Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 66 67 68 [69] 70 71 72 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bjazi tamo Antisha.....ubi romantiku, u letu 21.gif 05.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

02-08-2006 15:25 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e sad ne kontam sta je romantika, kad plate, ili kad ne plate ?!?!?

___________________________________________________________________

    21.gif

    02-08-2006 15:26 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif

    Ne znam. Pitaj ovu baku 13.gif

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane TigricaX dana 02-08-2006 u 15:29.

    02-08-2006 15:29 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    antiprotivan antiprotivan is a Male
    moforaja




    Poruka: 2825
    Location: Norway

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a ko da dodje ta baka nesto onoj baki sto je ja danas ranije spomenuh, koja bi da joj raznesu picu... 14.gif

    ___________________________________________________________________

      21.gif

      02-08-2006 15:33 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
      antiprotivan antiprotivan is a Male
      moforaja




      Poruka: 2825
      Location: Norway

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kad skontam, jesu bile opasne ove bake, ko bi reko.... 21.gif

      ___________________________________________________________________

        21.gif

        02-08-2006 15:34 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6105
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kako je nastao guster?
        O: Dali Slovencima krokodila da ga hrane.

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        02-08-2006 18:06 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        habiba75 habiba75 is a Female
        raja




        Poruka: 2341
        Location: lebdim

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        JESAM LI VAM GOVORILA!?

        02-08-2006 19:42 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
        alaga alaga is a Male
        moforaja




        Poruka: 5566
        Location: Zabrdalje

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Boja ti samo crche
        od smjeha na temi
        A doprinos AAAAAA 04.gif 19.gif 35.gif

        ___________________________________________________________________
        UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

        02-08-2006 20:44 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        neznam jel bio ovaj ali meni i dan danas smjesan 21.gif 13.gif

        Kako se zove Crnogorski ronilacki Klub ?

        DJERONIMO 13.gif

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            02-08-2006 21:29 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            Maricel Maricel is a Female
            avenija kruzno




            Poruka: 155
            Location: Skopje, Makedonija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Djeciji biseri


            1. Ne znam koliko imam godina. To se stalno mijenja.
            2. Tata je odrastao na selu. On je kravu vidio uzivo.
            3. Jako sam se uplasio kad se mama razboljela. Pomislio sam da ce nam tata kuhati.
            4. Ja se ne svadjam s roditeljima. Nisu moj nivo.
            5. Kad se mama posvadjala s tatom, prvi put sam vidio letece tanjure.
            6. Zivotno osiguranje je novac koji dobije onaj tko prezivi smrtni slucaj.
            7. Usvajanje je bolja mogucnost. Tako roditelji mogu sami izabrati svoje dijete i ne moraju prihvatiti bas ono koje su dobili.
            8. Krave ne smiju brzo trcati, da ne bi izlile mlijeko.
            9. Crvi ne grizu jer imaju rep i napred i nazad.
            10. Breskva je kao jabuka s tepihom.
            11. Proljece je prvo godisnje doba. U proljece kokosi nose jaja, a seljaci krumpir.
            12. Psi obicno vole vodu. Neki cak toliko, da u njoj i zive. To su morski psi.
            13. Sve ribe nose jaja. Ruske cak kavijar.
            14. Zooloski vrt je super. Tamo mozemo vidjeti zivotinje koje i ne postoje.
            15. Nisam krsten, ali sam zato cijepljen.
            16. U Francuskoj su nekad pogubljenja kriminalaca izvodili ¾elatinom.
            17. Ribe se razmnozavaju tako da nose iskre.
            18. Muslimanska Biblija se zove Kodak.
            19. Papa zivi u Vakuumu.
            20. Cak i djecaci imaju za reci nesto zanimljivo ako ih dovoljno dugo slusas.
            21. Za djevojcice je bolje da se ne udaju, ali djecacima treba netko tko ce cistiti.
            22. Sto moji roditelji imaju zajednicko? Paa... Oboje ne zele imati vise djece.
            23. Ti u stvari ne odlucujes sam kad trebas stupiti u brak. Bog to odlucuje odavno unaprijed i ti na kraju vidis sto ti se dogodilo.
            24. Prvo moras naci nekog tko voli iste stvari kao i ti. Ako na primjer ti volis nogomet, onda se i njoj mora svidjati to da ti volis nogomet i onda donositi cips i pivo.

