Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kad pro 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Esma Esma is a Female
avenija kruzno




Poruka: 133
pokretac teme Thread Started by Esma

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hmmm upravu si. 33.gif

___________________________________________________________________
"Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

02-26-2006 22:06 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
Balnovac Balnovac is a Male
trudim se




Poruka: 176
Location: Slovenija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E nema tu srece.Cim se u vezi predje na drugarstvo treba polako razguljivat.
Pa pod cjenu svega.Ali hebi ga danas su druga vremena Esma.Svak prvo pomisli na materijalno pa na ovo drugo.znam par primjera koji su ostali u vezama zbog djece i imovine
i zive onako.Da druge zadovolje.Sve do jednom.Dok im u glavi ne eksplodira.E onda nastaje drama.Ocigledno je da je to dvoje moralo biti zajedno ali nekad se sudbina cudno poigra...

___________________________________________________________________
Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

03-02-2006 13:59 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
sece76 sece76 is a Female
ne more meda


Poruka: 37

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

od te veze nema nista!nije dovoljna ljubav za uspjesan brak.Poznajem neke ljude koji su se voljeli-iskreno,ali nisu im druge stvari fercerale.Tako da je pitanje i da se taj par pomiri,bi li to bilo to,jer ipak je sad tu jedno dijete kojeg nije bilo prije i on je u novoj vezi itd.Nema ti boga mi od toga hajra.Da ga je volila ,ne bi ga ostavila da je ne znam kako mlada.Nego je ona nezadovoljna u tom braku pa se sada hvata za zadnju grancicu da bi se sto lakse izvukla iz svega u sta je sebe uvukla,ali nije ni to lako.Ja sam bas nedavno srela bivseg momka sa kojim sam bila u vezi skoro godinu dana i pomislila :lijepi moj suprug,kako sam ikog drugog mogla volitii(osjecati nesto za)prije u zivotu.Ali kad god sretnem nekog od bivsih,bude mi pravo drago,isto kao da sam srela nekog starog druga ili komsiju.Sreca pa nisam imala ni sa jednim problema kao Garavusa,pa valjda sve lakse a i zadovoljna sam sa svojim sadasnjim zivotom.I sto bi u nas rekli:poslje j..... nema kajanja...

03-18-2006 18:49 sece76 is offline Pregledaj poruke od sece76 Dodaj sece76 u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

RE: Kad prošlost zakuca na vrata Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

srmzoh se i od samog naslova....



je l dosta i ovim receno?

03-18-2006 19:42 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nesto mi te situacije ne izgledaju kao proslost. Cim on/ona razmisljaju unazad, nije to sve odradjeno kako treba, mislim do kraja, jer da jeste to bi bila i ostala proslost.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

03-23-2006 09:57 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
mia18 mia18 is a Female
ne more meda




Poruka: 50

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A sta ako si bila iz stroge familije i volila si nekog koga tvoja familija nije htjela, jer je bio stariji i siromasniji, i zvao te u inozemstvo svaki dan i kad je se jedva moglo, do zadnjeg dana.Onda ti familija kazu da je umro , onda jos plus toga izgubis buraza i pola familije,i nezivi ti se, neizlazis da bi se odrzalo vjernost, a poslije od tuge i respekta za umrlu familiju , 1 godinu.Poslije upoznas frajera mostarca pravog, i mislis on je perfektan, a kad se uzmete saznas da je papak i da je se jedno vrijeme borio na ust-strani(razlog novac), i da je jedan od njegovih zlodjela bio tvoj clan familije.I da je tvoja ljubav stara ziva i trazi te.Prestanes voliti muza idiota , ali djeca su u mixu, a moras ostati tatino fino djete i gledati vjeru.Sta onda?

___________________________________________________________________
Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

03-23-2006 17:20 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jao Mia snimi film....oscara ces dobiti..

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

03-23-2006 17:22 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Unda fino sjednes i napises bestseler uzmes lovu postanes popularna i sretno zivis sa svojom prvom i neprezaljlenom ljubavi

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

03-23-2006 17:24 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
mia18 mia18 is a Female
ne more meda




Poruka: 50

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jebes oskara kad mi je zivot sranje

___________________________________________________________________
Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

03-23-2006 17:30 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mia18:

    jebes oskara kad mi je zivot sranje

Svaciji je zivot vrijedan i malo ti je to bez veze. Kako mislis zivjeti ako tako razmisljas? Pocni misliti svojom a ne tudjom glavom pa ces vidjeti da je puno lakse.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

03-23-2006 17:58 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mia18:

    A sta ako si bila iz stroge familije i volila si nekog koga tvoja familija nije htjela, jer je bio stariji i siromasniji, i zvao te u inozemstvo svaki dan i kad je se jedva moglo, do zadnjeg dana.Onda ti familija kazu da je umro , onda jos plus toga izgubis buraza i pola familije,i nezivi ti se, neizlazis da bi se odrzalo vjernost, a poslije od tuge i respekta za umrlu familiju , 1 godinu.Poslije upoznas frajera mostarca pravog, i mislis on je perfektan, a kad se uzmete saznas da je papak i da je se jedno vrijeme borio na ust-strani(razlog novac), i da je jedan od njegovih zlodjela bio tvoj clan familije.I da je tvoja ljubav stara ziva i trazi te.Prestanes voliti muza idiota , ali djeca su u mixu, a moras ostati tatino fino djete i gledati vjeru.Sta onda?


otkaci sve u zivotu sto ti je tezak teret i sto te cini nesretnom.

03-23-2006 18:02
mia18 mia18 is a Female
ne more meda




Poruka: 50

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

otkacila sam ja sve nego svak misli ja sam otkacena sto sam to uradila 21.gif

___________________________________________________________________
Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

03-23-2006 18:05 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta te briga sta drugi misle. zivis samo za sebe i svoju djecu!!!

pusti mahalu!

vazno je da si ti sretna, jer kad si nesretna u zivotu, onda je zivot pravo dug! ko vjecnost!

03-23-2006 18:09
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mia18:

    otkacila sam ja sve nego svak misli ja sam otkacena sto sam to uradila 21.gif


Nedaj se
Misli na sebe a ne na druge 10.gif

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

03-23-2006 18:09 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
mia18 mia18 is a Female
ne more meda




Poruka: 50

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moram se ja preseliti ziviti u ovaj forum, barem neko razumije 01.gif

___________________________________________________________________
Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

03-23-2006 18:14 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa mia brate ima neko ko bi mogo mislit na tebe

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

03-23-2006 18:18 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
mia18 mia18 is a Female
ne more meda




Poruka: 50

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima ih previse, u tome je problem,kontas

___________________________________________________________________
Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

03-23-2006 18:21 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da nisi neka princeza onda brate nadji princa ili barem konja njegovog

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

03-23-2006 18:22 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4765
Location: na stolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mia...moram i ja ponovit


odjebi sve i zivi svoj zivot

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

03-23-2006 18:24 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mia18:

    ima ih previse, u tome je problem,kontas


TI MORAS DA SE ODLUCIS

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

03-23-2006 18:25 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com