Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » kk-lokomotiva 3 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.67 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (39): « prva ... « prethodna 32 33 34 [35] 36 37 38 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
smooth-operator smooth-operator is a Male
mofo beba


Poruka: 5
Location: STHLM

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:




Princ fantastièan èovjek i trener. Kako je samo ložio Leru na treninzima. Koji sportski fanatik !!!!

___________________________________________________________________

09-23-2011 23:15 smooth-operator is offline Homepage of smooth-operator Pregledaj poruke od smooth-operator Dodaj smooth-operator u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

iz pozutjele arhive Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



u novembru sam bio komesar na ovoj utakmici,sto se vidi iz priloga

11-04-2011 17:15 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od smooth-operator:

        citat od zalik13:




    Princ fantastièan èovjek i trener. Kako je samo ložio Leru na treninzima. Koji sportski fanatik !!!!


Emire,pozdravih te danas po Princu. Ušao je u moj rejon s još dvojicom malo viših rastom pa sam pomislio da ih treba malo bolje pogledati kad ono tvoji Lokosi.Pitam za tebe,kažu znaju te i onda sam ih amnestirao krimena.Da nisam pogriješio? Ako te neko naljuti samo javi da ga sredim po službenoj dužnosti 02.gif

11-04-2011 19:57 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

        citat od smooth-operator:

          citat od zalik13:




      Princ fantastièan èovjek i trener. Kako je samo ložio Leru na treninzima. Koji sportski fanatik !!!!


    Emire,pozdravih te danas po Princu. Ušao je u moj rejon s još dvojicom malo viših rastom pa sam pomislio da ih treba malo bolje pogledati kad ono tvoji Lokosi.Pitam za tebe,kažu znaju te i onda sam ih amnestirao krimena.Da nisam pogriješio? Ako te neko naljuti samo javi da ga sredim po službenoj dužnosti 02.gif



10.gif 10.gif 10.gif

11-04-2011 22:30 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mogli su i tebe povesti na turnir 21.gif

11-04-2011 22:31 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Mogli su i tebe povesti na turnir 21.gif


jesu mogli ,ali kao izvjestaca a ne kao sportskog radnika u klubu.Nema ti ja vise zivota.Kad mi kazu da bih se trebo aktivirati kao fizioterapeut ja im kazem ,pa meni bi trebalo igraca na stol staviti ako se povredi,ja se nemogu vise saginjati

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 11-04-2011 u 22:35.

11-04-2011 22:34 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Zijah Sefic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



Devedestih godina sekretar KK Lokomotive bio je Zijo Sefic,koji je svojim dolaskom u klub donio nove svjezine u rad kluba i administracje.Uspio je da sredi svu administraciju i doprinese radu kluba.Na ovoj priznanici se vidi isplatza za organizaciju utakmice te isplata igraca koji su dolazili iz sarajeva/Ljubisa Markovic,Stevo Vukasovic,Zeljko Laketa)

Jos i sad rado ga se sjete svi simpatizeri i clanovi Lokomotive. 10.gif

11-17-2011 00:00 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Skok šut blok
Mladen Glibiæ and Mladen Pervan



komentar prof.Mome Pudara na ovu sliku:

Momo Pudar :LOS IZBACAJ LOPTE, LOPTA IDE VISE GLAVE, BLOKER JE OK.


Momo Pudar: FINTIRANA LOPTE NE IDE DALEKO OD TIJELA, JER SE LAKO SKIDA.NIJE FINTA VEC LOS IZBACAJ. 2 UNCE IZNAD CELA - KAZU AMERI -JE IDEALNA POZICIJA ZA DOBAR IZBACAJ, PRI TOPM RUKE IDU DO TOPTALNOG OPRUZANJA DOK PRISTIMA USMJERAVAMO PUTANJ- FINOCU- BIC PO LOPTI.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zalik13 dana 12-08-2011 u 23:01.

12-02-2011 21:44 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



Brano Miloviæ,nekada èlan predsjednistva KK Lokomotiva

12-08-2011 23:00 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zalik13 - slike su ti stavrno za 10 - ke 10.gif

Napravio si jednu ''malu'' arhivu K.K. Lokomotive ovdje na forumu - nadam se da æe nekada vrijeme dozvoliti a i sredstva da se ovo malo blago ''ukorièi'' u neki Amanet za mlaðe naraštaje !

