Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » je li moguce varati i voliti istovremeno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zivcho:

    aha 10.gif

    eo je 33.gif ...jes' plasticna al' moze posluzit' 02.gif

Zivane brato,
sexo ne sekso
qrcu vrijeme prolazi
uvjerit cesh se i sam 19.gif
Kad ti Alaga kaze 19.gif 04.gif 35.gif 35.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 10-20-2006 u 07:24.

10-20-2006 07:07 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif Titoooooo 13.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

10-20-2006 09:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znas sta kaze jedan pametni Amerikanac

" Since all relationships end in Lies and Deciet then it's obvious and logical to begin a relationshp with lies and deciet"

Onda se upitam 14.gif 13.gif 13.gif 13.gif

10-20-2006 10:48 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od alaga:

    Zivane brato,
    sexo ne sekso
    qrcu vrijeme prolazi
    uvjerit cesh se i sam 19.gif
    Kad ti Alaga kaze 19.gif 04.gif 35.gif 35.gif



Znam Alaga, znam...(doduse sad danasnje tacke gledista malo mi je tesko u to povjerovati, ali kazu da ce to vrijeme fakat doci 21.gif 26.gif 04.gif )

Mah...ne bih o tim sexualnim prevarama...nisam vican tome 29.gif 18.gif

10-20-2006 18:33
hercegovka84 hercegovka84 is a Female
raja




Poruka: 1874
Location: planet earth

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zivcho:

    Naravno da je moguce...ali prevariti sam sebe.

    Ako varas "voljenu" osobu to prvenstveno znaci da varas sam sebe i svoje osjecaje, da si emotivno nestabilan i ne znas sta zelis od sebe ili zivota. Mozda samo mislis da ju/ga volis, medjutim ako sve savrseno funkcionise (a kad se dvoje stvarno vole onda sve i treba da savrseno funkcionise) odakle onda mjesto za "trecu" osobu u svemu? 29.gif
    Druga stvar je sto se igras sa osjecajima osobe koja je uz tebe sto u svakom slucaju nije fer.

    Jednom kada prevaris - uvijek ces...da li sebe ili partnera, stvar je nijansi koje uglavnom nepravedno zapostavljamo a one tako puno znace...

    jer kako kaze ona pjesma

    "Ko jednom prevari da bude vjeran - kasno je" 18.gif


    10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      girl.gif

      10-20-2006 21:53 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
      Dzani Dzani is a Male
      moforaja




      Poruka: 2023
      Location: Coming near You!!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      21.gif 21.gif 21.gif

      10-21-2006 11:54 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara

      evo i mene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Citam sta sve pisete pa velim da i ja kazem koju , mozada glupu a mozda i pametnu. Zavisi kako ko cita..
      Ja imam obicaj reci :" Ne trazim zenu sa kojom cu da zivim ostatak zivota nego trazim zenu bez koje ne mogu da zivim ostatak zivota ". Nadam se da razumijete razliku.
      VOLITI nekoga je relativna stvar. Zavisi od inteziteta i nacina. Mladalacka ljubav je haj-huj...brzo dodje a i prodje. Prava ljubav , medjutim, je kada ti obrazi "gore" , mislis na voljenu osobu, kad nesto kupujes trazis nesvjesno nesto sto bi i njoj kupio, obradovao je sitnom paznjom... Kada ti zivot ide kao po loju mada nije bas jednostavno ali...imas nju... Ides kuci jer hoces a ne sto moras, imate djecu koju puno volite...planirate buducnost, idete na odmor, izlete, u bar, disco.....To je ljubav.
      Prevariti tu osobu mozes samo ako si pijan ko deva pa ne znas sta radis samo vidis zensko koje hoce da ima sex sa tobom... Ali to nije svaki dan.. Desi se mozda 1-2 u zivotu... Ljudski je to oprastati.. Ako je stvarno volis , svim srcem i dusom, dao bi zivot za nju ( ali kad ne bi mogao pobjeci hehehe-salim se) , tada nema sanse da je prevaris, jer nije sama prevara problem..Problem je doci kuci i pogledati je u oci..Oci koje te vole, docekaju, zagrle, poljube ..Oci su najgore one ne varaju. Griznja savjesti bi bila gora nego Alkatraz..
      Znaci..ako je volis, nema sanse da je prevaris... Jer za sex je potreban osjecaj, da nesto osjecas prema partneru.. Za muskarce je puno lakse ..Mi bi sve nagazili smo mice i mrda ..ali kad volimo...onda je sve drugacije.
      Zene ne mogu imati sex sa svakim..postoje osjecaji. One vole pazljive muskarce, osjecajne, simpaticne ..sve ono sto nemaju kuci..Ako to imaju kuci, onda su vjerne kao psi...

