Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Ljubavna ne(sigurnost) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Black_Mamba Black_Mamba is a Female
rodjena




Poruka: 1055

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma sva sam ti taka kvalitetna......po celome telu 13.gif 13.gif


Balinovac, ako se o tebi radi ovdje, zelim ti svu srecu, i ne razmisljaj puno, pusti osjecanjima da te vode......... i ako se pokaze da to nije to........ako pukne tikva na kraju nemoj to smatrati kao gresku i promasaj........nego bas nasuprot gledaj na to kao na jedan period tvog zivota u kojemu si stvarno ZIVIO/LA i disao/la punim plucima.


Go for it 10.gif

___________________________________________________________________
Eh kakve je Pesta kupleraje imala

01-05-2006 09:31 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
someone
SexNepoznat

Poruka: 2

RE: Ljubavna ne(sigurnost) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa vi muškarci ste stvarno nešto! Baš me je naljutila ova tema pa èu ti nešto reèi. ali ne ono što ti želiš èuti. mislim da ne možeš svaki put kad se zaljubiš trèat od jedne do druge.Pa koliko ti je godina èovjeæe?
Predpostavljem da si i ovu "sigurnu" jednom volio (a možda je èak i sada voliš) ali ti bi neku promjenu, nešto novo. Ali koliko dugo? Onda èeš isto to napravit i ovoj i tako èeš se stalno vrtit u krugu. I šta si napravio? Niišta na kraju èeš ostat sam.
Svi koji ti govore treba sve riskirat - da ali pod koju cijenu! To govore oni koji su sami i koji traže sami sebe po cijeli život. Prošla sam nešto slièno vjeruj mi! 26.gif

01-05-2006 10:13 someone is offline Pregledaj poruke od someone Dodaj someone u listu prijatelja
Black_Mamba Black_Mamba is a Female
rodjena




Poruka: 1055

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vidi someone 28.gif

moja sta se rasplaka tako 30.gif

pretpostavimo sad da tvoja relacija sa muzem umrla odavno.......i ne voli te vise........al te ni ne ostavlja jer ti njega volis i ti njemu dajes sigurnost

sta on tebi moze pruziti kad nije ziv stobom? sta? sjedi stobom gleda tv a misli na drugu? stobom u krevetu misli na drugu...... ti kad mu kazes dobro jutro njemu se povraca

i ti bi jos uvijek da ga zadrzis po svaku cijenu?

e nebi ja mogla podnjeti to pa makar citav zivot sama bila 23.gif


Ps. niti sam sama niti trazim sebe ......samo sam okrutno realna

a tebi eo jena 33.gif

___________________________________________________________________
Eh kakve je Pesta kupleraje imala

01-05-2006 10:33 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
Balnovac Balnovac is a Male
trudim se




Poruka: 176
Location: Slovenija
pokretac teme Thread Started by Balnovac

RE: Ljubavna ne(sigurnost) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od someone:

    Pa vi muškarci ste stvarno nešto! Baš me je naljutila ova tema pa èu ti nešto reèi. ali ne ono što ti želiš èuti. mislim da ne možeš svaki put kad se zaljubiš trèat od jedne do druge.Pa koliko ti je godina èovjeæe?
    Predpostavljem da si i ovu "sigurnu" jednom volio (a možda je èak i sada voliš) ali ti bi neku promjenu, nešto novo. Ali koliko dugo? Onda èeš isto to napravit i ovoj i tako èeš se stalno vrtit u krugu. I šta si napravio? Niišta na kraju èeš ostat sam.
    Svi koji ti govore treba sve riskirat - da ali pod koju cijenu! To govore oni koji su sami i koji traže sami sebe po cijeli život. Prošla sam nešto slièno vjeruj mi! 26.gif

Uh zestoko.Kao da se mi poznajemo?
Jel tako?Svak ima pravo na svoje licno misljenje i svoj zivot.
I odredjuje kako ce mu biti u vezi.Dosta ljudi zivi u braku reda radi.Ja mislim da si i ti(bez zamjeranja)jedna od takvih.Znaci bolje sigurnost nego nova ljubav?
Ides sa njim u krevet reda radi.Ma zajebi to.Neovisno o godinama.
izvini sto sam direktan! 21.gif

___________________________________________________________________
Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

