Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » kk-lokomotiva 3 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.67 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (39): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
scenic scenic is a Female
gusterica


Poruka: 61
Location: Sombor

kk-lokomotiva Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima li raja koga od bivsih kosarkasa lokomotive-juniori tadasnji od 1966-70,gdje su petko,glista djuka,shale, radzo,marko kozul,daba,roza,zara... 02.gif 02.gif 02.gif

09-09-2005 22:55 scenic is offline Pregledaj poruke od scenic Dodaj scenic u listu prijatelja
kvisko kvisko is a Male
mofo beba


Poruka: 4
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lesinaru jes' to ti, majke ti. 04.gif

Djuka je u Sloveniji, igra i radi kao trener. Marko vozari izmedju Zagreba i Mostara, a za Dabu sam cuo da je bio u negdje Rusiji.

11-17-2005 19:54 kvisko is offline Pregledaj poruke od kvisko Dodaj kvisko u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako mislis na Zaru Vujovica,on je direktor KK Sloboda Dita,Daba se vratio iz Rusije u Beograd.

02-10-2006 21:08 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

amblem kk lokomotiva Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ako imate i vi koju sliku KK Lomkomoltiva stavite.

02-11-2006 00:25 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mala ova slika brate.Ko se moze prepoznati.
U gornjem redu: Djonta,"Munja" Aleksic,Cura Omanovic.Donji red:
Mile Draskovic,Andric i najcuvenija "fioka" grada Zhezha(vazda imitirao Vilfana.
Ima li kakva bolj i veca slika!?

02-12-2006 22:28 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zimzelen,

Administartor mi stavio mal prostor pa sam morao smanjivati sliku.
gornji red:djonta,sarajlija,aleksic,cura,lukenda,blazevic
donji red:mile,peric,raga,andric,i vuckovic.

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane zalik13 dana 02-28-2007 u 22:57.

02-13-2006 00:03 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

kk lokomotiva Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

02-13-2006 00:08 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

valja li sada slika,sad ces prepoznati igrace,ako jos neko ima slika stavite ih,jer je arhiva tokom rata unistena.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 02-13-2006 u 00:10.

02-13-2006 00:09 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
kvisko kvisko is a Male
mofo beba


Poruka: 4
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

    Ako mislis na Zaru Vujovica,on je direktor KK Sloboda Dita,Daba se vratio iz Rusije u Beograd.


Nije taj, nego Zara Juric.

02-13-2006 05:04 kvisko is offline Pregledaj poruke od kvisko Dodaj kvisko u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nije taj, nego Zara Juric.



Ko ti je taj,znam da je za Lokomotivu igrao Zoran Juric iz Glamoca dosao,studirao u Mostaru.Igrao u vrijeme kad i Zara Vujovic.

02-13-2006 15:24 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fale slike Bubala,Kulukdzije a samo sam Curu rahmetli prepoznao!!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

02-13-2006 17:10 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na crnobijeloj slici koja je nastala 77-79 nisam siguran,jedna dobra generacija.
A ovo su nadimci kosarkasa sa slike
Djonta,Hida,Ale-munja,Cura,Luki,Ciko,
Mile,Josko,Raga,Bozo,Zeza

02-13-2006 18:15 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobra slika pravo.Jedino sto se Zeza ne preziva Kozul nego Vukosavljevic ili tako nesto,
stanovao u Liska ulici.Vidi mu fioke (donje vilice) stare ti!!!
Berberu,nemoj se ljutiti,ali ako ne prepoznajes nikoga sa slike,nisi mibas nesto za ove teme.
Sto se tice Mite Kolukcije,on je stvarno bio legenda,ali samo basketa.Tanak je bio
na 2 kosa.
Cudi me pa se vise raje ne javi na ovu temu.Hercegovina i Mostar su dali toliko dobrih
kosarkasa;Dalipagic,Arapovic,Srebrenko Despot,Bubalo,Ante DJogic,Lukenda,Dzonlez,
Banjanin...
Izgleda da samo nesto se muzika fura na forumu,nista sport,a Mostar je slovio kao
najsportskiji grad u Jugi.Kad se otvori tema o muzici,vise svak bio muzicar,Ko je god
svirao gitaru ispod solitera,u parku itd muzicar.Asim Brkan najpoznatiji-prodao najvise ploca.Imali smo Muzicku,Simfonijski i KISE.To je sve.
Dajte malo o sportu gdje smo stvarno bili poznati.
Zalik hvala za sliku!!

02-13-2006 21:45 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
LACA
SexNepoznat

Poruka: 316

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zimzelen:

    Dobra slika pravo.Jedino sto se Zeza ne preziva Kozul nego Vukosavljevic ili tako nesto,
    stanovao u Liska ulici.Vidi mu fioke (donje vilice) stare ti!!!
    Berberu,nemoj se ljutiti,ali ako ne prepoznajes nikoga sa slike,nisi mibas nesto za ove teme.
    Sto se tice Mite Kolukcije,on je stvarno bio legenda,ali samo basketa.Tanak je bio
    na 2 kosa.
    Cudi me pa se vise raje ne javi na ovu temu.Hercegovina i Mostar su dali toliko dobrih
    kosarkasa;Dalipagic,Arapovic,Srebrenko Despot,Bubalo,Ante DJogic,Lukenda,Dzonlez,
    Banjanin...
    Izgleda da samo nesto se muzika fura na forumu,nista sport,a Mostar je slovio kao
    najsportskiji grad u Jugi.Kad se otvori tema o muzici,vise svak bio muzicar,Ko je god
    svirao gitaru ispod solitera,u parku itd muzicar.Asim Brkan najpoznatiji-prodao najvise ploca.Imali smo Muzicku,Simfonijski i KISE.To je sve.
    Dajte malo o sportu gdje smo stvarno bili poznati.
    Zalik hvala za sliku!!



misho milichevich...najbojli na basketu.... 35.gif

a dje sam ja....

