Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Psd " Prenj" 5 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.80 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (62): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jastasu, svaka cast omo

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-13-2003 00:55 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E svaka cast, Omaha ti si kralj. Evo ja vam saljem par slika sa nekih od mojih "uspona"

07-13-2003 13:20 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo ih:

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-13-2003 20:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-13-2003 20:32 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

svaka cast Tana, e imam ti ja jos ovih slika, ali seljak ,ne znam ih postaviti ovdje, je li ti muka da ti ih posaljem pa da ti to odradis?

Ova prva slika je iz Paklenice, 1996, a druga je Stolac kod Mostara, gledano sa strane Veleza, i naravno to sam ja 07.gif

07-14-2003 01:03 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo sa Stoca su rani posljeratni usponi kako nismo smjeli puno trandat radi mina, fala mom bratu Anesu na osiguranju, ta ko ce te bolje osiguravat nego buraz, Jon Smith's nemoj se ljutit nije da ti ne vjerujem 10.gif 10.gif

07-14-2003 02:02 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hehehehe, tako je amirice ........
slijedi serija slika od nasem amira - alpiniste

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2003 03:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2003 03:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2003 03:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i na kraju 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2003 03:46 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 127

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast Amire! Evo sada nedelja oko 23 sata. Pijem vino, slusam staru spansku muziku i gledam ove divne fotose. Omaha pravo si me zvekno sa Vilincem i Hajduckim vratima. Govno mu ko se ne napije veceras! 19.gif 18.gif

07-14-2003 05:50 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 127

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od OMAHA:

    Ovo je jedna iz DIVE GRABOVICE, kota ZLJEB! 10.gif
    Tu ima i lovacka kuca, pokrivena shindrom.
    Diva je za one tamo Juge bila Kraljevsko lovishte, meni je jedan od najljepshih predjela na ovoj kugli zemaljskoj!

    Ko nije bio, rjecima se nemore opisat! 21.gif

Ne zove se djaba Diva 10.gif Jeste brate pravo mjesto! A i kralj sebi napravio kucu pa i konjski put do najljepseg mjesta u bivsoj Jugi! Mozes zamisliti Omaha i svi ostali koji su nocili u toj kuci kako su kraljevi uzivali! Mi sve iznesemo na svojim ledjima a njima drugi to odrade!

07-14-2003 06:07 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Grasak, more bit se nadjemo u Divoj 10.gif josh stoji!!!

Bravo Amirice, dobre slike zaista 10.gif

Drago mi je da raja shalju slike 19.gif vec sam mislio da odustanem!
Grasak na tebe je reda!



Puno pozdrava svim ljubiteljima planina! 10.gif

07-14-2003 10:43 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
airuno airuno is a Male
trudim se


Poruka: 162

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Omaha brate, ne odustaj. Mene ove slike izlijecise. Ja planine nisam vidio od 1995 , a ono slika sto sam imao nema vise. Zao mi slika sa marsha Mostar - Sutjeska, i onog jezera (mislim da se zove Trnovacko) ispod Maglica. Ovo sto ovdje objavite pomaze da se pamti i ne zaboravi ljepota nasih planina u ovim betonskim dzunglama. 10.gif

07-14-2003 10:53 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od airuno:

    Omaha brate, ne odustaj. Mene ove slike izlijecise. Ja planine nisam vidio od 1995 , a ono slika sto sam imao nema vise. Zao mi slika sa marsha Mostar - Sutjeska, i onog jezera (mislim da se zove Trnovacko) ispod Maglica. Ovo sto ovdje objavite pomaze da se pamti i ne zaboravi ljepota nasih planina u ovim betonskim dzunglama. 10.gif


OK, airuno biti ce i Trnovacko veceras! 19.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane OMAHA dana 07-14-2003 u 13:34.

07-14-2003 11:18 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima ih Amir jos, nego ne mogu Tanu maltretirat da ih postavlje jer ja to fakat ne kontam kako, haj mi objasnite
SAmo da napomenem, ove slike su sa svih strana, Austrija, Paklenica, Stolac-Mostar, pa i cake betonski stubovi pored Dunava u Becu, "Penji sve sto je penjljivo"

TANA HVALA TI 10.gif

07-14-2003 14:19 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nego Grasak hajmo se izorganizovati pa iduce ljeto skoknuti do Dive Grabovice, Prenja, ta nije vavljd da ce nam ovo sve ostati u finom sjecanju, a svijet nije tako velik ko sto kazu, evo kad nam je ovaj Forum omogucio da se uvezemo nakon svih ovih godina, pa haj da iskoristimo ovo i da se brate nadjemo negdje na jednom od ovih "smjerova"
A isvi ostali naravno

07-14-2003 14:24 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tako je kad se covjek napushi i postavlja slike 19.gif

07-14-2003 14:40 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:

    Nego Grasak hajmo se izorganizovati pa iduce ljeto skoknuti do Dive Grabovice, Prenja, ta nije vavljd da ce nam ovo sve ostati u finom sjecanju, a svijet nije tako velik ko sto kazu, evo kad nam je ovaj Forum omogucio da se uvezemo nakon svih ovih godina, pa haj da iskoristimo ovo i da se brate nadjemo negdje na jednom od ovih "smjerova"
    A isvi ostali naravno

Dobra ideja Amire! 10.gif
Valja se dogovorit! 19.gif

07-14-2003 14:53 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Amire slobodno posalji kisama na pvt. pa ti ih i ja postavim.
Bas kao i Grasku i ostalim 05.gif

Osim toga mogla bih ja malo i do brata tvog da se za koju "ogrebem". Evo cekam i Kugline 10.gif

07-14-2003 15:42
Stranica (62): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com