Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Zivotna opasnost » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Zivotna opasnost Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad sam bio jedno 9-1o g. star
sjecam se da sam jednog dana
htio skinut jabuku sa vrha
povisoke stare vocke
a lijeno mi se bilo pe´t.
Puco kamenjem , papucama, drvecem - nista
Majka rah. imala debelu okruglu gredicu od stora
za podupiranje vesa a na vrhu debela civija
okrenuta prema vani.
E ja pametnjakovic naso to da gadjam jabuku.
Poslije jedno 5-6 pokusaja vrati se onaj podupirac
i pravo meni u lakat
Skupilo se pola komsiluka
majka ko krpa blijeda
stavljali joj sirceta pod nos
babo rah. odmah ubro
jednu sipkovu sipku za kasnije
Ja fasovo tetanus inekciju
degenek nisam na svu srecu

A i danas nosim oziljak
na desnom laktu 07.gif


jeste li se vi ikad kao djeca nasli u
kakvoj slicnoj zivotnoj opasnosti
a da toga u tom trenutku
niste bili svjesni . 11.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      05-12-2003 09:07 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      Zadavalica Zadavalica is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 1632
      Location: s dna kace

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      dosao moj dajidja sa motorom kod nas meni djavo ne dade mira sjedoh ja da ga provozam i mjesto na kocnicu ja uprijeh na gas skliznuh sa njega dok si reko kex drzeci se za njega sve dok nije trehnuo o zid.Motoru ne bi nista,par ogrebotina a ja zavrsi sa rukom u gipsu

      ___________________________________________________________________
      ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

      05-12-2003 09:44 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
      Mika Mika is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja se popela na staru, veliku tresnju u Kosoru. A tudja tresnja, a ja sama otisla (zato sto je tudja). Nisam mogla (znala) sic. Sad mi smjesno kad se sjetim, a bogami tad mi bila frka. Em blam sto se moram derat da me neko skida sa nje, em sto ce me stara razbit sto je tudja tresnja. Inace sam bila fino, mirno dijete. 11.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mika dana 05-12-2003 u 16:49.

        05-12-2003 16:38 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
        Zuta Zuta is a Female
        miss foruma '03




        Poruka: 1115

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Odakle da pocnem - od pozzara(a) - mnozina, metka u nosu, gubljenja.... ?

        Sve u svemu - lista nije prazna. Bila zivo, znatizeljno dijete i onda fala bogu da ce mi se desiti stosta sto ce mojim roditeljima dignuti tlak ili ubrzati puls.

        ___________________________________________________________________

          05-12-2003 16:52 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja sam ti bio nalet veliki, svi kazu :)

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-12-2003 17:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Gianni Gianni is a Male
          raja




          Poruka: 2201
          Location: North see

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Samo cu rec : tri mjeseca u bolnici i poslje toga 6 mjeseci mirnog lezanja na ravnoj ploci ( sjebo kicmu) 21.gif 21.gif
          Hairli bio vazda 02.gif

          ___________________________________________________________________
          There are no wrong choices; there are only different choices.

          05-12-2003 17:17 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          masala sto si bio hairli :)

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-12-2003 19:00 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Gianni Gianni is a Male
          raja




          Poruka: 2201
          Location: North see

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Pentatonika:

            Sramota me sve pricat, nikad me niko nije mogo ocima vidit zbog toga ili ostavit samog pet minuta....... 02.gif


          samo se nadam da nije nesto sa domacim zivotinjama biio~124~



          35.gif

          ___________________________________________________________________
          There are no wrong choices; there are only different choices.

          05-12-2003 20:02 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ne znam je li mislis na sex ili na nasilje 04.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-12-2003 20:02 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pentatonika ti si pravi hairlija bio . Jesi li jos takav ? 11.gif

          05-12-2003 23:07
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          neka valja kad si isti

          igraj se samo glavu cuvaj 27.gif

          05-12-2003 23:17
          iznogud iznogud is a Male
          o'shta ti je to?


