Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Mostarski ribari 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (83): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 339

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

najbolji ribar? 14.gif hmm...

pa moj tata 10.gif

___________________________________________________________________
~263~

07-20-2006 15:28 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od OMAHA:

        citat od Gianni:

      sta je pederi ovdje se skupljate sada 13.gif 13.gif nemoze se od vas ni riba facat 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


    Pa kako si se izvuko iz belaja! 35.gif 13.gif

    Djes ribarima ceif kvarit! Mogo si gdje drugo, vala... 19.gif Nek ti je presha, al tako 11.gif 21.gif


Nema se sta izvlacit jer ce svakako ce rec sta se izvlacis , prihvatis igru i igras 24.gif 24.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

07-20-2006 15:31 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gianni:

        citat od OMAHA:

          citat od Gianni:

        sta je pederi ovdje se skupljate sada 13.gif 13.gif nemoze se od vas ni riba facat 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


      Pa kako si se izvuko iz belaja! 35.gif 13.gif

      Djes ribarima ceif kvarit! Mogo si gdje drugo, vala... 19.gif Nek ti je presha, al tako 11.gif 21.gif


    Nema se sta izvlacit jer ce svakako ce rec sta se izvlacis , prihvatis igru i igras 24.gif 24.gif

Nek ste ga vi umocili , pa makar! 13.gif Taces se izvlacit! 35.gif

07-20-2006 16:02 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moj buraz je najbolji ribar

a evo i zasto

posli stari i ja u ribu i

hoce i on sa starim i sa mnom u ribu

i haj poveli ga i nize aluminijskog

tamo tad radila riba ko luda

i stao zabacivat pa kako nije bio vican

kako olovo preko kamenja u Neretvi on misli da riba trza

pa se raskrivi ko bodenik evo je

skontali ribari okolo da ovaj petlja da nidje ribe nema

kad ti se jedan raskrivi sa druge strane

a vidi ga mlad a vec dobar ribar 35.gif 35.gif

07-20-2006 16:04
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh sta bi mogao napisat ovde

bilo je mjesta i ekipa zavisi od rada ribe 10.gif

ali Ortjes je vazda bio na premcu 35.gif

pa onda ostala mjesta 35.gif

bila je negdje tema gdje smo pisali sacek da nadjem 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      07-20-2006 17:25 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      duradjik duradjik is a Male
      mofo beba


      Poruka: 1

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dugogodisnji predsjednik Udruzenja ribara grada Mostara, covjek koji je donio male udice sa puta iz Norvesake( negdje '60-tih godina, sada vec proslog vijeka) je bio Aziz-Aza Koluder. Predratni komunista, prvoborac, ratni komandant Visocko-fojnickog partizanskog odreda(poslije dolaska sa Sutjeske) i direktor Autoremonta u Mostaru. Fakticki ucio mostarske ribare koristenju malih udica(14, 15-18), posto su se do tada koristile samo velike udice (6, 4...). Mnogi tvrde da je bio i jedan od najboljih ribara u Mostaru.

      04-07-2007 00:12 duradjik is offline Pregledaj poruke od duradjik Dodaj duradjik u listu prijatelja
      KULJE1969 KULJE1969 is a Male
      raja




      Poruka: 1794
      Location: Brace Krpo 19

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Posebno treba spomenuti One kad se uhvati kakav dobar komad pastrmke ili zubatak pa se i oni uslikaju i poslije se hvale kao oni ga uhvatili .

      09-10-2007 05:22 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
      beli beli is a Male
      moforaja




      Poruka: 4103
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hama Lula shto ja znam..... 23.gif 18.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
      autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
      Princ cuvaj mjesto na seciji....

      09-10-2007 16:07 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
      BMW BMW is a Male
      rodjeni




      Poruka: 850

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mehica Zuljevic i Ethem Ajanic u svoj vakat a i sada znaju lovnut koju klipacu 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Nemam potpis

      09-10-2007 16:20 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bakije..salka kotlica...moj rahmetli tetak,remza kazazic

      09-10-2007 16:23 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      BMW BMW is a Male
      rodjeni




      Poruka: 850

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E ima li za tebe neka nepoznata tema 02.gif pa de si bonaaaaaaaaa

      ___________________________________________________________________
      Nemam potpis

      09-10-2007 16:26 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne znam da li ga svrstavati medju najbolje ribare ali znam da je vazda ribe u kuci bilo 05.gif dok je mladji bio po Neretvi i Buni je visio,te gore negdje u Nevesinje na sarana iso a o jegulji da ne govorim...dole negdje kod Opuzena camac imo pa ti je svaki vikend na camcu proveo 05.gif jest bilo jegulje 04.gif 04.gif 04.gif zato je najvise i volim mmmmmmm pa stara pilav napravi uhhhhhh

      09-10-2007 16:28 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kisa je bio vrsni ribar nekada pa i ja sam zabacivo 19.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      09-10-2007 16:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      BMW BMW is a Male
      rodjeni




      Poruka: 850

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E kad se falimo bogami sam i ja leptiro 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Nemam potpis

      09-10-2007 16:33 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
      zutaljka
      SexNepoznat

      Poruka: 1528

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tuti i ja sam dosta vase ribe pojela

      a i znam da je ribar,rahmet mu dusi samo glave od ribe jeo

      mislim da sam u pravu

      to mi je negdje ostalo u glavi

      hajde kazi jesam li u pravu?

      09-10-2007 16:40 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od BMW:

        E ima li za tebe neka nepoznata tema 02.gif pa de si bonaaaaaaaaa

      bistro bre 13.gif

      09-10-2007 16:42 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      BMW BMW is a Male
      rodjeni




      Poruka: 850

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vazda breeeeeeeeeee 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Nemam potpis

      09-10-2007 16:43 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      zutaljka u pravu si 10.gif ma on je najvise voli otici u ribu 07.gif a mi je jeli 05.gif ili sto ti kazes samo bi glavu pojeo i to je to.................

      09-10-2007 16:43 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      zutaljka
      SexNepoznat

      Poruka: 1528

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Svaki put kad se riba jede ,

      on se spomene 10.gif 10.gif

      09-10-2007 16:46 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala ti zutaljka 33.gif sto ga spomenete 10.gif 10.gif

      09-10-2007 16:47 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      Stranica (83): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com