___________________________________________________________________
e golemo

02-13-2006 23:33 LACA is offline Pregledaj poruke od LACA Dodaj LACA u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobra slika pravo.Jedino sto se Zeza ne preziva Kozul nego Vukosavljevic ili tako nesto,


na slici nije kozul nego Zeljko Vuckovic -Zeza.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 02-28-2007 u 22:59.

02-14-2006 00:15 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
starmo2005 starmo2005 is a Male
mofo beba




Poruka: 1

RE: kk lokomotiva Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:



BDrazen Dalipagic i zvanicno u kosarkaskoj "kuci slavnih"/B

10 Septembar - Legenda jugoslovenske, evropske i svetske kosarke, Drazen Dalipagic, je jedan od sestoro novih clanova "kuce slavnih" Kosarkaska "kuca slavnih" koja se nalazi u Springfieldu drzava Massachusetts je ove godine uvela 46 grupu po redu, a u njoj se pored Dalipagica nalaze legenda NBA lige Clyde Drexler, vlasnik Phoenix Sunsa Jerry Colangelo, slavni trener Bill Sherman, zenska kosarkaska legenda Lynette Woodard i pokojni igrac Mourice Stokes Treba istaci da je Bill Sherman treci trener koji je takodje usao u "kucu slavnih kao igrac Pre njega su to postigli Lenny Wilkens i John Wooden
__________________________________________

BPrajina treca sreca/B


2 Mart - Proslavljeni kosarkaski reprezentativac Drazen Dalipagic treci put je kandidovan za ulazak u "Kucu Slavnih" u americkom gradu Springfildu Predhodna dva puta Praja nije imao srece, ali sada je sasvim izvesno da ce uci medju kosarkaske besmrtnike, jer iza njega stoji kosarkaski savez SCG kao i njegov klub Atlas gde obavlja funkciju tim menadzera Juce je u hotelu Interkontinetal odrzana svecanost povodom njegove kandidature na kojkoj su prisustvovali njegovi prijatelji i nekadasnji saigraci -



-Zahvalio bi se klubu Atlas i nacionalnom Savezu na podrsci i nadam se da ce sve ovo uroditi plodom Naravno, zahvaljujem se i svim mojim saigracima iz reprezentacije jer su i oni zasluzni za ovu moju kandidaturu koliko i ja Bilo bi nepravedno ako ne bih pomenuo tu moju druzinu sa kojom sam se najvise druzio i sa kojima sam delio dobro i zlo radost i tugu Svi oni na celu sa Cosom, Kicom, Mokom i Mirzom podjednako su saluzni za ove moje uspehe i za moju kandidaturu Trajali smo zajedno sedam-osam godina i zato smo osvojili sve ove medalje - rekao je Drazen Dalipagic

02-14-2006 00:55 starmo2005 is offline Pregledaj poruke od starmo2005 Dodaj starmo2005 u listu prijatelja
zimzelen zimzelen is a Male
guster


Poruka: 54

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A bjeri Laca okle tebe u kosarci i u sportu.Jedino sto si plivao na Pijesku.
A jes` Miso bio dobar basketas,vidio sam ga na Sokolijadi birvaktile.

Zalik,svaka cast,Zeza jest Vuckovic.Znam covjeka sto godina ali samo po nadimkuSjeca li se iko kakav se dobar basket igrao u Mostaru 80-ih godina.Nisi mogao naci prazno igraliste
nigdje u gradu.Uvijek 3-4 ekipe cekaju na red,pa ne smijes izgubiti,ne znas hoces li
opet doci na red.Mito Kolukcija,Pige,Cajta Choro,Chedo Pervan,Pasha Djubur iz Mahale,
Miro Milicevic-Raga...ma bilo je dobrih basketasa nema im broja

02-14-2006 01:17 zimzelen is offline Pregledaj poruke od zimzelen Dodaj zimzelen u listu prijatelja
kvisko kvisko is a Male
mofo beba


Poruka: 4
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

      Nije taj, nego Zara Juric.



    Ko ti je taj,znam da je za Lokomotivu igrao Zoran Juric iz Glamoca dosao,studirao u Mostaru.Igrao u vrijeme kad i Zara Vujovic.


Ovaj je igrao u juniora u Djukinoj generaciji.

02-14-2006 08:22 kvisko is offline Pregledaj poruke od kvisko Dodaj kvisko u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kvisko,de me posjeti ko je Djuka...
mozak mi lapi.

02-14-2006 16:46 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
kvisko kvisko is a Male
mofo beba


Poruka: 4
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A ljudi covjeka... Damjan Novakovic, eto ko je...

02-15-2006 09:35 kvisko is offline Pregledaj poruke od kvisko Dodaj kvisko u listu prijatelja
Stranica (39): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com