01-05-2006 12:52 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Brato ako mislish da je brak reda radi, nisi se treb'o ni zenit...niti ona udavati...
Sve je kako posijesh, tako i pokupish, pa kako u zivotu tako i u braku, jer nije ni on iznimka,
niti je operisan od iskushenja, situacija, problema itd., itd.,...
Treba samo da budesh poshten i to prvo prema sebi(znaci da ne lazesh sebe) prije stupanja u njega, pa onda i dragu da ne vucesh u ista govna....shto bi strai rekli misli glavom, a ne onom stvari i bice puno bolje....ali u nas ti ga je daj da ga shuknem pa makar u rupu na zidu, i kasnije cu razmishljati o posljedicama...otuda i mnogo brakova koji su zapoceti, a koji su u startu osudjeni na propast i razilazak....
Ne mogu i necu da pricam o tudjim, ali isto tako ne slazem se s'tvojom konstatacijom da je dosta njih reda radi....ja znam drugu stranu, tj., znam ih dosta koji su dugo zajedno...

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

01-05-2006 14:19 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
someone
SexNepoznat

Poruka: 2

RE: Ljubavna ne(sigurnost) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala bogu da se ne poznajemo ali poznajem sliènu situaciju. hvala bogu svak ima pravo na svoje mišljenje i mislim da ti je beli dobro odgovorio. bravo beli!! 10.gif

01-06-2006 10:31 someone is offline Pregledaj poruke od someone Dodaj someone u listu prijatelja
Nepoznata1
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Black_Mamba:

    vidi someone 28.gif

    moja sta se rasplaka tako 30.gif

    pretpostavimo sad da tvoja relacija sa muzem umrla odavno.......i ne voli te vise........al te ni ne ostavlja jer ti njega volis i ti njemu dajes sigurnost

    sta on tebi moze pruziti kad nije ziv stobom? sta? sjedi stobom gleda tv a misli na drugu? stobom u krevetu misli na drugu...... ti kad mu kazes dobro jutro njemu se povraca

    i ti bi jos uvijek da ga zadrzis po svaku cijenu?

    e nebi ja mogla podnjeti to pa makar citav zivot sama bila 23.gif


    Ps. niti sam sama niti trazim sebe ......samo sam okrutno realna

    a tebi eo jena 33.gif




Mambolina eo i tebi jedna 33.gif

Potpisujem tvoju teoriju 10.gif

Naravno da ima brakova koji su tu proforme radi i naravno da su najcesce musarci ti koji ne zele razvod....cast izuzetcima eo i njima jedna 33.gif

U svakom lsucaju, kako nas narod kaze:
Bolje dobar razvod, nego los brak....

Treba imati hrabrosti i traziti osobu koja nam odgovara, umjesto da provedemo citav zivot isfrustrirani s onom kojoj smo rekli da i s kojom vise nemamo nikakvih afiniteta....

I niko nikog "ne uvlaci" u brak, cini mi se da je brak institucija sacinjena od dvije punoljetne (najcesce) osobe, koje su jedna drugoj rekle "da"....
i cini mi es da cak i brojne religije, rekla bih sve osim katolicke,( a i to je u promjeni), odobravaju i ne osudjuju razvod.
Zbog cega onda pojedinci osudjuju tudji pokusaj da budu sretni....
Iz licnih strahova?

Da samo dodam, poput Mamboline, da nisam u traganju za sopstvenim identitetom, niti nesretno udata zena

01-06-2006 10:52
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast svima vama koji imate sretne i uspjesne brakove 10.gif

Pravo je lako suditi i gledati drugoga, i dosta vas/nas to uzima za pravo tu i tamo u zivotu. Cinjenica je da nije sve onako kako nam se cini na prvi a mozda i drugi pogled...

Vec sam napisala post na ovoj temi, jasta je, nego vrijedno....samo se treba biti spreman, i za srecu i za tugu....pa sta bude. Samo se jednom zivi, a vise puta voli... 10.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

01-08-2006 05:54 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Nepoznata1
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Samo se jednom zivi, a vise puta voli... 10.gif


10.gif

Ova ti je za zapisat 33.gif

01-08-2006 14:51
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

RE: Ljubavna ne(sigurnost) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Balnovac:

    Imate sigurnost u zivotu i onda se zaljubite i volite.Ali to zaljubljivanje i mjenjanje nacina zivota vas vodi u odredjenu "zivotnu NESIGURNOST".Da li je ljubav vrjedna svakog zivotnog rizika? 21.gif


ljubav.. ako je iskrena.. obostrana.. vrjedna je svega 07.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    01-08-2006 16:54 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma sve se moze ! 23.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        01-09-2006 21:57 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        Balnovac Balnovac is a Male
        trudim se




        Poruka: 176
        Location: Slovenija
        pokretac teme Thread Started by Balnovac

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od beli:

          E onda cete sigurne bit.... 13.gif 13.gif
          nego da se vrnemo na temu...
          Ne bih se slozio za ovo, jer ako vec volish i ako si voljen, onda ti ne pada na pamet novo
          zaljubljivanje, a'l je sve do individue i koliko se teshko zaljubljuje...


