Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » HITNO potrebna pomoc Normeli Hajdarovic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Cartman Cartman is a Male
ne more meda




Poruka: 54
Location: NY

HITNO potrebna pomoc Normeli Hajdarovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Normela Hajdarovic, 22 godine, kcerka Ene Hajdarovica, je iznenada obolila od teske bolesti te joj je hitno potrebna operacija u inostranstvu. Za ovaj operativni zahvat su potrebna velika novcana sredstva.

Ovim putem apelujemo na sve ljude dobre volje da se odazovu ovom pozivu te da uplate novcana sredstva na dole navedeni broj racuna.


BROJ RACUNA:

TUZLANSKA BANKA DD TUZLA
SWIFT:TBTUBA 22
HAJDAROVIC NORMELA
Broj racuna: 1327002000946166


LHB INTERNATIONAL HANDELSBANK AG
FRANKFURT / MAIN
SWIFT: LHBIDEFF


Posrednicka banka za ameriku:

American Express Bank, LTD
ABA # 124071889


UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEMO NA VASOJ POMOCI




--------------------------------------------------------------------------------
Kontakt osobe za Skandinaviju:


Svedska - Kadribegivic Sefika Tel. 004637071870

Norveska - Hajdarovic Suad-Ziva Tel. 004722651267

Danska - Behram Avdo-Ziga Tel. 004598164123

--------------------------------------------------------------------------------






Pismo koja je upucena na sve ambasade u Bosni i Hercegovini


In The Name Of God, The Most Merciful And Compassionate. From: Family Hajdarovic
To: whom it may
concern. December 1st, 2006.

Stolac, Bosnia and Herzegovina

Dear Embassy and Staff,
First and foremost, we would like to present ourselves shortly in the very beginning. We are a family from a town called Stolac, south eastern Hercegovina, and we would like you to address our difficult situation as a highly serious matter. We know we might be asking for quite a bit, but until now we have considered all options, and this one seemed to be the most appropriate. As we all know, desperate times seek for desperate measures.

This passed two weeks have been extremely difficult to bear with for our family members, and this letter is a cry for help, which is not only of big necessity, but also of high importance for us and our beloved daughter. Our daughter Normela, 22 years of age, got recently seriously ill from a horrible disease. She has always been a healthy girl, but has all of a sudden been diagnosed with brain tumor, and, is therefore in need of urgent surgery abroad (in Germany), and there is an amount of money which has to be delivered to the hospital in Germany as soon as possible, because the surgery is, Godwillingly, to take place within the following 15 days, or we will lose our loving daughter. Financially we are completely unable to support this surgery and to be able to collect all the money ( 40.000 € ) that will cover the costs.

Therefore we are kindly asking you, dear Embassy, to help us out, or at least donate a sum of money which could mean a big difference to us, and our beloved daughter Normela, so that she can live on. This surgery is a matter of life or death, and by writing this letter, we are at least trying to widen the horizont of possible helpers. If You are in position of even considering our request, we would be thankful and grateful for the rest of our lives.

A good friend of ours, Ernest Djonko, will be our contact person in this matter, since non of us, unfortunately, speak English, nor any other foreign language, but Bosnian. But nevertheless, you can reach us anytime, and please do feel free to contact us via phone or via email. Cell number: 00387 62 161 682 Email address:

    ernest_drc@yahoo.com
,
    ernest@drc.ba
We appreciate your time and truly hope in our hearts that our daughter will make it through this hardship.

Sincerely yours,
Normela's parents, Eno and Senada Hajdarovic

Address: Aladinici bb, Stolac
Bosnia and Herzegovina
Cell number: 00387 63 829 496

___________________________________________________________________
“The Balkans produce more history than they can consume” ~Winston Churchill

12-04-2006 02:59 Cartman is offline Posalji Email za Cartman Pregledaj poruke od Cartman Dodaj Cartman u listu prijatelja
MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
nije mi vise 23 :)




Poruka: 460
Location: Mostar ;)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja vjerujem da ce i grad pokrenuti neku humanitarnu akciju

i pomoci nasoj Normeli 33.gif 33.gif

12-04-2006 15:33 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima li neki telefon , da se tako donira???

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    12-04-2006 15:54 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    nik obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Molim Allaha da pomogne i ozdravi je! Salam

    12-04-2006 17:25
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ova djevojka je samnom isla u prvi srednje, kasnije je nisam viðala, jer sam se u drugu školu prebacila, ali ne mogu da vjerujem, cuj obolila...neka je èuva dragi Allah...i da joj pomognu svi ljudi koji su u stanju 33.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    12-04-2006 17:46 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nek se javi na ko je poslo 50 eura na paypal. 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    12-04-2006 18:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Cartman Cartman is a Male
    ne more meda




    Poruka: 54
    Location: NY
    pokretac teme Thread Started by Cartman

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

      ima li neki telefon , da se tako donira???



    ima mobilni broj 00387 63 829 496. ja sam zvao jutros ali niko se nije javio.