      Zato , ko god kaze da voli i vara ...laze. tada je sa zenom zbog : kuce, para,djece i onako...malo je voli. Nije nasao nista bolje, bolje reci direktno. Ako naidje neka mladja, jedinica u majke , bogata, voli ga, hoce da se uda za njega i samo njega...sumljam da bi ostao sa svojom zenom...Voli li je ?? NE
      Ljubav je najljepsi osjecaj... Znate sta je najveca zelja svih muskaraca ?? Svi mi smo na oprezu na neki nacin..Tesko je opustamo kada je rijec o zivotu...Pazimo zenu da ne trosi puno para, da ne vara , da ne uradi nesto sto nam ne odgovara, da sacuvamo posao, da imamo dobro auto, da imamo mocne prijatelje, i jos 1000 da imam........Uvijek kao na STRAZI.
      Najveca stvar za svakog muskarca je naci zenu u koju je 100 % siguran u svemu, lezati na travi sa glavom u njenom krilu, ona ga mazi po glavi i mrsi kosu, lezati zatvorenih ociju i opusten,tisina ili lagana muzika, sunce , toplo.....Totalno opusten. To je najveci merak na svijetu...Oni koji su probali ...znaju.
      Zato, ako sebe prepoznajete u ovom tekstu...razmislite. Ljubav je najljepsa stvar na svijetu. Volite i dajite ljubav dok mozete...
      Vas Ricina

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 10-21-2006 u 13:46.

      10-21-2006 13:42 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      Zadavalica Zadavalica is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 1632
      Location: s dna kace

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

      10-21-2006 13:50 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
      Zadavalica Zadavalica is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 1632
      Location: s dna kace

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja pruzam maximum

      al isto toliko i ochekujem

      SAMO jedan pogreshan korak baca sve u proshlost 23.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________
      ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

      10-21-2006 13:54 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kao i Ricina mislim da gdje ima prevare nema prave ljubavi, i tvrdoglava sam u tome ne moze me niko ubijediti u suprotno, puno toga bih mogla oprostiti iz ljubavi, to ne.

      10-21-2006 14:10 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      RE: evo i mene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Ricina:

        Citam sta sve pisete pa velim da i ja kazem koju , mozada glupu a mozda i pametnu. Zavisi kako ko cita..
        Ja imam obicaj reci :" Ne trazim zenu sa kojom cu da zivim ostatak zivota nego trazim zenu bez koje ne mogu da zivim ostatak zivota ". Nadam se da razumijete razliku.
        VOLITI nekoga je relativna stvar. Zavisi od inteziteta i nacina. Mladalacka ljubav je haj-huj...brzo dodje a i prodje. Prava ljubav , medjutim, je kada ti obrazi "gore" , mislis na voljenu osobu, kad nesto kupujes trazis nesvjesno nesto sto bi i njoj kupio, obradovao je sitnom paznjom... Kada ti zivot ide kao po loju mada nije bas jednostavno ali...imas nju... Ides kuci jer hoces a ne sto moras, imate djecu koju puno volite...planirate buducnost, idete na odmor, izlete, u bar, disco.....To je ljubav.
        Prevariti tu osobu mozes samo ako si pijan ko deva pa ne znas sta radis samo vidis zensko koje hoce da ima sex sa tobom... Ali to nije svaki dan.. Desi se mozda 1-2 u zivotu... Ljudski je to oprastati.. Ako je stvarno volis , svim srcem i dusom, dao bi zivot za nju ( ali kad ne bi mogao pobjeci hehehe-salim se) , tada nema sanse da je prevaris, jer nije sama prevara problem..Problem je doci kuci i pogledati je u oci..Oci koje te vole, docekaju, zagrle, poljube ..Oci su najgore one ne varaju. Griznja savjesti bi bila gora nego Alkatraz..
        Znaci..ako je volis, nema sanse da je prevaris... Jer za sex je potreban osjecaj, da nesto osjecas prema partneru.. Za muskarce je puno lakse ..Mi bi sve nagazili smo mice i mrda ..ali kad volimo...onda je sve drugacije.
        Zene ne mogu imati sex sa svakim..postoje osjecaji. One vole pazljive muskarce, osjecajne, simpaticne ..sve ono sto nemaju kuci..Ako to imaju kuci, onda su vjerne kao psi...

