Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » kk-lokomotiva 3 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.67 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (39): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kvisko,
sto se odmah ljutis,ja sam predpostavljo da je damjan,otisao iz Lokomotive u Sloveniji ako me pamet sluzi.nego kako ti se svidjaju stare slike kk lokomotiva.

02-15-2006 15:20 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
LACA
SexNepoznat

Poruka: 316

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zimzelen:

    A bjeri Laca okle tebe u kosarci i u sportu.Jedino sto si plivao na Pijesku.
    A jes` Miso bio dobar basketas,vidio sam ga na Sokolijadi birvaktile.

    Zalik,svaka cast,Zeza jest Vuckovic.Znam covjeka sto godina ali samo po nadimkuSjeca li se iko kakav se dobar basket igrao u Mostaru 80-ih godina.Nisi mogao naci prazno igraliste
    nigdje u gradu.Uvijek 3-4 ekipe cekaju na red,pa ne smijes izgubiti,ne znas hoces li
    opet doci na red.Mito Kolukcija,Pige,Cajta Choro,Chedo Pervan,Pasha Djubur iz Mahale,
    Miro Milicevic-Raga...ma bilo je dobrih basketasa nema im broja


bjeri ti bola 02.gif 10.gif ,....a ko je bio prvo lijevo krilo..u OFK NERETVA...

pretecha OFK MOSTARA...aaaaaaaaa igro sa Sultanom., Krnjom.... 35.gif

___________________________________________________________________
e golemo

02-15-2006 16:06 LACA is offline Pregledaj poruke od LACA Dodaj LACA u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Halo Laca... glava ti ko kaca.Ovo je bola kosarkaska tema.
Koje krilo od koke ili satorsko?

Guna zvani "romboid"bi trebao biti na ovoj slici.Mozda cak i Mili Cisic "Gusar".

02-15-2006 22:10 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zaboravih spomenuti Cunija Manjgu,skidao vazda Kicanoviceve fore.
I jedna od najvecih stela mostarskog basketa Djinu Zekana iz Zalika.Dok nije otisao u Sarajevo da se lijeci od alkohola harao po mostarskim igralistima.

02-15-2006 22:24 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma nekad se u Mostaru igrao dobar basket,sad se sve manje igra,pa i nema pravih basketasa.

02-17-2006 00:09 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zalik, puno fala za sliku kk lokomotive

02-17-2006 00:32 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zalik, puno fala za sliku kk lokomotive


jos ce siika biti,uglavnom starih,novi nemam.valja se posjetiti na dobru kk lokomotivu

02-17-2006 00:38 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

kk lokomotiva -godina ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice




na slici:fizioterapeut krpo,sefic,falak,blazevic,bovan,omanovic,trener buntic.
cuce:banjanin,djonlez,traparic,andric

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 02-28-2007 u 23:02.

02-17-2006 00:44 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

je li ovo prvi s lijeva, muriz sefic?

a vidi 13-ke.....ljubisa traparic 02.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane glumica dana 02-17-2006 u 00:55.

02-17-2006 00:48 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Muriz Sefic,jeste i Ljubisa Traparic,
dobro si ih poznala.

02-17-2006 00:51 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a ova sedmica?
da nije bovan?

02-17-2006 00:56 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A odakle ih vadis Zalik?Vidi Murze Sefica,znali iko gdje je on?Falak nije pojma imao o
kosarci isto ko i Bovan.Veso Dzonlez zavrsio u Vojvodini-strasan igrac bio.Ljubisa
strasna raja bio,gdje li je on ? Ovo nije Raga Milicevic,znam covjeka,rasli skupa.
Jedino ako nije neki drugi Milicevic?

Vadi Zalik jos ovih slika,matere ti!!!

02-17-2006 00:59 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e vako 02.gif
djonlez je jos uvijek u novom sadu
ljubisa u trebinju,

a vidim da pogodih da je bovan, jos ako je goran, njegova lokacija je u beogradu

02-17-2006 01:04 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja mislim da je Raga na slici.ako nije nek me neko ispravi.?????
Goran Bovan jeste,
Ante Falak poginuo nesretnim slucajem.
Muriz Sefic u Norveskoj.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zalik13 dana 02-17-2006 u 01:21.

02-17-2006 01:15 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i cura je na veliku zalost, rahmetli

02-17-2006 01:19 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma nije Raga,stare mi.Nek` bude kako ti kazes,ako te naljutim,neces
vise slike slati.Salim se.A sto me vrati u star dobra vremena.Svaka cast!!!

02-17-2006 01:22 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

utakmica na kantarevcu nakon titove smrti Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



ima li jos neko slika lokomotive da stavi.

02-17-2006 01:33 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma nije Raga,stare mi.Nek` bude kako ti kazes,ako te naljutim,neces


Zimzalen,e sad me baci u dilemu je li Raga,ali valjda ce jos neko pogledati slike pa ce donjeti sud ko je na slici.

E dobra stara vremena i KK Lokomotiva na kantarevcu,bice jos.

02-17-2006 01:36 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znas li gdje je Crnogorac,je li igrao u vecim klubovima.Bio je dobar.

02-17-2006 01:39 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
LACA
SexNepoznat

Poruka: 316

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zimzelen:

    A odakle ih vadis Zalik?Vidi Murze Sefica,znali iko gdje je on?Falak nije pojma imao o
    kosarci isto ko i Bovan.Veso Dzonlez zavrsio u Vojvodini-strasan igrac bio.Ljubisa
    strasna raja bio,gdje li je on ? Ovo nije Raga Milicevic,znam covjeka,rasli skupa.
    Jedino ako nije neki drugi Milicevic?

    Vadi Zalik jos ovih slika,matere ti!!!


LJubisa dobar....nikad bolji....

___________________________________________________________________
e golemo

02-17-2006 10:01 LACA is offline Pregledaj poruke od LACA Dodaj LACA u listu prijatelja
Stranica (39): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com