Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Sjecate li s ko je bio Blaz Kraljevic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

    Ja ne znam, niti zelim da znam...
    U stvari, ako ce m to rijesiti egzistencijalne probleme u zivotu, nemam nista protiv ni da saznam...



da ti kazem PP-i i ja tako mislim ali samo zato jer me nije nista bas Grozno zadesilo u ratu a da Jeste 21.gif 21.gif 21.gif pamtio bih dugo i tesko da bih oprostio 21.gif 21.gif


a da sam bio u logoru i kad bih ne daj boze sreo mucitelja negdje na ulici jedino mjesto gdje bi ga mogli naci kasnije bila bi Neretva 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________

    01-08-2007 12:06 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Nepoznata1
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Care moj, mene su dosli takvi hapsit jos u aprilu 92...
    Ali necu o njima nista da znam...

    01-08-2007 12:10
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Pipi Duga Carapa:

      Care moj, mene su dosli takvi hapsit jos u aprilu 92...
      Ali necu o njima nista da znam...




    mozda je tako i bolje 33.gif 33.gif 14.gif

    ___________________________________________________________________

      01-08-2007 12:13 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo jos jedan zanimljiv interview u vezi toga

        http://feral.mediaturtle.com/look/weekly1/article.tpl?IdLanguage=7&IdPublication=1&NrArticle=14348&NrIssue=1095&NrSection=15

      01-08-2007 12:20 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      lupi
      SexNepoznat

      Poruka: 245

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      KRALJEVIC SE NIJE UKLAPO U DOGOVOR OSTVAREN U KARADZORDZEVU-IZVINITE AKO GRJESIM .~344~

      01-08-2007 15:19 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
      Amaryllis Amaryllis is a Female
      seka




      Poruka: 844

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      lupi, tako ti nekako i ja mislim…zato je, po mom skromnom misljenju, bio likvidiran, i ne izvinjavam se ako grijesim 07.gif …ama opet vidis da ovdje imamo i nostradamusa koji kazu da bi sve bilo isto i sa zivim kraljevicem 12.gif , ili cak i onih koji ne da znaju sta bi bilo na ovom svijetu vec znaju sta se desava i tamo na onom pa evo kazu da je ratni zlocinac( ja koliko znam 'vamo mu nije sudjeno, ili 14.gif )…zato cekaj dok se oni jave pa cemo i to saznati 12.gif 18.gif do tada nam je zivjeti u neznanju 04.gif 04.gif

      01-08-2007 17:05 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
      PROWLER PROWLER is a Male
      puter


      Poruka: 97

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dobra ova od Libertija.Ko ja sam guslar i opanchar. 10.gif To brato.Dje me nadje.

      01-09-2007 00:48 PROWLER is offline Pregledaj poruke od PROWLER Dodaj PROWLER u listu prijatelja
      PROWLER PROWLER is a Male
      puter


      Poruka: 97

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Liberty pozdravio te S. Bukva.Ako znash ko je to.

      01-09-2007 00:54 PROWLER is offline Pregledaj poruke od PROWLER Dodaj PROWLER u listu prijatelja
      giovanni giovanni is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1902
      Location: na beloj ladji

      RE: o Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od PROWLER:

            citat od giovanni:

              citat od giovanni:

                citat od PROWLER:

              Boli mene neka stvar zaRS. Oni su rekli svoje.Zna se da nije multietnichka.Ovdje govorimo o Blazu Kraljevichu i njegovoj viziji "Multietnichke" BIH.

          na to ti mogu odgovoriti samo jedno,sve što se radi na štetu drugog naroda je loše,ma s koje strane dolazilo,e sad samo je pitanje,jel njemu bio cilj da iskorijeni srbe,ja ne znam zato i pitam ,znam samo šta je srbima bio cilj 10.gif
        Ok ti znash shta je Srbima bio cilj.Razjasni jeli to bio cilj cijelog srpskog naroda ili cilj SDSa.Dalje Kraljevich ima amblem i on se borijo za nedjeljivu BIH ali ta nedjeljivost po njemu je bila nedjeljivost od Hrvatske.Znachi sve do Drine (a i preko ako je moguche) bi trebala biti Lijepa Nasha. 25.gif

      iza tog sdsa je stalo pa sigurno 60 posto srpskoga naroda, jedino,ako nisu muslimani,sami svoje ubijali,preobuceni u uniforme jna

      ___________________________________________________________________
      Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

      01-09-2007 02:32 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
      PROWLER PROWLER is a Male
      puter


      Poruka: 97

      RE: o Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od giovanni:

            citat od PROWLER:

              citat od giovanni:

                citat od giovanni:

                  citat od PROWLER:

                Boli mene neka stvar zaRS. Oni su rekli svoje.Zna se da nije multietnichka.Ovdje govorimo o Blazu Kraljevichu i njegovoj viziji "Multietnichke" BIH.

