Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Grad u kojem zivis 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-28-2006 u 09:09.

05-30-2004 23:21 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hanka kafanka:

    bona sandy svi dole jedva cekamo

    a ti nazad u stockholm 05.gif 05.gif

    to je valjda samo privremeno



jes jes..... vakat je EURA........

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

05-30-2004 23:22 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hanka kafanka:

    bona sandy svi dole jedva cekamo

    a ti nazad u stockholm 05.gif 05.gif

    to je valjda samo privremeno


ostajem samo 7 dana, moram nesto obaviti 28.gif

05-30-2004 23:27 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-28-2006 u 09:09.

05-30-2004 23:30 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne ne ni slucajno..produzeni ni u skoli ne valja,a, kamo li u Sweden......... 21.gif

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

05-30-2004 23:38 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

    Gdj padas obicno ili si ko i ja gdje se zatknes 10.gif
obicno West London, oko Portobello-a, mada me stigne i do Angel-a, kako kad i kako skim

05-31-2004 01:00 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Trenutno sam u Caracasu (Venezuela) imam nekog posla u vezi Gandalfove stranke te se srecem sa istomisljenicima... 23.gif

05-31-2004 12:17 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
d_g_s d_g_s is a Female
nisam vise posmatrac




Poruka: 174
Location: tu sam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:

    LONDON CALLING, sta da vam kazem kad sve vec znate o Londonu, ja zivim na Notting Hill-u, ako nista culi ste za film, 10.gif


bila u londonu (inspiriro me za avatar), bila ti u komshiluku 19.gif
onda malo u liverpoolu, manchesteru, blackpoolu, milton keynsu (jel se ono 'vako pishe 14.gif ), bamber bridgeu, cambridgeu, ... jos negdje al ko ce se vishe sjetit 29.gif
uglavnom provela nezaboravnih mjesec dana lani u ovo doba 10.gif
suze ronila kad sam se vracala 26.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane d_g_s dana 05-31-2004 u 21:41.

    05-31-2004 21:40 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
    VraGicA VraGicA is a Female
    trudim se




    Poruka: 193
    Location: Rujiste, odma ispod doma desno

    Predstavljanje gradova Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne znam da li je ova teme vec bila
    al bi bilo fino da svak od nas kaze (dijasporci naravno19.gif )u kojem se gradu nalazi i da opise taj grad postavi neke slikice i tako to

    Ja se nalazim u Francuskoj u jednom malom gradicu koji se zove Ansi (Annecy) koji se nalazi blizu Svicarske (Zeneve) i Italije (Aoste).
    80 km od Samonija i Mon Blana, Ansi je mali gradic od oko stotinjak hiljada stanovnika okruzem planinama i jednim velkim jezerom



    Stari grad




    Jezero



    Ansi by night


    Eto tolko od mene i nadam se da ce vam se tema svidit 05.gif

    ___________________________________________________________________
    ~102~

      ~102~

      05-27-2005 13:41 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
      VraGicA VraGicA is a Female
      trudim se




      Poruka: 193
      Location: Rujiste, odma ispod doma desno

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hvala 19.gif

      ___________________________________________________________________
      ~102~

        ~102~

        05-27-2005 14:18 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vragice , tema je spojena sa Zlatanovom

        mi koji smo se vec pretstavili ne trebemo jos jednom 01.gif

        33.gif

        05-27-2005 14:22
        Black_Mamba Black_Mamba is a Female
        rodjena




        Poruka: 1055

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vala lelo mogla si i ovu spojit da ne heftamo ponove

          http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=5600&sid=&threadview=0&hilight=&hilightuser=&page=8


        33.gif

        ___________________________________________________________________
        Eh kakve je Pesta kupleraje imala

        05-27-2005 14:57 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
        Black_Mamba Black_Mamba is a Female
        rodjena




        Poruka: 1055

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ps. Vragice blago tebi jest ti lijepo 10.gif 01.gif

        ___________________________________________________________________
        Eh kakve je Pesta kupleraje imala

        05-27-2005 14:58 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
        VolimRodjene VolimRodjene is a Male
        rodjeni