        A sta ako ne volis a voljen si?
        Sta cemo sad beli?
        Djaba bilo konja vrani po livadi razigranih...
        21.gif

        ___________________________________________________________________
        Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

        01-12-2006 15:20 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Uh to je vec malo komplikovanije ! AKo neces da se trudis ali ustvari ljudi osjete taj slucaj. Ali naprimjer da neki drugi put budes volio a druga osoba ne to ce te vishe spucat nego sada ! 23.gif Ali zasto ikako biti u takoj vezi kad znas da nije 100%?

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            01-12-2006 18:33 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            Nepoznata1
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ljubav je dvosmjerna ulica....
            Ako nema osjecanja s druge strane, svaki pokusaj da se pokaze ljubav vise djeluje gusenje i maltretiranje, nego izliv ljubavi....
            U tom slucaju, onaj koji voli treba okrenuti stranicu, osvrnuti se oko sebe i pronaci nekog ko je spreman s njim djeliti osjecanja....
            Zivot je previse kratak za bilo sta drugo.....

            01-12-2006 20:22
            Balnovac Balnovac is a Male
            trudim se




            Poruka: 176
            Location: Slovenija
            pokretac teme Thread Started by Balnovac

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Pipi Duga Carapa:

              Ljubav je dvosmjerna ulica....
              Ako nema osjecanja s druge strane, svaki pokusaj da se pokaze ljubav vise djeluje gusenje i maltretiranje, nego izliv ljubavi....
              U tom slucaju, onaj koji voli treba okrenuti stranicu, osvrnuti se oko sebe i pronaci nekog ko je spreman s njim djeliti osjecanja....
              Zivot je previse kratak za bilo sta drugo.....

            To je jedina i prava istina.Druge nema i ne postoji. 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

            01-20-2006 14:59 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
            Balnovac Balnovac is a Male
            trudim se




            Poruka: 176
            Location: Slovenija
            pokretac teme Thread Started by Balnovac

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Pipi Duga Carapa:

                  citat od Black_Mamba:

                vidi someone 28.gif

                moja sta se rasplaka tako 30.gif

                pretpostavimo sad da tvoja relacija sa muzem umrla odavno.......i ne voli te vise........al te ni ne ostavlja jer ti njega volis i ti njemu dajes sigurnost

                sta on tebi moze pruziti kad nije ziv stobom? sta? sjedi stobom gleda tv a misli na drugu? stobom u krevetu misli na drugu...... ti kad mu kazes dobro jutro njemu se povraca

                i ti bi jos uvijek da ga zadrzis po svaku cijenu?

                e nebi ja mogla podnjeti to pa makar citav zivot sama bila 23.gif


                Ps. niti sam sama niti trazim sebe ......samo sam okrutno realna

                a tebi eo jena 33.gif




              Mambolina eo i tebi jedna 33.gif

              Potpisujem tvoju teoriju 10.gif

              Naravno da ima brakova koji su tu proforme radi i naravno da su najcesce musarci ti koji ne zele razvod....cast izuzetcima eo i njima jedna 33.gif

              U svakom lsucaju, kako nas narod kaze:
              Bolje dobar razvod, nego los brak....

              Treba imati hrabrosti i traziti osobu koja nam odgovara, umjesto da provedemo citav zivot isfrustrirani s onom kojoj smo rekli da i s kojom vise nemamo nikakvih afiniteta....

              I niko nikog "ne uvlaci" u brak, cini mi se da je brak institucija sacinjena od dvije punoljetne (najcesce) osobe, koje su jedna drugoj rekle "da"....
              i cini mi es da cak i brojne religije, rekla bih sve osim katolicke,( a i to je u promjeni), odobravaju i ne osudjuju razvod.
              Zbog cega onda pojedinci osudjuju tudji pokusaj da budu sretni....
              Iz licnih strahova?