            na to ti mogu odgovoriti samo jedno,sve što se radi na štetu drugog naroda je loše,ma s koje strane dolazilo,e sad samo je pitanje,jel njemu bio cilj da iskorijeni srbe,ja ne znam zato i pitam ,znam samo šta je srbima bio cilj 10.gif
          Ok ti znash shta je Srbima bio cilj.Razjasni jeli to bio cilj cijelog srpskog naroda ili cilj SDSa.Dalje Kraljevich ima amblem i on se borijo za nedjeljivu BIH ali ta nedjeljivost po njemu je bila nedjeljivost od Hrvatske.Znachi sve do Drine (a i preko ako je moguche) bi trebala biti Lijepa Nasha. 25.gif

        iza tog sdsa je stalo pa sigurno 60 posto srpskoga naroda, jedino,ako nisu muslimani,sami svoje ubijali,preobuceni u uniforme jna
      Dobro bola znam ja to .i shto sam ti rekao prije zaboli me racku za tih 60% ali velichati osobu kao shto je bio Blaz je prije svrega ne smijeshno nego zalosno.Brato imao sam sanse tj. ponuda da se prikljuchim Jna i isto tako hosu.Ali nije bilo teorije. 18.gif

      01-09-2007 03:06 PROWLER is offline Pregledaj poruke od PROWLER Dodaj PROWLER u listu prijatelja
      Miron Miron is a Male
      brato




      Poruka: 722
      Location: Graz, A

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa ljudi moji, evo chitam par ovih postova ovde i nije mi jasno kako neki ljudi raymisljaju...

      evo, ovaj Kraljevic je bio za Hrvatsku do Drine i malo preko (Sandzak)... To je jasno bila - nedjeljiva BiH... medjutim, jasno je valjda svima da je taj projekat propao jos daleke 10. travnja 1941. cim je i napravljen.

      Uz sve to tip pravi koncentracione logore (Dretelj) za Srbe. Jasno je da i na forumu ima ljudi koji su okusili gostoprimstvo istih ili neki njihovi bliznji cak.

      Pa nije mi jasno da jos ima ljudi koji misle da bi sve bilo dobro samo da nema Srba u BiH...
      Sto je jos tuznije to bi trebalo uraditi - etnickim chiscenjem.
      E sad bi taj veliki borac za nedjeljivu BiH - u granicama NDH - trebao biti jos i heroj.

      Pa bola zar nisu srpski i hrvatski extremisti htjeli etnicki ocistiti "svoje" dijelove BiH - pa se ocito pokazalo nemoguce... i to 50 godina nakoj"jedinstvene" BiH pod okriljem NDH tj. 3. Reicha...?

      Zar ima jos iko ko misli da je jedna povelika grupacija ljudi moze "etnicki ocistiti".
      Nevjerovatno...

      Slazem se sa svim sa VRom.

      01-09-2007 11:22 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
      GRADONAÈELNIK GRADONAÈELNIK is a Male
      guster




      Poruka: 73
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Žrtava sistema je uvijek bilo i biæe. Èovjek je imao ideju pa je zbog iste platio i glavom.
      Bio sam u gradu sluèaju ( kao i uvijek kad je sranje u pitanju ) u navedenom periodu i bojim se da Blažova ideja zaista nije mogla proæ.
      Država je skupa igraèka i naravno za istu je trebalo izdvojit i kontinuirano izdvajat hrpu para koje Blaž ne da nije imao nego se drznuo napravit vojsku naslonjenu na neke povijesne zajebancije zajedno sa Hrvatskim cvijeæem.
      Jebi ga to nije odgovaralo SREDIŠNJICI i èini mi se 9 ljudi strada.
      Taèno. Nikad niko nije spomeno ostale ko da je njegova glava skuplja nego ostale osmorice.
      To me specijalno nervira i u sluèaju pada Makedonskog aviona.
      Svi mediji i sve godišnjice poèinju i završavaju sa : Obljetnica pogibije Makedonskog predsjednika Trajkovskog.
      Ma nije bio sam.
      Tu je stradalo još 6 ljudi koje niko ne pominje.Nego dosta o makedoncima.Još mi oni fale u èitavom ovom cirkusu.
      Heroja je puno stradalo pa se ne diže frka oko njih.
      Blaž Kraljeviæ je nažalost izgubio glavu zbog sistema koji jede svoju djecu.

      01-09-2007 18:09 GRADONAÈELNIK is offline Pregledaj poruke od GRADONAÈELNIK Dodaj GRADONAÈELNIK u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od chaba:

        evo jos jedan zanimljiv interview u vezi toga

          http://feral.mediaturtle.com/look/weekly1/article.tpl?IdLanguage=7&IdPublication=1&NrArticle=14348&NrIssue=1095&NrSection=15


      Interesantan clanak! Stvari izlaze na svijetlo dana! Polako ali sigurno!

