Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » **Novogodisnje Drvo** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
BISCANIN2
SexNepoznat

Poruka: 52

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja lièno volim jelke i kiæenja a kad sam vidio kakav 8utisak ostavlja na malog ,odmah sam kupio dva paketa svijeæica ,naktia ima koliko hoæeš ,moja žena i mali se zabvaljaju satima kiteæi ,taj užitak ssam prepustio njima .

___________________________________________________________________
zdravlja,para ili use ,nase i podase

12-13-2004 12:08 BISCANIN2 is offline Pregledaj poruke od BISCANIN2 Dodaj BISCANIN2 u listu prijatelja
mazolina mazolina is a Female
proplivala


Poruka: 23
Location: nepoznata

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U mene neka jadna jelka,dodje mi da je izbacim,kad sam je vidjela medju onim drugim jelkama bila je slatka,a sad kad sam je postavila u dnevnom boravku izgleda mi tako jadna,ali shto mirishe kuca....

12-13-2004 17:03 mazolina is offline Pregledaj poruke od mazolina Dodaj mazolina u listu prijatelja
mazolina mazolina is a Female
proplivala


Poruka: 23
Location: nepoznata

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zaboravila sam dodati josh je nisam okitila,kad chu....neznam....

12-14-2004 00:54 mazolina is offline Pregledaj poruke od mazolina Dodaj mazolina u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

malo jelkica od prosle godine

kcerka i ja smo uzivale prije par veceri

izvukle smo stari nakit, dodali nesto novog ...svijecice su upaljene

samo nam snijeg fali ,da upotpuni atmosferu

12-14-2004 11:14
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dok sam bio mali
isao sam u susjedstvo(visio u njih brate) 04.gif
u tete dragice i negdje meni se cini
oko ovih doba/decembar
Dolazio je nakav KRAMPUZ u kucu
e bi se usro svaki put babo dragi
sve dok nisam skuzio da je drugi komsija . 19.gif
E sljedece godine mu je bila kanta vode na vugla 04.gif 13.gif
Zna li neko vise o ovome

___________________________________________________________________



      19.gif

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane babusha dana 12-14-2004 u 13:59.

      12-14-2004 13:52 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      buckuris buckuris is a Female
      buduca bahra :)




      Poruka: 2084
      Location: SFRJ Njemacka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Babo,Krampuz je dolazio za Svetog Nikolu i dolazio je samo onim klincima koji su bili 21.gif 19.gif Da si bio dobar...ne bi bio modar 13.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________
      muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

      12-18-2004 22:07 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
      toma
      SexNepoznat

      Poruka: 675

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...vidi Babe,cuj Krampuz mu dolazio 21.gif 02.gif

      ...znaci Babo ti belajises od malih nogu 35.gif 05.gif 10.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane toma dana 12-19-2004 u 18:32.

      12-19-2004 18:27 toma is offline Posalji Email za toma Pregledaj poruke od toma Dodaj toma u listu prijatelja
      nadia nadia is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 400
      Location: CH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      cuj Krampuz , sta je to ? prvi put cujem ...

      ovdje dolazi 6.12. "sami klaus" i vodi sa sobom u crno obucenog i obojenog pomocnika koji se zove smucli ( prljavko ) ... da li je to isto kao i taj krampuz ?

      ___________________________________________________________________

        \ | /

        (@ @)

        -----o00-(_)-00o-----

      12-20-2004 01:30 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
      toma
      SexNepoznat

      Poruka: 675

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja mislim da je to isto Nadia.Sveti Nikola dolazi 06.12 dobroj djeci a onu djecu koja "nisu bila dobra" (k'o fol 35.gif ) posjecuje Krampuz sa sibom.Uglavnom...kad se Krampuz i pojavi S. Nikola ga otjera posto su sva djeca dobra djeca. 10.gif
      Vjerojatno svaka zemlja ima svoju verziju ali to je otprilike to.

      12-20-2004 19:56 toma is offline Posalji Email za toma Pregledaj poruke od toma Dodaj toma u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ha ha ha ha ha ja sam dugo imala ravna stopala i vazda sam hodala ko musko (ono se gegala), dok se nisam zacurila i otkrila drugi pol 05.gif i moja mama mi je vazda govorila da se ispravim, jer hodam ko krampuz ha ha ha ha odkad nisam cula tu rijec 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        12-20-2004 20:16 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sto se jelke tice, okitili smo je ima dvije sedmice. 2 metra jelka, sa puno svjetala i nakvih zlatnih vrpci. Donji dio je ocerupan i fali loptica (imam malo pasce). Kuca je sva okicena a ispred kuce imam svjetlece jelene i jos nakva svjetla.
        Eto....mali pravo odusevljen.

