Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Sjecate li se ovih skakaca? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

IRFAN MILAVIC zvani TELE bio najbolji skakac sa starog mosta iz PODHUMA 10.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

12-23-2006 21:11 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Irfan je u njemackoj navrati po nekad kod mene u lugano 10.gif
nemogu zaboraviti ovaj detalj nikad,prijavljivanje u sofki,dolazi
Irfan iz njemacke sa fordom skorpionom,ja maloljetan proso ljekarski
pregled i Eno Novakovic se necka hoce me pustiti ili nece trazi da dovedem nekog od roditelja,da potpise da skacem na njegovu odgovornost,gleda ga Irfan
ja cu potpisat da skace na moju odgovornost pusti malog da leti i bogami Eno me pusti

evo jos jedno ime Alen Rezic-Reza
nisam obraco paznju neznam dali je ko spomenuo Corda rahmetli 33.gif nemogu da se sjetim imena generacija sa Fadilom Karicem rahmetli 33.gif
stajo u dvoristu 7 osnovne u mahali

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane OHA dana 12-24-2006 u 00:59.

12-23-2006 22:53 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Adis Mehic rahmet mu dusi, 33.gif
kad je bio prvi mislim 89 ili 90
pocasni skok i u letu p 38.gif e evo sampiona 10.gif

12-23-2006 23:14 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
lupi
SexNepoznat

Poruka: 245

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ZAR NIJE IRFAN MILAVIC IZ DUKICA SOKAKA MISLIM DA ZIVI U STUTGARTU?

12-24-2006 12:05 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tri brata Fink 10.gif
Sva trojica su bili skakaci
U skokovima na glavu Acko je bio naj, naj i jedini iza Emira Balica 10.gif
Ali pokojni Acko je bio i naj, naj u skokovima na noge. 10.gif
Najstariji Goran i najmladji Vlado su skakaci na noge. 10.gif

Enver-Eno Novakovic njihov rodjak je skakao ne noge.
Ostala dvijica Enine mladje brace su takodje bili skakaci na noge. 10.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

12-24-2006 21:46 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Mudonja Mudonja is a Male
mofo beba




Poruka: 8
Location: Strogo sjever

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od alaga:

    IRFAN MILAVIC zvani TELE bio najbolji skakac sa starog mosta iz PODHUMA 10.gif

Bola Alaga kako te tako stara nije stid pisat ovo ,a ne spomenut ucitelja.Znas ti dobro ko je i Irfana i Esada Fazlica -Esu i Alicu Jakirevica oslobodio i naucio skakat sa Starog Mosta.Kako bola neces spomenut legendu koji se zajedno s Emirom Balicem oslobodio skocit.
Sram vas bilo sviju kako necete spomenut Miralema Sefera majstora skokova
Evo ovi se mladji moze biti i ne sjecaju ali ti stara kenjcino 05.gif

___________________________________________________________________
VELEZ

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Mudonja dana 12-25-2006 u 12:08.

12-25-2006 12:05 Mudonja is offline Pregledaj poruke od Mudonja Dodaj Mudonja u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bola okle tebe
chafirine u ovome
Babo te vazda za ruku
na Neretvu vodio13.gif 13.gif 34.gif
Ja sam napiso
ono sto sam znao ,
za ovog nikad cuo nisam 07.gif
Uostalom ja sam
zivio u Zahumu,
to su bila druga raja 18.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 12-25-2006 u 18:13.

12-25-2006 18:11 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
mahalusha mahalusha is a Female
avenija kruzno




Poruka: 150
Location: OLD PUEBLO

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da Oha i ja mislim da je Ada rahmetli bio prvi mozda 90' malo prije rata , tada je nekad i poginuo..ubrzo po tom.

___________________________________________________________________

    STARMO DO GROBA

12-25-2006 18:53 mahalusha is offline Posalji email za mahalusha Pregledaj poruke od mahalusha Dodaj mahalusha u listu prijatelja
podhum1 podhum1 is a Male
moforaja


Poruka: 2380
Location: na velikom sokolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od alaga:

    IRFAN MILAVIC zvani TELE bio najbolji skakac sa starog mosta iz PODHUMA 10.gif


13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

alaga da ti nisi pomjeso make i pikove 19.gif 19.gif 19.gif

hadzija te zapalio kojetima kukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
biti ili ne biti pitanje je koga 13.gif 13.gif 13.gif