      Cinjenica je da nije bilo puno "svetaca" i heroja! Ako ih je i bilo vecina je po grobljima! 15.gif

      01-10-2007 15:11 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      liberty liberty is a Male
      brato




      Poruka: 645
      Location: Washington

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Svi koji su ginuli da spase narod od cetnicke kame zasluzuju nase postivanje i zahvalu.



      ___________________________________________________________________
      Prosla recesija.

      01-11-2007 05:20 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja te zamolih Liberty,ali izgleda džaba. 21.gif
      No ,da ne citiran èitav proglas,haj mi samo reci ,da je pobijedio HOS,dali bi ti danas pozdravljao svoju raju sa "ZA DOM SPREMNI" ili ono obièno normalno "ÐE SI ,ŠTA IMA "??
      Meni nekako normalnije ovo drugo 23.gif

      ___________________________________________________________________

        01-11-2007 08:49 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        liberty liberty is a Male
        brato




        Poruka: 645
        Location: Washington

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Taxi stvarno mi je zao ako te pogadja moje pisanje ali ti mozes jednostavno da zaobidjes ovu temu.Sta bi bilo kad bi bilo je pitanje bez odgovora.Kad budes tocno znao od kada postoji taj HR pozdrav "Za Dom Spremni", onda mozemo dalje diskutirat o pozdravima...samo da ti kazem da taj pozdrav postoji mnogo prije HSP-a i Ustasa iz NDH...ostalo su cinjenice da je HOS bio za cijelovitu BiH.......itd

        ___________________________________________________________________
        Prosla recesija.

        01-11-2007 09:20 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mene samo strah da te amerikanci ne ukradu 21.gif .
        Pa ti si živa enciklopedija.
        ZA DOM (NARODA) SPREMNI.

        ___________________________________________________________________

          01-11-2007 09:23 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          VolimRodjene VolimRodjene is a Male
          rodjeni




          Poruka: 1037
          Location: Prve proleterske 1

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od liberty:

            Taxi stvarno mi je zao ako te pogadja moje pisanje ali ti mozes jednostavno da zaobidjes ovu temu.Sta bi bilo kad bi bilo je pitanje bez odgovora.Kad budes tocno znao od kada postoji taj HR pozdrav "Za Dom Spremni", onda mozemo dalje diskutirat o pozdravima...samo da ti kazem da taj pozdrav postoji mnogo prije HSP-a i Ustasa iz NDH...ostalo su cinjenice da je HOS bio za cijelovitu BiH.......itd


          a kakva je to BiH bez njenih 1.300.000 gradjana srpske nacionalnosti?

          ___________________________________________________________________

            01-11-2007 09:48 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
            liberty liberty is a Male
            brato




            Poruka: 645
            Location: Washington

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Da je Republika Hrvatska usvojila politiku HSP, budite uvjereni da bi i Srbima bilo mnogo bolje, svugdje -- a i u Hrvatskoj i u BiH. Ukratko -- da je zvanièni Zagreb 1990. godine usvojio politiku HSP-a, budite uvjereni da do rata nebi vjerovatno niti došlo. A to znaèi, na primjer, konkretno za Srbe koji toliko laju protiv HSP-a -- da bi i danas mirno i prosperitetno živjeli i u na Jadranu barem 10 000 kuæa i stanova samo u Dalmaciji na obali plavog Jadrana (ustvari imali bi manje ili više luksuznih vila, , na kojima bi im mnogi i u Kaliforniji zavidjeli).

            ___________________________________________________________________
            Prosla recesija.

            01-11-2007 10:11 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
            VolimRodjene VolimRodjene is a Male
            rodjeni




            Poruka: 1037
            Location: Prve proleterske 1

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            jes jes. I Hitler je zidove izgotivio do bola, a kad je to istina zasto se onda u ovom proglasu nigdje ne spoiminju srbi patriote BiH nego samo Muslimani i Hrvati?
            Jebiga cvijece je cvijece, samo što u tom slucaju ja volim da sam korov.
            Znas oni sto su napravili Jasenovac su se pozdravljali ovim starim pozdravom pa sada ocekivati od Srba da ga sa odusevljenjem prihvate je u najmanju ruku ambiciozno i optimisticki, da ne kazem pokvareno i licemjerno. Stranka kao sto je HSP nikome i nikad nije mogla niti ce donijeti dobro, pa tako ni ova i njene tzv. oruzane snage.
            Ja zaista ne mogu da vjerujem ocima sta vi ljudi ovdje pisete i stvarno Mostar mi se odavno nije ovako zgadio kao na ovoj temi. Ova tema je za sjest i plakat i za stidit se ako sebe smatras covjekom. A Mostarci bi se trebali stiditi ovakve teme 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

            ___________________________________________________________________

              01-11-2007 10:38 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
              Stranica (11): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com