        Zato , ko god kaze da voli i vara ...laze. tada je sa zenom zbog : kuce, para,djece i onako...malo je voli. Nije nasao nista bolje, bolje reci direktno. Ako naidje neka mladja, jedinica u majke , bogata, voli ga, hoce da se uda za njega i samo njega...sumljam da bi ostao sa svojom zenom...Voli li je ?? NE
        Ljubav je najljepsi osjecaj... Znate sta je najveca zelja svih muskaraca ?? Svi mi smo na oprezu na neki nacin..Tesko je opustamo kada je rijec o zivotu...Pazimo zenu da ne trosi puno para, da ne vara , da ne uradi nesto sto nam ne odgovara, da sacuvamo posao, da imamo dobro auto, da imamo mocne prijatelje, i jos 1000 da imam........Uvijek kao na STRAZI.
        Najveca stvar za svakog muskarca je naci zenu u koju je 100 % siguran u svemu, lezati na travi sa glavom u njenom krilu, ona ga mazi po glavi i mrsi kosu, lezati zatvorenih ociju i opusten,tisina ili lagana muzika, sunce , toplo.....Totalno opusten. To je najveci merak na svijetu...Oni koji su probali ...znaju.
        Zato, ako sebe prepoznajete u ovom tekstu...razmislite. Ljubav je najljepsa stvar na svijetu. Volite i dajite ljubav dok mozete...
        Vas Ricina



      Svaka cast care... 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      10-21-2006 19:09
      diva diva is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 530
      Location: tamo gdje je sve po mom

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ricina 33.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

      10-21-2006 19:25 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
      bublica bublica is a Female
      trudim se




      Poruka: 269
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ricina svaka cast u potpunosti se slažem s tobom 10.gif

      ___________________________________________________________________
      I could never change what I feal , my face will never show what is not real

      10-22-2006 00:32 bublica is offline Pregledaj poruke od bublica Dodaj bublica u listu prijatelja
      liberty liberty is a Male
      brato




      Poruka: 645
      Location: Washington

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nista ovo nije tachno sto Ricina pishe......... 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Prosla recesija.

      10-22-2006 01:20 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A sto ja volim sto smo fini na Vovom forumu, ne mogu vam opisati 11.gif 04.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      10-22-2006 03:37 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      trambulin trambulin is a Male
      moforaja


      Poruka: 2260
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      mene èambalo vara a voli me 29.gif
      aj budi pametan pa dokuèi 14.gif

      ___________________________________________________________________
      masta umire zadnja

      10-22-2006 04:29 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jok bola, ja te samo varam 21.gif 13.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      10-22-2006 04:48 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      trambulin trambulin is a Male
      moforaja


      Poruka: 2260
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TigricaX:

        Jok bola, ja te samo varam 21.gif 13.gif 35.gif

      eto ne voliš me 02.gif
      vrapci mahniti ahhhha 18.gif

      ___________________________________________________________________
      masta umire zadnja

      10-22-2006 04:51 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
      a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
      seka




      Poruka: 629
      Location: U.S.A-New York

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Po meni nije moguce...mislim da zene malo drugacije gledaju na to da su osjetljivije po tom pitanju...

      Ali mrzim zaista onu musku izreku koju sam imala prilika da cujem ...ma znas brato...ne moze "ONA" biti ruzna koliko ja mogu biti pijan!!! 08.gif 08.gif 08.gif

      ___________________________________________________________________

        10-22-2006 08:29 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
        trambulin trambulin is a Male
        moforaja


        Poruka: 2260
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        rièina to si sad lano i nemoj više 10.gif
        amra ko bi se u tigricu trjezan zaljubio 14.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        masta umire zadnja

        10-22-2006 09:34 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
        Stranica (10): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com