    ___________________________________________________________________
    “The Balkans produce more history than they can consume” ~Winston Churchill

    12-04-2006 19:09 Cartman is offline Posalji Email za Cartman Pregledaj poruke od Cartman Dodaj Cartman u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    o Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Cartman:

          citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

        ima li neki telefon , da se tako donira???



      ima mobilni broj 00387 63 829 496. ja sam zvao jutros ali niko se nije javio.
    ,a to ti je vjerovatno druze njihov licni broj stavljen,ja mislim da je red army ,pitao za govorni automat ,gdje mozeš dati prilog novcani 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane giovanni dana 12-04-2006 u 19:12.

    12-04-2006 19:10 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    da bi se pare slale preko mene (a vec jesu) neko MORA da preuzme ovu akciju na sebe

    tj da bude zaduzen za skupljanje para i da eventualno te pare izruci normeli.

    imal dobrovoljaca?

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    12-04-2006 21:17 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1141

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa moze li Amerika preko tebe, a neko drugi da bude veza za Evropu 01.gif

    Djemila, sta ti velis?

    ___________________________________________________________________

      12-04-2006 22:23 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ok, onda sve sto se meni posalje cu ja poslati djemili na paypal, prenos se ne placa

      a uzece joj na njenoj strani samo 2-3%, barem je tako u americi

      molim vas javite mi kad da posaljem

      dosad imam 50 eura za normelu od clanice koja je zeljela ostati anonimna

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-04-2006 22:47 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      almonda almonda is a Female
      seka


      Poruka: 681
      Location: NYC

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dajte raja pomozite koliko ko moze nije bitno

      ___________________________________________________________________
      Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

      12-05-2006 03:58 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ako hoæete, prebacite pare na raèun za humanitarne, klima može još prièekati, Refla, Raz i ja možemo probati uspostaviti vezu sa Aladiniæima. Ja sam ovih dana u gužvi, ali par telefonskih poziva se može obaviti. Kako god ko vidi, samo javite.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      12-05-2006 11:50 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1141

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:

        Mozda bi ovo bilo prioritarnije,

        mladi zivot je u pitanju


      i ja tako nekako razmisljam 16.gif

      mladost je mladost, vec da se bar ovo pozuri i odradi na vrijeme.

      ___________________________________________________________________

        12-05-2006 15:28 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo sam upravo završila razgovor s Normelinim tatom, objasnila mu da sam broj uzela s interneta, da bi im dala novac od ljudi koji uglavnom žive vani i uskoro bi ga poslali, da ti isti ljudi pitaju kako bi on da dobije novac.....itd... rekao mi je da je novac u bilo kojem obliku dobrodošao, bilo da mu se preda na ruke, bilo na raèun. Ponavljam se, vi kako hoæete, raèune imate. Normela je zasad u Sarajevu.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        12-05-2006 15:48 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Carmela:

          Ako hoæete, prebacite pare na raèun za humanitarne, klima može još prièekati, Refla, Raz i ja možemo probati uspostaviti vezu sa Aladiniæima. Ja sam ovih dana u gužvi, ali par telefonskih poziva se može obaviti. Kako god ko vidi, samo javite.



        slazem se, sta misle ostali koji su poslali za klilmu?

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        12-05-2006 17:02 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        evo spisak onih kojoi su poslali za klimu:

        Mika
        zeli da ostane anonimna (javi na pp molim te)
        First Lady
        tana

        ako se svi slazemo da prebacimo pare

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        12-05-2006 17:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Mika Mika is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 310

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tana, ne trebas pitati, salji sto prije 33.gif

        ___________________________________________________________________

          12-06-2006 19:51 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
          behar behar is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1141

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Stvarno raja, mladost je ovo, ko rosa. Zivot je pred njom akBd. 33.gif

          ___________________________________________________________________

            12-06-2006 20:34 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od djemila:

              Ima li ovdje ista novo?

              Ko zeli poslati koji dinar moze se javiti Tani,Timu koji je u Mostaru a i meni 10.gif


            Djemila ja cu tebi... Najlakse mi je... 33.gif

            De mi samo posalji tacnu adresu... Sutra cu uplatiti...

            12-06-2006 20:37
            Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com