                Onda spustanje sa sankama niz stepenice na brijegu(Kugla je bio najzesci).Ono sve je u redu kad krenes sa vrha, ali pri dnu vise letis nego si na zemlji.EEEEEEEEEEEEEE dobra stara vremena. 26.gif 10.gif

                ___________________________________________________________________
                Hajmo skakat`

                10-05-2004 02:28 rodjak is offline Posalji Email za rodjak Pregledaj poruke od rodjak Dodaj rodjak u listu prijatelja
                antiprotivan antiprotivan is a Male
                moforaja




                Poruka: 2825
                Location: Norway

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od shpica:

                  e onda smo fakat bili skupa na vickovom viru i to puno puta....sto se bolan ne bio ne javi 13.gif 13.gif

                  jes ti bio onaj sto je imao obicaj donijeti veliki plavi suncobran, velike udobne stolice za suncanje i argetu pastetu a mi raja jedemo kavade i hepokovo vrhnje???


                Dobro ti je Jovo reko, bili smo mi na Vickovom viru, ali smo fulili vrijeme u "nekoliko" godina... 04.gif 13.gif

                Ja sam bona zivio tu blizu, nisam imao razloga nosati pastete ni ove ni one sa sobom, otrcim kuci kad sam morao... A preko Radobolje su bile baste mojih komsija, a ja bio uzorno dijete, nikad se nisam uvaljivao u kradju, tako su oni mislili... I uvijek je bilo kavada, ili jabuka, ili tresanja, zavisi od sezone..

                Bio je tu jedan momcic, svaki dan dodje sa kriskom hljeba, posutom secerom, i jos nakapa vode da mu se secer "drzi" na hljebu.. Za koji dan postala to moda, pa smo svi tako jeli hljeba i secera... 04.gif 04.gif

                ___________________________________________________________________

                  21.gif

                  10-05-2004 13:21 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                  shpica shpica is a Female
                  hrcak




                  Poruka: 2339
                  Location: visim sa plafona

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  nopityA.gif

                  10-05-2004 13:56 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                  nidze veze nidze veze is a Female
                  miss foruma '05


                  Poruka: 4765
                  Location: na stolu

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  hheheeh
                  sjecate li se kad bi sjeli negdje uz cestu i igrali auta

                  kad prvi izaberes ficu ili stojadina pobjednik garant

                  ili trazi misjeg ljepila

                  ili skupljaj gumeni rukavica i slicni stvarcica pa kuhaj i pravi bagatine pa zorom u stiglice 13.gif 13.gif


                  dobro rece rodjak
                  sankanje niz stepenice 13.gif 13.gif 13.gif

                  pa kad sletis gdje netrebas 21.gif 13.gif

                  ili razapnemo kod evrope na stepenicama siluk i cekas da se neko stumba niz stepenice

                  jao kako sam degenk zbog tog dobila od nekog dede,kad me poceo kisobranom mlatit,kuku

                  mogla bi vako do zore

                  i sad mi nije s mjesno

                  place mi se
                  kad vidm svoje kcerkice,vise na pc,play stationu, barbi kucice koje su bile aktivne smo dva-tri dana

                  imaju sve iz savremene tehnike i opet nisu zadovoljne
                  nece imat o cem pricat svojoj djeci

                  sad ceka kad ce dobiti sms od svoje prijateljice ili simpatije

                  a ja kad bi sjedila u sokaku i igrali se boce,hm...
                  molis boga da se okrene tamo gdje ti hoces

                  kad se sjetim onog osvanjavanja u sokaku igrajuci tavle,zmure,aberecke,limuna,itd

                  a moja djeca ni neznaju sta je to 21.gif

                  ___________________________________________________________________

                    Ljudi su, opcenito,
                    nalik na pse koji pocnu lajati
                    cim izdaleka zacuju
                    lajanje drugih pasa.

                  10-05-2004 14:52 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                  shpica shpica is a Female
                  hrcak




                  Poruka: 2339
                  Location: visim sa plafona

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ....gonje, ledenog chiche (ono kad te zaledi neshta)....uvaljivanja u tudje voce (povrce nikako)....

                  kad su se u Vatikanu napravile neke nove zgrade tamo na kraju kod rijeke i molim te lijepo one su imale Intercom - a mi odemo pa nam dusa pozvoniti svima, kliznuti i sakriti se negdje iza zgrade ili ispod balkona i slusati narod kako viche "halo, ko je....djulse jes' to ti??" 13.gif 13.gif

                  hvatanje zaba i onih maleshnih nekakvih stvorenja na radobolji (tamo gdje su izvidjaci svake godine palili logorsku, iza mjesne) bilo zakon zabava!! ko vise u tegli ima taj je glavni par dana.....

                  ehhh da mi je opet biti dijete.....promijenila bi sve, uzivala bi u svemu....a tad da mi je biciklo, da mi je barbiku.....nista mi nije znacilo to sto sam imala (u stvari nista, ali sad vidim da je bilo nesto ipak).

