Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » *Bijele Vode* » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:

        citat od tana:

      bola laga tri puta ti govorim da otvorite paypal. ako ne mozes ti u bih moze amirica otvorit'

      i ja odma saljem za bijele vode.
    ma moj Tana nije to problem sekunde, samo da se malo bolje organizuju lova bi stizala, a da se ne moze paypal otvoriti u mostaru, ne vjerujem!


ne vjerujem ni ja

a treba to da se malo sredi za lakse slanje para

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-22-2005 17:11 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Možda možete slati na vaš raèun sa naznakom za B . Vode u Mostaru ,nadam se da je to naj lakše.!

___________________________________________________________________
u planine...

01-02-2006 13:27 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pored svih nastojanja da otvorimo taj paj pal raèun ni u jednoj banci nisu èuli za taj raèun !

___________________________________________________________________
u planine...

01-11-2006 12:00 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

amir moze da otvori u londonu ako ne mozes ti u mostaru.

amirice haj se malo angazuj tita ti.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-11-2006 17:22 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    amir moze da otvori u londonu ako ne mozes ti u mostaru.

    amirice haj se malo angazuj tita ti.
N E C U, jednostavno necu obaveza pogotovo koje iziskuju odgovornost, ja jesam 40 yo, ali jos uvijek ne odgovoran 04.gif , izvini, ali da se paypal ne moze otvoriti u Mostaru, ne vjerujem ako ne moze nek otvore sta mogu da otvore, na kraju u banci nek im kazu koji je najbolji nacin i najbrzi primanja novca i eto ga

01-11-2006 20:57 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eto laga - cuo si ga.

sto se mene tice - moracemo sacekati kad dodjem u mostar. rado cu pomoci bijelim vodama. a mozda nekako nadjem i nacina i prije toga

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-11-2006 21:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Iskreno, nacina ima mali milion siguran sam, samo ih treba proceprkati malo i eto ga

01-12-2006 00:16 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Definitiovno pay pal se ne može otvoriti u BiH jer eto naša država nije èlanica te neke asocijacije.!

___________________________________________________________________
u planine...

01-16-2006 11:57 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zašto ne odgovara ovaj raèun na Zagrebaèkoj banci ,ima sve potrebno , ako i to ne odgovara onda Western union !

___________________________________________________________________
u planine...

01-28-2006 12:21 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pozdrav planinaru... 02.gif

djesi ba 01.gif

Ideli se gdje!
Poselami mi Saleta!

01-28-2006 12:53 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo me moj Omere, Saša i ja smo prošlu Nedelju išli na B . vode ,sa nama je bio i Stanka + 11 novih ali pravih momaka, "vježba GSS-a , 4,5 sahata smo išli do B voda.Katun koji smo osposobili za spavanje bio je pod snijegom , preko 2m. snijega . Išli smo samo na dan i vratili se na Rujište, tamo nas je èekao grah za ruèak(moje djelo ) . Ne brini Sale je pojeo 3 tanjura ! Rujište je postalo olièenje" divljaštva " , DIVLJA GRADNJA I TD ..Mi se borimo da održimo kondiciju da možemo pobjeè od tih" autora" ! Gdje si ti sada, kad èeš u Mostar da bacimo neku turu ? Danas smo objavili apel za pomoè GSS-u , treba nam svašta ali bih tebe zamolio ako možeš da nam pomogneš a to je da nam nabaviš " PRUSIKU 6 mm , 100m . Znaš i sam da kod nas nema kupiti ništa od te opreme ,ja ovako slobodno a nadam se da nas razumiješ ! Puno pozdrava od Anesa i ostale raje ! Javi se malo èešæe !

___________________________________________________________________
u planine...

01-28-2006 20:06 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Ledeni Ledeni is a Female
mofo beba


Poruka: 2
Location: München

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo da ti se javim planinaru na temuo Bjelim vodama.To vam je odlican potez i svaka cast.Ali ja mislim da ima jos neke stare raje koje si zaboravio poneuti.Muja,Fatima..Koji su do pred rat odrzavali planinarski dom u bjelim vodama.Ja nedaleko od doma imam jednu svoju vikendicu "Rosci",ako znas za to .Na ljeto sam dole i cesto sam u vikendici dodjite pa da se druzimo.Bujrum svima.

02-07-2006 15:20 Ledeni is offline Pregledaj poruke od Ledeni Dodaj Ledeni u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znamo gdje su rosci 05.gif
imam i ja (tata) vikendicu u kusicima, pa mozemo i tamo 05.gif

02-07-2006 15:33
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Muja i njegova supruga Fatima su stari ælanovi , Muja je nekad bio domar, ali sam ja zadnje
2 godine bio domar a tu je bio i Jura , ( Aco Š. ), držali smo dom kao svoju kuèu , zamalo me koštalo " braka " .

Voloder Anes

OVO NIJE PREPUCAVANJE SAMO KONSTATACIJA ! Pozdrav !

___________________________________________________________________
u planine...

02-08-2006 22:37 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Re: .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od daors:

    stara raja

Vidi Mirse a kaze okano se nemore vise 35.gif

02-16-2006 15:46 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1109
Location: Sverige

Re: .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko me pamet sluzi Bijele Vode su ti bile sevep da se skontas sto u prevodu znaci da nema ni govora da bi te Sanja ostavila radi Bijelih Voda kad te na njima uhvatila.

02-17-2006 13:56 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ðe si HARI, što me obradova tvoj glas, ovo za Sanju ,pa i ti si krivac za to, baš ti hvala , da je koja druga ne bi valjalo, kad me pita gdje èu ja joj kažem ,tamo gdje sam te i upozno !
Kad èeš u Mostar pa da se otisnemo u "planine" . Pozdravi mi Selmu i ostale !

___________________________________________________________________
u planine...

02-24-2006 20:27 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1109
Location: Sverige

Anesu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo me nakanio se. Poruke cu prenijeti. Kise mi je bila sevep da se aktivno ukljucim i na ovaj forum. U Mostar cemo ako Bog da na ljeto. Moramo prije toga naci smjestaj pa da moxemo dalje planirati. Pozdravi mi Salku Drenica i reci mu da mi se javi ili mi nekako dohaberi njegov telefon ili mail. Nastavak slijedi.

02-24-2006 21:25 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Salku viðam skoro svaki dan , pitaèu ga adresu ili mail ako ima , pozdrav iz kišovitog Mostara.

___________________________________________________________________
u planine...

02-25-2006 11:27 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Šejla ,hvala ti za Edin mail !

___________________________________________________________________
u planine...

02-25-2006 11:29 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com