12-26-2006 01:29 podhum1 is offline Posalji Email za podhum1 Pregledaj poruke od podhum1 Dodaj podhum1 u listu prijatelja
podhum1 podhum1 is a Male
moforaja


Poruka: 2380
Location: na velikom sokolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mudonja:

        citat od alaga:

      IRFAN MILAVIC zvani TELE bio najbolji skakac sa starog mosta iz PODHUMA 10.gif

    Bola Alaga kako te tako stara nije stid pisat ovo ,a ne spomenut ucitelja.Znas ti dobro ko je i Irfana i Esada Fazlica -Esu i Alicu Jakirevica oslobodio i naucio skakat sa Starog Mosta.Kako bola neces spomenut legendu koji se zajedno s Emirom Balicem oslobodio skocit.
    Sram vas bilo sviju kako necete spomenut Miralema Sefera majstora skokova
    Evo ovi se mladji moze biti i ne sjecaju ali ti stara kenjcino 05.gif


pazi da se ne ugrizes za mudo mudonja 13.gif 13.gif

taj papak nije smio sa malog sokola skocit okle nejga u skokovima 19.gif 19.gif 13.gif 13.gif 26.gif 26.gif 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
biti ili ne biti pitanje je koga 13.gif 13.gif 13.gif

12-26-2006 01:34 podhum1 is offline Posalji Email za podhum1 Pregledaj poruke od podhum1 Dodaj podhum1 u listu prijatelja
podhum1 podhum1 is a Male
moforaja


Poruka: 2380
Location: na velikom sokolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    a ovaj Legendarni Sefer u Podhumu, 04.gif 04.gif 04.gif

    znatna razlika 07.gif 13.gif


alaga neboj se to je bio supak nad supcima hadzija tvoj bolje skako od njega 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

ja mislim da je najbolji skakac bio marinko ubica pogotovo sto je smaltio irfana ko blagajsku kenju 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

___________________________________________________________________
biti ili ne biti pitanje je koga 13.gif 13.gif 13.gif

12-26-2006 01:37 podhum1 is offline Posalji Email za podhum1 Pregledaj poruke od podhum1 Dodaj podhum1 u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam napisp ono sto mislim.
07.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

12-26-2006 23:07 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
Jasso Jasso is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 295
Location: mo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

______________________________________________________________________

A Jasmin Brekalo poginuo zajedno sa Fadilom Kariæem na Starom mostu 26.gif

10-09-2008 03:21 Jasso is offline Pregledaj poruke od Jasso Dodaj Jasso u listu prijatelja
malenaa malenaa is a Female
ne more meda


Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zorro13:

        citat od berber:

      Pokojni Darko Supljeglav


    Samo mala ispravka.

    Nije Darko, vec pokojni Danko Supljeglav.

    U Mostaru su igrale mlade kosarkaske reprezentacije Jugoslavije i neke americke selekcije. Odrzavali su se skokovi s Titova mosta za te kosarkase i pokojni Danko prilikom skoka na glavu povrijedi kicmene prsljenove. Nakon nekoliko dana umro je u bolnici u Sarajevu. Taj tragicni dogadjaj desio se negdje pocetkom osamdesetih godina.



Hvala ti Zoro da se sjeæaš moga brata. Mala ispravka oni su taj dan trebali iæi na more imati probu za skokove. Kombi im se pokvario i ostali su u Mostaru. Na bazenu su napravili par skokova i po skok na Titovom mostu. On se veæ i obukao bio kada su mu rekli da se vrati i skoèi još jednom za TV koja se nekim sluèajem tu našla. Trebala je biti reportaža o prvoj školi visinskih skokova kod nas. Vratili su ga i više se nikada nije nama vratio. Gimnastièar i skakaè ne idu zajedno. Imam taj skok u osam slika. Na slikama se vidi da nije zaštitio glavu i glavom je razbio vodu umjesto rukama. Izronio je i mahnuo im da nešto nije u redu s njim. Izvukli su ga i masirali i davali mu nestruènu pomoæ. Ovo vam pišem dragi skakaèi da se više nikada takva greška ne napravi. Svim skakaèima želim sretan let.

01-17-2009 22:22 malenaa is offline Pregledaj poruke od malenaa Dodaj malenaa u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1514

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Malenaa, dobro se sjecam tvoga brata, pokoj mu dusi 33.gif i soka kad sam cula da ga vise nema....Neki ljudi nikada nece biti zaboravljeni a Danko je jedan od njih 33.gif

01-17-2009 22:57 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
oko oko is a Female
moforaja




Poruka: 2443
Location: Lokal-BiH-DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od KULJE1969:

    Svaka cast ovim sto dobro prepisuju iz knjige dede pasica heheheh.