        ___________________________________________________________________

          12-20-2004 20:19 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          VraGicA VraGicA is a Female
          trudim se




          Poruka: 193
          Location: Rujiste, odma ispod doma desno

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ove godine sam okitila jelku u plavo i srebrenasto 05.gif Prekrasno je 18.gif

          Sveke godine pokusavam da je okitim drugacije, to mi je nesto merak
          Prisjetim se dana kad sam ko mala pomagala mami oko kicenja jelke pa kad je kitim osjecam se pravo ko djete 05.gif

          ___________________________________________________________________
          ~102~

            ~102~

            12-21-2004 13:34 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
            antiprotivan antiprotivan is a Male
            moforaja




            Poruka: 2825
            Location: Norway

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ja svoju sinoc unio u kucu, namontir'o u postolje, donio nakit iz podruma, plus ono malo ekstra sto je kupljeno, i zaposlio djecu, a ja uzeo foto-aparat i skljocao...

            (super fino se djeca zabavljala, a i ja i zena poslije kad je trebalo sve ocistiti za njima 08.gif )

            04.gif 13.gif 04.gif



            Ja....skoro zaboravih reci da je zena malo "popravila" jelku kasnije, kad su djeca legla, mora ona malo, kako god... ne ide bez toga... 18.gif 19.gif

            ___________________________________________________________________

              21.gif

              12-21-2004 13:46 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
              VraGicA VraGicA is a Female
              trudim se




              Poruka: 193
              Location: Rujiste, odma ispod doma desno

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              A sto joj nisi pomogo s popravljanjem? 05.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              ~102~

                ~102~

                12-21-2004 13:49 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
                antiprotivan antiprotivan is a Male
                moforaja




                Poruka: 2825
                Location: Norway

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Pa popravio sam i ja....jos kasnije... 23.gif 19.gif

                ___________________________________________________________________

                  21.gif

                  12-21-2004 14:27 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Maggie:

                    Sto se jelke tice, okitili smo je ima dvije sedmice. 2 metra jelka, sa puno svjetala i nakvih zlatnih vrpci. Donji dio je ocerupan i fali loptica (imam malo pasce). Kuca je sva okicena a ispred kuce imam svjetlece jelene i jos nakva svjetla.
                    Eto....mali pravo odusevljen.


                  Opis tvojih svijetlecih jelena podsjeti me na moj boravak u Vinnipegu u Canadi , prosle godine
                  Provodila sam dosta vremena u razgledanju okicenih vila i ulica ...uzivala sam kao dijete
                  Imam snimak bas svijetlecih jelena koji podizu i spustaju glavu
                  Ponekad mi se cinilo ,da sam dio neke bajke ...
                  Mada se i Svedskoj polaze dosta na kicenje, nema vanjske dekoracije kao sto je kod vas ili Canadi

                  12-21-2004 15:47
                  nidze veze nidze veze is a Female
                  miss foruma '05


                  Poruka: 4765
                  Location: na stolu

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  jelka 10.gif

                  s muzem i djecom vec godinama na Badnju noc kitimo bor i ostavljamo poklone vidno jedni drugima ali po noci se uvijek usuljam i ostavim jos dva kao od djeda bozicnjaka a tako i za novu godinu

                  prosle godine sam kupila ogromnu umjetnu jer mi je dodijalo vise kupiti one iglice kad pocnu opadati 08.gif

                  ove godine smo u zalosti ali djeci necu uskratit to zadovoljstvo,ipak mislim da je to djecija radost, ostaje ista,proslogodisnja, nakit one biraju tako da neznam jos sta ce a ostalo je i od prosle godine i sve je bilo crveno...pa sad

                  ove godine ce je ipak one opet kititi ali samo bez lampica i ikakvi sijalica 16.gif

                  ___________________________________________________________________

                    Ljudi su, opcenito,
                    nalik na pse koji pocnu lajati
                    cim izdaleka zacuju
                    lajanje drugih pasa.

                  12-21-2004 16:03 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                  zvechka zvechka is a Female
                  samo sto nisam


                  Poruka: 1374
                  Location: Somewhere nice

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Da li je kod vas obicaj da se prave "jaslice" ili kako se vec kaze 29.gif 01.gif


                  Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zvechka dana 12-26-2004 u 19:16.

                  12-26-2004 19:09 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
                  zvechka zvechka is a Female
                  samo sto nisam


                  Poruka: 1374
                  Location: Somewhere nice

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Detalj 01.gif


                  Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                  12-26-2004 19:12 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
                  nidze veze nidze veze is a Female
                  miss foruma '05


                  Poruka: 4765
                  Location: na stolu

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  super zveckice 10.gif 33.gif


                  jes obicaj ali ja ove godine nisam..jesu nesto bezeze djeca se sekala i okitila ali nista ove godine kao prije 21.gif

                  ___________________________________________________________________

                    Ljudi su, opcenito,
                    nalik na pse koji pocnu lajati
                    cim izdaleka zacuju
                    lajanje drugih pasa.

                  12-26-2004 19:29 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                  Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com