          Poruka: 170

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          pentatonika forzza je stanovao 50 metara od mene, ali se on mene vjerovatno ne sjeca.. uh uh uh ako ti je on raja bio, i ja sam potpadao pod njihove uticaje :) poslije cu o tome, ali vec znam da sam i ja jedan od sampiona :)

          05-12-2003 23:53 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
          calimero calimero is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 157
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Pentatonika:

            Proguto one Shablone iz prvog razreda , zalampo od sestre i valjda nisam htjeo vratiti pa proguto, sto je sigurno sigurno je:))))) ali kaze doktor nije strasno, onda pao sa kuce , klackali se kod mene na kuci (jos se gradilo pa bilo materijala za napravit svasta nesto) na klackalici od daske petice i elementa a ja sjedio na pogresnoj strani a kolega se ono naglo ustane a ja zavrsim 2 sprata nize, i jos me doktor u hitnoj isprebija isto kao i stari 10 minuta ranije.......onda zapalio HUM (sa rodocke strane) 2 dana gorilo i evo ja to po prvi put priznajem :))))) da olaksam dusu :) i nikad me nisu ufatili......spusto se sa biciklom niz jednu mostarsku ulicu a sjedio u rikverc na biciklu, polomio ruku na dva mjesta, tri mjeseca gips, ............naso jednom dinamit od starog ali o tome nebi ko zna ko sve cita.............:)))).............onda sam se jednom namazo masnom farbom (svjetlo palva) od glave do pete, stara me razrjedjivacem kupala, i dan danas imam posljedica od toga.....itd.

            A i sa "forzzom" i "strujom" je bilo beeeelajaaaaa.

            al fino se sjetit...........


          A brate dovoljno je sto kazes da si se sa Forzzom i Strujom druzio, mogu mislit sta si svasta prozivio 21.gif

          05-13-2003 05:09 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
          iznogud iznogud is a Male
          o'shta ti je to?


          Poruka: 170

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          uh citam opet, valja to ukadit :)

          05-13-2003 05:56 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2959
          Location: donji trap
          pokretac teme Thread Started by babusha

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jebote
          ispadoh ja
          mala maca 11.gif 11.gif 11.gif

          Samo nisam ni ja sve isprico 34.gif

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 05-13-2003 u 06:22.

              05-13-2003 06:21 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              taman sam ja to htio reci, ispade ja mala maca kada cujem sta je Pentatonika radio.

              btw, Pentatonika - sta znaci tvoj nick, ima li neko znacenje ?

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-13-2003 06:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              iznogud iznogud is a Male
              o'shta ti je to?


              Poruka: 170

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              pentatonika je stara skala od cetiri tona koja se koristila prije ove koja ima raspon od sedam tonova, koristila se po evropi, u stvari je pentatonska ljestvica kasnije nadopunjena polustepenima i tako je nastala moderna skala koju danas koristimo.... pentatonika se i danas koristi, jako cesto kod bluzera & jazzera...

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane iznogud dana 05-13-2003 u 14:12.

              05-13-2003 14:08 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hm ........ covjek se uci dok je ziv

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-13-2003 15:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              iznogud iznogud is a Male
              o'shta ti je to?


              Poruka: 170

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jeste ba penta :)

              mogli smo thread o MUZICI otvorit, a ne da se zajebavamo sa taninim "grupama"... muzicara nekog, nije cuo za pentatoniku :)

              nego mene je striko tjero da pushem u plehane instrumente tako da sam ti ja od toga zbriso. sve sto sam naucio naucio sam tokom rata citajuci knjige o muzici i teoriji muzike koje su ostale u stanu drugog strike... valjalo bi mi da se podsjetim i ucvrstim znanje :)

              05-13-2003 18:26 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              e samo nek nisam muzicar tipa iznoguda koji je naucio crne leptire i jos jednu od keme :)
              (ili koji ne zna da PENTA znaci 5 (pet))

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-13-2003 18:34 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com