10.gif ma sta ce prepisivati, i Deda je napravio propusta, ja sam zena rahmetli skakaca, i druzila sam se od 72- god sa skakacima , Goran mi je bio kum vjencani.
E, dadoh Dedi slike muza, sina i u knjizi napsiao Deda , da je Fazlin Fuad-Fudo, skakac pitomac bio vazduhoplpvne skole M. Tito.I da je zivio sa skakacima?!
Jeste Fudo, isao u vojnu gimnaziju i krio se da skace s mosta , jer pravila skole nisu tako nesto dozvoljavala, ali kako ce pitomac koji je u vojnoj skoli ziviti sa skakacima ?
S resprktom Dedi, ne znam kako mu se desila greska, da tako nesto napise, al, sta sad?
A, skakace, sve sam znala, a najbolji i nasljenik Emira bio bi Acko, pokojni, sigurno 33.gif
Svi skakaci zasluzuju postovanje, 33.gif Mostar -most, -skakaci , simbol grada, hrabrost njihova.
A, pobjedi najbolji na skokovima !

___________________________________________________________________
" KORILI MI VRIJEME ILI NE,
SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

01-18-2009 01:22 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
ZiZi_ ZiZi_ is a Female
trudim se


Poruka: 225
Location: florida

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da istina je da je pokojni Acko Fink bio jedan od najboljih skakaca i naslijednik Emira, a u danasnjoj generaciji ja mislim da je jedan od najboljim Arman Puzic. A inace svi skakaci sa starog mosta su Dika i Simbol naseg grada - Veliki pozdrav i postovanje svim mostarskim skakacima . 10.gif

01-18-2009 01:54 ZiZi_ is offline Pregledaj poruke od ZiZi_ Dodaj ZiZi_ u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala ti Zoro da se sjeæaš moga brata. Mala ispravka oni su taj dan trebali iæi na more imati probu za skokove. Kombi im se pokvario i ostali su u Mostaru. Na bazenu su napravili par skokova i po skok na Titovom mostu. On se veæ i obukao bio kada su mu rekli da se vrati i skoèi još jednom za TV koja se nekim sluèajem tu našla. Trebala je biti reportaža o prvoj školi visinskih skokova kod nas. Vratili su ga i više se nikada nije nama vratio. Gimnastièar i skakaè ne idu zajedno. Imam taj skok u osam slika. Na slikama se vidi da nije zaštitio glavu i glavom je razbio vodu umjesto rukama. Izronio je i mahnuo im da nešto nije u redu s njim. Izvukli su ga i masirali i davali mu nestruènu pomoæ. Ovo vam pišem dragi skakaèi da se više nikada takva greška ne napravi. Svim skakaèima želim sretan let.[/quote]
Malena dobro dosla i pozdrav od velikog prijatelja tvoga pokojnog brata Danke,dobro se sjecam tog ruznog dana nisam bio u kajaku pod mostom bio sam van grada.Povratak i sok.
Voljeli smo gimnastiku i mnoge druge sportove,lijepo se druzili ono starinski-Mostarski.
Danas daleko i poslije puno vremena cesto pricam o pokojnom Danku i jos cesce ga se sjetim. Jos jednom pozdrav-Davor

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

01-18-2009 03:30 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Malena dobro dosla i pozdrav od velikog prijatelja tvoga pokojnog brata Danke,dobro se sjecam tog ruznog dana nisam bio u kajaku pod mostom bio sam van grada.Povratak i sok.
Voljeli smo gimnastiku i mnoge druge sportove,lijepo se druzili ono starinski-Mostarski.
Danas daleko i poslije puno vremena cesto pricam o pokojnom Danku i jos cesce ga se sjetim. Jos jednom pozdrav-Davor

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

01-18-2009 03:33 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
malenaa malenaa is a Female
ne more meda


Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dida62:

    Malenaa, dobro se sjecam tvoga brata, pokoj mu dusi 33.gif i soka kad sam cula da ga vise nema....Neki ljudi nikada nece biti zaboravljeni a Danko je jedan od njih 33.gif



Hvala ti dida62, ove godine æe biti 29 godina da je umro. Meni i mami jako puno znaèi da on osim u našim srcima ipak živi u srcima svoje mostarske raje.

01-18-2009 16:13 malenaa is offline Pregledaj poruke od malenaa Dodaj malenaa u listu prijatelja
Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com