              Da samo dodam, poput Mamboline, da nisam u traganju za sopstvenim identitetom, niti nesretno udata zena


            Ovo su dva vrlo kvalitetna posta.Istine jedna veca od druge.
            Koliko god bilo tesko napustenoj strani i djelomicno strani koja odlazi sve se svede na kraju na to da svatko ima pravo na svoju srecu.I ako je vec bio u braku ili je u njemu i ako nije vise sretan nema smisla vise da uskracuje srecu i sebi i napustenoj strani.Istina je da muskarac koji odlozi ostavi traume i djeci i napustenoj zeni.E sad se postavlja delikatno pitanje.Da li uskratiti sebi srecu da bi bila djeca sretna jer nesretan otac ostaje uz njih?
            Ne ovaram temu ali evo nek se poneko nadoveze na moje pitanje.Ja licno mislim da nekome ne mozes pruzit pravu srecu ako i sam nisi sretan.Mozda mi je razmisljanje previse sebicno. 21.gif 18.gif

            ___________________________________________________________________
            Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

            01-30-2006 11:37 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
            zvechka zvechka is a Female
            samo sto nisam


            Poruka: 1374
            Location: Somewhere nice

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Nije sebicno razmisljanje Balnovac, jer ako si ti ili partner nesrecan djeca to itekako osjete.

            Male pametne glavice niko ne moze prevariti. Treba ostati, ako je ikako moguce, u dobrim

            odnosima sa bivsim partnerom, bas zbog djece. Nema mi nista gore nego kad vidim kako

            se roditelji svadjaju kao pas i macka, i jedno grugom ili uvaljuju djecu ili ne dopustaju

            kontakt sa djecom. To je krivicno i ne bi se smjelo dogadjati, jer djeci trebaju i mama i

            tata, iako ne zive vise zajedno.

            01-30-2006 11:50 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
            bijeli labud bijeli labud is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 392

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Zara:


                Ne bih se slozio za ovo, jer ako vec volish i ako si voljen, onda ti ne pada na pamet novo
                zaljubljivanje, a'l je sve do individue i koliko se teshko zaljubljuje...


              kako si ti starinski 21.gif 21.gif 19.gif 04.gif


            zar za ovako misljenje odma ispadas u kategoriji "starinski"..ja se potpuno slazem sa ovim misljenjem..ovo nema nikakve veze sa starinskim i modernim vremenima..brate kad je prava ljubav u pitanju..to se odma osjeti..a normala da nemas potrebe da se zaljubljujes u druge osobe..mogu te samo privlaciti ali da se zaljubis..mozes samo ako ne volis dovoljno..pa onda haj ali kad volis bogami..tu nema sale04.gif 33.gif

            12-06-2006 18:26 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
            bijeli labud bijeli labud is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 392

            RE: Ljubavna ne(sigurnost) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od someone:

              Pa vi muškarci ste stvarno nešto! Baš me je naljutila ova tema pa èu ti nešto reèi. ali ne ono što ti želiš èuti. mislim da ne možeš svaki put kad se zaljubiš trèat od jedne do druge.Pa koliko ti je godina èovjeæe?
              Predpostavljem da si i ovu "sigurnu" jednom volio (a možda je èak i sada voliš) ali ti bi neku promjenu, nešto novo. Ali koliko dugo? Onda èeš isto to napravit i ovoj i tako èeš se stalno vrtit u krugu. I šta si napravio? Niišta na kraju èeš ostat sam.
              Svi koji ti govore treba sve riskirat - da ali pod koju cijenu! To govore oni koji su sami i koji traže sami sebe po cijeli život. Prošla sam nešto slièno vjeruj mi! 26.gif



            10.gif 33.gif

            12-06-2006 18:29 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
            metallica metallica is a Male
            moforaja




            Poruka: 8228
            Location: CH.WILLA(uglavnom)

            RE: Ljubavna ne(sigurnost) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Balnovac:

              Imate sigurnost u zivotu i onda se zaljubite i volite.Ali to zaljubljivanje i mjenjanje nacina zivota vas vodi u odredjenu "zivotnu NESIGURNOST".Da li je ljubav vrjedna svakog zivotnog rizika? 21.gif





            eeee moj ti 18.gif to se zove "rulet zivota" ako probash ko zna sta ce biti ako ne probash bice ti zao citav zivot 14.gif


            to samo bog zna dali se isplati ili ne 10.gif

            ___________________________________________________________________

              12-06-2006 18:29 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
              Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com