        Poruka: 1037
        Location: Prve proleterske 1

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od VraGicA:

          hvala 19.gif


        ja bio u Aosti i na Ceresole reale onom jezeru. bona gore sudar mozes imat samo s avionom, a da ne govorim da smo mi svi (bilo nas 10 mostaraca) ponijeli kupace i mastali o kokama, a naisli na snijeg u avgustu. Koji je to sjeb bio, a tek mraz 24.gif

        ___________________________________________________________________

          05-27-2005 19:54 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od VolimRodjene:

                citat od VraGicA:

              hvala 19.gif


            ja bio u Aosti i na Ceresole reale onom jezeru. bona gore sudar mozes imat samo s avionom, a da ne govorim da smo mi svi (bilo nas 10 mostaraca) ponijeli kupace i mastali o kokama, a naisli na snijeg u avgustu. Koji je to sjeb bio, a tek mraz 24.gif


          a Djotune predpostavljao sam to od tebe, de samo reci da si jos i tavlu ponjeo sa sobom !! 24.gif 23.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              05-27-2005 20:07 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              VolimRodjene VolimRodjene is a Male
              rodjeni




              Poruka: 1037
              Location: Prve proleterske 1

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Princ-s-Neretve:

                    citat od VolimRodjene:

                      citat od VraGicA:

                    hvala 19.gif


                  ja bio u Aosti i na Ceresole reale onom jezeru. bona gore sudar mozes imat samo s avionom, a da ne govorim da smo mi svi (bilo nas 10 mostaraca) ponijeli kupace i mastali o kokama, a naisli na snijeg u avgustu. Koji je to sjeb bio, a tek mraz 24.gif


                a Djotune predpostavljao sam to od tebe, de samo reci da si jos i tavlu ponjeo sa sobom !! 24.gif 23.gif


              zar si sumnjao u to. Da vidis kako Talijani pojma nemaju. Gori od vas iz santiceve

              ___________________________________________________________________

                05-27-2005 21:14 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
                Mahalusa Mahalusa is a Female
                gusterica




                Poruka: 96
                Location: Mahala

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                E vidim niko neprica o gradovima u kojim zivimo, sem tri osobe.. 13.gif
                al evo i ja cu, Malmö, u juznoj Svedskoj, nalazi se 20 min (vozom) od Kopenhagena (Danska)
                Ovaj grad je najpoznatiji po svim strancima, i proglasen je kao naj multietnicki grad u Svedskoj, i normala po Zlatanu Ibrahimovicu 02.gif
                Ovo je jaaaaaaaaako divan grad, lijepo je ovdje zivjet i sve price o kriminalu je samo laz..meni je super ovdje..
                MFF - prvaci Svedske 2004 u fudbalu, Most sto je spojio Swe i Dk, Turning Torso - najveca zgrada u skandinaviji meni se cini, i od 270.000 stanovnika, pola ih je iz drugih drzava, od Bosansko Hercegovackih buregdzinica i cevabdzinica do Thajlanskog i Arapskog restorana..
                Nazvan je isto kao grad parkova i biciklista, al ovi biciklisti mi idu na zivce 08.gif
                Imamo i more, i prelijepu plazu, samo eto more nije tako slano 35.gif


                Ali Mostar je jedan i nebih ga mjenjala nizasta 10.gif

                ___________________________________________________________________
                I feel the rhythm, but I just don't know the dance!!

                05-29-2005 00:45 Mahalusa is offline Pregledaj poruke od Mahalusa Dodaj Mahalusa u listu prijatelja
                Mahalusa Mahalusa is a Female
                gusterica




                Poruka: 96
                Location: Mahala

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Nije magare iz Mostara al njegova cuvarica iz Malmö-a 13.gif

                ___________________________________________________________________
                I feel the rhythm, but I just don't know the dance!!

                05-29-2005 00:47 Mahalusa is offline Pregledaj poruke od Mahalusa Dodaj Mahalusa u listu prijatelja
                Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com