            ___________________________________________________________________

                animebb2.gif

                02-10-2006 16:58 Maricel is offline Posalji Email za Maricel Homepage of Maricel Pregledaj poruke od Maricel Dodaj Maricel u listu prijatelja
                alaga alaga is a Male
                moforaja




                Poruka: 5566
                Location: Zabrdalje

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Sjeli Srbin i Hrvat u kafic poslje rata i narucili pice, i kazze Hrvat:
                - Ajmo razgovarat malo o lijepim stvarima, jebem ti politiku.
                Na to ce Srbin ljutito:
                - Ma, jebem i ja tebi Vjesnik!

                ___________________________________________________________________
                UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

                02-12-2006 00:04 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
                TigricaX TigricaX is a Female
                zvrk hanuma




                Poruka: 6105
                Location: Nesvrstana

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                13.gif 13.gif

                A joj sjetih se jos jednog, al' mrsko mi sad pisati 19.gif

                ___________________________________________________________________
                "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                02-12-2006 04:45 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                toma
                SexNepoznat

                Poruka: 675

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                dobar...dooobarrrr 10.gif


                13.gif 13.gif 13.gif

                02-12-2006 16:09 toma is offline Posalji Email za toma Pregledaj poruke od toma Dodaj toma u listu prijatelja
                pala pala is a Male
                raja




                Poruka: 1586
                Location: Avenija 77

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ulazi zena u Sex shop i kaze:
                Molim vas ovaj jedan plavi, ovaj jedan zuti i ovaj jedan crveni vibrator.
                A na to ce prodavac:
                za jedan plavi i jedan zuti nema problema ali gospodjo ovaj crveni je aparat za gasenje pozara.

                ___________________________________________________________________
                VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

                02-13-2006 13:16 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
                TigricaX TigricaX is a Female
                zvrk hanuma




                Poruka: 6105
                Location: Nesvrstana

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                > Bosanska poezija na dan zaljubljenih:
                >
                > Sunce je raspizdilo svoje zrake,
                > vrapci se deru ko konji,
                > mene pièi depresija,
                > u duši mi opsesija,
                > jebo mater ako te ne volim.
                >

                ___________________________________________________________________
                "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                02-13-2006 18:13 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                nik obrisan
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                21.gif 29.gif 07.gif

                02-13-2006 22:35
                First Lady First Lady is a Female
                samo sto nisam




                Poruka: 1404
                Location: NY

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ja sam ovo dobila na e-mail... 02.gif





                Upucavanje na bosanski nacin....


                Muskarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom polozaju oslonjen na sank.
                Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu

                muzike titraju po podu, po dr¾anju tijela, prosto po svemu, moze se reci,
                stereotipni Eros-Bosanceros.

                Dva stola dalje, sama, mirna sjedi lijepa zena. Po vanjstini bi se reklo
                da
                su generacija. Je li samo dobro oèuvana ili je stvarno ista godina
                proizvodnje, tesko je reci, ali da dobro izgleda je fakat.

                - Mmmm, vidi one mace - pomisli nas glavni junak - bas dobro izgleda.
                Kako bi samo rado pricao s njom... Ali sta da joj kazem?? Tako sam
                prokleto
                stidljiv i svaki put kad pokusam pricati s nekom zenom, valjam samo
                gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi
                pogled.
                Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od zenskih fazona na tu
                temu. Mozda da joj posaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, bas
                sam smotan.

                U tom trenutku zena ustaje i odlazi.

                - Jebi ga.. Stvar se sama od sebe rijesi. Bas sam smotan. Kako mi fali
                hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nesto mljeti. Pa i
                upucavanje je za ljude. Sta mi moze biti, da me odbije ili da
                pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom
                slucaju umro od srece. Nej se. Mozda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi
                sve probleme ova lijepa zena donijela...

                Par minuta poslije, zena se vraca i sjeda za isti stol.

                - Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo
                odredjeni
                jedno za drugo! Sacu joj prici. Valjda ispricam nesto interesantno! Sad
                ili
                nikad!

                Eksira svoj dupli pelinkovac da se okurazi, provuce ruku kroz kosu, uvuce
                stomak, ispravi ledja, lagano odseta do stola za kojim lijepa zena sjedi,
                spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita:
                "Jes' ti to pisala?!"

                ___________________________________________________________________
                Live, and let LIVE!!!

                02-13-2006 22:38 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                Mo-beba Mo-beba is a Female
                Momentalno na daljinskom




                Poruka: 7486
                Location: Trebinje-Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                  33.gif

                  02-13-2006 22:41 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                  nik obrisan
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  05.gif 04.gif 07.gif

                  02-13-2006 22:43
                  OMAHA OMAHA is a Male
                  Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




                  Poruka: 1488
                  Location: XYZ

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  13.gif Zesca Romantika! 04.gif 07.gif 04.gif

                  02-14-2006 00:08 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
                  Stranica (277): « prva ... « prethodna 66 67 68 [69] 70 71 72 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com