Ja sam takoðer simpatizer nesretno ugašenog K.K. Lokomotiva a bio sam nekada - doduše iza rata - i èlan K.K. Lokomotiva u vremenu kada su boje kluba branili seniori Kljako, Leriæ N., Smajiæ, Šetka, Nožiæ i nekoliko nas ''mlaðih'' pionira.......

Još jednom svaka èast za ovo što radiš !!

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

12-09-2011 13:06 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djelda:

    zalik13 - slike su ti stavrno za 10 - ke 10.gif

    Napravio si jednu ''malu'' arhivu K.K. Lokomotive ovdje na forumu - nadam se da æe nekada vrijeme dozvoliti a i sredstva da se ovo malo blago ''ukorièi'' u neki Amanet za mlaðe naraštaje !

    Ja sam takoðer simpatizer nesretno ugašenog K.K. Lokomotiva a bio sam nekada - doduše iza rata - i èlan K.K. Lokomotiva u vremenu kada su boje kluba branili seniori Kljako, Leriæ N., Smajiæ, Šetka, Nožiæ i nekoliko nas ''mlaðih'' pionira.......

    Još jednom svaka èast za ovo što radiš !!



Hvala svima koji prate ovu temu,jos uvijek ovoj arhivi nije kraj.imam ja jos arhive za pokazati.

12-09-2011 15:18 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Fizioterapeut za sva vremena Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

12-10-2011 20:27 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

12-10-2011 20:28 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Senad Ibrulj:poceli smo sa koznom loptom na kantarevcu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01-02-2012 11:03 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Joco Kurilic i Emir Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prof.Jovo Kurilic nekadasnji trener Lokomotive Mostar.Trenirao Lokose od 1980 do 1983 godine i od 1986 do 1988 godine.Zvanje kosarkaskog sudije stekao 1963 ,kasnije bio savezni sudija.Od 1963 do 1973 godine igrao kosarku u Mladoj Bosni sa kojom je osvojio naslov omladinskog prvaka Jugoslavije.Igrao za Jug i Omladinac u Sarjevu.Na Visoj trenerskoj skoli u Sarajevu diplomirao na temi "Situacioni trening kosarkasa"
Danas je prof.na Strojarskoj skoli u Mostaru i sportski direktor ŽKK Zrinjski

01-05-2012 13:04 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

MOMO PUDAR:od igraca do sudije Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01-17-2012 19:16 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

produzenje funkcije AMBASDORA KK LOKOMOTIVA Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 02-01-2012 u 14:38.

02-01-2012 14:36 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Kvalifikacije za drugu ligu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zalik13 dana 02-15-2012 u 17:52.

02-15-2012 17:34 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-Godine 1971 u Banovicima se odlucivalo ko ce biti prvak,ko ce osvojiti prvo mjesto u Jedinstvenoj Republickoj ligi i biti ucesnik kvalifikacija za prelazak u Drugu saveznu ligu.U uzbudljivoj utakmici na prepunom stadionu (tada se kosarka igrala na vanjskim terenima)pobijedila je Lokomotiva sa 63-62.Gledaoci su „prakticno“nam sjedili odmah iza nase klupe.ta utakmica mi je ostala u dubokom sjecanju.I tako je titula otputovala u Mostar a mi smo na povratku u nas grad ,vec u Zivinicama priredili veliku festu u hotelu Konjuh,slavilo se do kasno u noc.
Predsjednik kluba bio je Jovo Pistalo koji je sa nama bio u Banovicima.




KK Banovici

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zalik13 dana 02-19-2012 u 09:20.

02-17-2012 19:40 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

KADETSKO PRVENSTVO TUZLA 1996 ,

KK LOKOMOTIVA 1996:
Kadribegoviæ,Nožiæ,Omanoviæ,Demiroviæ,Èolakoviæ,Agiæ,Šuta,Krpo Edin,Krvavac,Pehilj,Jazvin,Šariæ.TRENER:Kljako,POMOÆNIK :Ðuliman

05-27-2012 17:55 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Stranica (39): « prva ... « prethodna 32 33 34 [35] 36 37 38 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com