                  ___________________________________________________________________
                  nopityA.gif

                  10-05-2004 15:09 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                  nik obrisan
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ehhhh, da mi je, i sta bi bilo da je bilo, ehhhh ehhhh ehhhh... Dusa je dusa, vrijeme je vrijeme, a zivot je poklon i rad - na koji sam ja licno ponosna. Drago mi je sto sam covjek, sto nisam melek. Ponosna na svoje bitke! Na sve, i one djecije! Ehhhh.... elhamdulillahi!
                  I naravno izvinjajem se opet ako sam promasila temu - vi mene brisite naravno, nema problema vjernik sam. 01.gif Allahimanet!

                  10-05-2004 15:13
                  metallica metallica is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8228
                  Location: CH.WILLA(uglavnom)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  kad sam ja bio mali najbolja fora je bila kaèenje za tramvaj sa svih strana za rudu za vrata
                  karambolke a kad starci saznaju onda~109~
                  pa onda pravljenje trokolica od drveta i kuglagera to je bio merak 10.gif
                  i naravno kupanje na željeznici joj kolko puta sam se vrato rasjeèenih nogu
                  puna stakla al nema veze sjeæanja su lijepa

                  jednom nam je palo na pamet da se zakaèimo za ''æiru'' voz što je išao
                  za višegrad tik pored mog naselja i provali nas komšija tad me je stari
                  razbio ko vola u kupusu prvi i poslednji put

                  ___________________________________________________________________

                    10-05-2004 15:21 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                    nidze veze nidze veze is a Female
                    miss foruma '05


                    Poruka: 4765
                    Location: na stolu

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    metalica..bravo

                    malo se sjecam cire jer sam cesto ko dijete putovala s njim
                    ali sarajevo ,rogatica,ustipraca ,rudo

                    heheh ciro zakon bio, ja sretna bila kad bi s njim putovala

                    ___________________________________________________________________

                      Ljudi su, opcenito,
                      nalik na pse koji pocnu lajati
                      cim izdaleka zacuju
                      lajanje drugih pasa.

                    10-05-2004 15:26 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                    rodjak rodjak is a Male
                    puter




                    Poruka: 74
                    Location: Omladinska sad usa

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Kad smo vec kod cire, sjeca li se iko od mostaraca sinobusa koji je isao od, cini mi se HEPOK-a, valjda do stanice.Ona dva srebrenasta vagona................... 32.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Hajmo skakat`

                    10-05-2004 17:55 rodjak is offline Posalji Email za rodjak Pregledaj poruke od rodjak Dodaj rodjak u listu prijatelja
                    al capone al capone is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 5015
                    Location: grad andjela

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od djemila:

                          citat od _dk_:

                        dobra tema 10.gif hm... djemila zape mi za oko ovo ...letila bosa po asvaltu po diviziji.. gdje si se to odgojila ta mi je mahala poznata 07.gif


                      Bajatova 20 07.gif


                    komsinica 07.gif

                    brace sarica 05.gif

                    ___________________________________________________________________



                      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                      10-05-2004 18:08 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                      Licnost godine '05




                      Poruka: 9968
                      Location: Eo me tu sam !!

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od antiprotivan:

                            citat od shpica:

                          e onda smo fakat bili skupa na vickovom viru i to puno puta....sto se bolan ne bio ne javi 13.gif 13.gif

                          jes ti bio onaj sto je imao obicaj donijeti veliki plavi suncobran, velike udobne stolice za suncanje i argetu pastetu a mi raja jedemo kavade i hepokovo vrhnje???


                        Dobro ti je Jovo reko, bili smo mi na Vickovom viru, ali smo fulili vrijeme u "nekoliko" godina... 04.gif 13.gif

                        Ja sam bona zivio tu blizu, nisam imao razloga nosati pastete ni ove ni one sa sobom, otrcim kuci kad sam morao... A preko Radobolje su bile baste mojih komsija, a ja bio uzorno dijete, nikad se nisam uvaljivao u kradju, tako su oni mislili... I uvijek je bilo kavada, ili jabuka, ili tresanja, zavisi od sezone..

                        Bio je tu jedan momcic, svaki dan dodje sa kriskom hljeba, posutom secerom, i jos nakapa vode da mu se secer "drzi" na hljebu.. Za koji dan postala to moda, pa smo svi tako jeli hljeba i secera... 04.gif 04.gif



                      Fakat tacno je tako bilo buraz. Uvaljivao sam se sa starijom rajom Orhanom, Semom, Haris, Zana, Hamo i ostali ko malo djete sam se slapao njima bas tuda, pa onda odes u bare da malo lopte razbacis na male u hladovini !!!! 10.gif

                      ___________________________________________________________________


                        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                          13.gif

                          10-05-2004 18:12 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                          al capone al capone is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 5015
                          Location: grad andjela

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          nedam ja moju mahalu nikom 07.gif

                          hm.. jesu li popravili onu sat kulu kod sehitluka?

                          jah tako sjetis se gdje si rodjen gdje si se odgojio pa se upitas gdje su ona djeca sto si se igrao sa njima jesu li ziva ikako 16.gif prava te nostalgija spuca sad ono dodjes i neznas 2 ljudi u citavoj mahali sve nesto novo se naselilo (sljeglo) tuga brate

                          ___________________________________________________________________



                            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                            10-05-2004 19:29 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                            Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com